Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

MAJKA - WITAJ :D gdzie ta prywata? Sama prawda. Kretyni, specjaliści od gumowych dzwonków, biorą się za "naprawianie świata" - a potem mamy to co mamy. Edukację spieprzoną od góry do dołu. Lepsze jest wrogiem dobrego. Było nieźle. Pewnie, że stary system miał swoje wady, ale w porównaniu do dzisiejszego systemu, to wydaje mi się, że był prawie idealny. Mam na myśli cały system - od przedszkola do mgr. DZIADEK - masz szansę poprawy :P :P :P ABS - czekam na list od Ciebie. MYSZKA - zmieniłaś nick, czy co? :P a poza tym kawa czeka ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kicia🌼 co Ty spać nie możesz:O, dziewczyny kto pamięta jeszcze o tabelce, gdzie ona może być, bo o diecie to już na pewno nikt nie pamięta, wiec ja chyba znów muszę sie ruszyć :P, a co myślicie aby znów zacząć trochę się pomęczyć i podietować,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ABS u mnie jest trochę inna godzina, ale i tak wstaję zawsze 6.15 i wychodzę z psem. Wracam 7-8. A co do diety, to ja ZA! Proszę dane do tabelki. ABS napisz proszę do mnie na i.pierdut@gmail.com ❤️ SErUM??? TIJA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK***** WIEK****WZROST**WAGA WYJŚC.******JEST****CEL1*** MARZENIE KICIA______37_____172________72_________70_____67_____64 MAJKA_____41______162_______64,5_______59,3_____57_____55 DO2DO____32______152_______70-69______67,0_____60______55 SERUM ____43 _____160 ________78_______ 68,8______ 65_____ 60 DONIA_____33______173_______83________83_______75_____66< br / ABS_______37_______164_____64________60_______58_____55 znalazłam :D:D:D, ale czeka na poprawki:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kicia ja pukam i pukam a tam nikt nie otwiera :O, a co do tabelki to u mnie zmiany nie tylko wagowe :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro postaram się wszystko uzupełnić a teraz biorę sie do roboty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postanowiłam wam jeszcze wkleić moja dietę, na 3 dni, resztę muszę napisać , albo powtarzać potem wejdzie mi to do głowy i będę sobie zmieniać :) Śniadanie I godz: 7-7,30 Bułka grahamka (mała) - 106 kcal Pomidor (średni) 80g 19 kcal Sałata lodowa (4 liscie) 100g 15 kcal Kawa inka z mlekiem 250ml - 20 kcal 160 kcal Śniadanie II godz 10-10,30 jogurt owocowy 125 g -110 kcal grejfrut (250 g) - 60 kcal herbata owocowa - 2 kcal -172 kcal Obiad - godz: 13-13,30 Kurczak, piersi bez skóry (średnia) 200g- -200 kcal Surówka z kapusty, pora, marchewki 150g -85 kcal Gotowany kalafior ok. 200g - 60 kcal Woda niegazowana -0 kcal Na deser kawa z mlekiem - 15 kcal - 360 kcal Podwieczorek godz: 16,00 Herbatka owocowa , miętowa według uznania kaloryczność niewielka , byle bez cukru 1 łyżeczka cukru ma 40 kcal, wiec lepiej go nie używać, albo ograniczać, Owoce Jabłko 1 średnie -71 kcal Pomarańcz 1 średni -60 kcal -141kcal Kolacja godz: 18-18,30 Mix warzyw: Sałata lodowa Ogórek zielony Pomidor Papryka czerwona Przyprawy( zioła) do smaku W zależności jaka poczujemy potrzebę może być bardzo duzo; Dodam ze pijemy cały czas wodę niegazowaną, szczególnie rano po przebudzeniu . Kolejny dzień; Śniadanie I godz: 7-7,30 Bułka grahamka (mała) - 106 kcal Pomidor (średni) 80g 19 kcal Sałata lodowa (4 liscie) 100g 15 kcal Kawa inka z mlekiem 250ml - 20 kcal 160 kcal Śniadanie II godz 10-10,30 jogurt owocowy 125 g -110 kcal jabłko średnie (250 g) - 70 kcal herbata owocowa - 2 kcal - 172 kcal Obiad - godz: 13-13,30 Łosoś smażony (100g) -300 kcal Mieszanka warzyw duszonych -150 kcal Seler gotowany (3 plastry ok. 1 cm)-60 kcal Korniszony -3 szt -20 kcal -530 kcal Podwieczorek godz: 16,00 Herbatka owocowa , miętowa według uznania kaloryczność niewielka , byle bez cukru 1 łyżeczka cukru ma 40 kcal, wiec lepiej go nie używać, albo