Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

normalnie fantstyczne gigantyczne, tresciwe wypowiedzi mamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kicia bo MAJKA tak z przykitki stronke zgarnie hihihihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pochwaliłam się jeszcze ... kupiłam sobie dzis 2 namioty :P znaczy 4 namioty, a 2 biustonosze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A KICIA- zapomniałam :) jak skończyłysmy gadac luneło jak scebra:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KICIA- co ty wyliczenia matematyczne robiłas by wszystkie okraglutkie stronki zgarniać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok znikam na kolacyję bo dzisiaj dzień Ojca i mąż z synem juz przy stole czekają najem sie ogórków małosolnych :) miniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to przeznaczenie :classic_cool: cholera, nie mogę wyjść, bo mój ukochany "Va bank" leci. Kto mi bryknie po piwko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia :) gratulejszyn 👄 Do2do :) biuschalter :P polskiej firmy- ONE , w logo jest "one" i "1". Pierwszy raz spotkałam tę firmę. Kupiłam w "Czarze par", ale nie wiem, czy u Was też są takie sklepy. Ten akurat krój jest super, do z góry w miarę zabudowany, a jednocześnie ramiączka nie idą po skosie do dóry tylko podobnie jak w gardotce- dalej na ramieniu, blisko pachy. Nie umiem tego inaczej wytłumaczyć :) Ale super do dekoltu :) Kupiłam sobie 2 - czarny i ecri. I cena bardzo przystępna - niecałe 80 zł. za szt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia :) przyznaję, że trafiła Ci się stronka jak ślepej kurze ziarno :P Przyznajcie kochanieńkie, że gdybym nie zaczęła tego pościgu to dalej tkwiłybyśmy na 299 :P Jako kibic piłki nożnej wiesz przecież, że liczy sie nie tylko ten co strzela, ale też ten co mu piłkę odpowiednio wystawi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×