Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

hej...podaję kafffkę (_)> Jestem przymulona :( nie chce mi sie rano wstawać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja puki co tak szybciorem:) bo kumpelka wpada :) TIJA- ja mam 30 rybek w takim akwarium szerokości laptopa wysokosci 40 cm maja na dole piaseczek korzeń i roslinkefiltr swiatłotylko ja mam akwarium bez przykrycia tylko z jakąs taka specjalna lampą :) ja poprostu wkaładam łapke a one robia swoje gicoł jeszcze nie wkładałam bo puki co stoja z boku na blacie kuchennym więc chyba na drabinie musiała bym siedziec by gicołki wkładać ;) ale ja np. mam alergie i kole maja albo czerwca robia mi sie pecherzyki jak pokrzywka na dłaoniach jak jest duze stęrzenie pyłków i po tem jak się właniaja to mam suchą skórę która schodzi a pod spodem mam nową to pieknie mi to zjadły :)kliknę ci na maila i pstrykne moje gady bo tak cięzszko opisać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, jestem...tylko nie mam czasu i sił zaczyna już brakować:O Nie będę marudzić, że to nie moja kategoria wagowa, ale TO NIE MOJA KATEGORIA WAGOWA i mam już serdecznie dość do ciężkiej cholery do2do__🌻 niezły patent z tymi rybami, ale osobiście jakoś mnie to osłabia:O ale ja to mientka faja jestem w tym temacie...podobnie jak nie wyobrażam sobie leczniczych wygibasów z pijawkami....chociaż pijawy to już hardcore:D tija__🌻 biedaku...przesunięty dysk to straszna zmora i ból potworny, wiem coś o tym:O Powodzenia❤️ jak mniemam w pracy ok? Kicia__🌻 jak rozumiem już się nie gniewasz na Kochanie?:P Majeczka__🌻 podziwiam cię, że w taki upał chce Ci się zapylać! Prawdziwa twardzielka z Ciebie:D:D:D reszta się obija, a ABS to już do karnej kompanii się kwalifikuje:D:D:D Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogiąwszy Was??? co tu taka posucha? Dlaczego nikt nie pisze?:P Znowu trzeba powrzeszczeć albo pokrzyczeć:D:D:D jutro robię mielone:D może któraś chce? bezmięsne mogą dostać pierogi z kapuchą i grzybami, ale nie taką młodą kapuchą tylko kiszoną! Jak można dawać młodą zasmażaną do pierogów...toż to woła o pomstę do nieba. Się oburzyłam, bo dzisiaj mi coś takiego podano, dlatego od razu zrobiłam jedynie słuszną wersję na jutro:classic_cool: U Was też taki upał piekielny? Ja chyba zacznę sobie skórę cieniutkimi pasami zdzierać w celu ochłodzenia, bo zrzucanie ciuchow już nic nie daje::O I jeszcze ten brzuch...i jeszcze te bimboły:O:O:O Meldować się jutro, albo najlepiej jeszcze dzisiaj❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstałam:D Dziadek:) tak głośno wołasz że nie dało się pospać dłużej:p Tak na serio to zaraz idę do roboty i trochę się boję jak wytrzymam i czy sobie nie pogorszę, ale iść muszę:( Do2do ❤️ pięknie Ci dziękuję za odpowiedź i tu i za zdjęcia na mailu. Już przymierzałam się wcześniej do zakupu tych cudaków,bo można je kupić przez internet, ale zastanawiałam się czy nie potrzebują jakiś specjalnych warunków do życia. Dla wszystkich buziaki i serducha 😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️ Odezwę się wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz po drugiej kawie.....jestem wcześniej w pracy ,bo mój M pojechał z córką do W-wy do konsulatu USA ....trzymajcie kciuki co by pan Konsul wizę przyznał ,bo inaczej odkręcania będę miała co nie miara :o Nie wiem co sie dzieje ,ale mam problemy ze wstawaniem ,nie pamiętam już dawno ,że tak ciężko mi było kiedyś wstawać jak teraz ....nawet zimą. Tija ....trzymaj sie dziewczyno ....może nie będzie aż tak źle i ból da sie wytrzymać ,na pewno w pracy ci pofolgują i będziesz mogła tylko robić rzeczy lekkie (układać kwiatki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To i ja za kawkę dziękuje ❤️ powiem wam że coś czuje że lenia dostaje dzisiaj ;) a tak poza tym wszystkim to mam słonko dzisiaj :) SERUM- o to troche postoją :( i ja nawet wiem gdzie :) bo na pieknej :) a ja kiedyś obok mieszkałam :)będzie dobrze :) TIJA- ja ci powiem ż enormalnie je uwielbiam tak jak widziałaś w kuchni puki co stoją :) i kto do kuchni nie wejdzie to łapke wkłada :) hii:) a wraunki do zycia normalne tak jak w normalnym akwarium :) mogą tez jeść normalny pokarm dla rybek albo krewetek taki w granulkach :) KICIA👄 DZIADEK👄 MAJKA👄 MAFINKA👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ruch dzisiaj, ze hej :) Ja tylko sie witam i spadam, bo roboty sobie poplanowalam i nie wiem nawet ile mi to zajmie. Na początek postanowiłam wreszcie poprac pokrowce z auta, a co za tym idzie muszę zrobić błysk-total z pojeździe :P Pokrowce już się piorą, ale jak ja je znowu załozę to nie mam pojęcia :O Jak je kiedyś zakładalam to obiecałam sobie, że jak już je zdejmę to tylko, zeby je wyrzucić :O Masakra jakaś , ale coś jest chyba nie tak :O albo z pokrowcami, albo z autem , albo ze mną :P W międzyczasie muszę z synkiem do lekarza sportowego isć, bo wysyłam go w sierpniu na obóz sportowy i ze względu na jego wadę wzroku muszę miec zgodę lekarza sportowego na nurkowanie :O Bezsens, bo przecież regularnie jeździ na basen i tam też schodzi głęboko pod wodę. No ale mus to mus. Dziadek :) ja kamikadze nie jestem :) i na kijki chodzę tak ok. 19.30-20 jak już upału nie ma. Ewentualne zwyżki temperatury regulujemy długoscią nogawek i rękawów. Długo jest teraz jasno, wiec nawet jak skończymy trasę to jeszcze jest czas na pogaduszki. Bo jakoś gadanie podczas chodzenia nam nie wystarcza :P Buziaki dla wszystkich, miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka__kamikadze jesteś, że hej:D Ja nawet spacerując o 24 prawdopodobnie wyposażyłabym się wyłącznie w strój Ewy:P + kijki:D Bez sensu...kijki byłby jedynym wyposażeniem:D Z upału odbiera mi zdolność logicznego składania słów:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do jasnej cholery:P!!! Znowu sama...:O Tak sobie czytam czasami wasze początki (w rozumieniu forum:D) i kurde...tyle się pisało, tyle się działo, a teraz co? Fakt, że nie znam tamtych lasek, co dezercję popełniły, ale pewnie miały swoje powody. Więc tym bardziej...ku chwale ojczyzny:D:D:D:D Majka__naciągnęłaś te pokrowce?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej :) Dziadek :) pokrowce naciągnięte (szlak by je trafił, cud, ze tipsa żadnego nie połamałam :P ), autko wypucowane w środku i od zewnarz :) Normalnie można jeść z podłogi, spać na pokrowcach i robić sesje zdjęciowe na masce :P Wieczorkiem nawet przepisowe 7,5 km zaliczyłyśmy, bo od kilku dni to tak w kratkę nam się idzie. Sobota i niedziela - odpoczynek, wczoraj był siedzący babski wieczór, a jutro nordic walking w wersji "dziki szoping" :P Atakujemy Szczecin :P Mafinka :) ostatnio przesadzasz już z tymi swoimi obszernymi elaboratami :P Serum :) Mam nadzieję, ze jutro będzie Ci sie lepiej wstawało :) Kolorowych 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej . Do2do .....wiza jest ,ale nie aż tak długo stali ,bo trzeba było sie wcześniej parę dni umówić i córka miała na godz.9,01 i jeszcze trzeba sie przed rozmowa zarejestrować dostaje sie numerek i wywołują tak że o 9,40 była po wszystkim....tzn.dziecko mi wyjeżdża nieodwołalnie :( Dziadek ...a ty do kiedy jeszcze w dwupaku ???? Majka moje wstawanie ma nadal wiele do życzenia ,ale dzisiaj już od 7,20 siedzę w pracy .......dospać nie mogłam ,bo jestem wkurwiona na m (to taki mój szantaż emocjonalny względem niego ,żeby nie myślał ,że jestem taka ustępliwa co do jego osoby.) Tija ...jak tam twój dysk??? jak udało ci sie pracować ??? Oraz pozostałe Laski No to teraz kawa (_)> (_)> (_)>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje złote, brylantowe:) Serum🌼 to na miły początek dnia, żeby Ci sie lepiej wstawało, ale czuję że pogoda nie jest nam łaskawa:( Majka:) chyba też będę musiała pokijkować żeby wzmocnić mięśnie grzbietu i brzucha, bo między innymi przez osłabienie tych mięśni wysunął mi się ten dysk Kicia:) wygląda na to że w ten