Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

nie orientujecie sie moze, czy tamte francowate jaszczurki, które zrobiły u nas zadymę piszą jeszcze na tym nowym ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proponuję zrobić jeszcze jedną tabeleczkę ...... dla cieżarówek naszych kochanych :) który miesiąc, ile przybył, który rebionek z kolei i takie tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia !!! ożesz kurwa mać !!!!!!! stronka miała być moja !!!!! nienawidzę CIĘ !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ła :D Tamte piszą, ale jak tam kuknęłam niedawno, to było całe 170 naklikane :P nie mają o czym gadać, czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak przypuszczałyśmy skończyły im się tematy :) i pewnie stresa zażerają :P .................................................. nie ....... tak naprawdę zazdroszczę im zawziecia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO2DO ❤️ TIJA 👄 też cię ❤️ sumoczko ty maja :D PIMACH ❤️ KASIUNIA ❤️ dzisiaj występuję w jednej postaci, tak zwana Kiciakocia samojedna jestem :D bo była jeszcze Anna, ale ona jest samotrzecia :D proszę nie mylić :P no i ona była święta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ... juz Kicia wybyła .... pewnie do lodówki ..... po piwsko :P Ja też spadam :) do pracki :O życzę sobie miłego ... mimo wszystko i wbrew wszystkiemu .... dnia :P Wam oczywiscie tyż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem i czytam, ale weny na pisanie nie mam. Po pracy zmęczona jestem, więc spię i tak przesypiam całe popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się wkurwiłam na maxa. Mieliśmy z m jechac na zakupy, a on w ostatniej chwili wymyślił wyjazd na grzyby ze swoją mamusią i tatusiem. Wściekłam się okropnie, bo dośc że rzadko w domu bywa i zamiast posiedzic z żoną to on po lesie gania. Musiałam się wyżalic, bo jak przyjedzie to go chyba zabiję, a hormony buzują to wszystko jest możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde zrobiłam zupe chińską ale mi sie spirytu za dużo nalało....jak ja teraz po starego pojade????? ale zeżarłampo niej dwa lody czekoladowe więc może złagodzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... eeeeeeeeeeeeeee .............. póżno już sie zrobiło, wiec chyba nie poklikam jednak dzisiaj. Musze jeszcze odpytać synusia z ciał :P niebieskich i innych grawitacji :) Mafinko :) 👄 dzięki :) Mycha 👄 Emma :) hormony hormonami ...... łańcuch za długi i tyle :) u mężusia rzecz jasna :) Kasiunia :) co tam mąż ... bylebyś piersią nie karmiła :) Kicia :) nie zapij się tam kobieto !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P Tija :) pasztecie :P ile dziś nadreptalas ? :) Do2do 👄 Pimach :) dzięki 👄 dla reszty 👄👄👄👄👄 postaram sie jutro coś kliknąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robiłam dziś z moimi dziewuchami gazetkę i kuźwa na ostatniej szpilce pazura złamałam.... a nowe dopiero w niedziele mam zamiar robić :O ale doszłam już do takiej wprawy w przyklejaniu, ze skutecznie przyklejam nawet jak w zasadzie nie ma do czego :P i dodam, ze cały czas tym sztukowanym pazurem klikam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze jedno ... naprawdę ostatnie dzisiaj :P udało sie wam usunąc śledzia z nk?????? jeśli tak to napiszcie jak .... nie mam czasu szukać ...... albo za mało inteligencji mam :P więc prosze o jasne, proste i rzeczowe wskazówki :) dla blondynki takie :P z góry tenks 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×