Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

PIERWSZA🖐️ Ha ha:) wstawać, kawę ze mną pić! na ten tychmiast!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tija a co ty zawarjowałas tak wcześnie ty kawe już pijesz Nie masz spania bidaku cos cie gryzie 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oho, nieźle kogoś pogięło :P TIJA no właśnie, co jest, czemu nie śpisz?? Ja chwytam kawkę i lecę, wiadomo gdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowam na ciele i umyśle. Po prostu jakoś tak wcześnie się obudziłam i zasnąć nie mogłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak wszystko dobrze pójdzie, to od jutra będę chodzić codziennie :P bójcie się!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam "paskudki"❤️ dziś miałam dzień pracowity, żar się leje z nieba, waga niestety zamiast zw dół idzie znów w górę , a na dodatek przed chwila zjadłam naleśniki, a co :P:P:P, pewnie znów przytyje i będę zła apotem będę się odchudzać i tak w kółko, ale coś nie mam dziś nastroju na dietę wiec jest jak jest:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęśliwa, ❤️ co u ciebie , pisz kochanienka, kicia,❤️ wyćwicz się też za mnie,:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadnijcie gdzie jestem:D:D:D W KRAKOWIE!!! Mam chwilowe wakacje, choć po pierwszym dniu padam na ryj...upał jak 100 diabłów i jak zwykle śmierdzi, poza tym zapomniałam się na plantach i chcąc nakarmić dziecko bułką ściągnęłam na nas zmasowany atak gołębi:P No cóż...odwykłam od bezczelności tych paskud:D kicia__uzależnisz się zobaczysz:D ale zazdroszczę Ci takiego nałogu! Moja dzidzia waży już 1200g i ma klasyczne ułożenie pośladkowe:D, ale jest piękna i zdrowa! Mam nadzieję, że choć trochę popada...bo oszalejemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziadek - zazdraszczam :) ja tak tęsknię za Krakowem, serce mi pęka! ❤️ a co do uzależnienia, to ja z premedytacją do tego zmierzam :P plan jest taki, żeby póki mam zapał, to się uzależnić, żeby potem jak mi się nie będzie chciało, być uzależnioną i dalej chodzić :P zagmatwane, ale myslę, że wiesz o co chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam a ja sie dzis troszku upiłam to są moje ostatnieg godziny bo po jutrze o 5;40 wyjazd 👄👄👄dla wszystkich Jutro sie odezwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co prawda miałam się nie odzywać i poddać Was męce mojego milczenia :P ale skoro i bez tego bezczelnie mnie ignorujecie poddam Was męce czytania mnie :P Przypominam, że ja również zaczęłam się ruszać !!!!!! Mam za sobą pierwsze chodzenie z kijkami :classic_cool: I nie ostatnie najprawdopodobniej, bo moje kompanki wykazują duże zdecydowanie w tej kwestii. No więc i mi nie pozostaje nic innego . Nawet jakbym miala zakwasów dostać :P nie dopuszczę, żeby te chude szczapy były lepsiejsze ode mnie :P Następne chodzenie w czwartek przed wieczorkiem. A jeszcze następne po niedzieli. Nie chwaliłam sie też , ze najbliższy łikend (od piątku do niedzieli) wyjeżdżam nad morze :) Moja derekcja :P postanowiła integrować zespół i wyjeżdżamy na szkolenie .... Znaczy kilkugodzinne szkolenie będzie w sobotę :P a pozostały czas ma upłynąć na integracji właśnie :) Zobaczymy co z tego wyjdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka_a zadyszka byla? :P Fajny pomysł na ruch! /osobiście mam w zwyczaju katować się w samotności...mój mąż twierdzi, że to bez sensu, bo tylko zespołowa aktywność rozwija myślenie i rywalizacja dodaje skrzydeł. A ja kocham to zapomnienie na bieżni np...biegnę i biegnę i mam wszystkich gdzieś:P:P:P Poza tym już się chyba pani uczycielka chwaliłaś szkoleniem:D Uważaj na część pozamerytoryczną:P:P:P bo wtedy różne gupoty gupie mogą się przydarzyć:D Kicia__ja miałam taki ciąg, że jeden dzień przestoju to była istna gehenna...bolały