Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Hej............👄 Ja też mimo wieku jeszcze żyję,ale chyba tak jak reszta dziewczyn nie mam weny na to "życie" Ściskam wszystkie. MAFINKA.....super że macie sie z dzidzią dobrze i tak trzymać❤️ a jak tam z przeprowadzką???? już sie rozpoczeła czy jeszcze w powijakach????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was psiapsiułki coś mizernie dziś na naszym topiku 🌼Ja juz po kawuni własnie obiadek koncze gotować dziś fasolka po brytońsku a potem do pracy wczoraj to miałam taki zapierdziel ze nie było kiedy zjesc Tego szkla dziennie idzie tysiące a niektóre jeszcze trzeba pakować Pogoda sie popsuła ale nie ma jeszcze co narzekac 🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki wiem ze mamy paskudna pogode ale włączcie na chwiluńke kompa i postukajcie pare słówek zeby nam stroneczke zmieniło Myśle ze dziś KICIAKOCIA znowu przezuci kolejna kartke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a ja juz wróciłam.........miałam dzisiaj zaszczyt bycia na śniadaniu biznesowym zorganizowanym przez nową panią dyrektor naszego oddziału pko.bp.......jak ja nie lubie takich klimatów . MYSZKA...moje uznanaie za determinacje zdobycia stronki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobrze ... Myszka {usta] mi na ambicję wjechała, więc i ja sie odzywam :) u mnie jak zwykle, doły, doły, doły :O i instynkt prześladowczy :P Wczoraj wybrałam sie z koleżanką na zakupy do sąsiednich Niemiaszków. Byłam głównie w charakterze kierowcy. No, ale i ja sobie coś kupiłam ..... 2 kamizelki do zakrywania wałków na plecach :P (jedna z normalnego materiału, druga z włóczki), butki (poprzednie, mimo luzu w czubkach okazały się cisnące w palce, a obcięcie wyhodowanych letnio-japonkowych pazurów nie przyniosło znaczącej poprawy :P), 2 bransoletki, 2 zawieszki na szyję (niedawno kupiłam sobie niebiesko-brązowe kolczyki i teraz kompletuję zestaw :P ) oraz czaderską torebkę z ciemno brązowego zamszu z mnóstwem frędzki :) Po wszystkim okazało sie, że zakupy nastroju zbytnio mi nie poprawiły, ale same przyznacie, ze się baaardzo starałam :P Teraz napiernicza mnie łeb i robi mi sie coś jakby niedobrze .... oby to nie był wirus ..... moje dziecię miało dziś rano podobne objawy. No chyba, ze to jest skutek zmian ciśnienia - u mnie dzis od rana popaduje deszcz .... nie pamietam już kiedy ostatnio padało .... Postanowilam to wykorzystać i zostawiłam na dworze autko :) przy okazji sie troszku umyje może :P A ja zaczynam szykować sie do pracki. Do2do :) to fajnie, ze z babcia lepiej. Dziwne jakieś były nagłe zmiany. Dawaj co tam u teściów słychać .... moze to rozrusza trochę forum :P Serum :) fajnie, ze sie odezwałaś wreszcie :) pisz co w Twoim dole słychać :) Emma :) co tam 2 kilo ..... dzidzię trzeba dobrze odżywiać :) Kicia :) no i jak badania na hiv? :P Pimaszku :) masz 👄 na te swoje nerwy :) dobrze wymyśliłaś z tymi kameralnymi chrzcinami. Skoro nie ma chętnych do wsparcia w trudnych chwilach, to niech nie liczą na imprezę. Mafinko :) jak Twoje brzusio? :) dla reszty 👄 spadowywuję ...........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam sobie piekną granatowa sukienke na te chrzciny, ale znowu nie mam dodatków. :-( I mam takie urwanie głowy, ze nie wyrabiam na zakrecie. Buziaki dla wszystkich. Majeczko, łączę siez Toba w tym doooole...