Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

MAJKA albo masz chujową przeglądarkę albo nie masz żadnego programu blokującego reklamy, bo ja za chu.. chu.. nie wiem o co ci chodzi :P NIGDY, ale to NIGDY nie miałam żadnej reklamy, która coś by mi zasłoniła, MAJKA zrób coś z tym ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helloł :D na dzień dobry awaria skype'a :O wrrr o dwóch telefonach, przy których pozostało mi tylko zgrzytać zębami nie wspomnę 😠 a u was? chce ktoś kawę? ale nie mam mleka 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
??????????? no tak... w PL wolne... długi weekend. Czy to znaczy, że zjawicie się dopiero w poniedziałek??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia , długi łikend mówisz ? Taaaa ....... 2-miesięczny :P Ja jestem tradycjonalistką i stałym uczuciach wzrokowcem :P Dlatego od początku korzystam z IE i trudno mi sie przestawić na co innego. No i do tego ja z techniką nie ten teges za bardzo i korzystam z tego co mi zainstaliwali 100 lat temu :P Ale będę musiała faktycznie poprosić dzieci :P to mi pozmieniają , bo one korzystają z innych przeglądarek. Oprócz IE mają chyba jeszcze mozillę i operę. Obiad któraś sobie życzy? Bo gołąbki zostały :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJKA a ty nie wierzyłaś, zobaczysz :P zazdroszczę ci wakacji :( kuźwa, na co mi to było. Dzisiaj mam rozmowę w rektoracie, zobaczę co chuje wymyśliły. Nie mam siły :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane pozdrawiam z Kuźnicy ❤️ jeszcze nie pada ale ku uciesze moich panów wieje :D więc mają co robić ja wyglądam słonka ... ale chyba marne szanse bo gdzieś za chmurami siedzi :ono chyba że wbiję się w pianke i poszaleje jak moi panowie no ale....widziałyście wieloryba w obcisłej piance na keicie:) bo ja nie i nie wiem czy chcę innych na taki widok nararzać hihi:D KICIA- trzymam kciukasy by rozmowa była pozytywna dla ciebie :) MAJKA- załapię się jeszcze na jakiegos gołąbeczka ?:) bo osobiście uwielbiam :D SERUM- pisz szybciorem co ci na serduchu siedzi :o jakos zaradzimy ,przytulimy wspólnie:) DZIADEK- cos nakisiła :) zdradzaj :) ja to ogóry w curry trzaskam bo u mnie bardzo lubią :) TIJA- Super że w pracy ci sie podoba :) miłoczytac że w końcu radość do serducha twego się wkradła :) ,a jak nowy rowerek się spisuje ? ABS,MAMA,DONIA,MAFINKA,MYCHA, MYSZKA❤️ A NO I KAWKĘ PODAJĘ :D \_/> ,> :Di I HERBATKĘ (''''')o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt kawy ani herbaty nie proponuje ? Wiem, rozumiem, teraz powiecie, że ja mam najwięcej czasu to mogę wam parzyć :P Ale na to, ze całe wakacje w kuchni przesiedzę to nie liczcie :P NEWER !!!!! Kicia :) powodzenia :) Do2do :) no w ostatniej chwili zdążyłaś ;) Ostatni gołąb sie ostał :) Dziadek :) żywcem się chyba zakisiłaś :P A ja w lekkiej adrenalince jestem .... moja córuś w niedzielę na wakacje wyjeżdża. Wyjeżdża pierwszy raz na wakacje (poza szkolnymi wyjazdami), pierwszy raz na tak długo sama (15 dni) i pierwszy raz tak daleko - za Zakopane aż, a więc jak dla mnie na koniec Polski ..... Na szczęście jedzie z siostrzenicą. Najbardziej obawiam sie jazdy pociągiem, bo to kilkanaście godzin :O Ale sądząc po zachowaniu córy ta adrenalina dotyczy wyłącznie mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt kawy ani herbaty nie proponuje ? Wiem, rozumiem, teraz powiecie, że ja mam najwięcej czasu to mogę wam parzyć :P Ale na to, ze całe wakacje w kuchni przesiedzę to nie liczcie :P NEWER !!!!! Kicia :) powodzenia :) Do2do :) no w ostatniej chwili zdążyłaś ;) Ostatni gołąb sie ostał :) Dziadek :) żywcem się chyba zakisiłaś :P A ja w lekkiej adrenalince jestem .... moja córuś w niedzielę na wakacje wyjeżdża. Wyjeżdża pierwszy raz na wakacje (poza szkolnymi wyjazdami), pierwszy raz na tak długo sama (15 dni) i pierwszy raz tak daleko - za Zakopane aż, a więc jak dla mnie na koniec Polski ..... Na szczęście jedzie z