Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

no dobra, jedną Anię znalazłam na liście w NK, czyli druga robi PIERDUT. TAK? Jeśli niechcący wywalę ciebie TIJA, to się nie gniewaj, nie bij, wytłumacz :) Wtedy wszystko naprawię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia :) ja jestem ania z torunia co ma dwoje dzieci:D co za konspira HEHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i wszystko się zgadza, wywaliłam jakieś dwie inne. Jedna odchudzaczkę, a drugą taką tam. Nieważne. Ale mam jeszcze jakąś EDYTĘ odchudzaczkę i Kamilę (to była Kasiunia). Co z nimi zrobiłyście? To może to Kamila alias Kasiunie tak namieszała na starym forum? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KICIA KOCIA--------------------------KASIUNIA to starowinka i jest w ciazy odezwie się niebawem bo pisała do mnie :) a naimie ma kamila ( was)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do nocy to...........................błogo mi do teraz zresztą wstałam 20 minut temu :) WITAM WSZYSTKIE OGROMNIAŚCIE👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PORZĄDKI ŚWIĄTECZNE MIMOZKA :) aha, czyli Kasiunia zostaje A EDYTA??? Kto to taki, kto to taki? Błagam odświeżcie mi pamięć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to ja robię wontek w NK które wiedzą i dały mi znac na mejla boostatnio mniej piszą z róznych przyzcyn co byście wiedzialy które to starowinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KICIA - juz wszystko jest w nk:) A teraz z innej beczki :o wlazłam na 30 i co tam widze takie teksty pod naszym adresem I MAJKI co im nic złego nie zrobiła że normalnie mam ochotę się za czernić i rozpierdolić ten ich topik nowy:D a i odpisałam na 30 bo mi nerw puscił :D WKLEJAM WAM TO CO PISAŁY NA 30 stare idiotki Pytam się gdzie były wszystkie staruchy tego topiku przez ostatnie dwa tygodnie Czy wy nie widzicie dziewczyny że to wszystko ich robota Było fajnie bez nich forum nie umarło a wręcz się rozrosło i nie było ich tu trza Aż pojawiła się taka Kamilka i od razu wszystko się popsuło i jakimś dziwnym trafem od razu wszystkie Staruchy postanowiły zobaczyć co tam na Forum słychać więc albo jesteście ślepe albo głupie że tego jeszcze nie zauważyliście Stawiam na Majeczke że sie bawi w pomarańczową sukę Ale macie ubaw co idiotki Stare Namieszały trochę i wszystko rozj**ały ale ubaw co ?? Wiem wiem żartować i śmiać z byle czego to wy tutaj umiałyście najlepiej Żal mi was , ale najbardziej mi żal nowych że daliście się na to nabrać i wszystko się rozj**ało 12:12 [zgłoś do usunięcia] a to kitka pisała 12:14 [zgłoś do usunięcia] motylek jestem http://www.hoomor.pl/swf/motylek.html 12:17 [zgłoś do usunięcia] MŁODE IDIOTKI A nie pomyślałyscie że wszystkie STARE przestały pisać 2 tyg. temu własnie dla tego że WY GŁUPIE PINDY tak tu nudziłyście że nie chciało nam się z takimi baranicami gadać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!trochę inteligęcji proszę!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pięknie na Majce pojechały Jedna z niewielu co chciała z nmi po dobroci a te suki pogryzły rękę która je karmiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TJIA- tez się wkurwiłam :( no normalnie mam ochotę im namieszac ale chyba się wstrzymam do poniedziałku niech się zadomowią na nowym forum :D ja się ładnie dopiszę a po tem rozdupczę jak mówi Kiepski :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MI się wogle wydaje że to ta cała KRATECZKA, albo ANULKA pisała bo one wczoraj już twierdziły że ta pomarańczowa to MAJKA abo któraś z NAS:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA- :( po co się odezwałaś do nich teraz to cały plan rozdupczenia wzioł w łep:( bo gdzie się będziemy wyzywać:( albo jeszcze co gorsze pierdykna se forum tu gdzie my:( ....O zgrozo nie!