Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

dobra juz nie nudze, ide spac szkoda ze Ory juz nie pisze... Mama... tyle fajnych dziewczyn z nami bylo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DESPERADO- na nk fotki wklejasz zakochana jesteś szczupluteńka to klikaj nam co u ciebie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja się przyznaje bez bicia kolacyjki nie jadłam :) ale wpadła psiapsiuła z meżem i 3 buteleczki winka pękły :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I mój mąż mi się wygadał że pod choinka znajde bilety do Paryża :D i jedziemy w kwietniu :D mordka strasznie mi sie cieszy bo uwielbiam to miasto :D byłam tam już nie raz i i mieszkałam tam przez2 lata :D ale ilekroć mam tam jechać serce mi sie raduje jak dziecku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałyśmy wczoraj zebranie stowarzyszenia do którego należe i powiem tylko jedno czeka nas dużo pracy mamy 2 pomieszczenia które chcemy urządzic dla dzieciaków bo nie maja gdzie te nasze pociechy spedzac wolny czas A zamiast siedziec przy kompie całe popoódnia musimy im urozmaicic troche ten wolny czas Dostałyśmy 6 tysiecy z projektu i zaczynamy remont tak że wałki i szpachelki w dłoń i do dzieła a burmistrz obiecał nam wymienic oka i zmaienić posadzke to już coś Mamy taka pania która lubi pisać projekty i właśnie napisala jeszcze jeden na 10 tysięcy to przeznaczymy na wyposażenie tych pomieszczeń Oby nam sie to wszystko udało Trzymajcie kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera, DO2DO coś mi chyba dosypała do drinka, bo jak nigdy o 22 już padłam. :P a tak, to bym zawalczyła :D DO2DO, ładnie się konkurencji pozbyłaś :D :P u mnie dziś troszkę sypie, ale nie ma już takiego mrozu. Bo wczoraj to mi oczy zamarzały, mimo tego że za szkłem ;) :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM KOCHANIEŃKIE :D U mnie zimno, biało bez zmian :o ja juz jogurcik naturalny zaliczyłam i aktiwię :) bo miałam ochotę na truskaweczki :) za 15 minut zjadam pomarańczka , a na obiadek dzisiaj zapiekanka ze szpinakiem i na kolacje sałatka z fetką :D i chyba wsio ewentualnie suszone morelki opchnę :) MYSZKA- super że robicie cos takiego dla dzieciaków :D myślę że nie jeden darczyńca jeszcze się znajdzie :) KICIA- oj juz konkurencje :p tak wyszło samo z siebie :D SERUM ❤️ A pozostałe kobitki wstawać MAFINKA, MAJKA, DZIADEK ,TIJA i reszta walczących kobitek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×