Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamelia czarno czerwona

******I PIERDUT******

Polecane posty

dzień rozpieprzony.... dobrze, że chociaż zakupy zrobiłam... no i nie miałam czasu, czy może ochoty się obżerać, ale zbliża się wielkimi krokasami godz. 18, moment krytyczny, chwila prawdy... Zobaczymy czy wytrzymam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 pozdrawiam wszystkich , niestety nie mam czasu pisać , bo jestem zarzucona papierzyskami że ledwo juz na oczyska patrzę wiec , jak sie tylko odgarne to nadrobię ❤️👄 dla wszystkich :D trzymajcie sie cieplutko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie zjadlam pol melona lyżką do lodow......hehehehe i jestem pelniusienka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na rozbujanie metabolizmu polecam ptasie mleczko ... lub miętowe lubelskie z czekoladą. A najlepiej jedno i drugie razem, naprzemiennie. Stosować wewnętrznie, dootworowo. Górnootworowo. Na mnie dziś w każdym razie działają .... A potem zapić .... bez mieszania i wstrząśnięcia ..... Można w nocy.... Kicia ... wszystko oki ... pobawić się zawsze można, szczególnie w miłym towarzystwie ... ale starzeć się 2 razy w roku to ja już kuźwa dziękuję bardzo ..... Wystarczą mi schizy z powodu jednych urodzin .... ciągle i ciągle kolejnych .... to jak spadanie w przepaść głową w dół .... zdajesz sobie sprawę, że nie ma odwrotu, a jednak liczysz na to, że jakaś lina bandżi cudownym zbiegiem okoliczności wyciągnie cię choć trochę w górę .... sen wariata .... kuźwa jego mać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lola.....wszystkie zalewają głoda....oczywiście drinkami!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIESTETY............ja też ,ale tylko jednego ...!!! ,bo na DIECIE JESTEM😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i stało się. myślę, że jednak dopiero wiosną uda mi sie coś zrobić ze sobą. Zjadłąm zupę, potem jednak odsmażyłam makaron, a potem to już tylko pruciałam po lodówce, szafkach... moje słonko przyniosło mi snickersa, miałam nadzieję, że to styknie, ale niestety jeszcze pół paczki migdałów... CZY JEST JAKAŚ DIETA DLA LUDZI, KTÓRZY JEDZĄ OD GODZ. 14 DO 24?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiciakocia - Ty tez? ja caly dzien bylam grzeczna a na koniec sie nawpieprzalam... chyba bedzie sukcesem jak do wiosny nie przytyje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest dieta cud...... jesz wszystko co chcesz i ile chcesz.............. i to bedzie cud jak nie przytyjesz hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie przyszłam do pracy....ale niestety jeszcze śpie. Sparzyłam mocną sypaną kawe może coś mi pomoże!!! Czy wy też tak macie że rano byście spały i spały,a tu trzeba wstać😭 A tak wogóle to witam was wszystkie ....te co już wstały i te które jeszcze smacznie śpią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry🌼 a wiec czas najwyższy na pochwalenie sie że wczoraj była głodówka totalna i jazda na rowerku stacjonarnym 45 min i 22 km przejechane, a dzisiaj własnie piję kawę i dzień pierwszy diety kopenhaskiej czas zacząć!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie odzywałam się wczoraj, ponieważ pomagałam mojego kochanemu braciszkowi pisać pracę inżynierską z ochrony środowiska, wyobrażacie sobie, ja - mgr administracji będę ekologiem, mam nadzieję, że się obroni;) moje wczorajsze menu to dwie wasy, wiejski, cycek gotowany z warzywami, jogurt z ziarnami i mała szklaneczka grzanego pifka:P A teraz kombinuję, jakby się urwać szybko z pracy, bo mąż mi kulig obiecał, a jak wrócę przed 17 to już ciemno będzie... Buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×