Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

a ja dzisiaj cały boży dzień siedzę na egzaminie :O właśnie mam przerwę obiadową :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was opni wiec śle wam słońe mojebardzo gorąco u mnie jest 40 stopni ja już mamdość Więc przesyłam wam mnustwo slońca 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to teraz wiemy, kto nam ukradł słońce! :P MYSZKA oddawaj, bo my tu w nastrojach jesienno-deszczowych :( u mnie znowu leje 😭 wrr zdycham 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po wystartowaniu samolotu pasażerskiego i włączeniu automatycznego pilota, pierwszy pilot mówi do drugiego: - Słuchaj napijemy się najpierw kawy, a potem "przetestujemy" tę nową stewardesę. Nie zauważyli że mają włączony interkom i... słyszeli to wszyscy pasażerowie oraz stewardesa, która właśnie podawała napoje. Chcąc zapobiec popełnieniu większej gafy przez pilotów, stewardesa zaczęła biec miedzy pasażerami do kabiny pilotów... Nagle, ktoś podłożył jej nogę i przewróciła się jak długa, a za plecami słyszy głos sprawcy: - Gdzie biegniesz, kobieto? Nie słyszałaś że panowie piloci najpierw będą pili kawę?! Na egzamin wtacza się "lekko" podchmielony student: - Pppaniee ppproofesorzee, czyy ppprzyjmie paan piijanegoo? - Proszę wyjść i wrócić trzeźwy! - Aaale jaa baardzoo pppanaa prooszęęę... - Bez dyskusji! Proszę wyjść! - Alee pppaniee proofessorzee... Tto naapraaawdęę oostatnii raaaz... - NIE! WYNOCHA STĄD!!! - Ale naapraaawdęęę! Nieech sięę paaan zgodzi! - No dobrze, ale żeby mi to było ostatni raz! - OK, chłoopaaakii! Wnieeścieee go!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa weekendową kawkę ktoś chce? :) ja już dziś byłam w konsulacie. Jestem nadopiekuńczą kwoką, ale wolę mieć wszystko pod kontrolą. SERUM powiem ci, że z wizami jest masakra :O nie dość, że nie chcą dawać, to był błąd w systemie, nie można było się zarejestrować (bo teraz trzeba najpierw dostać termin przez internet), potem wydrukować się nie dało, nie przyjmują na ekspresowe wizy, a moje dzieci mają od poniedziałku kursy w Polsce :( nie dało się wcześniej, bo nie było zaproszeń, a jak już były, to terminy tylko na 02.07 😠 no i k..a dostaną wizy 07.07 😡 bo konsul nie zgodził się na ekspresowe. K..a prawie tydzień się spóźnią na kursy przez niego. No trudno. Dobrze, że w ogóle dało się wypchnąć parę osób na te stypendia letnie. A zaraz idę znowu do roboty, bo będzie ogłoszenie wyników wczorajszego egzaminu. He he, komisja po nocy sprawdzała :P zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co lenie :P ja już popracowałam, ścianę płaczu wywiesiłam :P oj, płacz będzie, nie popisali się w tym roku kandydaci :O a teraz, z okazji, że znowu pada deszcz, to idę spać 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj u mnie tez praktycznie cały dzień padało :O I jutro to samo. A w górach, gdzie od poniedziałku jest moja córa - pada i leje na zmiany :( I to od poniedziałku.... I nie zapowiada sie znacząca poprawa. To sobie dzieciaki góry pooglądają ..... przez okno 😭 Wczoraj zaliczyłam 7 dzień z rzędu na kijkach. Kryzys przechodzilam i skonczyło się na 5 km :O Dziś i jutro przerwa. Ciekawe czemu nie jest mi smutno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry dzionek :P a ja wczoraj podtrzymywałam tradycję :P byłyśmy u znajomej, której niczego tak nie zazdroszczę, jak mieszkania. Nie, nawet nie mieszkania, a widoku z okna. Mieszka w bloku nad samym Dnieprem, ma widok na prawy brzeg, czyli na ten stary, na Ławrę, na te monastyry które stoją na "schyłach", na mosty, na stumetrową Batkiwszczynę Maty... ech... piłyśmy na balkonie, nie mogłam oderwać oczu od tego widoku, piękne oświetlenie, no po prostu super :D poszukam w necie fotek i wkleję wam link, żebyście mogły się wczuć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem....dla odmiany w ten weekend siedzimy w domu (bo zimno) trudne to było ,bo mojego m "nosi" dla niego weekend bez ryb i wędkowania to koszmar......a ja czasem mam dosć tych wypadów cotygodniowych ,po prostu mi się nie chce . aaa napaliłam w kominku ...ni nei było by nic w tym dziwnego gdyby nie data w kalendarzu ...przecież to LIPIEC ,ale moja kotka Myszka cała szczęśliwa