Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

serum❤️ , jak jesteś na L4 to masz dużżżżżżżżoooooooooo, czasu wiec nie jęcz tylko napisz maly poemacik aby bylo co czytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cudnietak, glupio mi się tak chwalić, ale swego czasu zgubilam ile chcialam, co prawda wymagalo to ode mnie zmiany żywienia i sporo ruchu , ale udalo się i mam nadzieje do tej wagi juz nigdy nie wrócić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kawy rano nie bylo, bo moj laptp otarl sie o smierc,moj kochany staruszek!!! Ale juz czuje sie lepiej:P Abs dzieki, wlasnie zjadlam5 pierogow z miesem:D mniam, zaraz ide na dlugi spacer zeby je strawic w biegu. Serum dbaj o siebie, bo o komplikacje latwo!!! Kicia a jakiej diety my nie przerabialysmy??:D Ale u mnie mrozi, sniegu nie ma, ale zimno jak cholera. Przez snieg w PL moja karkowka nie dojechala wrryyyy!! Do2do hej hej!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ABS pochwal się, pochwal! My pamiętamy! Powiedz ile zrzuciłaś i jak to zrobiłaś ;) może to nas zmotywuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie będę chwalić, i znowu będziecie marudzić, że o niczym innym nie pisze tylko o odchudzaniu, bo jak znowu mnie to napadnie to koniec będę was zamęczać pisaniem o diecie i różnych ćwiczeniach ale mogę napisać że 20kg w 5 miesięcy z rozmiaru 46- 44 na 38-36

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, ABS- nie chcesz, to NIE!. Jakoś sobie poradzę, w końcu, co to jest 4kg? Przed ślubem może i miałam rozmiar 38 .... teraz mam 40 i dobrze się z tym czuję przy 175 cm. Nie mam kłopotu z wytrwaniem w diecie, jak się "zawezmę"! i z pewnością ... spódniczki staną się lużniejsze w pasie :P A potem.... potem muszę tylko nie przesadzać w jedzeniu.... Miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cudnietak, to nie chodzi o to czy chcem czy nie, nie ma co zaraz się tak ciskać, a wlaściwie jak masz tylko 4kg, albo mniej i masz rozmiar normalny, nie to co ja, kiedyś mega duża, wiec pewnie Ci trudno jest zrozumieć jak to jest,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze że dziś jestem nastawiano pokojowo🌼, bo nawet w pracy nie udalo im się wyprowadzić mnie z równowagi, choć bardzo a to bardzo się starali, aż dziwne, chyba się starzeje i moje reakcje są bardziej powściągliwe, mam tylko nadzieje że poprzednią wypowiedzią nikogo nie urazilam, bo nie mialam takiego zamiaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ABS spoko, ja się nie gniewam, że nie chcesz powiedzieć jak można schudnąć :P ale może jednak powiesz? ;) to by nie było takie złe, jakbyś zaczęła pisać o dietach. Ktoś przecież musi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam mogę pisać, ale jak zaczniecie mi grozić że mnie wyrzucicie to będzie na Was, bo ja jak zacznę to szybko nie odpuszczę..,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc od jutra Was będę zamęczać, bo dziś już znikam do domku papappa❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaaaaa dużoooo czasu :-O jak która siedzi na swojej działalności to wie jak to jest ...co prawda nie siedzę teraz od 8 do 16-stej ,ale pewne rzeczy same ,albo ktoś inny nie zrobi niestety. U mnie ostro dowaliła zima ,ale to dopiero teraz w ciągu dnia .....z temperatury -2 jest już -7 koszmar. aaaaaaaa i coraz bardziej ciągnie mnie do żarcia 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serum...ja tam marzę o czymś własnym, bo rzygać mi się chce dalszym harowaniem na kogoś innego...ale ani odwagi za dużo nie mam, ani zmobilizować się nie mogę:D Wierzę, że prędzej czy później.