Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

ABS - :D no to jestes w moich rejonach hihih:D Ja w sierpniu jadę do kuźnicy ,.Co do pisania miałam tak samo więc dzwoniłam :) we władku to jeździlismy zawsze do jednych państawa ale tam to pokoje ale za to ludzie super :)Ja z racji zamiłowania moich chłopów ostatnio na helu siedzę :) Może tak będzie łatwiej wkleję ci kilka linków gdzie byłam :) Tu jest całkiem całkiem na tym campingu byliśmy w tamtym roku w apartamentach ze znajomymi 5 dni tylko dośc drodzy ( no ale nie wiem jaka chcesz sumę przeznaczyć) http://www.kaperkemping.pl/index.php?page=index We władku myslłam nad tym ale na sierpien było zajęte:( http://www.wypoczywam.com.pl/ To znam ( Jastarnia) http://www.umariusza.pl/index.html W Kuźnicy ja będę tutaj może nie luksusowao no ale mi na lokalizacji zależało bo obok kol. ma szkołe widserfingu :) no i plaza czysta i nie tłoczno i zejscie do moza piaseczek bo Władysłaowo i w strone jastrzębiej to teraz 2 metry to kamienie ( jak do oczka) sa po tem głeboko na 1.80 i dopiero mielizna tak było w tamtym roku i w tym jest to samo bo już znajomi doniesli :O http://turystyka.org.pl/Pokoje-go%C5%9Bcinne-o562 a w tamtym roku byłam tu na tydzień ale w tym nie ma juz miejsc na sierpień http://www.rezerwuje.pl/hotele/Kuznica/Pensjonat_Kotwica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do2do 🌼 powiem ci ze lekko ni jest znaleźć dobre miejsce, szczególnie że na pogodę nie można liczyć , wiec chociaż miejsce będzie ok, wielkie dzieci na namiary, choć powoli tracę nadzieje że w danym terminie znajdę coś przyzwoitego o rozsądnej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziołchy 😘 Ale miałam zajebistą noc!!!!:o Zacznę od tego że mój młody jest na etapie odstawiania pieluchy w nocy, więc w razie wpadki i przemoczenia na wylot ja mam od rana pranie materaca, kołdry i poduszek:o no więc wczoraj uprałam mu wszystko,bo tego wymagały okoliczności,a moje biedne dziecko dzisiaj w nocy dla odmiany wszystko obesrało:( potem pół nocy wył z bólu brzucha.Jakby tego było mało,to weszłam do kuchni po krople dla niego i żeby zrobić miętowej herbaty. Patrzę a tam lata osa. Więc otworzyłam szeroko okno i chciałam ją wygonić. Jednak po chwili miałam kilkanaście os w domu. Walczyłam z nimi, a w pokoju młody płakał na ten brzuszek.Kiedy już z nimi skończyłam spojrzałam w okno, a tam ich siedziało całe mnóstwo. Nie wiem czy to przez silny deszcz, czy też mają kokon gdzieś w budynku, ale cykora nabrałam niezłego. Zaraz zgłoszę do administracji. Oczywiście jestem cholernie wypoczęta,a tu za chwilę muszę do roboty ruszać. Zycie jest piękne:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i z tego wszystkiego, to nawet Wam kawki nie polałam \_/>\_/>\_/>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TIJA ty to każdego dnia musisz mieć jakieś przygody :D a wczoraj to chyba jakaś awaria była na kafe, bo parę godzin nie mogłam wejść na forum. Potem się zniechęciłam. Kuźwa, nie miała baba kłopotu. Chcę jechać do domu na 3 tyg, ale nie mam znowu z kim zostawić Felka. Jedna znajoma się zgodziła, ale ona mieszka na 18 piętrze :O nie wiem co robić. Ryję internet w poszukiwaniu jakiejś opiekunki, ale niestety Ukraina pod tym względem to póki co pustynia. Każdy ma jakąś babcię, sąsiadkę, której zostawi kota, inni pozwalają kotu zasrać i zasikać mieszkanie i zostawiają go na tydzień w mieszkaniu z zapasem wody i suchej karmy. A ja??? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej robaczki❤️ tija❤️ na brak atrakcji życia codziennego nie narzekasz, a jak tam w pracy, oprócz noszenia ciężarów aj dalej poszukuje bazy nad morzem, aczkolwiek mam kilka ty0pó tylko nie mogę sie zdecydować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki :) U mnie dzisiaj zdychanko @..... TIJA- no to nie ciekawie miałaś :( a jak teraz mały??Już lepiej? Czy go jakies rota dopadło ? Zdrówka ogrom ❤️dla niunia:❤️ Co do os to nie zazdroszczę :O nie nawidzę choler wrrrrrrr ABS- dawaj to co znalazłaś to damy ci nasze typy i będzie łatwiej tobie się na coś zdecydować :) KICIA- a może którys z studentów zaopiekuje sie kotem ?:) w zamian za lepszy stopień hihih:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO2DO ;) są wakacje, niestety wszyscy wyjechali :P wszyscy, którzy mogliby mi pomóc :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KICIA- cholerka to kiepsko :(a nie ma czegos takiego jak hotel dla zwierzaków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde u mnie znów czarne chmury :( ja już nie wiem jak patrzę na tą pogodę to mnie krew zalewa :( Normalnie aż się boje jak to będzie w sierpniu jak nad morze pojedziemy :( Własnie dzwonił mój teść i po ulewach miał wody w garazu na 1m :( noramlenie chyba petycje z zazaleniem do tego który u góry woda polewa trzeba napisać :( nie może tak wodą lac w somali gdzie ludzie z brakuwody umieraja gdzie susza taka tylko na nas się uwział :O normalnie nerwa mam wrrrrrrrrrrra najgorsze że nic zrobic z tym nie mozna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest hotel, ale nie wiem jakie warunki tam są, bo to daleko ode mnie, nigdy tam nie byłam, ale za to na stronie widziałam cennik :O za te 3 tyg musiałabym oddać całą swoją pensję :( szukam dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KICIA- o ja pitole :O to nieźle sobie liczą :O to może tak jak daszeńke przemyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
