Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

No więc wróciłam i wygląda na to że wszystko ok:D:D:D Tak jak przypuszczałam zrobił się zator w kanale mlecznym, nic mam z tym nie robić. Pan doktor wziął wymaz dla świętego spokoju, ale nie kazał się denerwować :D Ja to tak myślę, że i Majka i Kicia mogły by sobie zafundować małe, lokowane cudeńko z naciskiem na Kicię, bo ona to w ogóle o przyrost naturalny w naszym kraju nie dba:p Ktoś się pokusi o policzenie naszych topikowych dzieciaczków??? parę mam nam uciekło po ciąży, tak jakby nie wiem ile schudły:p Powiem Wam że ja nie wiem co ten mój ojciec widzi w tej suchej szczapie, ani ona piękna, ani mądra, ani tym bardziej bogata. Może fajne fikołki w łóżku robi??? ja nie wiem....ale ja bym jej kijem nie dotknęła. Przez tą całą sytuację małżeństwo mojego brata też nie wytrzymała i 29.06 mają pierwszą sprawę rozwodową. Ciekawe komu jeszcze życie spieprzą tym swoim durnym uczuciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D :D :D Powiedziałam Rysiowi o tych waszych "zabiegach" i powiedział że dzieci to niech młodzi robią :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie jesteście? poczytajcie sobie jaki "element" bywa na kafe, ale jak za to szybko stronko śmiga :P :D to jest lepsze niż te dowcipy :D :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie bez zmian wczoraj latałam za złotymi butami i wielka dupa normalnie złotych sandałek brak :o kuźwa normalnie szok na bazarze byłam na wet a tam same 12 cm labutki;) tak mają na wet na podeszwie napisane hihihi:D więc musze gdzieś jeszcze skoczyc tylko gdzie ???? ambra mi jeszcze została ;) była kturaś może ostatnio ???? KICIA- powiedz R że chłop choc by najbardziej stary to zawsze jest jary :D i że jak już będzie taki stary że do lodówki po browara nie da rady iśc to dziecie mu przyniesie hiihi:D TIJA- trzymam mocno kciukasy ale jestem pewna że tak jak powiedział lekarz nie ma się czym martwić ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.fleq.pl/sklep/produkt,pokaz,3811 (.) .(.) .... ., ......❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Życie jest cieniem ruchomym jedynie,nędznym aktorem,który przez godzinę pyszni i miota się po scenie,aby umilknąć później na zawsze;jest bajką opowiedzianą przez głupca,pełnego furii i wrzasków,które nic nie znaczą. "MAKBET"-Szekspir (.) .(.) .... ., ......❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Dzieci są cudem emocje aż biją są jak pierwsza miłość Tylko przypadek ma tą specyficzną magię,dzięki której nasze życie staje się piękniejsze. (.) .(.) .... ., ......❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Życie jest cieniem ruchomym jedynie,nędznym aktorem,który przez godzinę pyszni i miota się po scenie,aby umilknąć później na zawsze;jest bajką opowiedzianą przez głupca,pełnego furii i wrzasków,które nic nie znaczą. "MAKBET"-Szekspir (.) .(.) .... ., ......❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Dzieci są cudem emocje aż biją są jak pierwsza miłość Tylko przypadek ma tą specyficzną magię,dzięki której nasze życie staje się piękniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewentualnie może takie tylko chyba za wysokie będę mieć :O http://www.fleq.pl/sklep/produkt,pokaz,8713 (.) .(.) .... ., ......❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Życie jest cieniem ruchomym jedynie,nędznym aktorem,który przez godzinę pyszni i miota się po scenie,aby umilknąć później na zawsze;jest bajką opowiedzianą przez głupca,pełnego furii i wrzasków,które nic nie znaczą. "MAKBET"-Szekspir (.) .(.) .... ., ......❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Dzieci są cudem emocje aż biją są jak pierwsza miłość Tylko przypadek ma tą specyficzną magię,dzięki której nasze życie staje się piękniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KUŹWA wam tez jakies pieprzone literki na dole wyskakują to wpisywania by posta wysłac wrrrrrrrrrrrrrrrrrrr:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