ograniczać, Owoce Jabłko 1 średnie -71 kcal Pomarańcz lub brzoskwinia -60 kcal -141kcal Kolacja godz: 18-18,30 Mix warzyw: Sałata lodowa Ogórek zielony Pomidor Papryka czerwona Przyprawy( zioła) do smaku W zależności jaka poczujemy potrzebę może być bardzo duzo; Dodam ze pijemy cały czas wodę niegazowaną, szczególnie rano po przebudzeniu . Śniadanie I godz: 7-7,30 Chlebek chrupki 2 szt - 106 kcal Twarożek do smarowania - Kawa inka z mlekiem 250ml - 20 kcal 160 kcal Śniadanie II godz 10-10,30 jogurt owocowy 125 g -110 kcal grejfrut (250 g) - 60 kcal herbata owocowa - 2 kcal -172 kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie to zakręcone, :O i znów człowiek będzie sie uczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noooo Dziewczynki WIELKI SZACUN, że wymiotłyście to siedemsetną stronkę i to bez mojej pomocy 😭,cóż sama sobie jestem winna ,bo zaniedbuję was towarzysko. Wiecie bardzo dobrze,że u mnie nastały gorące dni-tygodnie (ręce nie wiem w co ręce włożyć) ile ja już razy zaczęłam pisać i ktoś wchodzi (klient) i trzeba zostawić ,później ktoś sie do kompa dosiadzie pozamyka i wio w du... wszystko co napisane. Majka dzięki za przepis na nalewkę .........zrobiłam z przepisu I bo znalazłam ciut wcześniej w necie ,musiałam szukać ,bo owoce już były zerwane i już 24 h były w wiaderku i na szybo musiałam robić ,a że znalazłam jeden z twoich przepisów które podałaś wiec tym bardziej byłam zadowolona.Niestety popełniłam jeden błąd 😭 zapomniałam o soku z cytryny ..........przypomniało mi się po fakcie jak już butelki były zakorkowane i naklejki z opisem naklejone.....ale jak to mówią nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło .czyli nalewka primo sort 😘 Muszę kończyć .NIESTETY !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to wszyscy jeszcze pracują, no nie mówcie że juz śpicie :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masakra jakaś ! która to godzina ????!!!!! A na 6.30 do pracy :P również takiej z nienormowanym czasem :O To jak to leciało z tą jesienną depresją? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spać spać spać Abs :) taki rytm pracy to kwestia przyzwyczajenia i organizacji czasu, ja pracuję tak 20 lat, czyli od zawsze :P I stwierdzam, ze nie umiałabym pracować jak normalni ludzie od 8 do 16 :P A kiedyś i tak było znacznie gorzej - wszystkie weekendy:sobota i niedziela, święta (dzieciaki upośledzone nie były pod opieką domów dziecka tylko stale przebywały w takich ośrodkach jak mój), więcej godzin (fakt, że nadgodzin). Najgorzej było, jak moje dzieciaki chodziły do przedszkola - w niektóre dni poprostu się mijaliśmy. A teraz mam wolny co 2 weekend, pozostaje mi jedynie latanie na różne zmiany (z rana, w dzień, do nocy albo w nocy), a czasami tak jak dzis - bywam w pracy nawet 3 razy dziennie. Za to w dzień (oczywiście nie taki jak dziś :P ) mogę załatwiać różne sprawy domowo-zakupowo-urzędowe, mam wolne niektóre dni w tygodniu, no i dzieci przyzwyczaiły się, że czasami jestem tylko "pod telefonem", a one muszą być samodzielne, wykonują niektóre prace "na rzecz rodziny" i mają luz i swobodę, którą sobie teraz baaardzo cenią :P Kicia kto to kirnia jest Mika?????? Serum :) jeśli znalazłabyć czas zawsze możesz zlać butelki, dodać cytrynę i znowu zakorkować. Ja z kolei zmieszałabym część butelek z cytryną, żeby mieć porównanie, jak ona zmienia smak aronii. My robiliśmy bez cytryny i jak pisałam - mnie ta nalewka na kolana nie powala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abs :) ta tabelka cośkolwiek nieaktualna jest :P No chyba, że moja waga się zepsuła, a lustra zniekształciły :P A tabletki na odchudzanie ? Jadło się w życiu to i owo i stwierdzam, że taniej i szybciej byłoby poddać się operacji plastycznej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×