Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

serum {kwiatek] tak jest, ja mam ta z dodatkiem hormonów na 5 lat, podobno w ostatnim czasie ją ulepszyli, dużo czytałam za i przeciw, zobaczymy jak będzie ze mną , mam nadzieje ze dobrze,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ABS, tak sie pytam bo drugą sztukę takiej na 5 lat "zdzieram" właśnie Mirenę http://www.ginekolog.net.pl/blog/51-antykoncepcja/75-hormonalna-wkladka-domaciczna-mirena i już siódmy rok nie wiem co to miesiączki,a właśnie przez bardzo obfite miesiączki musiałam mieć założoną ,bo ciągle miałam niedokrwistość góra 7 hemoglobiny ,a lało się ze mnie jak z kranu,a teraz spokój......no i oczywiście spełnia jeszcze jedną rolę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jest podobnie , "potop szwedzki" okropne bóle i na dodatek mięśniaki, wiec gin poradził mi wkładkę, zobaczymy czy pomoże, u mnie też musi spełnić podwójna rolę i już nie muszę pamiętać, z tego jestem najbardziej zadowolona, choć na początku cena wydawała mi się duża, ale licząc środki przez 5 lat wydatek był by większy, na razie jestem pełna nadziei i może niedługo zajmę się dietą i wysiłkiem fizycznym :D:D:D,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAWA (_)>(_)>(_)> Witajcie Dziewczynki ...........sobota 🌼🌼🌼 ja niestety w pracy do 12-stej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :) SERUM dzięki za kawkę 👄 dalej czekamy na SZCZEGÓŁOWE relacje ABS i MYSZKI :) DZIADEK gdzie się schowałaś? Wszystko ok u ciebie? ale sobie spodnie kupiłam OMG jeszcze nie miałam odwagi pochwalić się R :P na starość ludziom odbija ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam i o zdrowie pytam:P Jestem, żyję choć ledwo...bo mnie te moje chłopy duże i małe wykończą kiedyś. Bronek przechodzi sam siebie:O, Franek grzeczniejszy, ale trochę ostatnio męczy z koopami, więc jest dość ciężki w obyciu:D Stary jak to stary:P A brata zabiję jak nic. I dlaczego te jego baby zamiast do niego z pretensjami to walą do mnie??? Jak ja nie znoszę takich pierdół kobiecych Współ-narobily syfu a teraz pretensje do całego świata...tylko nie do pana brata!!! Jesteśmy całą familią w Zakopanem🌻 bo mamy tu ciotuchnę staruszkę więc korzystamy❤️ a tak się złożyło, że brat też zajechał...a za nim kobiecy korowód:O Masakra. kochane...Giewont jak złoto śmieje się do nas codziennie, pogodę mamy cudowną! Ściskam Was mocno❤️ Abs__🌻 nareszcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, że to powiem, ale pan Brat to największy jebaka w południowej Polsce:O:O:O A za zawyżenie statystyk przyrostu naturalnego powinien dostać dodatek do emerytury:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje drogie 🌼🌼🌼 Jestem w domku od poniedziałku i ogarniam pomału mój domek ale nie jest tak zle chłopaki moje radzili sobie i jestem z nich dumna 🌼 Zlecialy mi te 3 miesiace ale pod koniec juz dni liczylam kiedy do domciu pojade Praca nie ciężka dawalam rady trochę mnie rece i nogi bola ale da sie wytrzymac 🌼🌼🌼 Mieszkalam z wspaniałymi kobitkami dogadywalysmy sie w kazdej sytuacji nie bylo nigdy miedzy nami żadnych nieporozumień Sobotnie wieczorki spedzalysmy przy piwku lub drinku a w niedziele jeżdzilyśmy nad morze 🌼🌼 Jednym slowem bylo sawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK***** WIEK****WZROST**WAGA WYJŚC.******JEST****CEL1*** MARZENIE KICIA______37_____172________72_________72_____67_____64 MAJKA_____41______162_______64,5________64_____60_____57 DO2DO____32______152_______70-69______????_____60______55 SERUM ____43 _____160 ________78_______ 71______ 65_____ 60 DONIA_____33______173_______83________83_______75_____66 Razem z Wami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziadku, Twój brat
