Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

MYCHA......ja oczywiście jak co roku w ten sam weekend jadę do Darłowa .........nie możemy na dłużej wyjechać razem wiec chociaż na dwie doby. PIMACH trzymam kciukasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane u mnie z rana śliczniutka pogoda a teraz grzmi z kazdej strony musze iśc pranie zbierac bo trszke wyschlo i zaleje kurwica mnie bierze z tą pogoda Pimaszku to chociaz o tyle dobrze ze tescie przyjechali pomuc a tego swojego poddus oni slysza kazdy telefon tylko wygodnie bylo powiedziec ze nie słyszał 🌼 J abyłam dzis na zakupach zblirza sie wesele duzymi krokami i pokupilam moim mężczyzna koszule buty i nie tylko a ja oczywiscie na ostatku 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już po pracy :) kto myślał, że mam wakacje był w błędzie :P czyli ja też :P jescze w poniedziałek muszę iść! Ale jak już się wszyscy napracują, to robimy sobie nieoficjalne zebranie katedry i przy okazji pożegnanie jednej koleżanki, która wyjeżdża. czyli mnie 😭 czyli muszę jakiegoś alkoholika dobrego kupić. ale jak będzie gorąco to tylko winko jakie s, przecież nie wyjeżdżam na zawsze! no. A przede mną pracowity weekend, we wtorek już wyjeżdżam z rodziną na wywczas, trzeba przygotować. Nie tylko moralnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O wy gnidy parszywe! gdzie wy jesteście??????????????? ja to byłam na spotkaniu z koleżankami ze studiów, bo akurat jedna z dalekiej zagramanicy przyjechała. Wiecie co? Jackson umarł. Szkoda. Pamiętacie 80-90 lata? Ja pierdziele, jaki to był talent.... chociaż ostatnio już go nie słuchałam, to będzie mi go brakować. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo ponapiekały tortów i serników i wpierdzielają na przemian z lodami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ...... teraz to przynajmniej będę sobie przez tydzień rzygać na swoją stronkę :P a potem usuną ten topik jak 30 .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooo jedna juz wstał i nawet rozpoczała nowa stronkę ..... witaj Majka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooooooooo !!!!!!!!!!!!!!!! jest jeszcze jedna desperatka !!!!! witaj Serum 👄 Mycha, TY też dawaj tutaj 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serum, wiesz .... wracając do dyskusji z porzedniej strony na temat kobiecych nastrojów to tak sie zastanawiam, czy nie rozwiązałam dziejowej zagadki ..... zastanawiałam się ostatnio jak to jest z kobietami w relacjach z ich mężczyznami ....... jak się facet niewiele odzywa, w ciągu dnia nie pisze esow, czy na gg to się baba zastanawia - CZEMU ??????? Co sie dzieje ????? A jak kuuuurwa rozpływa się, wydzwania co trochę i pisze różne takie .... to się baba zastanawia- CZEMU??????? Co jest grane??????? I włącza się rzecz jasna instynkt prześladowczy ...... tak źle i tak nie dobrze. A najzwyczajniej chodzi o to, żeby facet kuuurwa mać był na co dzień ociupkę czuły, troskliwy i w ogóle !!!!!!! Kończą niby te chłopy różne mądre szkoły, bez problemu orientują się w terenie, robią prawa jazdy za pierwszym podejściem, wiedzą gdzie jest prawa strona, a gdzie lewa, rządzą państwami, robią wielką kasę, a nie dociera do nich, że ich własna kobieta zadowoliłaby się nawet pojedyńczym słowem, czy gestem, byleby SYSTEMATYCZNIE KILKA RAZY DZIENNIE !!!!!! CODZIENNIE !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZczęśliwa !!!!! No masz szczęście , że sie odezwałaś !!!!!! Bo już myślałam, ze białeczko Ci cały świat przesłoniło :) Jak odchudzanko???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, nie chcecie gadać to nie :P ja spadam. Muszę zrobić szybki obiad i wybieram się dziś z fąfelami do niemiec....... podkreślam, że nie padło słowo "na zakupy" :P ...... jedziemy sie odreagować :P polazimy trochę, porobimy "proszę wioski" i wrócimy . no może jakąś torebusię się kupi czy cóś....... na szczęście na nich nie ma rozmiarów :P pa leniuchy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć piękne Nie mam siły i nastroju nnnnnnnnnnnnnna udzielanie się chwilowo:( muszę porozwiązywać swoje problemy, a mam ich niemało. Mam nadzieję że szybko wygrzebię się z dołka KOCHAM WAS MOJE PSIAPSIUŁKI😘❤️😘❤️😘❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka.........nam kobietą niestety zawsze coś nie będzie pasowało,bo KOBIETA ZMIENNA jest.......a ja na dodatek z tym swoim przebywam 24 h i jak tylko sie gdzies oddali to już sie rozgladam...!!!! I teraz nawet zaczeło mnie wkurzać ,że na ryby jeździ co przedtem mi nie przeszkadzało.....wiec ma jazde...!!!! Ale ja źle znosze pozostawienie mojej osoby samej sobie (za dużo myśli mi sie pcha do łba na raz) Syn sie wyprowadził (blisko ,ale zawsze) córka często ucieka do Poznania....pojechała właśnie wczoraj.....a ja nie toleruje pustego domu....a za rok jak pójdzie na studia to ten pusty dom będzie na codzień😭 Nie wspomne o smsach ...jak m przyśle jakieś wyznanie to sie zastanawiam czy aby numerów nie pomylił...i nic na takie myślenie nie pomaga!!! Życze Ci udanej wyprawy i może coś fajnego w łapki wpadnie to kupuj......bo pieniądze szczęscia nie daja dopiero zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZCZĘŚLIWA - witaj córko marnotrawna, prosimy o raporcik! :P MAJKA no, odreagować... a jak można inaczej niż na zakupach! Kup sobie coś jeszcze, będzie ci lżej. W kieszeni :P TIJA - wracaj szybko ❤️ SERUM może trochę więcej zaangażowania w pisanie?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ kochane :) U mnie pogoda dupowata i humorku brak :( chyba polece na zakupy i kupie parę fatałaszków to mi sie poprawi :)ściskam was wszystkie MOCNO!!!!!!!!!!!👄 MAJKA- luknełaś te linki ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich🌼 własnie was poczytałam i siedze i sie obżeram , ale zdrowo jogurtem i owocamia, a nie jak sugeruje nasza \"zasłużona psorka\" ciachem i lodami, tego nalezy unikać chyba że w powietrzu wisi dołek i to jedyna rada aby się nie zakopać, Majka na zakupach to Ty sobie kupa jakąś skrzynkę i łopate :D, szczęśliwa, nareszcie się odezwałaś , ❤️ co sie dzieje z Ory ? Serum, dzieci rosna my się starzejemy, moje kiedy odemnie odejda to bede juz sędziwą babcią , ale wtedy bedę też to przeżywała by nie gorzej, a człowiek dziwił sie swoim rodzicom, atk pragnol niezależność , że nie myślał o rodzicach, do2do, wyłaś z tego dołka❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki 🌻 ja właśnie wstawiłam do piekarnika ciasto z rabarbarem, i czkam ... jadłam w gościach i było przepyszne!!! Majeczko leć i zobacz co w wielkim świecie słychać?! Szczęśliwa ❤️❤️❤️ ie martw się wagą, teraz lato dużo warzyw i sałaty i pomidórów .... uda się zobaczysz! a gdzie nad morze jedziecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×