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze chwilunię jestem .... Pimach :) może dodatki kup sobie jakieś w brązie? Będzie elegancko i oryginalnie :) Ja mam ostatnio szał ma łączenie niebieskiego z brązem .... a dodam, że nigdy nie nosiłam niebieskiego koloru, bo mi jakos nie leżał. Ale teraz bardzo mi się to podoba. Kamizelkę też sobie wczoraj granatową kupiłam. Co prawda do niebieskich ciuchów jeszcze długo bym się musiała przekonywać, ale dodatki niebiesko-turkusowe do brązowych ubrań wg mnie wyglądają super. I do granatu brąz tez by fajnie wyglądał. Tylko odpowiedni odcień. No chyba, ze fajny turkus do granatu ? Teraz takie duperelki dostanie sie bez problemu raczej. No i można też przejrzeć ewentualnie szuflady koleżanek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wreszcie :) jak sie cieszę, że WAS widzę :) SERUM ja też jestem ciągana po jakiś dziwnych miejscach, dzisiaj byłam na ten przykład w ambasadzie, miło sobie pogawędziłam z panią radcą, jutro kuźwa znowu jakieś zebranie u prorektora, w czw mam iść do instytutu polskiego... a w sobotę chciałam jechać do Krakowa wizę sobie zrobić, a tu dostałam dziś zaproszenie :) Pan ambasador z małżonką zapraszają na spotkanie z okazji wybuchu wojny, tzn rocznicy, chyba jakiś obiad, bo już na 13, ale się zastanawiam czy iść, JA SIE NIE MAM W CO UBRAĆ! A JUŻ WIEM JAK TAKIE RZECZY WYGLĄDAJĄ, bo mnie kiedyś konsul UA zaprosił na świętowanie dnia niepodległości, wszystkie panie wyfiokowane, że ło matko. Co tu robić?? Poszłabym, zaistnieć trochę, że tak powiem... ALE W CZYM??? MAJKA u mnie dziś też pada :( wprawdzie raczej kropi, ale powinnam sie cieszyć, w końcu sama chciałam jesieni :) Badania na hiv, to wole, żeby mi polacy robili :P MYSZKA cieszę sie, że jesteś! I to jak :) jaki sukces od razu :D PIMACH zgadzam sie z Majką, że coś w brązie? Jeszcze zależy w jakim stylu jest sukienka, może coś malutkiego wystarczy? DO2DO trzymam kciuki za babcię, w końcu wiadomo, babcia to skarb :) MAFINKa a ty co? Dalej sie głaskasz??? Popisz trochę, jak wrażenia z pierwszej ciąży :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...........no jak juz mnie cisniecie to cos napisze;) Kicia - Ze niby ja leze i po brzuchu sie glaszcze?? hahahaha:D:D dobre. Nie mam czasu po doopie sie podrapac, a ciagu nie calych 3 tygodni zobaczylam 42 mieszkania( policzylam) juz chyba wszedzie mnie znaja... załamka... ceny z sufitu a w srodku syf z gilem:( Serum do przeprowadzki jeszcze daleko.... dzis idziemy zobaczyc mieszkanie, sni mi sie od dwoch dni ze zgnile mieso tam lezy.... a ja wiazalam z nim takie nadzieje, bo lokalizacja jest super.... Emma ja juz sie nie waze... po co mam sie dolowac:P Całuje Was 👄 wszystkie bez wyjatku👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAFINKA.....to nie zazdroszcze tych wycieczek i oglądania mieszkań,ja nawet zakupów nie lubię niezależnie od rodzaju...!!! KICIA.......niestety na taki obiad musisz ubrać sie stosownie do okolicznosci i pewnie przyjdzie ci iść w jakimś stroju wizytowym,a jak go ze sobą nie masz i nie zależy ci na tej wizycie i nie bedzie to miało żadnych skutków ubocznych to polecam Kraków ....nie ma to jak w domu❤️ będź co bądź koty