Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

MAJKA- ja jestem kochana na TAKKKKKKKKKKKKKKKKKK , a czy masz nam kochana coś do zakomunikowania :D???????????????????????????????????? ????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJKA a kiedy ten ciąg nastąpi? :P dalszy :D czekam, czekam DO2dOna fotkę też czekam ;) co do zmian życiowych, to na jutro jestem umówiona do fryzjera, pierdzielę. Ostatnio wyszła mi połowa włosów, do tego te moje walki kolorem, porażka :O rude 5-cm odrosty, a reszta ciemna kawa czy coś. Oświadczyłam mojemu panu, że idę zrobić z tym porządek. i to radykalnie! nie był zbyt szczęśliwy, ale co miał zrobić? obiecałam mu, że jak kiedyś zadziałają tabletki, które biorę "na włosy i paznokcie" i przestaną mi tak wyłazić, to jeszcze zapuszczę. Co ci faceci mają z tymi włosami? wszyscy chcą żeby baba miała długie?? :O MAJKa dzięki za info o MYSZCE ja wiedziałam, że ona jedzie, nie wiedziałam tylko czy już pojechała. Ale skoro tak. to znaczy czekamy na jej powrót! TIJA trzymam kciuki za ciebie! dzielna babka jesteś! pozdrowienia dla rodziców, nie zazdroszczę. Im pewnie jest jeszcze ciężej niż tobie a do tego niezręcznie tak siedzieć u ciebie na głowie ❤️ MIMOZKA pisz pisz :) MAFINKA czekam na jakiegoś dłuuugiego posta, ale nie kopiuj wklej kawały, tylko coś od siebie poproszę! :P a co do macierzyństwa, to aż tak bardzo nie chcę się dowiedzieć jak to jest :P bo może mi się jednak nie spodobać i co ja wtedy zrobię??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia z tym cukierkiem to dobre:D Majka:) ja też z niecierpliwością czekam na ciąg dalszy!!! Powódź to jeden pikuś, najgorsze jest to że mojemu ojcu znowu odjebało i wali tą suchą zdzirę, której zrobił dzieciaka [ a może nigdy nie przestał, tylko my chcieliśmy wierzyć, że już tego nie robi:( ] Mam cykora z tym moim cyckiem. Jutro idę do gina, ale pewnie i tak będę musiała iść do onkologa. Cały czas się pocieszam że to zastój mleka, bo mimo to że już od ponad roku nie karmię piersią, to nadal po ściśnięciu leciało mi mleko:( w każdym razie nie ma co czekać tylko trzeba to sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no !!! :) no więc w ostatnich dniach zrobiło się w moim nędznym życiu pewne zamieszanie ..... ....... cdn :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka:) przestań się pastwić!!! nie wiesz że leżących się nie kopie??? powiedz wreszcie co masz powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wbiega zdenerwowany ojciec do kuchni i krzyczy do matki: - Patrz co znalazłem pod łóżkiem naszej córki - gazeta sado-maso, pejcze,skóra, bicze. - I co my teraz zrobimy? - pyta matka. - Nie wiem, ale klaps chyba nie jest najlepszym rozwiązaniem - odpowiada ojciec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do mojej sprawy :P zacznę od końca - w tej chwili mam nadzieję, że to jelitówka jednak :P A tak od początku, to mogę powiedzieć, ze mialam ok. tydzień temu @ I wszystko byłoby ok, gdyby nie moja podniesiona temperatura .... Ale po kolei .....Moze jestem starodawna jakaś:P ale stwierdziłam, że tabletki anty nie są dla mnie. Brałam kiedyś różne przez kilka lat, ale żadne mi nie odpowiadały - na wszystkich nabierałam kilogramow albo nie moglam ich sie pozbyć, a co najciekawsze - całkowicie nie miałam ochoty na ten teges ..... A jakie schizy przechodziłam, jak na nocce w pracy przypominałam sobie, ze zapomnialam wziąć kolejną tabletkę ...... No wiec po kilku latach postanowiłam zrezygnować z tabletek i wrócić do metod naturalnych z samodzielnie wypracowanymi sposobami "zamiast" :P I było to skuteczne przez ostatnich 11 lat. Az tu w ostatnich dniach okazało sie, że temperatura, która po @ powinna spaść - jest nadal podniesiona ! Normalnie czułam na sobie ciepło :O Kurnia, pomyślałam sobie, ze hormony po 40 zaczęły świrować i jestem tą jedną na 1000, u ktorej wystąpiły plamienia ciążowe zamiast @ :O Do tego od ok. 2 tygodni ciągle chce mi sie spać, boli głowa, a od kilku dni jakoś dziwnie w brzuchu się robi ...... Dzisiaj rano jak znowu zobaczylam termometr prawie szoku doznalam. Sporo osób w ostatnim czasie pytało mnie, czy nie