Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

DONIA ło matko :( współczuję, trzymaj się kochanie. ❤️ a na wesele idź i baw się, martwić się będziesz po weselu,. KAWY? 💤 sorry, nie wyspałam się. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAWULĘCJA KOCHANE ŚWIEŻO PARZONA :D U mnie dzisiaj szaro buro i zimno :( stwierdzam że jesień juz chyba dotarła i to wielka gębą :( KICIA- no to faktycznie musisz czoła wiatrakom stawić :O Ale kochana mocno wierzę że ci się uda bo ty TWARDA babka jesteś :)ale stwierdzam że wiedzą jak tam życie u pierdzielić człowiekowi z tym załatwianiem czegokolwiek :O DONIA- oj kochana ale mieliście :( rany aż ciężko to sobie wyobrazić :O a co do wagi to się nie martw kochana :) wspólnymi siłami damy radę jak kiedyś :) Jesień zima się zbliża to trzeba się zebrać by na wiosnę i lato jak osy w pasie być :)No i kochana jaki mały już duży :) a jaki słodki :) i te oczęta :)przystojniak ci rośnie :) DZIADEK- jak tam dzisiaj twoje kochane gadzinki :)? i młody nie zazdrosny o brata ? SERUM- jaki piękny jest haski :) dobrze że go zostawiłaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o mater! co to za pomór?? :P kuźwa ten ichni system sprzedaży biletów 😠 jadę jutro o 17, a we Lwowie będę 3.30. Ciekawe co będę robić do rana, bo wymyśliłam, że nie będę czekać na pociąg do PL tylko pojadę razem z mrówkami przez piesze przejście. Będę szybciej niż pociąg ;) Udało mi się kupić ostatni bilet na ten pociąg, bo mogłam jeszcze jechać o 15 i być o 1 w nocy. :P no ale w odróżnieniu od polskich pociągów mam gwarancję, że wsiądę do tego pociągu, ba! Będę spać w nim w świeżutkiej pościeli :D tylko ta pobudka o 3 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za karę wlepiam tabelkę :P bo potem gdzieś się zgubi i zapomnimy o niej proszę się dopisywać szanowne :) NICK****** WIEK****WZROST****WAGA WYJŚC.*****CEL 1***** MARZENIE KICIA______37______172________72__________67_________64 MAJKA_____41______162________????_________60_________57 DO2DO____32______152_______ 70-69________60_________55 CDN....... nie ma daty, bo to i tak bez sensu TIJA pierdoło, gdzie ty jesteś???? Halo! MYSZKA zostałaś w robocie na drugi rok?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie łepetyna napierdziela :O:O:O:O:O a ibuprom postanowił wypiąć się na mnie i mi nie pomóc drań jeden :O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
💤 oho... jak ja nie wstanę, to nikt.. :P już robię kawusie, herbatki, wodę z cytrynką, melzupkę kto co chce :) nie ma to jak pozbyć się kota :D spałam do 10.30 😴 mojego czasu, oczywiście a wam co się stało? wolne wam dali, czy co?? allegro miało awarię, a nie kafe :P wstawać, pisać, pisać, pisać!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Donia, współczuję 👄 Kicia ja jezdem jezdem :P I to na nogach, a nawet już po pracy :P wczoraj skończyłam pracę o 23, dziś dla odmiany zaczęłam o 6.30 :P ale za to już mam dziś wolne :classic_cool: Wolne od pracy z dzieciakami znaczy, bo papierologia leży na stosie i kwiczy :( Mój zapał do pracy (w świetle tego co wyrabia u nas derektor :P) też niestety leży , a jeszcze bardziej kwiczy. Skowycze wręcz :O Niestety, ale nasz nowy (ciągle jest porównywany do swojej poprzedniczki) szef chyba nie bardzo rozumie potrzeby dzieciaków upośledzonych. Ciągle powtarza, że dzieci i ich potrzeby są najważniejsze, ale wymyśla takie rzeczy, ze to nijak ma sie do dobra dzieciakow :O A jak my mu mówimy, że może by tak trochę inaczej (jakby nie patrzeć