to musi mieć to COŚ, skoro tak zaciekle obie o niego walczą, mimo, ze wiedzą o sobie nawzajem:D są tez plusy całego zamieszania: być moze wspólny pobyt w szpitalu, wspólne: chrzciny, komunie, 18-stki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boszszszeeee jaki ja Dinozaur jestem w tej tabelce ,aż wstyd juz nie przez wagę a wiek. Wiem ,że ważenie przypada mi na jutro ,ale nie mogłam się oprzeć dzisiaj....iiiii zobaczyłam szóstkę z przodu :D co prawda jest to 69,8 ale jednak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witojcie witojcie ;) Myszka !!!! No wreszcie ktoś, kto będzie regularnie kawę rano stawiał :P 👄 Donia, witaj w tabeli :) Serum, ja przepraszam bardzo, ale co Ci sie nie podoba w 40+, hę ????? :P No i pamiętaj, że ja też Cię gonię wiekowo, bo 41 mam już skończone i nieuchronnie dążę ku 42 :P Ale jak skończę 48 mam zamiar apelować :P No i wielkie gratulacje co do wagi !!!! Ja tak cieszę sie ilekroć zobaczę 63,9 albo mniej :P A pamiętasz jak niedawno pisałaś mi, że w naszym wieku już nie da się schudnąć ? A teraz to Ty jesteś moją motywacją 👄 Dziadek :) no faktycznie wspaniała chatka u Ciebie :P No sielanka normalnie .... "Moda na sukces" :P Abs 👄 Kicia :) a co to za gatki ? No chyba nie takie z krokiem w okolicy kolan :P Kliknij swoją fotkę albo choć linka do tego modelu :) I prosze niech to nie będą te w/w :P Nienawidzę jak ktoś (szczególnie facet) nosi spodnie bez paska i gacie mu wiszą , a już takie typu "miejsce na kupę" :P całkowicie mnie rozwalają :O Mafinka 👄 Do2do 👄 Tija !!!!!!!! 👄 A ja wczoraj miałam expresowy kinder-garden-home-party :P Synek w okres młodzieńczy wkroczył, 14 skończył ;) i w ostatniej chwili zdecydował się na imprezę :O Na szczęście zdążyłam . Była pizza, kolorowe kanapki, salatka, chipsy (u mnie w domu zazwyczaj zakazane :P ) i tort z kształcie pająka w sieci :P (dzieciaki początkowo upierały się nad czachą :P). No i wniosek: dom sprząta się nie "przed" dziecięcą imprezą, ale "PO" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko kawkę wam daję :) i no-spę łykam bo mnie @ nawiedziła i zdycham :o nie ma to jak @ na wesele :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO2DO ale dzisiaj jest dopiero poniedziałek :) do wesela to się chyba lepiej poczujesz, a może i zapomnisz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robaczki kochane❤️, ja dziś jakos żyję choć miałam nieco meczący dzień, i dowiedziałam sie że mi jednak etat zmniejszą ale jeszcze nie do końca nie wiadomo ile ? :O:O:O, ale niestety jest to nieuniknione😠, jak bym chciałam się na wszystkich wypiąć i odmówić tych ochłapów które mi pewnie zaproponują za tę pracę:o, ale cóż pracować muszę, co najgorsza obcinają mi a nie mojemu koledze(czyt. wazelina)😡,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tabelki to może jutro się wpisze, a z drugiej strony to nie wiem czy jest sens, bo na razie dietować nie zamierzam, choć czuje że z dnia na dzień deko po deku