mam zamiaru po 40 jeszcze dziecka urodzić ...... No i mam .... wykrakali !!!! Nie wiedzialam jak o tym mężowi i dzieciom powiedzieć ..... Z tych nerwów pojechałam dziś do Niemiec i ciuchów sobie nakupowałam :P oczywiscie takich bardziej obcisłych niż luźnych :P Wybierałam, mierzyłam, płaciłam i zastanawiałam sie po co mi one, skoro ..... Aż tu nagle popołudniu zaczęło mnie, ze tak powiem na kibel gonić :P I okazało sie, ze mój M też wczoraj trochę źle sie czuł. No więc oby to była JELITOWKA !!!!!!! Wolę mieć kilka dni przesranych :P niż znowu za pampersami latać :) Może to kogoś oburza, ale ja mam już 2 dzieci odchowanych i naprawde nie usmiechałoby mi sie znowu wracac do tego samego ..... już za leniwa na takie rzeczy jestem :P Jakby sie przydarzyło to niech tam, ale po dobroci to już nie :) Tija :) mam nadzieję, ze te guzki to nic niebezpiecznego, wszystko się wyjaśni i będzie dobrze. I powiem Ci, że ja też bardzo długo, przez kilka lat, mialam po naciśnięciu cos w rodzaju mleka. Ale jakoś o to lekarzy wolalam nie pytac ..... Jak dowiesz sie , co to jest i co znaczy to kliknij mi. Kicia :) a Ty sie nie martw, ze dzieci nie dla Ciebie są :) Moja starsza siostra też byla zagorzałą przeciwniczką macierzyństwa i wszystkiego co sie z tym wiąże ..... byla wręcz postrachem dla wszystkich rodzinnych dzieci :P Do momentu jak po 40 w ciążę zaszla :) Od 3,5 roku ma corkę i świata poza nią nie widzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Wy to kuźwa kolezanki jesteście ..... Najpierw powiedz, powiedz, a teraz mnie olewacie :P Ale jakbym napisała, ze się 3-jaczkow spodziewam to byśta pisały, że fajnie :P Tija, to nie moja sprawa ... ale dlaczego Twój ojciec nie zostawil Twojej mamy w spokoju i do tamtego kur..na sie nie wyniósl ? Skoro ją, jak to określiłas ... "wali", to i niech ona mu gacie pierze. Bo Twoja mama to chyba z niego za duzego pożytku nie ma, a nerwy jedynie .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dwóch facetów wpada na siebie w centrum handlowym: - Och, przepraszam pana. - Nie, nie, to ja przepraszam. Zagapiłem się, bo wie pan, szukam gdzieś tu mojej żony. - Ach tak? Ja też szukam swojej żony. A jak pańska żona wygląda? - Wysoka, włosy płomienny kasztan, ścięte na okrągło z końcówkami podwiniętymi do twarzy. Doskonałe nogi, jędrme pośladki, duży biust. Była w spódniczce mini i bluzeczce z pięknym dekoldem. A pańska żona jak wygląda? - Nieważne, szukajmy pańskiej! W pensjonacie nad morzem po dwóch ulewnych dniach: - Poproszę o rachunek! Wyjeżdżam. Ta pogoda... - Ależ proszę pana, pada w całym kraju, więc i w pańskiej miejscowości... - Tak, ale tam pada o wiele taniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majeczko:) nie wiem czy mam się cieszyć z Tobą, czy też żyć dalej w napięciu, ale może lepiej byłoby zrobić test i mieć już z bani:D Co do mojej mamy, to ciężko mi to pojąć. Po prostu tak była wychowana, że mąż to jeden na całe życie i tyle:( Mój ojciec to wyrachowany gnom i doskonale wie że nikt by przy nim tak nie skakał jak moja mama, więc tu pierze gacie, a tam zaznaje rozkoszy. Poza tym, tamta ma kilkoro drobiazgu na który mój ojciec nie ma już ani siły, ani ochoty. Lecę do lekarza, trzymajcie kciuki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane :) Kawke rozdaję > czarna lub z mleczkiem ('''''''')o jak kto woli :) U mnie słoneczko dzisiaj od rana :) ból głowy przeszedł bo wczoraj to juz nie wyrabiałam :o wczoraj kiecke mierzyłam ale wersja z paskiem odpada bo mam z 2 kg wiecej :O wiec dzisiaj do poprawek krawieckich lecę by mi zaszewki zrobiły a jak będzie źle to normalnie się pochlastam :o pogoda też ma być ni w 5 ni w 10 bo w dzień 19 C i burze :O a w nocy 11 C więc jak w niej nie zamarzne to bedzie dobrze :O MAJKA- kochan ty normalnie dzo apteki szoruj :) tesciora trzaskaj :D i szybciorem nas o wyniku informuj :) Ja osobiście bardzo bym sie cieszył jak bym ciotką została :D👄 TIJA-wiem o czym mówisz :o mój dziadek zdradzał moją babcie ŚP ,byli małżeństwem 51 lat babcia na slubie swojej córki dowiedziała sie z edziadek ma 6 letnia córke z kobietą która aktualnie jest starsza od mojej