._.;_'.-._ .{--..-.'_,} {;..\,__...-'/} ....._.;_'.-._ {..'-.._;..-'; ...{--..-.'_,}'--.._..-' ....._.;_'.-._ .{;..\,__...-'/}._.;_'.-._ ...{--..-.'_,} .{..'-.._;..-';.{--..-.'_,}.{;..\,__...-'/} ....'--.._..-'.{;..\,__...-'/.{..'-.._;..-} ........,--\\..,-"'--.._..- .....--.._..- ...... ....._.;_'.-._..... ||......// ..........{--..-.'_,}.,-"-.....//.,-"-.. ........{;..\,__...-'/....'-.\.// (..'-...\ ..{..'-.._;..-'. ,/. // ;---, ......../....-'.)\\......... /.,-"-....\ ........\,---'...\\.......//. (..'-.....\ ....................\\....// ................../_\\Y//_\ .................(_,-}={-,_) ...................\_//((\_/ .....................//))(\ ....................(/..)) ........................(( .........................\) Dziewczynki, Do2do kafffkę polała, więc ja dla odmiany kwiatki do wazonu proponuję :) Co by sie jeszcze bardziej wiosennie (jakby nie patrzeć jeszcze wiosna jest) zrobiło :) Jak tak sobie poczytalam o tym, co pisałyscie o swoich ojcach ..... kuźwa, te chłopy, niezależnie od wieku, to całkiem popierdzielone są :O Na całe szczęście mój tato nie odwalił tego typu numeru. Szkoda, że od kilkunastu lat nie żyje :( Byłby fajnym dziadkiem. Niestety poznał tylko 1 swojego wnuka :( Do2do :) niestety butków nie widzę, jakiś błąd wyskakuje. Niestety z przyczyn obiektywnych nie poradze Ci , gdzie jeszcze w Wawce butów szukać. Moge ewentualnie zasugerować jakieś sklepy w Szczecinie :P Ale obawiam sie, ze w moje okolice po butki to Ty nie wpadniesz :) Czekam na fotę :) Kicia :) poczytalam sobie ten polecany przez Ciebie temat .... normalnie żenada :) i to zarówno po stronie sprzedającej jak i oceniających :) że też chce się ludziom takie rzeczy pisać :) I jeszcze jedno .... też uważam, że fajny by był taki mały, kędziorkowaty Rysio-Kiciaczek :P Nie tam, zeby trojaczki od razu, ale taki jeden malutki byłby oki :) Bo niby dlaczego nasze dzieci mają na Twoją emeryturę robić? :P Weźcie się z Rysiem do roboty i sami sobie teraz na godną przyszłość swoją zapracujcie :P Mafinko :) osobiście uważam, że dzieci do 3 roku życia są najfajniejsze :) Bo potem to już kombinować zaczynają :P A Twoja Olcia jest cudna :) Uwazaj tylko co będzie dalej, bo Olki to takie cwane często są .... Wiem o tym bardzo dobrze, bo sama Olcię posiadam :P Ze starszym bratem robi co chce :) Ja juz nawet synciowi powiedzialam, że może ją od czasu do czasu "zdzielić" tak po bratersku :P Bo przecież ja swojego dziecka bić nie będę :P Tija :) mówiłam, że bedzie dobrze :) A co gin mówił o tej wydzielinie z piersi? Jak dlugo może się to utrzymywać? Bardzo dobrze, ze poszlas od razu do gina, a nie zamartwialaś się na zapas. Ja też muszę sie wybrac do gina ..... Kiedyś chodzilam systematycznie, przynajmniej raz do roku. Ale od 3 lat jakoś przestałam :O Mialam 3 lata temu skracaną szyjkę (skutek szybkiego ostatniego porodu i zlego założenia szwów na liczne pękniecia) i od tamtej pory jakos przestalma chodzić ...... A w tym tygodniu dostalam ze swojej przychodni listowne zaproszenie na bezplatną cytologię :) Fajny pomysl, moze to własnie mnie zmobilizuje ...... Tymbardziej, że ..... :P No wlaśnie ..... sytuacja zrobiła się mało śmieszna ....... robiłam dzis sobie test .............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejol Do2do zdecydowanie te dugie, bardziej cie wydluza:D Kicia wlasnie!!! Daj cos z sebie, ale najpierw to R. musi dac:P MAJKA JA CIE CHYBA ZABIJE!!!!!!! NO I JAKI WYNIK!!!!!!!!!!! PISZ PASKUDO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJKA- 👄 za kwiateczki do wazoniku 👄 własnie zerkłam że się dziady nie otwieraja wrrrrrrrrrr( linki) kotek jak się wnerwie na maksa to i do szczecina jestem gotowa jechać hihih:D bo normalnie tak jak zawsze było tego ogromniaście dużo tak dupa nie ma :( Kotek ja pisałam o dziadeczku moim :) bo tatus puki co wierny mamusi :) od 16 roku życia hihihi:) ptwu ptwu ptwu by nie zapeszyć ;) A jak tam TESTOWAŁAŚ moge już pić :)?