waga wzrasta ale brak mi motywacji i na dodatek nie będę się jeszcze dietą gnębić:O,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SERUM 🌼 gratulacje!!!, jedyna na straży wagi, a jak dojdziesz do celu to reszta leni ze mną na czele podziemie się zapadnie i dobrze nam tak, bo zamiast za siebie się zabrać to siedzimy i biadolimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joł babeczki;) W temacie brata:O...ja tam nie wiem co on w sobie ma, raczej wiem, czego nie ma (mózgu???) A te jego baby są żałosne...no jak można tak latać za facetem? Szwagrowa zawsze była centralnie walnięta w łeb młotkiem, ale ta nowa rokowała dobrze...i chooj bombki strzelił, że tak powiem:O:O:O Generalnie zadyma jest jak cholera i trudno się dziwić:O Zakopane jest piĘĘĘĘĘĘkne o tej porze roku...❤️ szczególnie ta najstarsza część z Atmą...normalnie czuć Szymanowskiego, Tetmajera i resztę ferajny:D Gdyby tak wyciąć Krupówki z krajobrazu to byłoby przepiknie:D Hej! Co tam u Was? ABS__🌻 ja zawsze z Tobą❤️ na pohybel głupim szefom i wazeliniarzom kolegom! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abs :) w kabarecie usłyszałam nowe określenie wazeliniarzy-dupowłazów ..... CZOPEK :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo brawo, a moja jest bez mleka,bo sobie jakoś wczoraj zapomnieliśmy ;) no dobra, pakuję się i spie...m. robota czeka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej robaczki❤️👄, dziś u mnie pogoda pod psem z dnia na dzień z 30 zrobiło sie 10 stopni , po prostu masakra :O, maluch sie trochę przeziębił , mam nadzieje że to chwilowe, w nocy trochę szalał, wiec średnio się wyspałam, z tego wszystkiego zapomniałam się rano zważyć :P, pewnie to i dobrze bo po co sie jeszcze i waga dołować:O, a po za tym zostało mi jeszcze 78 godzin pracy:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane KOBITKI🌼 u mnie tez dzisiaj szaro i buro ale całkiem ciepło :) choć pogoda do spania niż do myślenia no ale cóż :O pochwalę się że pasek i ramiączka zrobiłam do kiecki są czarne z kolorowymi kryształowymi koralikami :) jasno zielonymi, chabrowymi, przezroczystymi , czarnymi, krwisto czerwonymi ,i maleńkimi srebrnymi :) wyglada to może bazarowo ale mam to w 4 literach żal mi kupować kiece za 300-350 zł do znajomych na wesele zwłaszcza że ja kiecek nie lubię :) no i jeszcze syfy na gebie dostałam buuuuuuuuuu i ta @ I ja wam kochane MLEKO do kawki dolewam bo i ja sama bez mleka nie wypiję:D BUZIOLKI DLA WSZYSTKICH❤️ MAFINKA 👄 MAJKA👄 określenie bardzooooooo trafione :) i stwierdzam że takich czopów to coraz więcej jest niestety :O KICIA👄 -u mnie to zawsze 5-6 dni i końcówka najgorsza :( DZIADEK👄 ja góry lubię właśnie jesienią :) więc pozytywnie ci zazdroszczę :D DONIA👄 witam , witam no w końcu zawitałaś do nas :) SERUM👄 i GRATULUJĘ :D ABS👄 zdrówka ci życzę ❤️ i nie daj się czopowi :) TIJA👄 halo, halo gdzie pani się zakopała :( MYSZKA- o jak miło :) pisz , pisz jak było :D i jak jest :) MYCHA- no naprawdę miesiąc miodowy już dawno minął :Opisac mi tu szybciorem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie jeszcze jedną kawkę dla mnie? Może być słaba, bo to dziś już 3 będzie. Ale tak się ma jak pracę zaczyna się o 6.30 :P A za niebawem kolejna odsłona :P Ja dla chętnych proponuję rosołek na drożdżach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×