Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

chciałam zapytać również, gdzie przepadło parę szanownych koleżanek typu MAFINKA, TIJA, ABS, MYSZKA, MYCHA itd??! nie będę dalej wymieniać, żeby wam wstydu nie robić, jedna pojechała z szefem do Paryża i chyba nie wróciła, nie będę mówić kto. druga też, pojechała na wczasy i ślad zaginął, jedną to chyba jej nowy kot zjadł, albo ją zasypało :P a reszta!??? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komu kawy? Wczoraj zrobiłam jabłecznik. Juz prawie nie ma, więc kto chce się załapać ma ostanią okazję. To tak a propos diet:D:D:D:D:P A ja ciągle głodna, bo jak jestem sama nie mam czasu przygotować dla siebie (no dobra...;) bardziej mi się nie chce niż nie mam czasu) i zaczynam się przyzwyczajać do tego uczucia. Przyłączam się do zpaytania Kici o obecność, a raczej jej brak! I pozdrawiam z buziakiem dla każdej👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na kawkę czasu dzisiaj nie mam :( bo własnie ruszam do meblowych trzeba drzwi do szafy zmienić albo i całą szafę :) KICIA- dobry pomysł z tabelą :D❤️ Buziole dla wszystkich 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim w niedzielny poranek🌻 Kawy jeszcze trochę mam w dzbanku, ale jabłecznik niestety wyszedł:O Mąż zeżarł był:D:D:D Zaraz polecę na ogrody, może jakieś jabłka pospadały to jeszcze mogę upiec. Na pohybel dietom!!! Młodszy spi na tarasie, starszy wariuje w ogrodzie, a najstarszy poleciał jogging uprawiać w lesie pobliskim. A ja? Chill out:classic_cool: To są właśnie takie chwile, którymi należy się delektować i celebrować je póki trwają:D:D:D Bo właśnie Młodszy się rozdarł:D:D:D Buziaki❤️l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raz raz dwa trzy raz dwa ... próba mikrofonu :P Wczoraj nie mogłam sie dobić na kafe - cały czas wyskakiwało mi, że przed chwilą wysłałam juz posta i muszę czekać minutę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj jakaś masakra na moich łączach była:O Nie mogłam pisać ani z pracy, ani z domu. I to przez cały dzień. Ale już jest dobrze. Kicia :) No to teraz pojechałaś :P Ciekawe ile się do tabelki dopisze :P Bo ja tak :) Ale jutro może, bo wczoraj na grillku byłam i muszę się najpierw ... yyyyy ..... się oczyścić :P A że jeszcze stale i niezmiennie mam nadzieję, że jednak będę choć przez chwilę nieco mniejszym baleronikiem, więc póki co mam zamiar odchudzać się do końca świata i o jeden dzień dłużej :P Widocznie w gwiazdach jest zapisane, że moja droga do wymarzonej figury musi być niezmiernie długa i rozpaczliwa :P Serum, jak Ci tego jeziorka zazdraszczam :) A te Twoje zmienne nastroje z przewagą depresji ... Może powinnaś iść do lekarza? Wiem, że nasze 40+ nie oznacza końca, ale jednak zmiany hormonalne nieuchronnie postępują. U jednych kobiet przekwitanie zaczyna się później, ale przebiega w krótkim czasie, u innych zaczyna sie szybciej i przebiega szybko. A u niektórych zaczyna się szybko i trwa długo. I wtedy najlepiej jest posiłkować się pomocą lekarską. Dziadek :) Zawstydzasz nasze grono, a niektóre w szczególności :P Matka - Polka normalnie ! Ma czas na dzieci w każdym wieku, męża, ogrody i szarlotki :) A robisz za syrenę z cycem na wierzchu ? :) Bo teraz to młode matki tak nie koniecznie do naturalnego karmienia się przykladają. Chociaż ja uważam, że poza niemal ciągłym uwiązaniem do dziecka karmienie piersią ma same zalety - zawsze na miejscu, podgrzane i nie potrzeba garów myć :P Do2do :) Nie myslalaś o zmianie swojego opisu na "Budujesz, remontujesz, urządzasz" ? ;) A jak plan lekcji młodego? Moja Ola jest swoim zachwycona. Mimo 6 klasy mają mniej godzin niż w poprzednim roku, a do tego tylko 2 razy na 8.00 - ona jest strasznym śpiochem i ranne budzenie jej to często walka na śmierć i życie :O A reszta???? Tija ? Mafinka? Abs? Mycha? Cudnie? że o reszcie nie wspomnę ........ Tylko Myszka usprawiedliwiona :) Pochwalę się, że w ostatnich dniach nadejszła wiekopomna chwila i .... waga mi lekko drgnęła :) Minimalnie, ale zawsze to ociupinkę w dół. I to bez kijków, bo przez prawie 2 ostatnie tygodnie nie miałam czasu na chodzenie. W piątek sie bujęłam, ale tak krociutko, niespełna godzinka. Co fakt to fakt, jedzenie w ostatnim czasie też mniejsze było, bo czasowo się nie wyrabialam, no i co najważniejsze ciśnienie na słodycze nieco spadło. Ale na poważne myślę o wizycie u dietetyczki, jedna taka miejscowa ma podobno dobre efekty w odchudzaniu. To niech i ze mną spróbuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ... no .... zaraz będzie obiad na stole :) Nie spóźniać sie, bo odgrzewać nie mam zamiaru ;) Ostatnia myje gary :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo :) cieszę się, że się coś ruszyło MAJKA już tęskniłam za tymi twoimi postami. Kiedyś jak się rozpisałaś, to aż miło. A ostatnio nas nie rozpieszczasz :P DO2DO no fakt, ty wiecznie coś malujesz, zmieniasz, meblujesz :D ja też to lubię, ale bez przesady :P DZIADEK zazdraszczam chwilki :) szkoda, że taka krótka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia co by zwiększyć ilość swoich postów :P i zachęcić inne już dziś wpisuję się do tabelki :) NICK****** WIEK****WZROST****WAGA WYJŚC.*****CEL 1***** MARZENIE KICIA______37______172________72__________67_________64 MAJKA_____41______162________????__________60_________57 CDN....... Dodam jeszcze tylko, że moja waga, obojętnie jaka by nie była, będzie dla mnie niesprawiedliwa, bo w młodosci :P mialam 164 cm wzrostu, a teraz 162 cm :( Tak więc wzrost spada, a waga ..... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem, ci MAJKA, że ja tak z rozpędu piszę sobie to 172, ale obawiam się, że to też już tylko wspomnienie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohoho a ja byłam na fajnym koncercie i na puszczaniu światełek do nieba :) Ukraińcy bardzo lubią puszczać lampiony i na dzień miasta czy na walentynki robią takie masowe puszczanie lampionów :) łaaał super to wygląda kiedy setki tych światelek lecą :D a mają takie fajne miejsce do tego nad rzeką, bajka. a dziś to było wspomnienie po trzęsieniu ziemi w Japonii. Był koncert, m.in. bębnów i populary zespól a potem te lampiony, suuuper. na a teraz spać 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yhmm...:D Ja chcę!!!❤️ Majeczko__🌻 ładne rzeczy...matka polka:P Chyba matka polka pocieszycielka i zmywarka w jednym:O Padam na ryj normalnie, ot co;) Zazdroszczę Ci tych kijow...niech no tylko koniec września nastanie, połóg się zakończy,od razu wpadam w buty do biegania i w drogę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ja szybciorem bo jade z bratem do lekarza bo coś mu sie z biodrem stało :(co do zakupów to dupa blada :O nic mi sie nie podobało :( a potem na grilu u ciotecznej siostry wylądowałam ale grzecznie sałatyki jadłam i winko piłam :D MAJKA- jeszcze całego planu nie ma w dzisiaj na 8.50 i do 15.20 siedzi bo ma 7 lekcji a w piatek od 8.00 do 12.25 ma więc zadowolony myślę ż eich pani ich nie skrzywdzi bo to ona usatla plan dla wszystkich klas w szkole :)Młody zaczyna pobąkiwać o gimnazjach mysleliśmy o rejonowym bo jest bardzo dobre choc z drugiej strony liczy się tam tylko wynik by nie spadali bo tak jak i podstawówka młodego są na 1 miejscu w dzielnicy , więc ja nie wiem czy chę aby aż tak mocno zapieprzał jak w podstawówce bo mimo wszystko nie mam przekonania że taki nadmiar wiedzy jaką mu wbijaja teraz w głowę to czy coś tam zostaje , a w tym gimnazjum uczeń jest na drugim planie niestety :( no i kilku takich arcymonów się tam wybiera i tez bym nie chciał aby z nimi do klasy trafił :OMłody chce próbowac do gimnazjum o profilu plastycznym i zastanawia się nad gimnazjum sportowym i tu mnie zaskoczył bo wypalił ż eon by chciał szermirke trenować :O tego to bym się w życiu po nim nie spodziewała :o szkoła jest w innej dzielnicy i 20 minut autobusem musiał by jechac no ale w sumie ma autobus z pod domu pod szkołę praktycznie bo szkoła jest 2 bloki dalej od bloku mojej tesciowej więc nie jest źle :) obiadki by miał :D no ale jeszcze zobaczymy jak to będzie :) jak na razie ma jakies ambicje mam nadzieję że za miesiąc się nie skończą :) a jak Ola ? Co do zmian to ja to uwielbiam jak by nie było świadectwo artysta plastyk posiadam :) SERUM- no widziałam fotki córa szaleje :) i jaka piękna z niej kobieta :D KICIA- no ok ja się dopisuje ale waginie posiadam więc nie wiem ile teraz ważę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK****** WIEK****WZROST****WAGA WYJŚC.*****CEL 1***** MARZENIE KICIA______37______172________72__________67_________64 MAJKA_____41______162________????