mnie mięśnie, nie mogłam spać...ale fakt...trwało to z rok około...piękne to były czasy...pozostała mi po nich sentymentalna tkliwość fitnessowa i podejście do wyzwań typu "ja nie dam rady? Ja?" i choćby chiuj na chiuju stawał:P...nie poddaję się...może dlatego dzisiaj mam odciski do łokci:P:O Upał piekielny w Krakowie...koszmar! Ale jutro czekają nowe wyzwania. Tym razem obstawiam stanowiska zacienione. WYŁĄCZNIE:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello, ❤️ robaczki kochane, u mnie tez upał choć w nocy była burza prawie mnie z łóżka zrzuciło ta grzmiało, musiałam wstać o 3 w nocy i okna zamykać aby dzieci mi z łóżek nie wyciągnęło:P, po za tym, jest byle jak , juz nie mogę doczekać się urlopu, kiedy się oderwę sie od tego miejsca, zacznę coś robić co ma sens, prace w ogrodzie przy domu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kicia❤️ tak ci zazdroszczę tego zapału, że się ruszasz nie tylko na finesie ale z miejsca na miejsce, ja nie lubię przenosić się, ale miejsce w którym jestem , chyba jest ostatnim w którym bym chciała zostać, ciągnie mnie do mojej pustelni majka❤️ a tak to sobie wykombinowałaś, myślałaś że nikt nie zauważy że leniuchujesz i nie piszesz, ale wszystkie widzimy(tyczy się piszących codziennie) że opuszczasz się kochnienka, :P, a co do kijków to super, może to wreszcie coś dla ciebie i pokażesz mam leniwcom że jak sie chce to coś zawsze dla siebie można znaleźć, ty podobnie jak kicia złapiesz bakcyla, wiec może i reszta się ruszy oczywiście ze mną na czele jako przodowniczka lenistwa jestem pierwsza dziadekjacek🌼ja nie chcę sie powtarzać, ale uważaj na siebie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uważam na siebie:) tylko ja nie potrafię usiedzieć za dlugo...ot co;) ale dzisiaj powolutku i spokojnie:P Kicia___a czemu? co to za dół?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też tęsknię za mężem:(🌻 ... chyba zanosi się na mega burzysko, bo naprawdę nie ma czym oddychać:O A kraków jak Kraków...:D Starsze kobiety nadal w upał chodzą w golfach i grubych swetrach (jak Boga kocham...w żadnym innym mieście tego nie widziałam), Wisła śmierdzi na kilometr...:D Żyć nie umierać:P No i tabuny turystów i innych zorganizowanych wycieczek...Ma to jednak swój urok, choć po kilku latach od wyjazdu z K wiem, że działa na mnie tylko przez kilka dni:) Dajecie radę z tym upałem? Kicia ile masz na termometrze? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tam nie mam problemu z upalem bo go zwyczajnie u nas nie ma... za to mam problem z bielizna bo nie chca za cholere miec mojego rozmiaru :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko Kochanie nawet jak wyjedziesz wpadnij tu czasem jak dasz rade... bedziemy za Toba baaaardzo tesknic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogole to mam dzis szalony dzien... musialam dzisiaj dokonywac kolejnych wyborow remontowych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj MYSZKO, MYSZKO znowu cię nie będzie całe lato! Bądź dzielna i nie przepracowuj się tam ;) pracuj tyle ile trzeba ;) Macie wszyscy pozdrowienia i całusy od DO2DO 👄 , bo jej się cosik net skopsał i nie może pisać. Mam nadzieję, że wróci do nas za parę dni. byłam dzisiaj wyrwać zęba. lekarz po prostu cudotwórca, nic mnie nie boli, o 16 był zabieg, a na 18 poszłam do pracy. a jak mi ostatnio baba w kraku zęba rwała, to zdychałam dwa dni. czy w związku z tym mogę iść jutro na fitness :P czy zaczekać jeden dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co z wami? wieczorem puchy, z rana nikogo...ech postanowiłam, że dziś odpuszczę, bo pan doktór się postarał, nic mnie nie boli i nie chcę tego zepsuć :P a jak zacznę skakać i się rzucać, to mi się jeszcze zepsuje coś. tak więc proponuję kawkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×