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAFINKA- o tak zagadzam się że nas w napięciu trzyma byśmy zamary ze złości dostały hihihi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam popołudniowo 😘 Majka:) Ty jędzo jedna, gadaj szybko, bo osobiście do Szczecina polete i na tyłek naszczelam:p Do2do:) skopiowałam sobie link i usunęłam przecinek. Sandałki całkiem ładnusie, ja bym brała gdybym nie miała tak długiego drugiego palca od nogi:D mam tak masakrycznie długi że całe życie miałam kompleksy z nim związane. Mafinka:) Olcia to sama słodycz, a i Ty ślicznie wyglądasz i dużo zeszczuplałaś od porodu. Kicia:) czy Ty nie wiesz, że wszystkie Ryśki to fajne chłopaki??? MY CHCEMY MAłEGO RYŚKA !!MY CHCEMY MAłEGO RYŚKA!!MY CHCEMY MAłEGO RYŚKA!! Od przyszłego tygodnia może mnie być troszkę mniej bo zaczynam szkolenie. Bardzo intensywne przez miesiąc po 8 godzin dziennie nauki:) i już się cieszę, bo z domu ucieknę od małego potworka:p Ok ja letę bo obiad jeszcze w siatkach na zakupy leży i czeka na mnie żebym się zlitowała i go przygotowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P że tak powiem koleżanki drogie :) Na chwilę obecną ....................... test ............ UJEMNY :P Oby był wiarygodny i nie okazał się zmyłką jakąś, bo już nerwa dostawałam i zastanawialam się, gdzie ja bidna łóżeczko wstawię :P Jak mężowi powiedzialam, co mnie męczy i dręczy to tylko z głupiutkim uśmieszkiem na twarzy zostal :P Wynik testu uspokoil mnie nieco, ale nadal zagadkowa jest dla mnie ta nieco podwyższona temperatura. Mam nadzieję, ze to efekt zmęczenia i notorycznego braku wyspania się. Ale z drugiej strony jak zaszłam w 2 ciążę to też na początku ciągle chciało mi się spać. Tak więc nadal uważam temat za otwarty :P Do2do :) a gdzie można Cię z tymi długimi włosami zobaczyć, bo ja też chcę :) Mafinko :) W sprawie powiększania rodziny uprzejmie przypominam, że ja mam już 40 lat i 2 odchowalam dzieci :) Mam już też za sobą ich słodki szczebiot, a teraz muszę wysłuchiwac ich wrednego jazgotu :P I na każdym kroku uważać, czy aby za bardzo na swoje nie kombinują i w jakieś swoje przekręty mamusi i tatusia nie wciągają :P Że o trzymaniu się za portfel nie wspomnę :P Tija :) a co za kursa robisz? Sądząc z opisów wyczynów Twojego Maleństwa nie dziwię się, że odpocząć chcesz :) A kto będzie zajmował sie juniorem jak będziesz na kursie? A tu jeszcze coś dla żon, przyszłych żon i partnerek :) Męskie rozumowanie PARTNERSTWA :) http://www.youtube.com/watch?v=yNNDpXkfReo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJKA- to może na bete poleć i to juz pewne w 100% będzie :)ja osobiście nie mam nic przeciwko by ponownie zostac topikowa ciotka :p :D Co do foteczki to jak zrobie to na poczte ci wyślę ale dam wam w tedy znac na kafe że zrobiłam i poleciały :)Ale moje długasne włosy to nic ciekawego żadna atrakcja hihihi:D KOCHANE - mam pytanko bo byłam jeszcze za butami i dalej dupa i mam takie pantofle z odkrytymi palcami jak by biało - gołebi kolor na koturnie z dihmana ( nie wiem jak to sie pisze)czy moze z braku laku to być ??? za raz wam foto wkleje tylko pstrykne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://img710.imageshack.us/img710/6263/l001k.jpg http://img717.imageshack.us/img717/2752/l002nd.jpg http://img17.imageshack.us/img17/6877/l003z.jpg http://img692.imageshack.us/img692/2245/l004e.jpg http://img693.imageshack.us/img693/5994/l005z.jpg Te turkusowe to myslałm by na przebranie ,a te na koturnie to tak na wejscie wiem że lepiej