Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Może nie najlepsza pora na kawkę, ale mi by się przydala padam na twarz :O Może zamienię to na orzeźwiającą rundkę z kijkami. Czekam na przyjazd kolezanki, moze zdążymy przed deszczem. Tija Tija Tija Tija Tija Tija Tija Tija Tija Tija Tija Tija Tija Tija Tija !!!!!!! 😍 Kicia :) co do moich niegdysiejszych postów - wkrótce wakacje, moze da sie coś z tym zrobić :P Ale generalnie to czasami mam problem, o czym by tu pisać :P Dieta leży i kwiczy :P Nie bójmy się tego słowa ... zaczynam się chyba rozrastać :P Praca w duzej części kojarzy mi się nie najlepiej :O Prywatne dzieciaki zaczynają dobijać .... Chyba nie dorosłam jeszcze do ich okresu dorastania :P ......... Poprostu szara rzeczywistość... W mojej młodosci mówiło sie, że życie jest jak papier toaletowy - długie, szare i do doopy :P Jak to dobrze, ze papier toaletowy udało sie ulepszyć !!! Teraz pora na ulepszenie życia :P A jak książę Ryszard? :) Do2do :) Abs :) Myszka :) Dziadek :) Serum :) Mafinka :) A co do mojej kilkuletniej prywatnej bolączki .... Za dużo "dziwnych" rzeczy wtedy i od tamtej pory w moim życiu się zadziało, żeby po tym wszystkim przejść do porządku dziennego, ot tak poprostu. Zmieniłam się ja, zmieniło się życie, zmieniło się ..... Coś jednak jest w powiedzeniu - co z oczu to i z serca ..... A jak nie z oczu to jak z serca ???? No ale o tym pisać nie będę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo!!! poniedziałek rano , wstawać na kawę(_)> ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo!!! poniedziałek rano , wstawać na kawę(_)> ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oho !!! Dzieje się tutaj znowu ! Ruch jak na Marszałkowskiej :P Kicia :) to tak dobrze to być nie moze, zebyś 2 niedziele w kupie miała :P Abs :) co to ma być??? kawa i ..... ??????? Wczoraj kijki nie wypaliły, bo jak sie wreszcie wybrałam to sie okazało, że pada deszcz :P I trzeba było zmienić plany na pogaduchy przy herbatce :) Ale dziś poszłam. Muszę zwiększyć dyscyplinę, bo ostatnio zdarza mi się odpuszczać chodzenie. Nie to, że z lenistwa, ale coś kilkakrotnie wypadło, to koleżanka nie mogła, innym razem tak wyszło ... No i zaczęły pojawiać się mocno niepokojące symptomy braku wyrzutów sumienia :P Więc dziś twardo poszłam, z lekka się nawet zadyszałam :P ale postanowiłam jeszcze nie odpuszczać i wziąć swoje kilogramy do galopu :P A na zachętę do dalszego chodzenia kupiłam sobie dziś kurteczkę ze skóry ekologicznej w kolorze koralowo-orange ! Uwielbiam takie kurteczki i mam do nich słabość .... w kilkuletniej kolekcji mam chyba już 9 kolorów :P Przy okazji kijkowania zrobiłam rekonesans okolicznych łąk - lada dzień będzie można robić zdjęciową sesję w makach :) Nie pisałam, ale od jakiegoś czasu hoduję w sobie bakcyla fotografowania. Co prawda nie mam lustrzanki tylko aparat cyfrowy (korzystam też z aparatu w telefonie), ale udało mi się już złapać kilka ciekawych ujęć natury :) Robaczki, ptaszki, roślinki, żabki, widoczki ... takie tam. Nawet sporawego pająka krzyżaka mam w repertuarze :) No i postanowiłam fotografować swoją kolecję storczyków, ale to w miarę rozwijania się nowych pędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to ma być???? :( dobra, u mnie jest 17.00, chce ktoś popołudniową kawkę? :) bo dzień syfny, zimno i ciągle pada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja się też dołączę do