Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Dzień dobry:) U mnie jeszcze nie listopad, ale wrzesień późny jak znalazł:classic_cool: Wyjaśniam, że piec lubię i jakoś kurde mi wychodzi, ale z jedzeniem to już inna sprawa. Nawet wczoraj doktorek mój kochany trochę mnie zrugał, że dziecko teraż najwięcej wagowo przybiera, a kilogramów mi osobiście nie przybywa, a wręcz przeciwnie. 3 kilo w dół:O:O:O No ale co ja poradzę, że tylko w truskawkach, arbuzach i brzoskwiniach gustuję? Czy to moja wina? Ja chyba jestem "inna", albo takie geny, cholera wie. Mój tata zawsze jadł jak stado koni, a mimo to chudy jak patyk jest wciąż. Teoretycznie z wiekiem metabolizm nie działa już tak jak wcześniej, ale...są ludzie, którym nigdy nie działał, a są i tacy, którym działa jak cholera;) I to niezależnie od wieku:D:D:D Donia___🌻 dobrze, że żyjesz i czytasz, ale czasem coś napisz też:classic_cool: Buziaki dla wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się dzisiaj zmachałam :P to pewnie dlatego, że parę dni opuściłam ;) TIJA dzisiaj jedna babka mnie pocieszyła, że tak paskudnie ma być jeszcze tylko jutro :P a więc ten piękny listopad płynie do was :D nie, żebym wam źle życzyła :P ale już mi się trochę znudziło :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się ,ale nie popiszę ,bo mam mało czasu. Wczoraj cały dzień byłam z córką w Poznaniu .........jaka ja zmęczona wróciłam :( wielki świat nie dla mnie :-o lubie swoją wiochę i swoje łono natury przed domem ...spokój ,cisza i żywej duszy poza domownikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane u mnie raz chmury raz słonko :O czekam własnie na psiapsiułke ma rowerem z córa podjechac i ruszamy do lasu i kocyk na trawke sałateczka kawka i na koniec plac zabaw pewnie :D TIJA- miłego opalanka kochana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja nocną pora witam :) Kochane mnie dzisiaj takie urawanie chmury na rowerku zmoczyło że noramlnie suchej nitki na mnie nie zostało :Oa o tym że byłam w białej koszulce na ramiaczka i w białym staniku który prześwitywał to już wspominac nie bede ....mina chłopów bezcenna gorzej ze mna :Oi z pikniku nici :( więc kumpela u mnie z niuniką wylądowała :) i bawiła się u mnie w domku a my...po kieliszeczku winka wypiłysmy :) POtem męzuś dotarł kumpela pojechał i owocki moża winko i muzyczka i wspominki jak to byo jak w 1997R. zaczelismy z sobą być jakos tak nas saszło :p teraz spi obok :) a ja kozystam z chwili i klikam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIADEK - oj coś czuję że ten twój Franek to nocny marek po mamusi będzie :p:D Właśnie kochane gdzie wy dzisiaj wszystkie wsiakłyście przeciesz to kuźwa jeszcze nie piątek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstawać babki !!!!!!!!!!!!!!!kawe i herbatke rozdaję :D ("""")o \_/> :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to...listopad do nas dotarł:O:O:O Leje jak z cebra, zimno i do dupy ogólnie jest:O Młody chyba mi dziś chałupę rozniesie:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo on od 7 rano, z pieluchą do kostek, bo po co przebierać;), stoi przy drzwiach i wali po nich pięściami....chodzi oczywiście o to, żeby go wypuścić na wolność:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HA! a do mnie wróciła wiosna, mam nadzieję, że wkrótce wróci i lato :D kawy? bez mleka :P ta dam :) proszę mnie dziś nie denerwować ;) bo mam dobry nastrój 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie pogoda właśnie zaczyna sie psuć :( jak wczoraj było pięknie to musiałam siedzieć do 18-stej w pracy ,bo pan informatyk to raczej z tych popołudniowych i to późnych do pracy przychodzących jak ja już mam po,ale cóż raz na jakiś czas mogę sie poświecić i zostać ;-) a tak po za tym NUDY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SERUM sorry, ale u ciebie się psuje, bo u mnie się poprawia ;) gdzieś ten deszcz musiał się podziać, poniosło go do PL :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie Kicia :( ale dlaczego właśnie na weekend 😭 Powiedź mi dlaczego tak trudno Ukraińcom dostać tak ciężko wizę ??? moi klienci mają wizę biznesową ,ale ich córki nie mogą wyjechać z nimi ....we wtorek złożyłam wnioski o zaproszenie dla ich córek w wydziale spraw obywatelskich i cudzoziemców ........czego ja im nie musiałam dostarczyć głowa mała ,to po prostu koszmar ...pit za 2010 ,akt własności domu(księgę wieczystą) odbiór tegoż domu przez nadzór budowlany ,deklarację wysokości podatku od nieruchomości z gminy,wydruk z konta osobistego,zaświadczenie ile osób jest zameldowanych pod wskazany adres zaproszenia( miejsce mojego zamieszkania)tak że prześwietlili mnie na wylot......ciekawa jestem czy jak już będą mieć te zaproszenie w ręku to czy dostaną na 100% wizę ???? i po tej całej akcji mam wrażenie ,że Ukraina to jakiś trzeci świat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonka Moje;) majus - dla zaspokojenia Twej ciekawosci melduje ze noc poslubna odbyla sie byla dzien po bo po slubie to silki zabraklo... ;) wybacznie mi prosze ze jeszcze nie calkiem obecna ale dpiero powoli zaczynam sie ogarniac... no i wypadla mi nieoczekiwana uroczystosc a mianowicie bylam wczoraj na pogrzebie... buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziadek :) To ja chodzę w pocie czoła, Twoje wypieki spożywam jedynie wirtualnie oczyma wyobraźni, a Ty chudniesz??????? W ciąży???? O podła ty :P Kicia :) wygrzewaj swoje kości, wygrzewaj, bo po niedzieli podobno słonko do mnie wraca :P Do2do :) Co tam dietetycznego do jedzonka szykujesz? JAkby tak połączyć moje chodzenie z Twoimi szaleństwami w kuchni byłybyśmy obie chude, że hej :P Mycha :) to teraz mam rozumieć będziesz pracować nad potomstwem? ;) Serum 👄 Tija 👄 Donia 👄 Melduję, że do północnego zachodu też dotarł pochmurny listopad :P Aż trudno uwierzyć, że pogoda tak może się zmienić, bo ostatnie 2 dni były u mnie upalne - dowodem na to są zjarane nad jeziorem obfite członki mojego cielska :P Wczoraj też oddreptalam swoje 7,5 km :classic_cool: Był to mój 5 z rzędu dzień na kijkach. Taka jestem słonica, że od początku chodzenia zdarłam 2 komplety końcówek :P Na usprawiedliwienie mam to, że chodzę po asfalcie. Chociaż moje koleżanki swoich tak nie pozdzierały :O No ale czasami chodzimy wszystkie razem, czasami z jedną z nich, a czasami sama. No więc mam prawo do większego zużycia :P Tym bardziej, że w porównaniu z nimi stanowię też większą kategorię wagową :P Zastanawiające też jest, że szybciej zdzierają mi sie prawe końcówki ... Ale na to mam swoją teorię - mam asymetrię piersi z przewagą po prawej stronie :P Mam nadzieję, że mimo nieciekawej pogody uda mi sie dziś też pochodzić .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka🌻 ale z Ciebie madafaka:D:D:D:D:D Do mnie dotarła właśnie mega ulewa i burza! Pewnie całe miasto już płynie:O Ja na szczęście na górze, więc raczej omijają mnie podtopienia i NIE MAM PIWNICY!!! Nie bardzo rozumiem po co ludzie, którym już naście razy zalało piwnice i garaże nadal je trzymają:O Ja po jednym razie zasypałabym cholerę w cholerę:O Ale wolnoć Tomku... Reszta nadal śpi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka🌻 ale z Ciebie madafaka:D:D:D:D:D Do mnie dotarła właśnie mega ulewa i burza! Pewnie całe miasto już płynie:O Ja na szczęście na górze, więc raczej omijają mnie podtopienia i NIE MAM PIWNICY!!! Nie bardzo rozumiem po co ludzie, którym już naście razy zalało piwnice i garaże nadal je trzymają:O Ja po jednym razie zasypałabym cholerę w cholerę:O Ale wolnoć Tomku... Reszta nadal śpi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobitki :) Ja kawunie daje i herbatkę dla DZIADKA :) U mnie LEJEEEEEEEEEEEEEE:O normalnie faze spania dzisiaj mam ,ale coś czuję że jak się wlnę do wyra to tak już do rana będę spać :o a czeka mnie jeszcze dzisiaj imprezka u znajomych :o MAJKA- ja dzisiaj na śniadanie kanapkę z chlebka staropolskiego zjadłam bo razowca nie miałam a dupy do sklepu nie chciało mi się ruszyć :oz serkiem wiejskim rzodkiewką ogórem małosolnym :D na obiadek grzeszę zapiekanka ze szpinakiem a na kolacje grecka sałatka w między czasie arbuzik i tyle :) Myslałm ż emoż ena rower sie zmusze a tu leje ż enie ma jak może na siłke skoczę :) NO NIE BABA W TV POWIEDZIAŁA ZE JESZCZE GORZEJ MA LAĆ JUTRO I TYLKO 13STOPNI :o:o:o:o DZIADEK- dawaj jakis przepisik na ciacho jak takim ekspercikiem jesteś :) MYCHA- kochana ja na foty nadal czekam :p więc nie obijac mi się :D KICIA❤️ TIJA❤️ SERUM❤️ MAFINKA❤️ DONIA❤️ MAMA❤️ KASIUNIA❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×