Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

I jednak świat jest bzdurą wybrukowany i kto bzdury wypisuje (patrz ja:P) dopina swego:D:D:D Stronka moja, choć wzięta w fatalnym stylu:O i niestety nie mogę tego zwalić na alkohol:D:D:D:P A szkoda:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nieźle, nieźle DZIADEK no to pojechałaś :D może nie piłaś, a może ci te czereśnie sfermentowały w brzuchu i dało to ten sam efekt? :P DONIA co ty też nie śpisz po nocach? zabiegi trochę dla mnie, a trochę nie :P next week przyjeżdża mój absztyfikant :D trzeba jakoś wyglądać ;) jeszcze muszę się kopsnąć do saloonu na depilację. no i właśnie dlatego muszę zapuścić trochę futro na nogach i przez to, przy tych upałach po ponad 30st chodzę w spodniach :P ja się kurna nigdy nie opalę przez to :( i jeszcze się zagotuję :O ale może jak moje kochanie przyjedzie, to jakiś mini urlop sobie zafunduję, chcę go zabrać do Kamieńca i Chocimia na weekend, może się uda :) bo jak nie, to zwariuję :O yyyy słońce, wakacje a ja w robocie, wrrrr 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej, leniuchy! ja wsio panimaju, no...! No, tak nie lzja! chyba mi nie powiecie, że wszystkie jeździcie na rowerach, chodzicie na spacery właśnie albo gracie w badmintona :P wstawać od stołu i pisać! :D DO2DO kiedy się wreszcie odezwiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze...we wczorajszym amoku nie zauważyłam Doni:O Przepraszam Cię ❤️:D:D:D Kicia ma rację;) chyba zostałam ofiarą procesu fermentacji i nawet o poranku głowa mnie znajomo:P pobolewała:) A potem taki upał, że szkoda gadać:O Kicia__🌻 ja w spodniach z tego samego powodu co Ty;) nie mogę się zmobilizować do 10 minut z depilatorem:D Poza tym śmiesznie wyglądam z cienkimi nogami, brzuchem jak stodoła i doopencją niczego sobie w czymś krótkim:P Co u was kobitki, bo ja cały czas nawijam, Kicia🌻 nawija, a z Waszej strony cisza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawę ktoś chce? bo zaraz wychodzę :P mordy moje kochane, wstawać, wstawać, pisać, biegać, kochać się :D nie spać! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siemanko Moje Kochane👄 melduje sie na posterunku... sprzatalam caly weekend to czuje sie usprawiedliwiona ;) postanowilismy zawiesic wiekszosc spraw remontowych do po slubie choc moj sie upiera ze jeszcze pare rzeczy mu skonczyc tylko obiecal juz tak nie brudzic ;) Dziadek - szkoda ze nie mieszkasz gdzies kolo mnie bo bym Ci sprzatnela troche tych czeresni albo zasiadlabym z Toba przy stole i wcinalybysmy wespol w zespol ;) kicia - ale masz fajnie ze jestes zwarta i gotowa i ze Ci sie w ogole cos chce... bo mnie ostatnio kompletnie nic... nawet jesc i spac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane robaczki❤️ ja sie melduje, dużo dziś pracy miałam wiec nie zaglądałam, 🌼 po za tym u mnie gorąco i burzowo, ale ma się w najbliższych dniach schłodzić,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×