Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

TIJA ❤️ no ty to masz pod górkę :( współczuję. Wczoraj przyjechał księciunio, więc dziś nie idę na trening. Wczoraj wieczorem miałam dodatkowy :P to dziś mogę odpuścić ;) mater :O jaki upał jak nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widziałyście mojego małego księciunia??? wczoraj jego długie pióra spadły na skutek mozolnej pracy pana fryzjera i teraz mój synek przeistoczył się z metalowca w punka bo ma irokeza:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello laseczki❤️ u mnie się schłodziło, wczoraj padało a dziś rano jakieś 12 stopni, ale słońce wygląda za chmur i weekend ma byc ciepły ale nie gorący mam zresztą taka nadzieje dziadekjacek❤️ ja trzymam za ciebie kciuki, pewnie wszystko będzie dobrze kicia❤️ ty mnie zadziwiasz, super że udało ci się zrzucić i nie musiałaś się dręczyć jakąś drakońską dietą, ja też tak chcę😭 może u mnie też jest taki klub, tylko czy ja znajdę czas:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tija❤️ jak to ukradli ci rower, 😠, ja nie widziałam twojego "skarba", a gdzie można go zobaczyć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwyczajnie ukradli Zostawiliśmy w niedzielę w altanie na działce i wracaliśmy taksówką, bo młody miał gorączkę. Jakiś palant wlazł do altany, wybrał sobie mój rower, na dodatek z fotelikiem dla młodego i sobie odjechał:( dwa pozostałe rowery zostały, tylko mój poszedł w siną dal. Jestem wkurwiona ale co poradzę? może w końcu kupię sobie mojego wymarzonego Holendra.Choruję na taki rower od kilku lat, ale jak pomyślę że wydam na niego 1500-2000zła jakaś gnida przyjdzie i mi go podwędzi to mi się odechciewa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że też mu łapska nie odpadły, człowiek pracuje, kupuje a taka menda przyjdzie i zabierze, a co najgorsze że jak wie że może co zabrać to będzie tan zaglądał, parszywiec jeden😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry..dobry:P:P:P kicia__🌻 to trenuj cokolwiek bądź, tylko nie zaprzestawaj:D ABS__🌻u mnie też bez upału i bardzo dobrze!!! Nareszcie trochę oddechu... Tija__🌻 bo do roweru kupuje się w zestawie rottweilera, koniecznie nieszczepionego:D z adnotacją w rodowodzie w miejscu na imię "Śmierć w męczarniach" to jedyna metoda na dziadów pieprzonych złodziejskich. Jak tam temat arbuzów?:classic_cool: Ja właśnie kończę 6 kilowego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest spoko pogoda dopisuje od rana do wieczora w pracy Dpoiero tydzien minoł a ja mam juz dośc Dam rady ale zapowada sie długi sezon bo owoców jest duzo Mieszkam z kobitkami w 6 osób Kąpiel bierzemy razem z hiszpanami (hi hi) Jak kiedy bede miała okazje na kompa to napisze 👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaa :P wczoraj to ja potrenowałam :P podnoszenie ciężarów :D miałam wczoraj imieniny, poza tym przyjechała do Kijowa pewna starsza pani, którą uwielbiam, więc pojechaliśmy do miasta. Do pewnego momentu było nawet kulturalnie :D posiedzieliśmy w parku, poszliśmy na wernisaż, a potem siedliśmy sobie na piwko. Starsza pani na szczęscie piwko lubi ;) ja oczywiście na wernisaż ubrałam szpilki :P bo w Kijowie dzień bez szpilek, to dzień stracony, tylko, że potem dołączyliśmy do znajomych, którzy w tym samym parku pili, ale na trawie, na kocyku i sikali w krzakach :O no ch.. jeździło się do Jarocina, chodziło się boso po rozbitych butelkach, to można i po parku :P potem R próbował donieść mnie do chodnika :D pierwsza próba była nieudana :P jestem jeszcze za ciężka :P ale za drugim razem, ku uciesze gawiedzi :D doniósł :P założyłam z powrotem szpilki i pojechaliśmy do domu. w związku z tym dzisiaj znowu nie wstałam na trening :O od poniedziałku muszę wziąć się do roboty, bo wszystko przepadnie! miłego weekendu ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pije ktoś kawkę? to znaczy, sorry :O źle zadałam pytanie. Jest tu kto w ogóle???? 