Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

Witam kochane :D jestem , jestem złapałam chwilkę za ogon :) A mianowicie jak to po wakacjach w praniach ,prasowaniach siedzę i jak by tego było cos nam się z prysznicem spitoliło to znaczy z tą "słuchawką " i pojechaliśmy w sobotę do obi i.........jak to z moim mężem nie skończyło się na kupnie nowej 'słuchawki" bo małżonek stwierdził ż eon pierdzli beze i czekoladę w przedpokoju bo tak co u drugich znajomych jest w domu i........kuypilismy jesienną jarzębinę ...:) z jarzębina ma to niewiele wspolnego bo własciwie to taki bordo :) więc w sobotę było malowanie wyglada faktycznie fajnie tylko teraz drzwi szafy chcemy zmienic na vengę wiec te co mam muszę komus sprzedać albo oddać moja siostra cioteczna robi teraz szafę wnekowa i może weźmie od nas to muszę teraz nowych drzwi szukać no i chcemy taka komode niską na buty ale taka by za ławeczkę mogła robić więc mam co robić ;) jeszcze z młodym po zeszyty i jakies inne duperele musze leciec bo gorok szkolny zastanie , a jak na razie tylko książki i plecak zeszłoroczny ma bo i nowego nie chciał ( mądre dziecko ) i chyba stwierdzą że doba mi nie wystarczy :O co do mnie i odchudzania to kochane w 12 włażę :D i w parę rzeczy w roz 10 tylko tak na wcisk :p no ale najgorsze jest to ż emoże i zarys tali jest i wciecie nawet ale ten brzuchol sterczy :( no i uda i przdłokcie faluja tłuszczem a mój cyc nie opada i dalej 75F więc jak beka wyglądam normalnie załamka stwierdzam że takie kardyple jak ja wygladaja okropnie jak przytyja :( wysokim jednak łatwiej :):p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja to bym sobie coś mocniejszego od kafffki najchętniej zapodała :P Dyrcio do pracy nas wzywa od ubiegłego czwartku.... Papiery... papiery ... papiery .... całe stosy .... :O Rurkę poproszę, żebym sobie mogła spod tego stosu choć trochę powietrza złapac :P Ale nic to .... jak to powiedziala moja koleżanka "trzeba wziąć torebusię i iśc do pracy z podniesionym czołem" :) Z każdym dniem bliżej do następnych wakacji :P A ten rok szkolny będzie mega długi - aż do 29 czerwca :O Ciekawe jak to dzieciaki wytrzymają ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MAJKA- halo , jakie 29 czerwca :O:O:O nie osłabiaj :O:O?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety DO2DO ale też o tym czytałam, zmienili. A ja chyba będę mieć krótszy, przez EURo ;) jeśli się odbędzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KICIA- własnie czytałam :O:O i tylko jedno K U R W A M A Ć !!! ciekawa jestem jak 6 klasy mieć będą ?! MAJKA- coś wierz???? KICIA ale wam dobrze :) Mój młody się załamał :( ale i tak na 1 meczu będzie :) więc wagary ma juz murowane :) dodałam kilka fotek na Fb :) I od razu uprzedzam TIJA- następnym razem dzwonię :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO2DO ale nie wiem czy widziałaś, że polskie szkoły mają też prawo odwołać lekcję w czerwcu, jeśli odbywające się mecze mogą zagrażać czy przeszkadzać. Czy szkoła młodego nie jest w pobliżu stadionu? :P :P bo wtedy może i tak będzie mieć wolne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KICIA- no właśnie nie :( :(:( jemu to nie koliduje 3 przystanki ( maleńkie) piechotką i jest w szkole :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski jestem,jestem,ale czasu mało aby kliknąć. No więc tak.......jak już czytałyście ,czy tam oglądałyście Irene osłabła w locie i nie było takiego huku na jaki sie zapowiadało ,ale cóż trochę spustoszeń zrobiła ( dla nie których nie takie trochę ,bo jednak domy pozabierała i jak dotąd 20 osób zabiła.) Córka najbardziej ubolewała na tym,ze nie wolno im było prawie przez cały weekend opuszczać akademika,łóżka od okien na środek pokoju odholować ,okna pozamykać i stosować sie do tego co przez magafony napierniczają........w sklepach