weekend stanę się szczęśliwą posiadaczką kocicy i jestem pełna obaw, jak to będzie. Mój K najpierw najgłośniej krzyczał że kotów w domu już nie będzie, a teraz sam go przywlecze do chałupy:D można by powiedzieć, że z przychówkiem z delegacji do domu wraca:p Dziadek i Franek😘😘 widzę że ciężko Wam się razem bujać, ale zapewniam Cię że to minie i ani się obejrzysz, a ciężko Ci będzie przespać noc:D Mafinka:) coś mi się opierdalasz!! co masz na swoje usprawiedliwienie??? Mycha:) koniec tego miesiąca miodowego! ile można wyjadać sobie z dzióbków? Do2do:) zaproś mnie na kawkę do swojej kuchni, bo ja też chętnie włożyłabym rękę do Twojego akwarium. Obawiam się że jak będzie kot, to już sobie rybek nie kupię:p 😘😘😘 dla pozostałej gromady, której nie wymieniłam tu z imienia, a o których myślę i tęsknię bo rzadko widuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tija to nam sie udało. Ooooo jak pięknie ,że kocia zyska domek:D Ale może na początek mały "wykład" Tija nie zależnie na którym piętrze mieszkasz "musisz" kobieto zadbać żeby kot nie wychodził na balkon do puki tegoż balkonu nie osiatkujesz ...........sterylizacja i kastracja to podstawa........kocim karmom takim jak Kitekat i Whiskas mówimy stanowcze NIE to najgorsze karmy zawierają tylko 4% mięsa Jesli będziesz miała jakieś pytania to pisz ,chętnie w miarę możliwości pomogę. KOTY SĄ CUDNE.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serum❤️ dzięki, będę wdzięczna za każde rady. Jeśli nie whiskas, to co?? muszę dopytać dokładnie ile kociak ma tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie wszystko zależy od tego ile kociak ma tygodni ,bądź miesięcy najlepiej jak koty piją wodę ,ale czasem wybrzydzają i trzeba od czasu do czasu kupić mleko whiskasa ono jest OK ....takiego zwykłego mleka kotom sie nie daje ,a raczej nie powinno jest dla nich szkodliwe. Najlepsze karmy to Royal Canin ale to górna półka jeśli zależy nam na zdrowiu pupila to ok .Ja swoim często zmieniam karmy ,bo wybrzydzają ,ale co do suchej trzymam sie tych dwóch ROYAL CANIN Urinary HD tę ze względu na Kinia .bo sie zatyka tzn. jego mocz wytwarza kryształki w moczu i to jest karma weterynaryjna ...jedzą wszystkie moje koty zapobiegawczo i jeszcze jedna to ROYAL CANIN Sterilised 37 to dla kotów sterylizowanych ,a że ja wszystkie ciachnęłam wiec wszystkie jedzą. Jeśli to młody kociak to do 12 m-ca życia mozesz podawać ROYAL CANIN Babycat Instinctive to jest pasztet na początek ,ROYAL CANIN Kitten Instinctive to saszetki w nich są małe kawałeczki a suche na początek to ROYAL CANIN Kitten 36 .....nie kupuj za dużo ,bo nie wiadomo co kociak jadał i co mu zasmakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Koteczki;)🌻 Serum__spieszę donieść, że do sierpnia:O Oszaleję jednak do tego czasu Tija__no kurde właśnie nie, bo liczę, że Młode wda się w brata, a ten od szpitala przesypiał noce...oczywiście z jednym karmieniem na początek:D Cud miód nie dziecko:D:D:D a jak skończył pół roku to szluss na jedzenie w nocy, zero budzenia i mam normalny dom z normalnym cyklem dnia i nocy:P Je za pięciu, wydala za dziesięciu i od rana drze się w kuchni MAMAMAMAMAMAMAMA....co oznacza, że głodny i natychmiast ma dostać ukochaną owsiankę. Mafinka___jak doczytam Twój ostatni post to na pewno odpiszę:D:D:D :P Ten bezmiar treści mnie przerasta:classic_cool: Reszta? POBUDKA WSTAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A kto nie pisze ten trąba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was , myślę, że mnie też kawki nie poskąpicie :O ??? Czytam Was ale jakoś tak, z moim pisaniem....:( Jacuś- myślami jestem z Tobą ❤️- to już chyba za miesiąc???? Wiem, nie mam prawa ale..... ten Franek, może chciałby mieć inne imię :O Tylko się nie wkurzaj !!!!!!!!!!!!!!!! U mnie parno, zachmurzyło się, popaduje, może będzie burza, choć tu, w Poznaniu, zazwyczaj przechodzi bokiem . 