Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Witam psiapsiółki olala jakie byly nocne wojarze miałam co poczytac do kawuni :) Umnie śnieg sypie od rana do jutra to bedzie go brrrr dużo Ja wczoraj tak sie fatalnie czulam że o 21 padlam jakbym flache wypiła glowe mi rozpierdzielalo A dzis mamy ostatki siedze w domku może z M wypijemy jakie winko i oglądniemy jaki filmik Ja dopiero wrucilam z zakupów i zaczynam sprzątać bo wszystko w proszku Kobitki narazie 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sie zebrac nie moge, zmywanie, pranie...a ja siedze:) normalnie potrzebuje kopa na rozruch....zaczne od kawy, potem makijaz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia ciesze sie z twojego s(p)rania:P Do2do idzta i wydawajta:D, my tez mamy taki plan, dzis zrobimy rozeznanie, a w poniedzialek zakupy, bedzie mniej ludzi. Myszka ogranij i relaksik, mowisz winko wieczorem fiu fiu:D Jutro ma padac snieg, obstawiam ze z 30 sek bedzie padal:D:D Ide po ta kawe, bo ledwo widze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra 💤 u mnie jest 3.00, obejrzałam tyle odcinków CSI Las Vegas, że się zaraz zerzygam :P dobranoc 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSTAWAC!!!!!!!!!!!!!!! KAWAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!! ZBOZOWA TAKZE:) Dzien dobry:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mafinka prosze kawunie (_)> tylko nie zbożową bo śpie na siedząco Troszku wczoraj wypiłam ale nawet spoko sie czuje nie mogłam w nocy spac i do 3 ogladałam filmy U mnie świeci słoneczko i zapowiada sie ładny dzionek trzeba będzie sie wybrać na spacerek po obiadku:) 👄 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjjj jak dobrze że zbożówka JEST 👄 dziękuję dziewczyny ,bo mi wczoraj wyszła i dzisiaj musiałam inkę wypić ,a to już nie to samo. A ja mam dzisiaj dzień drugi gości ....wczoraj na kolacji ,a dzisiaj na obiedzie ...zaległe imieninki M maił 17-11 ale z wiadomych powodów nie mogły sie odbyć we wcześniejszym terminie ,ale i tak jestem padnięta ,ale cóż jak mus to mus. Miłej niedzieli dla was .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zobaczyłam, że Lola WRESZCIE się łaskawie do nas odezwała to mnie tak zatkało, że do tej pory jeszcze nic wykrztusić z siebie nie mogę :P Lolka, franco wredna PISZ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 👄 Miłej niedzieli wsiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie wiem kim jest Lola... Ale chyba Waszych niepiszących towarzyszek jest sporo??? A czemu już nie piszą? A co gorsza, nie wiem co z Cudnie, a tęskno mi już do koleżanki:(:(:(:(:(:(:(:(:( Kompiuter raz działa, raz nie działa...przynajmniej spokój na chacie mamy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki 👄 Ja LOLE na skype wywołam że pijemy i niech klika :) DZIADEK- tak to nasza psiapsiuła :D a co do nas nie piszacych to myślę że w sumie koło 20 nas było i jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po dwudniowym maratonie gości 😭 myślałam że w związku z moją przypadłością w tym roku sie wywinę to sie pomyliłam ....odczekali tydzień i robili najazd etapami ,ale to już za mną. DziadekJacek....czasem tak jest jak ze mną ....dziewczyny piszą i znikają ,a za jakiś czas wracają ,a są i takie które od samego początku trwają na posterunku. Dziewczyny ile to już lat ????? Tak nie męczy założyć sobie konto na nk i móc was znów zobaczyć jak i co ,ale ja do tego cholernego konta nk nie mam za grosz serca....myśle o takim pod fikcyjną nazwą .....jak by co to napiszę ,żeby mnie wpuścić ,a tak apropo jest jest jeszcze wasza(nasza) paczka????