serum ❤️ śliczna ta psina aż serce ściska ze ktoś mógł taką psinę z domu wyrzucić, a może się biedaczysko zgubiło, choć to mało prawdopodobne:O, pewnie by go właściciel szukał, do2do, ❤️wkleję jak będę w domu bo jeszcze siedzę w pracy, :P sumienia nie mają, a mogło by już nie padać:O kicia❤️ na pewno coś wymyślisz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SERUM- cudo :) wierz może wklej na FB ogłoszenie to po udostępniamy to może ktoś się znajdzie :) ABS- czekam , czekam , :) u mnie tez czarne chmury cały dzień i co jakis czas pada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapisałam sie na ukraińskie forum dla miłośników kotów, tam też wsztscy w szoku, że takie ceny, a dodatkowo mówią, że tam małe klatki są w ogóle nieciekawie :O no szukam, szukam a w spawie przybłędy, to może jutro zrobię wydarzenie na FB? czy ktoś z was już sie za to wziął? SERUM? co ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć śpioszki :) Kawkę? Herbatkę? ❤️ piszę sobie na tym ichnim forum, ale przekierowali mnie z forum miłośników, na forum obrońców praw zwierząt, Boże ile tam nieszczęścia :( masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia jestem jak najbardziej za ..........tylko mam prośbę napisz ,że trzeba będzie przeprowadzić wizytę przed adopcyjną ........zależy mi żeby trafił w odpowiednie miejsce i juz nigdy nie był skazany na poniewierkę. Napisz co potrzebne jest do ogłoszenie ,a ja postaram sie odpowiedzieć . Pies uwielbia domowe pielesze .....wczoraj pozamykałam koty w sypialni ,a on zwiedzał cały dom ......super sobie radzi z chodzeniem po schodach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SERUM- ja puszczę te ogłoszenie do psiapsiuły ona zajmuje się adopcja i wolontarjatem tylko czy do kontaktu podać maila do ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serum- ja do dałam ogłoszenie juz na FB:) U nie kochane zimno i szaro :( mezuś dzisiaj w pracy ,a my z młodym przed laptopami :) Kawke daję :D MAJAK- ta nalewke to tu czy na maila ci przesłać ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam dzisiaj pracującą sobotę w domu ....dużo ,dużo domowych zajęć(nawet upiekłam drożdżówkę z rabarbarem :) Jutro dzieciarnia wyjeżdża do Mielna i ciągle coś do wyprania i wyprasowania. Na dodatek sym pokazał mi na nodze bardzo mocny czerwony ślad ....przestraszyłam sie ,ze to po kleszczu i trzeba było jechać na pogotowie ,ale pani doktor twierdzi ,ze to nie wygląda na stan zapalny pokleszczowy ,ale trzeba mieć rękę na pulsie i obserwować ,w razie w do lekarza ....przepisała maść z antybiotykiem....tak ze wyjazd aktualny. Do2do .....dzieki za ogłoszenie ......wszystko juz odnalazłam ,pocztę sprawdziłam ,ale cisza.....wakacje to nie dobry czas na adopcje i szukanie pupila ....... obawiam sie jednego :( czym dłużej on u mnie jest tym gorzej mogę przeżyć z nim rozstanie ....on strasznie ujmuje za serce :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej robaczki, nasprzątałam się i naprałam dywanów, zmęczona jestem i wstrzaśnięta tragedia w Norwegii, :( na razie nie myślę o wczasach, troche mi smutno bo siedze sama w domu, :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aja kochane WINKO czerwone polewam :D któraś chętna ????:D SERUM- no co do wakacji to sie zgadza :( a nie myślłaś o tym by został z wami na zawsze ?? ABS- i gdzie te kwaterki ????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozważałam to.😭 Został na zawsze ???!!! a co z moimi kotami ?:( moje koty są już bardzooo dorosłe,buntują sie na tą sytuację ,widzą ,ze coś sie dzieje i nie pokoi je to .....Husky stanowczo nie nadaje sie do kojca i wyprowadzanie trzy razy dziennie ....on potrzebuje towarzystwa i to ludzi .........dzisiaj m rano o 8.30 pozamykał koty i poszedł go wypuścić .......on siedzi na schodach przed domem i czeka aż sie do niego wyjdzie ,albo wpuści do domu .....zamknęłam go w kojcu o 11,30 niestety nie podobało mu sie to (wył) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello robaczki❤️ siedze sama w domu i tylko czekam aby się położyć spać rano do pracy i jakoś sie przetrwa kolejny tydzień, byłam na zakupach, ale okzuje się że mieszcze się w coraz wiekszy rozmiar:O,ale teraz mam to w nosie siedze i wcinam chipsy i popijam martini, :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×