czekają. MAJKA............sama nie wiem jak to ująć i jak napisać żeby było klarownie co do mojego DOŁU,bo tak naprawde to ja sama nie wiem...!!!! CO TO JEST ...może w pewnym wieku juz tak sie ma ???!!!! Czuje jakąś życiową NIESTABILIZACJĘ EMOCJONALNĄ.....chyba to trafne okreslenie.....!!!! nie...a moze to MENOPAUZA😭(co prawda w styczniu miałam robione w tym kierunku hormony i wszystko było Ok ,ale nigdy nic nie wiadomo co dzieje sie teraz. Mój nastrój przechodzi z euforii do wisielczego chumoru....wręcz do dramatu...!!! nie wiem jak długo wytrzymam sama ze sobą taka chuśtawkę,bo brak poprawy napewno na lepsze murowany ....w końcu już jesień ,a ona moze tylko sprzyjać depresją i przygnębienią.....i krąg sie zacieśnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sory że tak nasmęciłam .....i właśnie dlatego nie powinnam jeszcze pisać...!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczynki👄 serumku - pisz nam koniecznie niezaleznie od tego czy dobrze czy zle... nawet jak ma byc wisielcz - niech bedzie... przeciez nie o to chodzi bysmy sie ograniczaly bo my przecie nie takie jak tamte od odchudzania i spisu tematow niet... ;) majeczko - trzym sie dzielnie mimo wichrow i burz - zwlaszcza tych w glowie bo one kurde najniebezpieczniejsze... do2do - trzymam kciuki za babcie... kicia - jak to dobrze zes na strazy... buziaki dla pozostalych kobietek... niestety u mnie tez dol... a co gorsze zaczynam myslec ze nie ma z niego nijak wyjscia... sa rzeczy ktore nie zmienia sie nigdy i takie na ktorych zmiane niewielka jest szansa... nie umiem kochac siebie, nikt mnie tego nie nauczyl... wiec jak ktos moze kochac mnie... kazdego dnia slysze jak jestem beznadziejna - wiec jak wzbic sie ponad to i uwolnic... jak pokazac komus ze jestem dla niego bezcenna gdy w to nie wierze... mam trzydziesci kilka lat nic nie mam, nic nie osiagnelam... moje zycie jest jedna wielka porazka... a ta porazka juz zawsze bedzie przyczepiona do moich plecow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeh szkoda ze tak tu pusto... mialam nadzieje ze poczytam i przestane myslec... kiedys zwiazek, malzenstwo jawilo mi sie jako recepta na szczesliwe zycie... dzis postrzegam to jako nieystajacy konflikt interesow... czasami zastanawiam sie czy gdym miala dosc pieniedzy by zabezpieczyc swoj byt to czy nadal bym chciala sie wiazac... nie umiem jednoznacznie odpowiedziec na to pytanie... w milosci spalam sie a bez milosci zyc nie potrafie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serum po dzisiejszym dniu to juz wogole rece mi opadly, jedno mieszkanie bylo EXTRA po 45 min okazal sie ze ktos juz wpalcil depozyt, a drugie..... tragedia znowu.... wiec szukamy dalej Serum Kotus pisz bez wzgledu na to czy ci zle czy dobrze, prosze nie milknij👄 Kicia fiu fiu to ty sie teraz po ambasadach rozbijasz:P fiufiu. Ale na browara w twoim towarzystwie to chyba mozna liczyc co?? W przyszlosci....wiesz kiedys tam w mance:)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MYCHA ❤️ będzie lepiej ❤️ MAFINKA eee, to przychodzi i odchodzi, a na piwo z Tobą to zawsze i wszędzie :) popisałam tak o tym głaskaniu, żeby Cię zmobilizować. i popatrz sama :D udało się :D LECE do roboty, cześć i czołem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki z rana przy kawuni 