pustki....wczoraj do restauracji kolejki się poustawiały ( w godzinach popołudniowych wolno już było chodzić) bo ludzie nie mieli co jeść ,ani gdzie kupić ,bo albo nie było ,albo pozamykane.......a efekty takie ,ze moje dziecko nienawidzi swojego pokoju,swojego łóżka i najlepiej to był już październik .....wymęczyła sie tyle godzin w jednym pomieszczeniu ,że ma po prostu dość..... ......Manhattan wczoraj wyglądał jak śmietnisko ,nawiało tyle śmieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SERUM- dobrze że już ten huragan mija i że córa bezpieczna :) jedyne co ci moge napisac tak na matczyne ukojenie nerwów że medja zawsze wszystko wyolbrzymiają wiem to z własnej nie jednej emigracji :) no i super że masz cały czas kontakt z córą :) A co do bycia w pokoju to chyba sama miał bym doła po takim siedzeniu .I 🌼GRATULUJĘ🌼 spadku kilosków:D Dziewczyny macie jakies namiary na fajne drzwi do szafy ??? bo wertuję i nic mi nie wpada :(w oko :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oho , widzę, że 600 stronkę, to se sama zwinę :P bo frekwencja wasza jest żenująca!!! :P pisać, leniuchy! pisać! MYSZKA kiedy wracasz? pomóż mi, bo te baby mnie zamęczą 😭 a kawę to by się chciało, nie? :P no to macie :D (_) za karę w kubku bez ucha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kicia ja jestem ......dziękuję za kawkę ❤️ W tej chwili nie mam czasu ,później coś kliknę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane mi łepetyna peka bo jakiś cymbał postanowił sobie trawę kosić od 6.00 rano normalnie jak dorwę dziada to mu jajca wyrwe by już nigdy przyjemności nie miał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja do tej > kawuni wam szarlotkę wysyłam bo przez niemoc spania i tego dziada za oknem rano ciasto upiekłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra kochane stronkę macie nową :) To ja teraz grzecznie proszę o pisanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej hej Ja też posłusznie się melduję, ale tylko sekundke, bo papierzyska i obowiązki czekają :O W pracy też już dziś byłam. Ale kawkę to ja chętnie kolejną wciągnę, szczególnie z szarlotką :P Do2do 6 klasy mają koniec roku tak jak wszyscy. Ale kiedy testy będą to jeszcze nie wiem. Jeśli jutro na radzie będzie mówione to kliknę. Moja Ola też jest w 6 klasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serum :) no gratuluję tych kilosków !!! Też czekam na efekty, mogą być nawet mniejsze :P Tylko, że niestety zgodnie z przewidywaniami nie bardzo mam teraz jak chodzić na kijkach :O Muszę się jakoś na nowo zorganizować czasowo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde:O ostatni post to taki trochę dziwoląg pisany lewą ręką z Frankiem w drugiej...pod "barem mlecznym":P Ale ktoś mi narobił smaka na szarlotkę🌻 Aha...można zawczasu zamówić zgarnięcie 600??? Bo jakby co to ja zamawiam:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIADEK- wielgachny kawał szarloty dla ciebie :D co by się Franiowi dobrze przyjął :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiaaa kawy? przejęłam obowiązki "kawiarki" :P strefa czasowa spowodowała, że pierwsza od was melduję się kafe :D bo normalnie to śpioch jestem piszcie co tak u was, bo u mnie na razie nie ma o czym :O bida z nędzą i stado sępów nad moją głową :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mniammm kawka .......takiej mi potrzeba mocnej. Co tu pisać ?! Moze lepiej nic ,bo dół łapie i jakoś ciągle łzy mam na wierzchu ....męczy mnie to ,a przyczyny brak ........jakieś hormony czy co menopauza się czai :( Moze macie jakieś wytłumaczenie takiego zjawiska ,bo ja nie lokalizuję przyczyny mojego wisielczego samopoczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia ,a jak przeżył kocurek rozstanie z tobą i jak mu było u innej pani???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×