Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

DO 2 DO ja na 18-ste mam do kosmetyczki ....muszę sobie stópki zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SERUM- no tak kochana slubny wraca to ty na bustwo się robisz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie musze lecieć ,a termin to tydzien temu miałam umówiony ,bo teraz maja tyle pracy ze trudno sie dostać......jak wróce to klikne ,ale znajac moje szczescie to nikogo nie będzie.a moze jednak snajdzie sie jakaś samotna piątkowa duszyczka,Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SERUM- dopiero bedzie jak slubny przyjedzie a tu zonki nie ma bo ty u kosmetyczki hihihi\;d miłego pieknisiowania się👄 Ja tez uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serum Ty to lekarz na odległość jesteś, wychodzi na to że syropek wykrztuśny z ekstraktem truskawkowym mojemu synkowi niezasmaczył. a teraz idę podeptać nowe cacko co to dzisiaj mi przysłano i już jestem podniecona na samą myśl:p:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pierdut, ale wojna! A mnie wszystko omineło, bo walczyłam z babiszonem w PZU. Wrr. Piksels, a może to jakis znak ta pomyłka? Dziewuchy, co tu dzisiaj takie puchy? Zaszalałam, dostałam od koleżanki dywan i zaszalałam z kanapami i stołami, a teraz boli mnie brzuch. Głupia jestem jak kupka zardzewiałych gwoździ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciebie Pimach to tylko po tej chudej dupie tłuc i patrzeć czy aby równo spuchła. tak samo szurnięta i w gorącej wodzie kąpana jak ja jesteś widzę. bo nie mogłaś komuś innemu tego zlecić??? wiem wiem! nikt tego nie zrobi tak dobrze jak ty. skąd ja to znam:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka:) Mycha:) nie wiem czy wiecie ale na 30-tkach osoby które pojechały kamilllce są PERSONA NON GRATA czy jak to się tam pisze:p więc co tu dużo mówić ZOSTAŁYŚMY WYGNANE Z NASZEGO TOPIKU PRZEZ MŁODZIEŻ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLKA - też tam zajrzałam, nooo, nieeeźle :D A u nas tak grzecznie, uprzejmie. Ej, może se naubliżamy tak dla rozrywki? :D :D :D żartuję, tu przynajmniej jakaś kultura, a tam to dno i wodorosty przez tę kamilkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fakt ze masakra totalna ale ten tekst ze albo sie dietuje albo sio to mnie wkurzyl... my sie jakos nie zwalczalysmy i nie ograniczalysmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto to napisał że jak sie nie dietuje to SIO>>>>jakoś to ominełam, chyba najwyzszy czas był aby sie zmyc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy zdziry,,,proste tutki,,,malpiszony...............................hehehe bez was swiat bylby szary........ juz lepiej??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12.12.2008] 18:52 [zgłoś do usunięcia] Omka Zgadzam się w 100% z Baskaa. Kto chce się odchudzać z nami zostaje a reszta może wyjść....i pójść gdzie chce. Czego chce kobieta tego i Bóg chce 28.11.12008 wychodzę od 75,5kg żywej wagi bez kości 9.12.2008 - 74kg bez kości cel 1 - 70kg cel 2 - 65kg- może być z kością cel 3 60kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola - od razu sie poczulam do wartosciowana i calkiem jak u siebie w domu - OOO LOLA!!! DZIEKI CI O PANI!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pocieszam sie tym,ze ja taki sam kurwiszon jak wy.....czyli gdyby nie tampon to zapomnialabym o tej dziurce............heheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO PIIIZDY WRÓCIŁAM ZE SKLEPU I KUPIŁAM HAMBURGERY DO SAMODZIELNEGO MONTAŻU I PAPRYKĘ NO I TERAZ NIE WIEM CO TU NA KOLACJĘ ZJEŚĆ:p:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCIAKICAI, LOLA- tam na 30 wam ulubienica pomarańczowa odpisała :p czytałam przezd chwilka a soja droga nieźle ją pojechałyście 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PIMACH- łobuzie czy ja mam się pofatygowac i cię pilnować i do wyrka przykuć aby pani nie wstawała Oj słonko bo się pogniewamy :o a swoją drogą co u OBELIXOWEJ bo milczy ????????odzywała się do ciebie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TIJA- mój młody ostatnio mało nie zemdlał bo tak zareagował na cynamon ( w płatkach cynimini) ponoć czesto uczula i imbir, kakao, ponoc atakuje nagle :otak nam lekarka powiedziała:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kurwa mać pytałam tej pizdy w aptece czy jak truskawkowy to czy nie uczuli to stwierdziła że nie bo to syrop dla dzieci od pół roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×