Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

TIJA- mój na truskawki nie ma tylko ten cholerny cynamon z tym ze pierniki moze wcinac i nic :)Ale ja jestem alergikiem pyłkowcem tylko mi się obiawia krostkami na dłoniach jak malutkie pecherzyki z woda :( i tak sie tydzienmecze :( Za to jak zjadłam 1 truskawkę w tym roku i popiłam winkiem to tak mi usta spuchły ze wygladalam jak bym 10 krotny botoks zrobiła i odrazu dostalam zatrzyk i do wieczora przeszło dobrze ze chłopa rano nie wystraszyłam w wyrku :D tylko biegiem do lekarza leciałam,mam przychodnię blok obok dzięki bogu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarka mówiła że to nawet niekoniecznie truskawki tylko ten aromat identyczny z naturalnym i może właśnie tu jest klucz do tego dlaczego twojego synka uczulają płatki a nie uczulają pierniki. Ja latem jadłam truskawki a przecież nadal karmię i nic się nie działo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale Wy jestescie szurniete wariatki! Jak to sie nazywa Majka? Taka figura stylistyczna? Cofam się w rozwoju na tym zwolnieniu. Do2do, jak ja Ci dziekuję za ten pomysł i ze mnie tu przygarnęłas. Tam jest istny cyrk. Juz nie wiadomo kto z kim i o co. Jak w \"Modzie na sukces\", gdzie chyba tylko Ridge nie spał z Kaczorem Donaldem. Obelixowa pisze czasem na ciężarówkach, wszystko ok, ale nie jest tam zbyt wylewna. Ale bym zjadła truskawki... Przez te Wasze syropy.. Tija, nie krzycz, wiem, ze głupek jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpowiedziałam jeszcze raz tej pindzie, ale już mnie znudziła. Rozgryzłam ją po krótkiej terapii, więc już mnie nie bawi. To głęboko nieszczęśliwa kobieta, trzeba jej współczuć, ale ona kąsa rękę, która chce jej pomóc, widocznie jeszcze jest na początkowym etapie po porzuceniu, czyli gdzieś między niedowierzaniem a agresją. Jak już się wykrzyczy, to poprosi o pomoc. Trzeba przeczekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziweczęta❤️ ależ się tu na kafe dzieje !!!! A ja nie bardzo w temacie, muszę natychmiast nadrobić zaległości w czytaniu, lecę czytać... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TIJA- chyba masz rację że to od aromatu bo moja siostrzenica ma najakis tam aromat E...costam i w napojach chipsach , batonach czesto sprawdzaja nie ma to jak nas chemia szprycują :o PIMACH- ja tez się cieszę że jestes z nami tylko mi nie lataj po domu a grzecznie w wyrku leniuchuj :)dobrze ze obelixowa sie tam odzywa bo juz się bałam ze cos się stało .👄👄 KICIA- oj dałyscie jej z LOLKĄ do pieca i dobrze nie ma to jak pomarańczowa pinda :) dobrzeze nas tu nie nawiedzają :) ale jak by cos to juzmamy wprawe w przeganianiu takich ;) no nie:D MIMOZKA- witam kochan , ano dzieje sie dzieje :) A JA MAM DLA WAS SWIETEGO M:D ________________$$$$$$ ______________$$$$$$$$$$ ____________$$$$$$$$$$$$$$ __________$$$$$$$$$$$$$$$$$ _________$__________$$$$$$$$ _________$$$$$_________$$$$$$ __________$___$$$$$$_____$$$$ _________*$$$_$_$$_$$_____$$$ ________$_$_$**_$_$_$$$___$$$ _________$(O)___(O)_$_$$_*$$$ _______$$__________$*$_$__$$$ ____$*__$____*___$$$__$__*_$$ ___$*_____*$$$*________$___.** ___$*_______*_________.*$__**** ____$*_________________*$__*** ___$$$$*_____________*$$§§§§ _$$$$$$$$$*_______*$$$$$$§§§§§ $$$$$__$$$$_$$_$$$$$$$$$$$$§§§§ $$$*__*$$$$$$$$$$$$**$$$$$$§§§§§ $$$*__*$$$$$$$$$$$*__$$$$$$$§§§§ _$$$$*$$$*******$$$*__$$$$$$§§§§ __$$$*$$$*$$$$$*$$$$*$*_$$$$§§§ _____$$$$*$$$$$*$__$$$$$$$$$§§ _____$*$$*******___*$$$$$$$$§ _____$*____________________*$ _____$$*_*__*___*$$_*___*__*$ ______$$$$_$$$$$$$$$$$$$_$$$ _________$_______$________$ _________$*______*_______*$ __________$$$$$$$$$$$$$$$$ ______$$$$$$$$$$**$$$$$$$$$ ____$$$$$$$$$_______$$$$$$$$ ___$$$$$$______________$$$$$$ Puk, puk, puk Mikołaj puka! Miejsca na prezenty szuka... Przy dzisiejszym Święcie Niesie miłość wraz ze szczęściem, I radości pełny worek, Na dzień cały i wieczorek. -**-__-**-__-**-__-**-__-**-__-**-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jak zjem truskawki to mam ból brzucha przeokropny i podobno nie trawię jakiegoś cukru prostego??? fruktozy??? od 5 lat nie jem truskawek pod żadną postacią:( ale jak widać można żyć:( choć w sezonie smutno:(:(:( a to chyba przedświąteczna gorączka dała znać o sobie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po waszych recenzjach weszłam na 30-stki .....ja pikolę ale zadyma ....ten topik zszedł na psy............miały miejsce tam różne ekscesy ,ale to przebiło wszystko......zdążyłyśmy sie w ostatniej chwili ewakuować ....!!!! Ciekawe co na to p.Prezes?????? TIJA ...........ja tak od razu myślałam że to uczulenie ...przed różyczke mały miał by juz pare dni gorączke i dopiero by go wysypało ,a co ci przepisał na to uczulenie????? Bardzo dobry jest do kompieli OILATUM lub BALNEUM i kąp go w tym ,a uczulenie szybko