🌼 Jest bardzo zaskoczona ile smerfetek wczoraj napisało 🌼 Serum ale po to jesteśmy żęby wysuchać i pocieszyć 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć pityny Normalnie jestem w szoku!!! wyłazić z tych dołów bo po tłustych koszyczkach nastrzelam!!! Mycha❤️ nigdy nie daj sobie wmówić, że jesteś mało wartościowa. Jesteś super babką i aż mnie cholera bierze jak pomyślę,że dołują Cię tak najbliżsi Serum❤️ jaka menopauza??? widziałam Cię na nk. Toż Ty kobieto wulkan seksu i kobiecości jesteś. Pani to się widzę wozi, proszone imprezki u prezes pko no no pozazdrościć Mycha❤️ zanim wpadniesz d dół, to pomyśl sobie że są takie co też wpadają, z tą różnicą, że one nie mogą sobie pozwolić na terapię zakupową u sąsiadów Mafinka❤️ ja mam swoją teorię na temat tego, czemu nie możesz znaleźć mieszkania. Tylko dla tego że Twoje wymarzone nadal czeka żebyś je odkryła, więc trochę cierpliwości a na pewno znajdziesz to wymarzone Myszka❤️ nigdy nie zapomnę Ci tego, że rozruszałaś te baby i zaczęły pisać🌻 Kicia❤️ no jak Serum się wozi, to Ty normalnie się LANSUJESZ przez duże "L" Jak już będziesz zaproszona do królowej angielskiej na weekend, to chociaż daj znać swoim topikowym kuleżankom z niskich warstw społecznych:p Do2do❤️ Twoja babcia to dzielna babka i na pewno już niedługo dojdzie do pełni zdrowia. Cieszę się że jest taka poprawa Emma❤️ tyj kochana, to chociaż będę miała się z kim tutaj odchudzać, bo reszta widzę już pogodziła się ze swoimi kilogramami i nie ma zamiaru nic z nimi robić:p Pimaszku❤️ niech teraz się w dupę pocałują Ci Twoi niedoszli goście Lola❤️ a Ty gdzie się podziewasz?? Szczęśliwa❤️ tęsknię za Tobą Kasiunia❤️ jak tam Twoja śliczna kruszynka Ory❤️ nadal tęsknię za Tobą i nigdy nie przestanę:( Mama❤️ widzę, że Ty już całkiem zapomniałaś o nas, widać nie byłyśmy dla Ciebie tak ważne, jak Ty dla nas:( Mimozka❤️ kiwnij nam chociaż łapką co jakiś czas, a najlepiej napisz jak sobie radzisz Abstrakcjonistko❤️ czy my już kolejny raz jesteśmy ciociami, czy nadal czekamy na ten wielki dzień??? Dziewczyny😘 tak się smutacie i ciągle w dołkach siedzicie, a przecież same zobaczcie jak dużo macie od losu. Macie zdrowe dzieci, udane związki, robicie karierę i realizujecie się, a mimo to ciągle stękacie. NIE WSTYD WAM????!!!! Jeśli kogoś pominęłam to wybaczcie ❤️❤️❤️ Ja dalej walczę, chociaż z mizernym skutkiem. Od tej walki zrobiło mi się już na nowo 77kg:p, ale na szczęście powoli spada dzisiaj mam 74kg. Jak Igorowi wyjdzie jeszcze jedna trójka, to łudzę się, że w końcu zacznie przesypiać noce. Mam nadzieję że przyjmą go do żłobka i będę mogła iść do pracy, bo w domu już fiksuję. Narobiłam takich zapasów w lodówce i w zaprawach, że stary się śmieje, że wojna idzie. Wczoraj skończyłam smażyć powidła i zamarynowałam kolejną partię dyni. w ogóle codziennie kupuję dynię i ją zaprawiam, juz mam 18 litrowych słoików. Potem jem ją głównie sama, bo Krzysiek nie lubi, a dzieciaki to jak im do głowy strzeli. Liczę na to że jeszcze trochę popada i w końcu pojawią się grzyby, bo tak łyso by było jakbym nic na zimę nie miała. Marynowanych zostało mi mnóstwo z ubiegłego roku, ale nie mam nic do smażenia. No dobra, koniec zwierzeń kury domowej, idę uiwolnić młodego z łóżeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×