mamy o 9 lat :o babcia go wywaliła , więc mieszkal z tamtą ale co jakiś czas nocował u babci , a babcia wszystkie jego pizamy, koszule pieknie wyprasowane, ułozone kolorystycznie itd. rozwodu tez jej nie chciał dac bo...twierdził że ją kocha na pogrzebie też strasznie płakał :O ale to juz inna kwestja myśle ż epo mimo tego z ebabcia miała przyjaciela z którym do kina, teatru chodziła nigdy nie przestała kochac mojego dziadka po mimo wszystkich zdrad bo ta jedyna nie była :o dziadek był na wysokim stanowisku w rządzie więc sekretsreczk i innych dup nigdy mu nie brakowało :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TIJA- i zapomniałam napisać CAŁYM SERDUCHEM ❤️ JESTEM Z TOBĄ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KICIA- zrób przerwę w robieniu dzieci :p i kliknij nam z raneczka bo kawka ci stygnie :) MAMA- i gdzie poemacik ??????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane wymyście mi jakies powitanie dla gości weselnych które w trakcie wesela będę mogła powiedzieć coś o polączeniu rodzin polsko-japońskich bo musze dać kol do przetłumaczenia na japoński :O a zacmienia w głowie dostałam :O KOCHAM I CAŁUJE WSZYSTKIE ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO2DO :P poddaj się :D nie robię dzieci, byłam u fryzjera :) wkurzają mnie okrutnie te moje pierza na głowie, fajnie mnie ostrzygła. za parę dni walnę jeszcze kolor i będzie super. :) w Krakowie też pogoda w kratkę, to słońce, to deszcze, niby ciepło, ale nie za bardzo Polatam dziś po urzędach, tym razem polskich, bo jest parę spraw. TIJA melduj kochana na bieżąco, mam nadzieje, że to nic poważnego. Dobrze, że wymacałaś wcześnie, to teraz zbadaj. :) Z tymi staruchami to tak jest :O mój stary też przecież taki numer wyciął. Przyznała się, jak dziecko już dwa lata miało. Ale na drugi dzień się wyprowadził. Potem chciał wrócić, ale nie z moją mamą takie numery :P mieszka z tą swoją, "siostra" ma już... yyy nawet nie wiem ile ma lat. Mam ją w znajomych na NK, ale ma wiek ukryty :D :P a wybranka mojego tatusia kończyła to samo LO co ja. Jak ja byłam w I klasie, to ona maturę robiła :O porażka nie gadam z nim, nie mogę się przemóc :O zresztą on też nie zabiega o kontakt :O i chooj 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł Tija mam nadzieje ze to nic powaznego - trzymam kciuki zeby bylo ok Majka zrob test i bedziesz wiedziala:D Kicia ty sie nie pytaj o uroki macierzynstwa tylko .... wiesz co:P do roboty jednym slowem. To nie ma co sie zastanawiac i rozwazac.... Mala Kicia bedzie slodka:D:D:D:D: Do2do wlosy do pasa??????? wow!!!!!!!!dawaj zdjecia Mimozka pisz co Ci lezy na watrobie!!!! Mama powinnas dostac baty za to nie pisanie!!!!👄 hmmmm co ja mialam jeszcze napisac......hmmmm zapomnialam......... hmmmmmmm 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIw sCIA- hihihi teraz to sie fryzjer nazywa hihihi;) ja podobnie jak Mafinka stwierdzam że Mała Kicia z kedziorkami była by SUPER!!!! MAFINKA- no do pasa to jeszcze z 10-8 cm mi brak ale jak na mnie to juz długie są ostatni raz miałam takie w 7 klasie podstawówki :) W sumie mi kłaki szybciorem rosną miałam dokładnie rok temu obciete na boba do troszke dłuższe niz do połowy szyi a tu juz takie włosiska ,ale u mnie to rodzinne :) specjalnie zapuszczałam na weselicho by cos z nich zrobic , a teraz pomysłu brak :( fotki gdzies za 2 dni zrobie by juz w kiecy Wam się pokazać :) A napisac miałaś o OLI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D więc czekam z niecierpliwością :D👄 MAJKA -TESTUJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!i PISZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TIJA-❤️❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaa o Oli:) Rośnie, zabkuje, uczy sie jesc lyzeczka... Ostatnio mi przepelzala z salonu do sypialni....No i zachwycona jest swoi piskiem, my juz mniej bo uszy bola:P. Jest CUDOWNA:Daaaa no i dzisiaj zauwazlam ze ona nie gubi skarpetek w lozeczku tylko je sobie sciaga raczkami.... cwaniara:P. Kazdego dnia cos nowego:D Kicia a moze maly slodki R. bedzie:D z loczkami oczywiscie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×