Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

I tradycyjnie KAWA (_)>(_)>(_)> Ja wieczorkiem kompa nie odpalam ,bo po prostu nie lubię.wolę posiedzieć przed tv lub w pralni,tam zawsze jest coś do zrobienia.......a dzisiaj do 12,00 w pracy i weekend:-D jak rano wstawałam to jeszcze z zamkniętymi oczami myślałam kiedy niedziela i jak załapałam,że dzisiaj sobota to papucha mi się uśmiechnęła. Życzę wam miło spędzanego weekendu.....Myszka udanego kuligu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 Właśnie dotarlam do domku .... Zorganizowałysmy w wąskim gronie urodziny koleżance :) pisałam kiedyś o niej , to ta, którą mąż zostawił po 21 latach małżenstwa. Był szampan, ciasto ze świeczką i winko, winko , winko :) chos ja wina zazwyczaj ani ani :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta dam :D mam neta :D już myslałam, że będę czekać do wtorku :O w piątek wieczorek spotkałam koło windy łepka od neta, miał przyjść, ale nie dotarł. W sobotę, chociaż tak umawiałam się na naprawę, to też nikogo nie było. A dzisiaj 20.3o dzwonek :D pan od neta :O no szok, niedziela wieczór! a ja w ogóle dziś w desperacji pojechałam do miasta i kupiłam modem i starter, żeby mieć też bezprzewodowy, ale chyba jest trefny, bo nie działa :( w ogóle nie widzi karty :( masakra no a więc już jestem, i mam nadzieję będę ;) SERUM masz rację, mam trochę fajnych fotek, będzie wydarzenie na FB :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM herbatka dzis dla odmiany {_}> na imprezce było super tance kiełbaska i alkohol Mój nie pojechał ale potem załował jak mu opowiadałam Jego strata 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a ja tak dla odmiany kawkę polewam (_)> gorącą bo u mnie jeszcze zima trzyma:P, dzieciaki mam w domu bo są ferie wiec można sobie wyobrazić jaki jest cyrk, dobrze ze do pracy przyszłam:O,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka🌼 zazdroszczę ci tego kuliku, jak dawno nie byłam na takiej imprezie, a ogniska jakieś wypady na łono natury to moje ulubione imprezy, nawet grzybobranie, zakończone integracją :D,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja w sobotę byłam z córką i z m na jeziorze i to dużym ,miałam pewne obawy wejść na nie ,ale po rewizji stwierdziłam ,że nie ma co się bać......młoda i ojciec jeździli na łyżwach ,a mnie ciągał pies za nimi (ciągał tzn. biegałam na własnych nogach za nim) wyczyn nie lada ,bo przy takim mrozie zatykało mnie w krtani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doberek:D Niemoc mnie dopadła jakaś, chyba anemia się odzywa, bo słaba jestem jak niemowlę:O I te zawroty głowy...muszę w końcu iść do znachora:O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co tam pizdulki? :P 💤 ja to zdycham... czekam... :( na mojego R, bo już ponad miesiąc go nie widziałam... na 8.03, bo wtedy będę mieć długi weekend... na wiosnę, bo jeszcze tydzień tych mrozów i oszaleję 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Kicia🌻...u mnie trochę odpuszcza mrozisko wredne:O Ale i tak nadal jest -10C. Rachunki za gaz mnie zjedzą:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blin! :P muszę się wziąć za siebie :P jak mogłam przegapić taką okazję??? dobranoc 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przesyłam walentynkowe ❤️ I lete do roboty:) Oj dzisiaj to będzie się działo w naszym kwiaciarnianym świecie:p Kocham, pamiętam i nadal czasu nie mam, ale od jutra urlopik krótki więc może skrobnę coś więcej. Pimach:) ponawiam propozycję spotkania, tylko się odezwij..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez mrozik spadl bo juz było za duzo 🌼🌼🌼 Zapraszam do internetowej kawiarenki (_)>Myszka juz serwuje kawke lub herbatke{_}>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka ......dzieci ferie mają ,a ty kobito już na nogach o tak nie przyzwoitej porze ??? Ja ostatnio nie mogę narzekać na sen,więc mam go za mało ...ostatnio ciągle mi się zdarza przyjść do pracy po 8,00 Tija ....odzywaj się częściej .....bo na naszym wątku ciągle są braki towarzyskie ....dziewczyny wpadają jak wicher i już za chwile nie ma ich długo ,długo.... coś ostatnio temat odchudzania zdechł ,wszystkie się odchudziły czy co ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka🌻 farta mam:P Jest jeszcze trochę kawy albo herbaty? Nie przepadam za szaleństwem walentynkowym, ale zakochanym kibicuję zawsze i wszędzie❤️ więc jeśli któraś jest w takowym stanie:P to wszystkiego zakochanego❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️:D❤️❤️❤️❤️❤️serce]❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce]❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce]❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce]❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce]❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce]❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce]❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce]❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce]❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce]❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce]❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce]❤️❤️❤️❤️serce]❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce]❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce]❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce]❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce]❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce]❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce]❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce]❤️❤️❤️❤️serce]❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce]❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce]❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce]❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce]❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce]❤️❤️❤️❤️❤️serce]❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce]❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce]❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce]❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce]❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce]❤️❤️❤️❤️❤️serce]❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce]❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce]❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce]❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce]❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce]❤️❤️❤️Wszystkiego naj , naj w walentyny :) niebawem więcej kliknę bo chwilowo mam kompletnie czasu brak 👄❤️❤️serce]❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce]❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce]❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce]❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce]❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce]❤️❤️❤️❤️❤️serce]❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce]❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce]❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce]❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce]❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce]❤️❤️❤️❤️❤️serce]❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce]❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce]❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce]❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce]❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️serce]❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×