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba pójdę spać?! padam ....moje "słoneczko" trochę się sponiewierało i kima w fotelu ,ale CHYBA na hasło spać ... pozbiera swoje szanowne zwłoki i zawlecze na pięterko do łóżeczka OBY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może jakiekolwiek piszące coś napiszą łaskawie?:P:P:P:P:P:P:P Dodaję nieśmiało, że weekend za nami:D DO ROBOTY Serum...oczywiście to nie było do Ciebie...:) Ty świecisz przykładem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi się nic ni chce :O miałam was zapytać, czy wam też się tak nie chce jak mi? :P chujnia z pleśnią :O SERUM ja jestem od wiosny 2008 chyba. Ale wy to byłyście wcześniej ode mnie. Pewnie Majka i Reszta ;) po mnie przyszła Tija, to pamiętam. Lecą nam latka, a spotkania nam nie wychodzą. Ja jestem chyba rekordzistką, bo spotkałam aż dwie laski z naszej paczki ;) a tak się umawiałyśmy jednego razu... prawie nocleg zarezerwowałam. Co do NK, to powiem ci, że to przeżytek :P chodź na FB. Parę z nas tam jest. To jest prostsze i łatwiejsze od NK i nie ma takiej hołoty. Czekamy ❤️ Dziadku hmh, ciekawe gdzie cudnie przepadła. nie masz z nią innego kuntaktu? ;) może zjawi się po weekendzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane ale tu w sobote byla impreza, a mnie nikt nie zaprosil😭, ale to nic chociaż się wyspalam. U mnie prawdziwa zima tyle śniegu dosyplo, że szok!!!dobrze że do pracy mam blisko i nie muszę poruszać się na kolach tylko dzieci trzeba do szkoly wozić. Mafinka❤️ WIELKI GRATULACJE!!!!!!!!! i aby tak dalej pokaż tym wszystkim leniwym ........, że jak się chce to można. kiciakocia❤️, jak bez kafki, to straszne!!!!! wpadnij do mnie to wypijemy pyszne espresso ze świeżo mielonych ziarenek,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlaśnie tylko czy lotnisko już odśnieżyli, zajadam jogurt i jablko, moje drugie sniadanko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamiast jablka zjem banana, ciekawe ile to kalorii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jogurt 120g- 105 kalorii banan 200g- 136 kalorii ___________ 241 kalorii szklanka wody-0 kalorii ...hahhahahhah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć - widzę, że ładnie tu balowałyście w sobotę :P no, na zdrowie. Ja przez kilka dni miałam gości i na Andrzejki też! A że mnie nie było???? myślami byłam przy tak fajnie zakręconych babkach jakimi jesteście. I niestety dla mnie zaczynam walczyć z wagą.... coś czuję, że mnie więcej jakieś 2-4 kg :P Dziś co dwie godziny: -kawa -jajko na twardo -jabłko -200g chudego mięsa gotowanego -kubek 3% twarogu w międzyczasie woda niegazowana- gdy się chce jeść!!!! Podobno w tydzień można schudnąć 5 kg :D U mnie BIAŁO, biało- zima.... Jacek👄, ❤️, 🌻 Buziaki dla Was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz popatrzylam na to ile jemy niepotrzebnie, bo aby organizm mógl funkcjonować normalnie to potrzebne 1200-1500 kalorii a już same I śniadanie 500 kalorii + II śniadanie i obiad = 1500 kalorii a gdzie podwieczorek i kolacja nie wspominając i malych przekąskach pomiędzy posilkami szczególnie tymi po kolacji tak zastanawiając się doszlam do wniosku że to okrutne ze strony natury i takie niesprawiedliwe,............ i więcej nie będę już się nad tym rozwodzić bo mnie coś trafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie jakoś nie przekonaly też wszystkie krótko terminowe"cudowne" diety, za to teraz slyszalam o diecie wysoko bialkowej, podobno daje rezultaty, ale trzeba scisle przestrzegać zasad,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia- trzeba od czegoś zacząć :( aby.... poluźnić spódniczkę w pasie:P ABS- tak dieta białkowa działa w 100% ale.... trzeba być do bólu konsekwentnym!!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam wole swoja dietę, juz na sobie wypróbowana i 100% skuteczną,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Laski 👄 ja tylko na chwilkę ,bo mam zaległych spraw od grona do odrabiania .....od rana gminy .nadzory budowlane ,a teraz gonię do kruzu.....nie wyrabiam czasowo .....a podobno z L4 jestem ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ABS- to jak jesteś tak miła to zdradź ten SEKRET :) wszystkiego warto spróbować- jak daje efekt .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×