minie i nie będzie go swędziało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie poczytałam jak tam nasze waleczne damy działaja na 30 :D to chyba koniec topiku , stwierdzam że w porę się tu przeniosłysmy :D MIMOZKA- dziekuję kochana to tak dla kompletu do twojej choineczki aby jej smutno nie było :D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serum pani prezes na zawał padnie, DO2DO ukłon w Twoją stronę za szybkie działanie, a na wysypkę polecam oilatum !!!! sprawdzony!!!! Ja podsumowuję sytuację na starym topiku bo też zerknęłam o co chodzi BEZCZELNOSC LUDZKA NIE ZNA GRANIC, cyt. z komedii z Dykiel, super!!!! albo KONIEC ŚWIATA, z Samych swoich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana DO2DO dziękuję za komplement w imieniu autorki, ale to nie ja ją wkleiłam ❤️👄❤️, chyba pięści poszłyby w ruch jakby stary topik z aktualnymi "odchudzaczkami" doszedł do spotkania:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIMOZKA- oj zgadza się to była MAFINKA:D ale tez dziękuję :D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ja pierniczę, chyba mi nerwy puściły i powiedziałam o jedno słowo za dużo na 30- tkach. A było to słowo "abordaż". No to już na prawdę koniec, niechcący wbiłam gwóźdź do trumny. Nowe się obraziły, bo nie lubię owijania w bawełnę. LOLKA mi trochę pomogła, kamillla podkręciła atmosferę i... no nie wiem jak to się skończy, ale zanim mnie poznały, już mnie przestały lubić ;) no i ch... nie zależy mi. Tylko wy się na mnie nie gniewajcie, ja jestem kochanym człowiek, tylko czasem mam jęzor niewyparzony. ale was KOCHAM< KOCHAM< KOCHAM! ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, ale szkoda. Lubiłam tę szaloną atmosferę, a tu taka słoma z butów. Niby srututu, a za chwilę \"wynocha\". Dobrze, że tu spokoj i kultura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KICIAKOCIA-ja czytałam ( na 30) i kochana wielki szacun !!!!!!!!!normalnie to co siedziało we mnie powiedzialas ja tam dumna jestem z ciebie i lolki buziolki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KICIAKOCIA ja już wspomniałam nowe myślą że jak parę kilo schudły to świat sie na odchudzaniu konczy, a to gówno prawda, liczymy się my i tyle !!!!! Kiciakocia ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nadążam normalnie na obu topikach. Ech kobity nawet nie wiecie jak się cieszę że jestem po tej stronie barykady. Tak na prawdę kamilllka nam się przysłużyła bo otworzyła tą puszkę pandory i żółć się wylała. Oilatum stosuję u małego i u siebie z racji choroby ,zresztą nie nacieram go też oliwkami które tylko pozornie natłuszczają a w rzeczywistości skóra staje się jeszcze suchsza. Mam mazidło robione w aptece z witaminą A cholesterolem, płacę grosze a jest rewelacyjna. Atemperaturę on miał od poniedziałku do środy, ale niewielką i od tygodnia jest podziębiony. Bardzo dużo flegmy mu zalega i muszę z nim chodzić na nebulizację. Tak się zastanawiam czy by takiego nebulizatora samemu nie kupić? bo on się nie raz przyda w sumie dla każdego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja normalnie powiem tak idę po parówke i piepsze odchudznko a parówka to bynajmiej nie slubnego ;) tylko berlinka bo slubny na wigili w robocie wiec będe jejesc i klikac do was :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA- właś na 30 bo cię pomarańczowa obrarza i twojego chłopa wpierdol suce!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIMOZKA................świete słowa LICZYMY SIE MY👄 ostatnio znajoma mi powiedziała jak sie skarżyłam że z gruba jestem mówi .....DZISIAJ ŻYJESZ JUTRO GNIJESZ!!!!!!! DO 2DO...........własnie wciędnełam parówe p przegryzłam chlebem horror....nie jadłam od obiadu i myślałam ze sie UDA ,a tu takie balety że o śnie ani mowy( pisząc o parówce miałam na myśli taką wędline......bo ten teg mój M jeszcze nie dotarł ,ale już juz niedługo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serum - ja tez dzisja bez obiadku , a teraz parówka i 2 kromy chleba z masłem :o ale co tam spalena chlopie jak juz przyjedzie :p kochana wchodx na 30 zobacz jak KICIA dzielnie wlczy jakas ta baśka nowa to nawiedzona ja jej nie znam ale dzieje sie tam oj dzieje !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to bym dała spokuj.........mamy już własny kawałek Raju więc po co rozgrzewać atmosferę.....niech mają ten swój topik ....każdemu jest potrzebne co innego....!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mi kamilka na język nadepnęła, szmatławiec jeden , cholera jasna. Nic mnie tak nie wkurwia jak facet który nie chce łożyć na własne dzieci. Im się chujom wydaje że jak z matką się rozejdą to z dzieciakami też, łapy otrzepią i mają wszystko w dupie. i to jeszcze taka suka jak kamilka często gęsto tym kieruje. Utopić szmatę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×