z dzieciakami upośledzonymi i ich rodzicami on ma do czynienia w zasadzie od roku, a my już od wielu lat) to on zaczyna się burzyć i twierdzi, ze nie chcemy współpracować :O Ma być tak jak on powie, bo tak ma być i koniec dyskusji. To tyle w mojej kwestii ;) Słonko jeszcze świeci (choć zza chmur) , wolny już dzień, prywatne dzieciaki w szkole, w dzisiejszych planach kijki (jakby pogoda sie utrzymała) albo kafffcia u kuleżanki :P więc cieszmy sie tą chwilą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko i córko !!!! Kicia, toż te buciska to szczudły normalnie !!! Ja to bym sie w takich zabiła :P W swietle nadmiaru prac do wykonania doszlam właśnie do wniosku, że pomaluje sobie paznokcie :P Jak już mam ciężko pracować, to chociaż w przyjemnych warunkach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee, MAJKA one wbrew pozorom są dość wygodne, bo z przodu mają ze 2-3 cm, więc wygięcie stopy nie jest duże. Mam podobnej budowy szare szpilki, też jak je kupiłam, to myślałam, że będą głównie w szafie leżeć, ale okazało się, że całkiem fajnie się w nich pomyka. nie taki wilk straszny :P a ta stylizacja całkiem fajna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laska mi się pokazała w nowościach od fleq-a, ja jej nie szukałam ;) raczej nie jestem fanką modowych blogów. a zwróciłam uwagę, bo dzień wcześniej proponowałam te butki DO2DO na wesele ale twoja stronka z butami jest zaj...a :P teraz nie odejdę od kompa :P DO2DO zobacz, tam też są zielone :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz... ja moje ukochane i najwygodniejsze, to kupiłam za 35 zeta w tunelu koło dworca :P ale to był fart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm..nawet wiem o jakim przejściu piszesz;) Dawniej wrota do siedliska rozpaczy, bidy z nędzą , dna i 5 metrów mulu:P czyli dworca PKS (i równie bliskiego PKP...do dzisiaj:D:D:D), a dzisiaj??? Galerie proszę Państwa! Szyk i światowość:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :) Po wczorajszych zakupach nogi mi w 4 litery wchodzą :O a ile butów sie na mierzyłam ale warto było :) kupiłam te z zarry co wam wklejałam czarne i wzięłam jeszcze kryte szpilki lakierowane beżowe:) teraz musze dobrać ten zielony pasek by sobie zrobić i jakies fajne wiszące zielone albo zielono czarne kolczyki :) najlepiej jakies wiszące święcoące :) no chyba że mi jakieś zielone buciorki jeszcze w oko wpadna bo u mnie butów nigdy dosć :D Buziolki i miłego wekenndu wam życzę ❤️ KICIA- zielone cudene :) ale ja mam szerszą stopę więc muszę mierzyć :) więc przez net trochę się boję :)w zarze były turkusowe bardzo podobne do tych zielonych ale tak źle wyprofilowane że kroku zrobić nie można było :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) ja kwitnę w pracy, więc nie popiszę, bo mi moje paskudy nie dadzą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu...jądro ziemi Was wciągnęło czy jak???? Moim zdaniem:p ta walka była ustawiona:D:D:D I tym razem goliat sprał Dawida na kwaśne jabłko😭 Ogląda ktoś Voice of Poland??? Mata jakieś wnioski? Ja pierwszy raz obejrzalam kawałek. Niezły ten Diabeł:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAWKA PODANA WSTAWAĆ :D:D:D:D U mnie dzisiaj ciepełko i słoneczko :) Mam dzisiaj mały młyneczek bo troszkę załatwiania mam więc wolniejsza po południu będę :) puki co do kawki do rzucam pina coladę z pomarańczowa konfitura i prażonymi migdałami aby dzień wam zaczął się słodko ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×