Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

a moze lody truskawkowe z Grycana ktos sobie zyczy? bo ja wlascie wcinam takie pol litra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello,❤️ robaczki chyba tylko mi się nie dostało za pisanie:P, ale obiecuję poprawę, puki nie wyjadę na urlop do buszu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dam Ci trochę szarlotki na ciepło a Ty dawaj grycana;) Mam nadzieję, że nie wpaliłaś całego opakowania:D (bo to ja mam w zwyczaju tak robić!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też chcę, mi też dajcie:D, duży..., ogromny, największy, kawałek szarlotki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popadało u mnie...całe 5 min!:O I znowu duszno... Kicia__🌻 powiedz no dziadziusiowi:P co tam gniecie Cię w szanowną doopencję? ABS__🌻 proszę bardzo...z syropem jagodowym czy bez? Mycha___🌻zostawiłaś coś tych lodów? Reszta jak domniemuję śpi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Reszta nie śpi, reszta od 6 na nogach. No dobra, od 6.15 bo zaspalam, ale w pracy bylam punktualnie ;) Dziś ostatni czwartek roku szkolnego :classic_cool: dziś jeszcze rada pedag. , a wieczorkiem w planach chodzenie z kijkami. Oby nie padało tylko, bo dziś upał u mnie i moze burza być. Jakby co do chodzenia mam wszystko - kijki, specjalne buty, podkładki pod palce (po pierwszym razie odgniotłam sobie palce na nogach :P), szaszetkę nas telefon, kluczyki i picie ewentualne, sportowe ubranko (wersja krótka i długa), no i już niedługo sporo wolnego czasu :) ...... Jesoooo ..... czym ja będę tłumaczyć swoje lenistwo w wakacje? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka - toc Ty prawdziwy profesjonalista... tylko moe by tak uzywac tego sprzetu... czasami... dziadek - wpylilam cale ale nie bede taka i jak chcesz to kupie nastepne a wlasciwie dwa i wtedy obie bedziemy mialy co wcinac... a jak nie wejde w suknie to zwale na Ciebie, dobra? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mycha___bo oni chyba czegoś do tych truskawkowych dodają:P kup 2! A ja przyniosę dzbanek kawy:P Sukienkę możesz śmiało zwalić na moje barki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy ciepełko, słoneczko, i już tylko parę dni dzieli mnie od urlopu, wzięłam sobie wolne w piątek 24, wiec jak zniknę w środę to zobaczą mnie dopiero za ponad 3 tygodnie, oj będzie się działo:D, tylko jeszcze szef nie widział podania, ale mam nadzieje że podpisze:P,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANE MOJE CHUDZINKI👄 ja nadal walczę z tym cholernym netem zmieniaja nam całe osiedle z kochanej upc na pierdoloną vektre mam iter. plusa ale tak muli że mnie krew zalewa na wet nie mam pewnosci czy przelizie mi ten post :o jdyne co mi chodzi błyskawicznie to czacik na FB :) choc tyle myślę że jeszcze z tydzień i wracam do świata żywych :) w między czasie miałam anginę :( zimne drinczki z lodem dały o sobie znać :( tesciową mi połamało i to dosłownie więc z nią spedzałam dnie .....teraz tesć pałeczkę przejął :) co do dietki to po malutku leci , ale to bardzo po malutku...:) choc każdy luz w portkach cieszy :D prawie tak samo jak dziecko które pierwszy raz wcina czekoladę :D Nie będę odpisywać bo mi się tak wolno strony otwierają że chyba rok bym czytała co kliknełyście :o KOCHAM WAS WSZYSTKIE I TĘSKNIE BARDZOOOOOOOOOOOOO❤️ buziolki dla WAS wszystkich 👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek :D DO2DO weź nie pitol, tylko pisz kobieto :P czekamy to na ciebie 👄 Dziadek 🌼 nic mnie nie męczy. Kobietą jestem :P nie wiem czego chcę, ale wiem czego nie chcę :P MAJKA maszeruj, maszeruj :P może w ramach urlopu zabierzesz rodzinkę na dłuuuugą pieszą wycieczkę, tak ze 150 km ;) w tydzień albo dwa :D TIJA pisz kobieto, pisz ❤️ MAFINKA to samo ❤️ tęskni mi się za wami, gdzie wy się pochowałyście :( a ja :) a ja :P byłam dziś oczywiście na treningu. I na ważeniu i mierzeniu. Dziwna sprawa, bo w obwodach nic nie wykazało :O w talii tyle samo, nogi to samo. Niby w biodrach spadło, ale ja miesiąc temu to byłam w dżinsach a teraz w leginsach, więc nie sądzę, żebym aż 3 cm zgubiła. To ichnie ustrojstwo mierzy też jakiś tam tłuszcz i mięśnie. I tu podobno aż 