siostrzenicą. Najbardziej obawiam sie jazdy pociągiem, bo to kilkanaście godzin :O Ale sądząc po zachowaniu córy ta adrenalina dotyczy wyłącznie mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJKA- wierdzieliłam gołabeczka że aż mi się uszy trzesły :D KICIA- i jak załatwiłas coś ?? Ja dziewczynki własnie siedze w pubiku i patrze sie na zatokę i na chłopaków gdzie młody plywa a stary lata :) ja troche rano pływałam ,ale teraz juz mam dosc puki co nie padało ale wieje tak ż elba mało nie urwie :o choc moim panom to akuraciki pasi :) Opedzlowałm zupke rybną i piweczkiem teraz zdrówko Wasze kochane piję :) jutro jeszcze jestesmy a w niedziele wracamy bo młody w poniedziałek do grecji smiga z moimi rodzicami więc pakowac go muszę :) oj powiem Wam że wcale wracac mi się nie chce bo ja może normalnie kocham :) PISAC KOBITKI !!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO2DO jest do dupy, ale już tego nie zmienię. :( Pewnych rzeczy nie przeskoczę, będę musiała z tym żyć przez najbliższy rok. Rzygać mi się chce, ale żyć trzeba. Ch*u*j 😠 Muszę wziąć się w garść. Ale na razie chyba pójdę po piwo :P DO2DO zazdroszczę ci wypoczynku :) ja też lubię Bałtyk, chociaż ja wypoczywam nad nim trochę z innej strony ;) MAJECZKO puść córę, bo ją udusisz :D mnie rodzice na pierwszy obóz harcerski to wypchnęli tak daleko, żeby nie dało się po mnie pojechać i to na 4 tygodnie. Miałam wtedy 9 czy 10 lat. Szkoła życia niezapomniana :D Wtedy było mi straszno, ale po latach dziękowałam im za to, bo szybko się usamodzielniłam. Potem to już byłam Gosia-samosia ;) i tydzień przed maturą wyprowadziłam się z domu :P he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha :P Miałam dziś chodzić na kijkach, ale kurnia co trochę pada :O No cóż, trzeba będzie się poświęcić i iść na jakiegoś drina :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KICIA- to ja na pocieszenie piwkuje z tobą :D szkoda że tak wyszlo no ale zobaczysz rok szybciorem zleci jak poprzedni :) Oglądałm twój kampus i ładnuitko masz :D a co do wypoczywania to tylko długi wekenndzik :O Mój chlop to mazury kocha , a ja morze:) i dzieki temu że keity pokochał a młody widserwink to ja moge sie smazyc a oni pływać i zazwyczaj oni nad zatoka a ja od strony pełnego morza :) chcieli bysmy tu dzialkę kupić ale nie ma nic na helu :( jak juz jest to kokosy ogromniaste trzeba placić :( MAJAK- córa da sobie świetnie rade a to taki wiek że mozesz byc spokojna bo w ciaze jeszcze nie zajdzie :p nie no tak mówie ale pewnie jak mój sam gdzies wybedzie z kuplami to czekają mnie noce nie przespane :0 ale kochana głowa do góry bedzie dobrze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJKA- łap kijki i rozpedzaj sie do mnie na hel hihi;) u mnie wbrew zapowiedziom nie pada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i uciekły :( Moi jeszcze w morzu:( Wię ja wasze zdrówko kolejnym piwkiem piję :D Ale wiecie ten alkochol nad morzem to kiepsko dziala ja nie wiem czy wy też tak macie ale ja jak piję to moge , i moge i moge :) powietrze jest boskie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak? wypoczywacie? to dobrze :P chętnie zrobię wam kawę, ale mleko tylko suche, bo prawdziwe się zepsuło 😠 także tylko śmietanka w proszku została :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Ja mogę czarną. Niestety nadal jestem z doskoku na necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HA! Codzienna umiarkowana aktywność fizyczna przez zaledwie kwadrans daje w walce z otyłością lepsze efekty niż właściwa dieta - twierdzą kanadyjscy badacze z Institut Canadien d'Information sur la Sante (ICIS). W raporcie "Otyłość w Kanadzie" uczeni z instytutu informacji o zdrowiu wskazali, że choć oczywiście dieta jest bardzo ważna, to jednak w zmniejszaniu liczby otyłych lepiej działa ruch. no ale ja dzisiaj znowu nie poszłam :( będę chodzić od poniedziałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×