😠 cholera, siedzę tu sama jak ten koł od wczoraj. Dobrze, że R jest i nie jestem skazana tylko na was :P :P bo następnym razem, to kawę bez cukru wam przyniosę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choć po kawie mi niedobrze...:O Jestem totalnie przeżarta arbuzami i truskawkami:P Ale kurcze...poświęcam się, bo sezon taki krótki, a potem będę sobie wyrzucać indolencję "spożywczą"... Poza tym trochę padam na ryj, bo synek zakochany w schodach jest od paru dni i robi mi ścieżkę zdrowia cały dzień:O Tija__🌻 masz Decathlona w mieście? Widziałam na bilbordzie fajny miejski rower a'la holender za 600zł. Podobno ich sprzęt jest świetny jakościowo, a niekoniecznie drogi. Poza tym przyjmują reklamacje nawet po 15 latach:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe...:O Chyba musi czymś pinkolnąć z nieboskłonu, żeby ktoś tu coś napisał!!!!! Jak dbacie o topik potwory?:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko Kobitki:* wybaczcie mi ale ja juz na rzesach chodze... ale za 2 tygodnie juz powinnam zyc... przynajmniej jedna sprawa odpadnie i stresik z nia zwiazany bo remoncik pozostanie... wymyslilam sobie wyobrazcie pomaranczowe kafelki w lazience... stuknieta jestem, co? a no i kumpela sie brecha ze impreza rozmachowo sie rozrasta bo zamowilam skrzypaczke i wiolonczeliste do kosciola :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co? sama mnie calkiem zostawilyscie niecnoty? a kto bedzie mnie wspieral zebym sie czasem nie rozmyslila? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znajdzie się jakiś kącik dla zbłąkanej duszyczki? :P Znajdzie sie ktoś, kto mi choć szklankę wódki poda? :P Sorki dziewuszki, że nie piszę, ale doły na przemian z robotą papierkową mnie dopadają :O Ale oby do przyszłej środy i wreszcie wolnosć i swoboda będzie ;) Mycha :) porządna nerwówka się zaczyna mówisz? To poczekaj jeszcze kilka dni :P Ale dasz radę :) A potem to już z górki poleci :) A ze nikt nie namawia ..... Wiesz, takie przesadne zachwalanie to podejrzane się często wydaje :P Tak wiec nie przechwalamy związku małżeńskiego, co byś się podstępu nie domyśliła :P Ale za 2 tygodnie będziesz miała tak jak my :) Tak dobrze znaczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej robaczki❤️ --parę dni się nie odzywałam , ale jakoś tak wyszło:O --widzę że Myszka❤️ do nas się odezwała, to dobrze że jakoś jej leci , życzę jej więcej siły i nich szczęśliwie do nas wraca:) --majka❤️ tobie to dobrze, już będziesz miała luzy, ja się nie chwaląc też, bo urlop już za pasem, a na urlopie ciężka praca ale mam nadzieje ze znajdę chwilę aby do was zajrzeć, choć zaszywam się w gęstym lesie:P --mycha❤️, myśle że mojego wsparcia nie potrzebujesz, bo ja wredne babsko jestem i stan małżeński traktuje trochę ..., ale już 15 lat chłop ze mną wytrzymuje wiec chwała mu za to :D:D:D, dziadekjacek❤️ a na kiedy słonko masz termin, pewnie nie raz pisałaś, ale ja mam zaniki :O,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam zaniki...skleroza ciążowa;) np. zapominam wysłać posta o charakterze karcącym do koleżanek z Pierdut'a (wyłącznie za absencje):D:D:D:D:D Ale mi się nic nie chce... Eksplozja zaplanowana na 19.08🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej...doopki:P Wstawać już! Południe dochodzi...kto mi zrobi drugą kawę? Kto poda pomocną dłoń z talerzem truskawek w?:classic_cool: Majka__🌻 a jak już będziesz zwolniona z kajdan systemu edukacji to obiecujesz pisać więcej?:classic_cool: do2do___🌻 mam za Ciebie rozwiązać problem z netem?🌻:D Ja długo mamy znosić tę niesubordynację??? Kicia__🌻 daj se 5 min wytchnienia od "treningu" bo zawału dostaniesz Ty, albo twój "trener":P Tija__🌻 i co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyrafa opowiada zajączkowi : - Nawet nie wiesz, jak to wspaniale mieć taką dłuuuugą szyję. Sięgnę wszędzie, do każdej gałązki, a potem... Pomyśl: każdy listek, który zerwę i przeżuję, wędruje potem tak dłuuugo, dłuugo w dół... Ach... jaka to rozkosz... Zajączek słucha nie reagując. Żyrafa ciągnie dalej: - A gdy przychodzi upał... Idę nad rzekę, pochylam głowę, zaczerpuję wody... Nie wyobrażasz sobie, jaka to rozkosz, gdy zimna, orzeźwiająca woda spływa w dół, chłodząc mnie coraz bardziej i bardziej... Moja szyja rozkoszuje się tym chłodem, centymetr po centymetrze, metr po metrze, a ja wraz z nią... Ech, gdybyś wiedział, zajączku, jak to wspaniale mieć taką dłuuugą szyję. Zajączek przechyla tylko lekko głowę i pyta: - A powiedz, rzygałaś kiedyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJKA ty paskudo :P pisz, a nie wklejaj :P czekam, kiedy się znowu rozpiszesz :) DO2DO no fakt Młoda, długo to jeszcze będzie trwać??? :P MYSZKO super, że znalazłaś chwilkę dla nas, trzymamy kciuki za ciebie ❤️ DZIADEK na tobie ten świat się trzyma :D bądź!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdajecie sobie sprawę, że nie należy denerwować kobiet w ciąży? Po cholerę tyle tej kawy narobiłam, nawet ciasto dla Was upiekłam Ropuchy:P A wy co?? Sama mam to teraz wszystko wypić i zjeść? Czy Wy wiecie jaki ja mam brzuch?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×