i nie odchodzi od niego tylko się grzeje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnego dnia zabrałem ze soba mojego dziadka do sklepu w centrum miasta, aby kupić mu nową parę butow. Zatrzymalismy się, aby kupic sobie coś szybkiego do przekąszenia. Kiedy podchodzilem do stolika, gdzie siedział dziadek, zauważylem, jak przygląda się on nastolatkowi z nastroszonymi różnokolorowymi wlosami. Mój dziadek przyglądal mu się uważnie, aż w końcu mlody chlopak bardzo wulgarnie odezwał się do dziadka: - Co kurwa stary dziadu, nigdy w życiu nie zrobiles nic zwariowanego ? Znając mojego dziadka szybko połknąłem kawałek pizzy, który miałem w ustach, aby nie zakrztusić się podczas jego odpowiedzi. Nie zawiodłem się. Bardzo spokojnie i bez zmrużenia oka odpowiedział : - Tak....raz się tak najebałem, że wyruchałem pawia i wlasnie się zastanawiam, czy nie jesteś przypadkiem moim synem......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJKA no nie ośmieszaj się, stać cię na coś bardziej twórczego niż tylko "kopiuj - wklej" :P :P :P wysil się i napisz coś od siebie SERUM zazdroszczę kominka ❤️ u mnie też zimno, a czekam tylko kiedy wodę gorącą wyłączą, bo zawsze latem na 3 tyg wyłączają :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawać kobitki :) Kawkę rozlewam do kubasków i herbatkę dla Dziadka :) U mnie leje , leje,leje,leje itd....dzisiaj wraca moje kochane dziecię więc uciekam do kuchni robic torta bo dzisiaj kończy 12 lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja poproszę o kawkę ....małą czarną. Witam. U mnie pogoda już troszkę lepiej ,ale jeszcze do letniej jej daleko. DO2DO Wszystkiego najlepszego dla synkaz okazji urodzin 🌼🌼🌼 Jestem od dzisiaj uwięziona na 2 tyg. w pracy całe bite 8 godz.dziennie :( ze względów urlopowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do2do❤️🌻❤️🌻❤️🌻 zdaje mi się że nie tylko Twój synuś kończy12, ale jego mama kończy też 18lat :D Wszystkiego naj naj naj słońce.Czego tylko sobie wymarzysz😘 Lecę do roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SERUM- dziękuje bardzo w imieniu młodego ❤️ co do mnie to sie zgadza 18 :) 32 pęka ;) TIJA- dziękuje bardzo w imieniu młodego a na 18.07 proszę formę szlifowac bo pijemy :) No kochane torcik się robi i z rozpedu serniczek na zimno błyskawiczny z serków i galaretek , a mój mąż kupił małe akwarium i jakies kolumny i anfory i ogrom małych krewetek bo młody cos takiego chciał więc ciekawa jestem co powie bo na prezet jeszcze chwilke poczeka bo z USA idzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no i ja dzisiaj tylko na jogurciku bo się tego torciska nawpierdzielam :p oczywiscie wam po kawałeczku też wyślę wirtualnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do2do sto lat, spełnienia najskrytszych marzeń, a szczególnie tego jednego gorąco życzę Kochana 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia :) ja Cię ajlowju 👄 Do2do :) spełnienia marzeń i jeszcze raz 100 lat :) nie.... 200 !!!!! 👄👄👄 Donia :) co u Niuńka? Tija :) jak rowerek? Co kwiaciarni? Serum :) tak bywa, jak ma się własne co nie co .... Dziadek :) zaarbuzowałaś sie? :P Mycha :) czyżbyś po nocy poślubnej od razu przeszla do robienia małych Mychotek? ;) A u mnie dziewuszki nic ciekawego. Delektuję się wakacjami :) Poza codziennymi domowymi obowiązkami staram się robić NIC :P No i w miarę możliwości nadrabiam zaległości towarzyskie. I do tego kijki, dziś po 2 dniach przerwy znowu było 7,5 km. Efektów wagowych ciągle brak :O Podejrzewam, że to z powodu słodkości, które atakują mnie z każdej strony :P Niby nie jem duzo, ale oprzeć sie nie mam siły :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, no .... Poszłam dziś do lekarza ze swoimi wynikami. W marcu dostałam skierowania na przeróżne badania w związku z tym moim wypadaniem włosów. W maju się badałam, a dziś postanowiłam dokończyć procedury :P No i pani doktórka stwierdziła, że mam zadawnioną poważną infekcję nerek :O Ale jak???? W zasadzie nic mi ze strony nerek nie dolega???? Pani stwierdziła, że to nie ma nic do rzeczy, a objawem mogą być właśnie te włosy. Tym bardziej, ze od kilku miesięcy nie tylko mi nie odrastają, ale ciągle wypadają 😭W każdym razie dostalam tabletki, które