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i dziekuje za kawke Dziadek podobno nic dwa razy sie nie zdarza:P hehe ale, zycze Ci zeby Franek spał ładnie. Ja przez 18 miesiecy przespalam moze 5 nocek - calych. Kupilam kijki, dla siebie i mojego gada. Mysle, ze w wekend ruszymy. Tijka zdrowka🌼. Na swoje usprawiedliwienie nie mam nic, wykonczona jestem. Psychicznie i fizycznie.... Majka jak kiedys wroce z wygnania, to mnie przeszkolisz w szopingu w Szczecinie- ok? Serum kiedy corka wyjezdza?? Mycha ??????? halo, halo??? Nie wiecie co tam u Szczesliwej? Do2do jak poszukiwania kijkow? Cudnie gdzie bylas, jak Cie nie bylo?? Kicia jakie ale? Mialas nam powiedziec, i co?? Miłego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mafinka ....mloda wyjeżdża 13-08a wraca 02-10 już zacznie sie jej rok akademicki ....mam nadzieje ze nadrobi. No ale nic właśnie mój m (czyt. padlina) ;) wyjechał na wydłużony weekend na Mazury wędkować ( i tu uwaga w towarzystwie samych samców) eeee samiczk sie znajdą tam na miejscu...jakieś na pewno ...teraz tak poważnie (nie raz pisałam że m jedzie na narty i tu OK nie lubię i nie umiem nart więc nigdy nic nie miałam na przeciw) ale ten "rybny" wyjazd jakoś tak mi ością stoi (dlatego rano pisałam o tym szantażu emocjonalnym) i tu moje pytanie Co myślicie o takich wyjazdach męsko-męskich ???? piszcie plisssssssss.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cudnie🖐️ ___gdzieś ty się podziewała??? Franek zaklepany:P Serum__🌻 co Ci chodzi po łepetynie? Masz jakieś konkretne obawy czy nadmiernie uaktywniła Ci się wyobraźnia? Ja powiem tyle...facet nie musi organizować "męskiego" wyjazdu w siną dal, żeby narozrabiać. Bo może zrobić to wszędzie, ale...no właśnie...wcale nie musi, a z autopsji wiem, że podobne wycieczki naprawdę dobrze robią im, mężczyznom na psyche. Przez kilka dni pozachowują się jak trzoda:P i to gwarantuje względny spokój przez następne kilka miesięcy. No chyba, że jak już wspominałam coś konkretnie Cię dręczy...wtedy niepokój jest jak najbardziej zrozumialy. buziak dla ciebie na pocieszenie👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serum:) ja Ci nie pomogę, bo po występach mojego gada wszystkie wyjazdy śmierdzą mi obcą pizdą:p więc wolę się nie wypowiadać, bo jeszcze skreślę kogoś za niewinność. Mafinka:) jak chcesz odpocząć fizycznie i psychicznie, to idź do pracy [no chyba że już pracujesz:p] Cudnie:) Ty pyro nasza gdzie się włóczysz ??? Dziadek:) Mafinka ma rację:p nic dwa razy się nie zdarza:D:D:D moja pierwsza też była anioł nie dziecko,a drugi diabeł wcielony. Nie raz w aktach desperacji musiałam w środku nocy puścić łaciński słowotok żeby powstrzymać się przed rozbiciem synka o ścianę, ale wszystko mija, a potem jest tylko gorzej:p:p:p Wróciłam z roboty i muszę siadać do kolejnej i na jutro obiadek wymyślić, bo jutro mamy w chuj roboty, więc idę wcześniej i nie wiem kiedy wrócę................................🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) u mnie po staremu :) dzisiaj zrobiłam z kol. maraton po szamteksach i kupiłam zajebiste cienkie dżinsiorki lekko za kolana pumpowate z niskim krokiem onila :) za całe 16 zł :) a w sklepie grubo ponad 300 takie :D i wogle nie widać by były noszone :Dno i kol siedział au mnie prawie cały dzień wiec nie było kiedy klikac :) MAFINKA- nie nie kupiłam jutro mam zamiar:) TIJA- ja mam dzisiaj krupnik bitki kopytka i sałatkę :) Buziaki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mafinka i Tija__🌻 jak mi wykraczecie w drugim bandytę to dopadnę Was:P U mnie panuje żelazna:P dyscyplina i nie ma to tamto:D Poza tym ja akurat uważam, że Szymborska się myliła:classic_cool: Serum__🌻 kicia__🌻 nie przeginasz odrobinę???? do2do__🌻 ja też uważam, że lumpeksy czy jak je nazywać są niedoceniane, choć malutko jest takich gdzie warto w ogóle wchodzić...W większości jest mega mega syf...ale jak się już znajdzie ten swój...cuda można kupić za grosze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×