życzeń, wiec dla mnie kawa z mlekiem, nic słodkiego bo jestem na diecie od poniedziałku, może nie przytyłam ale czuje się taka nabita, do mnie dołączył mąż wiec razem lepiej, a on ma z czego:D, się odchudzać , wiec go męczę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja mam dzisiaj bieganinę z balem młodego bo rodzice dekoracje robią no i jeszcze prezent na piatek muszę kupić dla wujka a w sobotę mam wesele więc imprezy za impreza i czasu brak :( więc ja też o kawkę proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mam i dobrze:D Nie znoszę długich weekendów Mam dzisiaj mega wkoorva, więc raczej bez kijów nie podchodzić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dupa jaros i papieros :D a;e u nas była ulewa :D wywiesiłam na FB z jednej stacji metra, podobno tu u mnie też zalane przejścia, asfalt odpłynął ;) chuje jedne, najpierw mordowali psy, a teraz wycieli prawie wszystkie drzewa na głównej ulicy miasta, żeby postawić strefę kibica. No czy oni nie są pojedani??? co jak co, ale u nas by to nie przeszło :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem, czy się orientujecie, ale jedna z naszych koleżanek ma dzisiaj urodzinki :P i życzę jej, choć rzadko tu bywa, żeby spełniły jej się marzenia, słonko jej świeciło i żeby wszystko było OK :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 Podpisuję listę obecnosci i spadam Ledwo na gały patrzę, mam w plecy kilka nocy. Rano (nie wcześniej niż przed 10 :P )poproszę delikatne budzonko z białą kawką :P A potem lekkie śniadanko jakieś do łóżka :) mmmmm no np...... płatki z otrębami na mleku z dodatkiem żurawiny i 3 suszonych śliwek. Mleko w lodówce, płatki i reszta w górnej szafce obok lodówki. Tylko żeby mi mleko cieple było ! Można podgrzać w mikrofali. Kicia :) Wiemy wiemy, juz życzyliśmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawy? MAJKA tobie nie proponuję :P bo to za wcześnie 👄 śpij, jeśli dają pospać ja miałam dziś pobudkę 5.25, bo wczoraj pies był za wcześnie na spacerze wieczorem i rano jej się popitoliło, wstała godzinę wcześniej. z jednej strony to wina R, bo wziął ją na spacer i przyszedł po mnie do pracy na 20.00, z drugiej strony nic nie mówię, bo jestem w szoku, że sam coś takiego zaproponował i zrobił ;) jeszcze nie zaakceptował jej do końca, szczególnie dziś rano był wkurwiony i na nią i na mnie, ale mam nadzieję, że do obiadu mu przejdzie ;) ja już całkiem "zchołaczałam" na śniadanie jem ziemniaki duszone z cebulą :P na początku, jak słyszałam, że oni jedzą kaszę, ziemniaki, zupy na śniadanie (generalnie to, co my jemy na obiad), to mi się słano robiło, a teraz sama odgrzewam sobie ryż z czymś tam, albo duszę, smażę ziemniaczki :P miłego dnia wam życzę ❤️ MYSZKA kiedy jedziesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello robaczki ja chętnie do kawki się dołączę, dalej jestem na diecie wiec nic słodkiego nie proponujcie, co prawda dziś posłodziłam sobie trochę kawę, bo wczoraj winka sie popiło wiec dziś bez cukru ani rusz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięks za płatki :P No ale przy dzisiejszym śniadaniu Kici to nawet nie wypadało :P Kicia :) No masz ty babo podejście do otoczenia :) Coś czułam, że okiełznasz R w spranie psinki :) Abs :) no szczerze zazdroszczę tego niejedzenia słodyczy ! Dla mnie to jest na chwilę obecną coś niewykonalnego 😭 Reszta dziołch 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×