muszę brać przez kilka tygodni, potem powtórka badań i w zależności od wyniku ponowne badania po 2 tygodniach albo następne tabletki, badania, trochę odstępu i znowu badania :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJECZKO ja sześć tyg leżałam z zapaleniem nerek w szpitalu i zachodziłam w głowę co oni ode mnie chcą?? :P parę lat temu byłam na USG i mi facet powiedział, że chodzę z zapaleniem nerek, ale ja stwierdziłam, że pewnie widział stare zrosty na nerkach... no.. i dalej chodzę. Moja mama mnie całe życie straszy, że ani ona, a ni mój brat nie oddadzą mi swoich nerek i że mam dbać o swoje, ale ja tak nienawidzę chodzić do lekarza :O Laski, u mnie chujnia z pleśnią :( szkoda słów Do2DO 100 lat dla syncia i 100 dla ciebie 👄 👄 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmh... czytam i znowu nie widzę kawała tekstu, choć reszta wygląda normalnie :O chodziło mi o to w moim nerkowym wywodzie, że one nie zawsze bolą, możesz po prostu nie widzieć, że masz infekcję, a dają jakieś inne objawy. A dziś? :( straciłam wolę walki, 4 dzień nie poszłam na trening 😭 może chociaż w domu poćwiczę... Kawki? ale nie ma mleka 🌼 0 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmh... czytam i znowu nie widzę kawała tekstu, choć reszta wygląda normalnie :O chodziło mi o to w moim nerkowym wywodzie, że one nie zawsze bolą, możesz po prostu nie widzieć, że masz infekcję, a dają jakieś inne objawy. A dziś? :( straciłam wolę walki, 4 dzień nie poszłam na trening 😭 może chociaż w domu poćwiczę... Kawki? ale nie ma mleka 🌼 0 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEWCZYNY! Wpłacacie coś czasem na takie organizacje? Drgnie wam czasem serduszko? Niech drgnie wam i teraz, pomóżcie :) może nie powinnam prosić was o takie rzeczy i zaśmiecać naszego pierduta :( może się pogniewacie na mnie... ale jak nie spróbuję, to się nie dowiem. Oto moja prośba: Sawa niegdyś nadawała się do intensywnej pracy w rekreacji. Niegdyś dawała również mniej lub bardziej wartościowe źrebaki. Dziś społeczeństwo wypchnęło ją na margines. Zużyła się, nogi odmówiły posłuszeństwa, nie udawało sie jej zaźrebić. Sawa stała się zbędna. Ludzie wyciągnęli z niej wszystko, co do wyciągnięcia było możliwe i wyrzucili jak starą zabawkę, pod osłoną wysyłki na emeryturę. Sawa została odstawiona do handlarza, skąd wyjdzie już tylko do włoskiej ubojni. Ileż wysłużonych koni jedzie dziś do Włoch i Francji na ową słynną emeryturę, którą zafundowali im właściciele... :( :( :( :( :( Jakże „emerytura stała się modnym słowem... a pod nią kryją się tysiące kilometrów w ścisku i upale, morderczy transport. Transport z którego oswabadza juz tylko rzeźnicki nóż. I nie ma żadnej emerytury... nie ma już nic. :( Jeśli możesz pomóc, dokonaj wpłaty z tytułem „Dla Sawy na konto ❤️ Fundacja Pegasus MULTIBANK 73 1140 2017 0000 4702 0490 3508 ❤️ nie gniewajcie się na mnie, może będziecie mogły jakoś pomóc ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️Wysłałam 5!!!!!❤️ Jakbym mogła to osobiście wyrwałabym tego konia z ohydnych łap tych skurwysynów A ten cały przemysł mięsno koński....za sklep i kula w łeb Pieprzone makaronojady i żabojady... Melduję, że u nas wszystko gra:D Jeden mały szaleje na zewnątrz, a drugi w środeczku...ale już niedługo:P Z arbuzami się pożegnałam chwilowo, bo brakowało mi manier:P i nie mogłam się przy nich opanować...obecnie darzę miłością nektaryny i brzoskwinie❤️ Do2do___🌻 życzonka dla potomka:D mam nadzieję, że tort smakował:P Tija__🌻 jak tam w pracy? Majka__🌻 dajesz kobieto z tymi kijami!!! super, a na wagę na razie nie patrz, może trochę potrwać zanim się ruszy. I słodycze niekoniecznie muszą mieć tu znaczenie. Osobiście żarłam np tabliczkę czekolady jak mnie napadło, a mimo to właśnie dzięki ćwiczeniom nie tyłam...Czasami wydaje mi się, że demonizujemy za bardzo słodkości w temacie odchudzania, a to nie one są największym wrogiem dietujących:) Kicia__🌻 ja Ci mówię, że te stepy:D to Ci nie służą! Ale przynajmniej widoki masz przepiękne, bo jest tam co oglądać... ABS___🌻 zapadłaś się pod ziemię? Donia__🌻 dlaczego tak oszczędnie? Napisz co u Ciebie? Buziaki i ciasteczka i cukiereczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×