Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

tabelka nieaktualna :P dawajcie aktualne dane aha, jakby kto chciał, to kawa czeka ❤️ Dziadek? Nie spodobała ci się moja propozycja? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo,🌼 robaczki może kawka z mlekiem bez cukru, bo ja znów na diecie jestem, takiej zdrowej , niestety od czasu do czasu człowiek musi sobie przypomnieć i trochę przywołać organizm do porządku, myślę że u mnie to będzie jakieś 2 tygodnie rygoru i ćwiczeń a potem same ćwiczenia i pewnie lekko odpuszczę i powinno mi to starczyć do wiosny :P,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK***** WIEK****WZROST**WAGA WYJŚC.******JEST****CEL1*** MARZENIE KICIA______38_____172________72_______66_______67_______ 63 MAJKA_____41______162_______.....______......_____57______55 DO2DO____32______152_______.....______......_____60______ 55 SERUM ____43 _____160 _______.....______ .....______ 65_____ 60 DONIA_____33______173_______....______....._______75_____ 66 ABS_______38______164_____62,8_______....._______58_____55

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka❤️to już próbowałaś tego "cudu" i mówisz że nie działa, ja też nie wierze w cuda, ale tak się zastanawiałam czy faktycznie to pomaga , choć wiem że pewnie nigdy nie kupie, bo już tyle specyfików było i jest na rynku i tak naprawdę żaden chyba nie jest 100% procent skuteczny,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo , calkiem zapomnieliście , a kto kawe bedzie pił :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja będę se tu zaglądać, choć pewnie będę pisać sama do się, chyba za bardzo się przywiązałam 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja piżdżę 😭 Laski ja naprawdę teraz nie mam kiedy do was zaglądać ...........chyba kiedyś wspominałam,że w domu padł mi laptop ,a w pracy jak mam program firmy włączony to bym musiała z niego wychodzić za każdym razem żeby wejść do internety.......niestety nie mogę równocześnie robić tych dwóch rzeczy,ale po pierwszym mam zamiar tu bywać tylko pytanie ,czy wy jeszcze będziecie ??? bo widzę pomór!!! NO TO PO DRUGIEJ KAWCE (_)>(_)>(_)> no chyba ,ze któraś jeszcze nie piła tej pierwszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety dopiero dzisiaj weszłam i zobaczyłam wiadomość.Już na fb napisałam do Kici i czekam i nie wiem czy taki kontakt wystarczy ,ale innego nie posiadam. Widzę ,że znów "poszalałyście" :-( Ja poproszę o pełną mobilizację, tu i teraz ,natychmiast która może już to proszę w tej chwili sie meldować i tak po kolei odliczać. SERUM obecna i kawę podaje (_)>(_)>(_)> późno,bo późno,ale zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten znaczek to miał być seks we dwoje ale nie chce wkleić a szkoda :'-| no a co tutaj taka cisza... :-P jak rozumiem cisza przed burzą :- jak to w życiu {:-) Serum jak po wczasach opaliłaś się wypoczęłaś? Kończe posta bo chcę zobaczyć czy te moje nowe znaczki będą obrazkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej, hej!!! ABS mówisz polana z krasnalami? Pewnie na grzybach siedzą!!! DOSŁOWNIE :D :D :D Widziałaś ABS mój opis, jak Ci się podoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak ktoś tu jeszcze zagląda:D, a wiec pewnie sie kawki napijemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się chętnie kawki napiję, tym bardziej, że niedługo wracam do pracy :P i cieszę się i się boje troszkę czy pod ciężarem obowiązków nie polegnę :P:P:P Chyba dziewczyny się przeprowadziły "na nową chatę"? No nic, ABS Ty kiedyś wklejałaś swoje diety, pamiętasz kiedy to był bo nie chce mi się stron przewalać a może to było na tym starym topie, jakbyś miała coś gotowego to możesz wkleić chętnie skorzystam {kwiat}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuuuudno tu!!!!!
Oczywiście wy wszystkie myslicie, że nie się podejrzeć tych waszych nowych wypocin:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×