5% tłuszczu zgubiłam, co jest bardzo dobrym wynikiem. Podobno. Ale nie wiem gdzie go zgubiłam, jak mi się obwody nie zmniejszyły :O ni chuja nie panimaju. No ale waga spadła, znaczy jest OK :) Życzę wam miłego dzionka ❤️ 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa? herbata? mineralna? zrobi ktoś? :P A no maszeruję, maszeruję :) Dziś wieczorkiem znowu :) Chodzimy 1h15min-1h30min. Muszę przejechać sie tą trasą autkiem , bo ciekawi mnie ile to kilometrów. Dodając do dość szybkiego maszu ciągłe gadanie :P mozna powiedzieć, ze ćwiczymy wszystkie mięśnie :P Ja chyba też sie obmierzę i zobaczę, czy moje obfite obwody cokolwiek zareagują :P Proponowałam nawet dziewczynom poranne marsze wakacyjne (7 ?), ale jedna od razu zastrzegla, ze co jak co, ale na czczo to ona chodzić nie będzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tadam!!!!!!! Jestem i ja:D W pierwszych słowach muszę sie usprawiedliwić. Wiem że długo mnie nie było, to dla tego że przedłużył mi się weekend na działce, a potem zasypali mnie zamówieniami inie miałam czasu podrapać się po dupie. Jednak nie ma tego złego coby na dobre nie wyszło.Moi mili klienci sfinansowali mi nowiutki rower:D http://www.verdone.pl/index.php?p31,rower-beach-cruiser-city-504-aluminium Mam nadzieję że będzie sie dobrze sprawował i nikomu się do niego łapy nie przykleją. Mam też ofertę pracy w bardzo dobrej toruńskiej kwiaciarni i mam niezły orzech do zgryzienia. Młody nie dostał się do przedszkola więc pozostaje mi prywatne, albo opiekunka, a to pochłonie prawie całą moją pensję [przynajmniej na początku] na dodatek nie będę miała czasu na kulki, które dają sporo kasy. Z drugiej strony, taka okazja może się nie powtórzyć i będę żałowała że nie spróbowałam:( nie wiem co robić, od dawna chcę uciec z domu a z drugiej strony w tym domu nieźle zarabiam.Ostatnio mój gadzina miał spory przestój w robocie i przynosił bardziej zasiłek niż pensję:o więc te kulki pozwalały na spokojnie żyć. Właściwie od lutego kiedy zrobiliśmy remont kuchni więcej siedzi w domu niż pracuje. yyyyyyciągle pod górkę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec ja dziś wnerwiona byłam, kolega podniósł mi ciśnienie , smarkacz młody jest i życia nie zna myśli że wszyscy będą się o niego martwic, przecież nie jest pępkiem świata (to ja jestem:P), jeszcze do tego używał przekleństw, wiedząc że mnie to razi o czym go poinformowałam, ale cóż, i jeszcze czuje sie obrażony, w sumie to szkoda mi go, ale nie wie jeszcze z kim zadziera:P, mąż już mu współczuł :P,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tija❤️ to super że masz nowy rower, a co do nowej pracy może powinnaś spróbować czegoś nowego, wyjść z domu, wiem ze w domu dobrze, ale w domu możesz być zawsze a jeśli propozycja jest ciekawa to dlaczego nie spróbować,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kicia❤️ jak to nie masz sie czym chwalic a te 5% tłuszczu i tek 3 kg, to mało, tak od samych ćwiczeń bez drakońskiej diety, jak dla mnie to super, BRAWO!!!, ja tez tak chcę 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majka❤️ widzę że wpadłaś w trans "chodzenia", jak cie naszło na poranną zaprawę, ja czasem widzę że ludzie sami chodzą, a ja mam takiego lenia, ale w czasie urlopu nadrobię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ABS poszukaj koło siebie "fitcurves", wpisz w necie i zobacz, pewnie są gdzieś koło ciebie, bo to hamerykańska sieć, jest po całym świecie. To ze wszystkim jest 45-60 min dziennie. 30 min ćwiczeń, potem rozciąganie parę minut i wsjo. A jak widzisz, efekt jest. Podoba mi się ten system. Poza tym same babki, więc nie ma lansu, strzelania oczkami i wypinania tyłków do trenujących panów. Widać, że kobitki przychodzą ĆWICZYĆ a nie wydurniać się. TIJA babo :D jak gdzie? :P MYCHA jak tam? Do przodu? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa.... :O tak mi się zdawało, że coś wcisnęłam i ten post się skrócił... ale myślałam, że mi się zdawało. TIJA ❤️ do ciebie było więcej, i w ogóle nie było takiego durnego pytania, to jest początek do ciebie, a reszta do kogoś innego. Ja pierniczę, co ja zrobiłam . wycięłam pół posta :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×