__________60_________57< br /> CDN....... DO2DO____32______152_______coś 70-69______60_________55__ Ok uciekam do barta 👄dla wszystkich❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laski.........ja tylko z doskoku........u mnie nastąpił sezon pracy w pełnym rozkwicie. Majka .........ja mam nadzieję,że te zmiany nastrojów ( a raczej od jakiegoś czasu stan przygnębienia Cieszę się życiem (CHYBA) mam wszystko. Tylko czasem, przybija mnie pustka tak właśnie to czuję. Czegoś mi brak, tylko nie umiem znaleźć odpowiedzi, czego tak właściwie. Może obejdzie sie bez stawiania diagnozy przez specjalistę? DO2DO .......taaaaak córę mam Beautiful girl ........większość odziedziczyła po tatusiu (z urody oczywiście) Moze i ja bym dopisał sie do tabelki ??????? ale musiał bym z tą datą którą faktycznie zaczęłam sie odchudzać i od jakiej wagi ..........a wstyd mi napisać jak to była waga ( bo nigdy dotąd takiej wagi nie posiadałam . Ale tabelka w tej chwili jest tak skonstruowana ,ze nie bardzo wiem jak to w tej chwili zrobić.....bo kiedyś tabelki inaczej trochę wyglądały .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do2do__🌻 to Ty plastyk, a ja muzyk:D:D:D Jest ekipa, nie ma co! Tak mnie ciekawi...gdzie są niżej wymienione: Mama Donia Szczęśliwa Tija(!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) Mafinka Myszka Cudnie Pewni jeszcze kogoś pominęłam :O:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc jestem kochane ale nie daje rady w robocie zrobili mi takie palny co do wyrobienia przez miesiac ze do kibla chyba nie bede wychodzić oni są chorzy psychicznie, wiec nic nie robie tylko dzwonie i szukam frajerów znaczy firmy co chca z nami pracowac. Zajechac się można a nie zarobic ale koniec narzekanie wiec kochane czytam was a u mmie bez zmain tzn gruba jestem 1 dziecko i mąż :) i 2 mieć nie moge nie stety, ale najważniejsze że mam 1 i trza sie z tym pogodzić Pozdrawiam was serdecznie i bede zagladac obiecuje :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejjjjj O jaaaa... Szczesliwa super, ze do nas zajrzalas😍. Macham Wam, melduje ze zyje. Jak mi sie ustabilizuja funkcje życiowe to wroce :P. Serum.... jak masz mozliwosc to idz do specjalisty. Tez znam to uczucie pustki... Dobra zmykam bo dzis mam kiepski dzien. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZCZĘSLIWA :D uderz w stół, a nożyce się odezwą :P SERUM ja nie pamiętam jakie były stare tabelki, ale fakt, przypomniałaś mi, że tam była jeszcze data. Jak chcesz, to ją dopiszę. Ale reszta, to chyba jest mniej więcej po staremu. ? A ja od rana w piżamie, najpierw tłumaczenie (palanty w Warszawy wysłali dokumenty po polsku i żebyśmy się nie musieli męczyć, to jeszcze tłumaczenie na ukr :) no wielkie dzięki. Szkoda tylko, że tego nie zrobił człowiek, a po prostu świnie wrzucili w tłumacza google :O kuźwa, co za poziom. poziom chamstwa) a swoją drogą niezły ubaw jak się czyta takie teksty przetłumaczone przez maszynę :D szkoda tylko, że to potem trzeba wszystko od początku robić jeszcze raz. potem raport za zeszły rok akad :P mały obsuw miałam w tym roku a teraz jeszcze parę innych bzdetów, chyba nie wyjdę dziś z domu. nie byłam na treningu :( od czwartku 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa 👄 chociaż machaj od czasu do czasu :) Do2do :) moja Ola szczęśliwa, bo nie dość, ze na 8.00 ma tylko 2 razy to najpóźniej kończy 14.20 i to też tylko 2 razy. Ale mam zamiar dzieciaki na niemiecki zapisać, bo jest obowiązkowy w gimnazjum i pani to taka przyjemna inaczej jest :P Żyleta straszna i sieje ogólny postrach w szkołach. A ten język przy granicy to jak najbardziej uzasadniony jest. No i do tego na angielski moje będą chodzić. No i jeszcze basen. Może coś tam sobie jeszcze wybiorą , ale to już im do decyzji pozostawiam. Języki i basen to i tak sporo godzin będzie. Co do gimnazjum to nie mam problemu, bo u nas jedno jest :P Mogłabym ewentualnie do Szczecina wysłać, ale wg mnie na internat albo bursę moje potomstwo trochę za młode jest. Widzę, ze tabelka zaczyna cieszyć się popularnością :) Jeszcze trochę, a moje Szczęście się do naszej tabelki dopisze :P Dziś rano stwierdził, że koszulki mu się pokurczyły :P Dziewuszki reszcie nie odpisuję, bo obiad robić muszę i zaraz potem do pracy :O Nieuchronnie kuźwa zaczęło się :P 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×