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie potrafię się gniewać :D ale (sorry)- wkurwiona bywam :P U mnie też biało, mroźno- już jest -5stopni i do tego zaczyna wiać i zamiatać!!! Ciepłego wieczoru 🌻...mocniej przytulamy się do mężów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zdecydowanie wolę w taką pogodę przytulić sie do kominka niż do męża ,bo jednak cieplej......bardzo trudno mi przychodzi aklimatyzacja w tej aurze ....jak nigdy ,albo nie pamiętam ....w zeszłym roku chodziłam w tej kurtce co teraz i było mi ciepło ,a teraz jest mi cholernie zimno ....myślę o nowej ,albo o płaszczu ,ale do auta wygodniejsza kurtka ....sama nie wiem nooo kurcze !!! DziadekJacek ......może to i fajnie być sobie samej sobie szefem ,ale wierz mi jest dużo plusów,a jeszcze więcej minusów.....mój M jest jeszcze w pracy oczywiście naszej wspólnej ,a dwóch kierowców jest w trasie w Polsce i naprawdę strach zagląda w oczy w taka pogodę i nie moc drogowców ,bo twierdzą ,że nie zaspali tylko nie mają takiej mocy ,aby wszystkie drogi były przejezdne. Juz pisałam,ale czy Wy macie coś takiego ,że chce wam się w taką pogodę więcej jeść ????.bo ja od dwóch dni mam parcie na żarcie ,a podobno miałam schudnąć:-O może to przyczyna tak gwałtownej zmiany temperatury ??? Ja pikolę KOSZMAR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Która to z Poznania ???? cudnie czy Jacek ??? bo mojej młodej pralko-suszarka sie nie chce włączyć ,a ja na odległość nie potrafię jej pomóc ....a że sprzęt zabudowany to nie może znaleźć filtra :( bo pełen filtr nie pozwala załączyć pralki ,a światełko mruga .....taka diagnozę postawiłam na odległość ....może zgadłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoś (Kicia ?) wspominał o tym jak długo piszemy. Ja tu (znaczy najpierw na poprzednim naszym forum ) jestem jakoś od lutego-marca 2008, znaczy niedługo stukną mi 3 latka :) Moje Kochanie wróciło wczoraj wieczorem do domu z tekstem "pomogę ci w odchudzaniu ..... pomogę ci ćwiczyć silną wolę" ...... po czym dał mi torbę cukierków czekoladowych :P 😭 Dieta wysokobiałkowa jest bardzo skuteczna, ale wbrew pozorom też bardzo trudna i wymaga reżimu. Podziwiam Szczęśliwą, że znowu się za nią wzięła. Ja po wiosennym starciu z białkową do tej pory mam awersję do twarogu i wędzonej ryby :P Ale jestem otwarta na propozycje tego co mozna zjeść w ciągu dnia :) A pogodowo u mnie jak u reszty - nieuchronnie dążę ku zimie :P dzis póki co lekko ponizej 0, ale tak piździ, ze wydaje sie jakby było -10 :O Śniegu na razie na szczęście brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serum :) ja też w tym roku strasznie marznę :) wiekiem swoim to tłumaczę :P Co do własnej działalności jestem tego zdania co Serum. Niby fajnie, ale to tak niby tylko ... Ja co prawda budżetówka jestem, ale mąż wymyślił sobie kilka lat temu lodziarnię (szybko rozszerzoną do kawiarni) i restaurację (potem rozszerzona o pizzerię). Od ok. roku mamy jeszcze jeden, mniejszy punkt kilkanaście kilometrów dalej. Efekt ??? Praca 7 dni w tygodniu od rana do nocy. I żeby trzymać poziom na rynku lokalnym ciągle trzeba biznes pilnować. A niektóre zatrudnione u nas persony to powinny startować do konkursu na "pracownika roku" :P A mógłby człowiek odpracować te swoje 8-10 godzin i mieć wszystko w duuupie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to kuźwa ma być !!!!!!! oglądałam sobie spokojnie jeden jedyny serial .... na polsacie ... "Samo życie" .... DLACZEGO TERAZ NIE MA MOJEGO SERIALU ?????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJKA ....trafiłaś w sedno sprawy ,to samo miałam na myśli 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem o czym mówicie, moja mama ma firmę :O dzisiaj wracała 8 km na nogach do domu, w śnieżyce, bo miasto sparaliżowane :( mój R na to: wiedziała jaka jest pogoda, mogła wziąć wolne. 😠 wolne?? jakie wolne???? nie ma wolnego. dobrze, że większość niedziel ma wolne, ale też nie wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chuchu ha, chuchu ha nasz zima zła WItam kobitki :D ja dzisiaj zdychająca @ :o więc nic ciekawego się nie dzieje bo i nie ma się co dziac wyrko i nospa normalne w tych dniach :o śniegu nasypało że nochala wystawiać sie za okno nie chce :p no i chyba mnie namówiłyście na to odchudzanie :D ok ide nadrabiać to co naklikałyście ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewuszki 👄 wpisze mnie ktora do tabelki? to moze i mnie jakos bardziej zmobilizuje bylo 76 jest 70,5 cel1 64 cel2 56 buziaki dla Wsiech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×