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedługo zbieram sie do domu:), jak mnie nie chcecie to trudno:( , nie będę nachalna Całuski dla wszystkich 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Lalki :) Kochane, apeluję !! Dajcie im spokój !!!! Niech chudną ile wlezie.... Skoro pojawiła się u nich kamilka znak, że same chciały rozpierdziówki.... szkoda tylko, że zwaliły to na mnie .... ale Laski LUZ !!!!! :):):) Kupę lat pracuję z dzieciakami specjalnymi i nie raz już byłam kurwą, suką, szmatą i nawet hujem :P ... można powiedzieć, że się przyzwyczaiłam i nie reaguję , bo się poprostu nie poczuwam :P Tłumaczę to sobie tak : oni mają papier na swoje zaburzenia, a mi za to płacą i to jeszcze dodatek trudnościowy :P Dajmy im spokój i niech odejdą w zapomnienie z tą swoją całą kamilką :) W NK żadna mnie jeszcze nie usunęła ze swoich znajomych, ja na razie usuwać też nie będę, ale na wszelki wypadek napiszę do każdej nowej coś na NK. Bo nie chciałabym przeczytać u siebie jakiś dziwnych komentarzy pod zdjęciami. Na wszelki wypadek chyba zablokuję dodawanie komentarzy przez nieznajomych. Miłego sprzątania , czy tam innych zakupów :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ LOLKA - no to dowaliłaś im, lubię takie subtelne poczucie humoru :D ❤️ MIMOZKA - a ty się ptaszku GDZIE wybierasz??? Wracaj mi tu zaraz! :) ❤️ MAJKA - a ty gdzie? TEraz już tylko na starym topiku się udzielasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na kafe będe bo mi dobrze z Wami❤️ tylko w nk mnie nie chcecie, ale juz dobrze, jeszcze chwilkę muszę popracowac bo mój osobisty taksówkarz👄 sie spóźnia, i do wieczorka❤️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dorwałam sie na chwilkę :D MAJKA- zgadzam się masz rację :)niech se robia co chcą byle dalej od NAS!!!👄 A co do mnie krateczkę sama wywaliłam , a omkę sromkę zablokowałam i ona mnie wywaliła więc mam spokuj :)I powiem wam że najsmieszniejsze by było to jak by tą kamilką okazała się KITKA ktora już ich sama dosyć miała :) Ja dzisiaj jadę na imprezkę :o i tak mi się chce że szkoda gadac bedzie tam ta larwa z wakacji więc :O pewnie wzieła odwet i schudła ale w duszy ubzdryngolę się i swiat wyda mi się różowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIMOZKA- Jakto nie chcemy ?????????????dopisuj się to cię wpuscimy do NK :) APEL DO USÓWACZEK :D MIMOZKA- TO LENA.L.......WIĘC NIE USÓWAC MI KOLEZANKI Z ZNAJOMYCH WrrrrrrrrrrrrrrR !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!UWAGA!!!!!!!!!!!!!!!!WŁAZIĆ NA NK JEST NOWY POST W FORUM MAJKA MA RACJĘ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja już powiedziałam pa 30 :) i koniec tamtego topiku już dla mnie nie ma :D A wy gdzie dziewczynki włascie na NK i czytajcie forum i piszta co wy na to👄👄👄 MAJKA-❤️👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Lachonki normalnie dno i wodorosty.... oczywiscie tamte paskudy a moze to kita bylo?? cholera ja wie... dziewczynki nie podajemy juz tu linkow do nk?? oki mimozke pokierowalam do nas, mam nadzieje ze trafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano MAFINKA- może i tak było bo ona jedna milczy i nic nie pisze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otóż to co do Kitki to z jednej strony możliwe a z drugiej [to ona przecież na poziomie jest pani więc nie wiem]hehe Powiem wam że szkoda mi dilajli, od samego początku wydawała się być oki i taka pozostała ale teraz to już za późno żeby się nad tym zastanawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym blokowaniem profili....niby dobry pomysl, ale ja wole gowna nie ruszac, jak beda chcialy nam dokopac to i tak znajda droge..... Maja - ciesze sie ze tak do tego podchodzisz😍 ciepłym moczem je;) Lola - jestes zajebista wiesz o tym??😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×