Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Czesc Laseczki👄 Mimozka - dzieki za napisalas przepis, ale prosze napisz mi ile rabararu?? ile piec i w jakiej tem.?? bo ja raczkujaca jestem jezeli chodzi o pieczenie:D Do2do zaraz do ciebie klikne:P Kicia - ja wielklim fanem Jacko nie byłam, ale zawsze go duzo bylo w moim swiecie....naprawde przykro mi sie zrobilo.... Gdzie jedziecie na wakacje?? Serum😍 Majka😍 Sczesliwa😍 Tija😍 kotku pamietaj ze zawsze po burzy wychodzi słońce, trzymaj sie dzielnie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mafinka piecze się i smakowicie pachnie ładnie wyrosło i za 5 min wyjmę z piekarnika, potem napiszę co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciasto się udało pyycha:) ciasto jest słodkie a rabarbar na wierzchu kwaskowy ja dałam rabarbar pokrojony w kostkę żeby zakryło wierzch i lekko docisnęłam rabarbar widelcem wstawiłam do nagrzanego piekarnika 180st na 30 minut a potem zmniejszyłam na 10 min na 150st i to wszystko ale pycha już spróbowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komu podesłać kawałek? jak Mafinka nie lubisz słodkich ciast to możesz dać np 1,5 szk lcukru i po wystudzeniu posypać pudrem na ten rabarbar:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mimozka kochana👄 ciesze sie ze jesteś👄 waga to juz mi isę do końca życia nie zmieni:( no mam na myśli nei pójdzie w dół:( jedziemy nad morze do Karwii od 28.07 do 08.08 i już sie doczekać nie mogę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mafinka :D Szczęśliwa oby pogoda dopisała a my jedziemy do Mielna chociaż ja chciałam Rewal, ale może za rok do Rewala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIMOZKA.........ale narobiłaś smaku tą drożdżówką majanaboxing.blox.pl ale nic z tego nie poddam sie i nie upiekę,ale wam życzę smacznego👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam wam wstawić link z pięknym ciachem drożdżowym i dupa nie udało się. TIJKA.........będzie dobrze nic sie nie martw......i napisz jak tam po karaoke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjjjj ja ci dam.......że chcesz mnie tu na forum do ściany przyprzeć ,ale jak tylko będe mogła to na pewno przyjadę i cały czas mam to w planach ....chociaż na 2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dzisiaj przegapiłam moją wizytę kontrolną u okulisty między 12-13 -stą, ale mi sie zapomniało😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JESTEM DUPECJE :) Szału nie ma ale humorek lepsiejszy :) kupiłam tylko 2 tuniko , kiecki ale zawsze cos :) a reszta to dla młodego :) Kotki czy to tylko jawidzę ,czy wy też to zauważyłyscie że nam krasnale z polany spierdzieliły i do gry komputerowej się najeły :O Kuźwa nie ma nam kto kranika odkrecac i beczek z piwem toczyc :O i jeszcze tak na beszczela z reklamy klikają i patrza :O normalnie trzeba sciagnac na polane glawiatorów !!!!!!!!!!! niech nas pieszcza i masuja i polewają i karmią :) Wogle krasnalą mówie NIE!!!!!!!!!!!A GLAWIATOROM TAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny znowu w tym miesiącu nic, zrobiłam test ciązowy i negatywny, za dwa dni dostane okres 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doniu i sie nie trzeba załamywac tyklo dalej próbowac ja 6 miesiecy białeczko wchłaniałam i do góry glowa leżałam i aż mi się białeczko uszami wylewało. Zaskoczy tylko CIERPLIWOŚCI Wiec i wam sie uda tylko cietrpliwości!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAFINKa ja do Rabki :) planów na te wakacje mam zatrzęsienie, i wczasowych i roboczych, a co z tego wyjdzie,to znaczy wyszło, to wam powiem 1.09 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie piłam a czuje sie jak narąbana..............wziełam 1/2 tabsa na wyciszenie i mnie powaliło......włączyłam zobie Jejdis i siedze sobie sama jak kołek,bo mój padalec zamienił mnie a RYBY!!!! I to sie nazywa solidarność małżenska w dotrzymywanie towazystwa ukochanej osobie,,,,,,,a może ja jestem porębana,bo tylu facetów jeździ na ryby ,a ja nan z tym problem......ale wiecie co mam 1 l.żurawinowej i chyba ja rozbiore,,,,,no co która mi pomoże i nastawi kielonki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serum polewaj słonko:) ja chętnie mój tez dzisiaj na baletach a ja z małym siedzimy i mamy truskawki do zrobienia w słoiki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpierw....... PRZEPRASZAM z wczoraj że tak nagle zniknełam.ale przyjechał kuzynka i niestety nie było polewania ,bo nie pijąca😭 Potruła dupe i pojechała ,ale już nie było czasu do was zajrzeć. Ja dzisiaj w pracy ,a moja chłopina w łóżku,bo chory,ale nie na kaca tylko głos mu odebrało i gardełko go boli....dobrze mu tak to za kare że zostawił żone w piątkowe popołudnie samą. Ja już po kawie,ale jak która zaczyna dopiero swoją to nie ma sprawy mogę chlupnąć drugą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×