by złote sandałki pasowały ale kuźwa NIE MA :( A mam czarne i mierzyłam ale bardzo cięższko wygladają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do2do:) śliczne te butki. Ja uwielbiam koturny i nie mogę się nacieszyć z faktu że znowu wróciły do łask. Ja bym brała:) zazdroszcze Ci tych butów, już widzę swój wielki paluch który wychodzi z tej dziurki z przodu:D Jezu jak ja Wam zazdroszczę tego że możecie takie butki nosić. Majka:) a ja już prawie czułam się ciocią:D no ale co ma być to będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TIJA- a moja siostra tez ma większy 2 palec i twierdzi ze tacy ludzie są szczęsliwi :) gdzies kiedys tak wyczytała :D a w dihmanie ( hak się to pisze) były z tego co pamietam takie tylko z zakrytymi ja za te dałam 79 zł wiosna , ale mama moja sobie fioletowe brała 2 dni temu i tez tyle zapłaciła :) Ja tak je z szafy wyciagnełam bo chyab raz je tylko miałam ale do tej kiecy lekko wygladają bo czarne nawet sandałki to normalnie ochydnie a kieca długa więc czubeczki tylko bedzie widać i maja tak delikatny spadek że wogle nie czuc że sa wysokie :) Cieszę się z eci się podobaja bo już mam dosyc latania po sklepach ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tija :) nigdy nic nie wiadomo z tymi ciążami :P nie mówiąc o tym, ze po 40 hormony fiksować lubią i jeszcze "zaskoczyć" można w najmniej oczekiwanym momencie :P Ale ja naprawdę już bym nie chciala :O Mam odchowane i samodzielne dzieci, pracuję, udało mi się jako tako ludzki wygląd osiągnąć :P i nie chce mi się już rewolucji na starość w życiu robić :P Ale jak by było to by było .... Na jedzenie, życie i rachunki starczy, no i na pewno każde dziecko byłoby mocno kochane. A teściowa to by dopiero radochę miala, bo ona ma 4 synów i od kilku lat co jakis czas mi podgaduje, zebym jeszcze jedno dziecko miała :) Zresztą u mojego szwagrostwa i mojego rodzeństwa po 3 dzieci jest :) No niemniej jednak .... :P Do2do :) Myślałam, ze gdzieś fotkę z włosami wrzuciłaś, bo Mafinka chyba tak jakos napisała, że fajnie w nich wyglądasz. A butki fajne, jak są wygodne to nawet innych nie szukaj. Ja sobie na wesele też super butki w ostatniej chwili kupilam i mialam je na nogach .... do pierwszego tańca, bo zlatywać zaczęły !!!!! Normalnie szok !!!! A 250 zl kosztowały :O No i trzeba było przeprosić stare i wypróbowane, zabrane tak w razie "w" w ostatnim momencie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tija :) właśnie sobie skojarzyłam, ze moja koleżanka tez ma te palce na nogach dłuższe i chude do tego :) I też unika wyciętych butów. Ale w japonkach posuwa bez krępacji :P Gorzej jest jak odkryty but ma wyższy obcas, bo noga leci do przodu i palca faktycznie można o chodnik porysować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w japonkach też zasuwam, bo je uwielbiam, a poza tym w japonkach nie wygląda to aż tak koszmarnie, bo widać całą resztę stopy. Najgorsze są buty z tym małym wycięciem z przodu, bo wtedy wystaje tam tylko ten mój długi chudy palec i robię sobie pedicure o chodnik:D Idę na szkolenie w zakresie florystyki, decoupage i przy okazji zasady przedsiębiorczości. To ostatnie akurat najmniej mi potrzebne, ale warto trochę odświeżyć wiadomości ze szkoły. Majka:) jak u Was tyle dzieci w rodzinie, to nie ładnie że próbujesz się wyłamać z rodzinnych tradycji:p nie powinnaś zawodzić swojej teściowej:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Lalki:D Pimach 👄 co tam u Ciebie?? Tija a gdzie masz tego dola?? wykopalas go w nocy??:P Co jest, gadaj mi tu natychmiast co sie dzieje????????!!!!!!!!👄 Do2do buty moga byc.... chociaz troche srebrem i zalatuja, te turkusowe super. Najlepiej to sie ubierz we wszytsko i nam zdjecie wklej. Kicia a ty co?? Przekonujesz Riczarda:P??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×