Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KarolinkaWarszawianka

Lekarz Medycyny Estetycznej to NIE JEST specjalizacja!

Polecane posty

Gość Śliczna Małgo
Dlatego warto wybierać lekarzy którzy mają certyfikat medycyny estetycznej. Wtedy mamy pewność że wszystko będzie zrobione jak należy.... Ja się tym sugerowałam jak chciałam iść na zabieg. Byłam u pana doktora Krzysztofa Widerkiewicza i chwalę sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiula85b
A ja w Warszawie u pani Małgorzaty Żak byłam. I ona chyba też ma certyfikat, bo nawet sprawdzałam. Nie odważyłabym się iść do byle kogo. Świetna osoba. Przemiła! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uwazam, ze nie jedna kosmetyczka lub kosmetolog lepiej wykona zabieg z medycyny estetycznej, jezeli ma do tego odpowiednie kwalfikacje i uprawnienia niz niejeden lekarz, ktory zrobil takie same szkolenie jak ta kosmetyczka czy kosmetolog, szczegolnie jesli z medycyny estetycznej szkolą sie lekarze stomatolodzy, internisci, ortopda, ginekolog czy okulista. Bo jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi oczywiście o pieniądze! A nie jeden lekarz nie potrafi zalozyc welflon czy wbic sie w zyle! A przeciez powinni to umieć. Wiec prosze zejść z kosmetologów bo uwazam, ze maja wieksze poczucie estetyki twarzy niz nie jeden lekarz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość randoma
a ja myślę ze i lekarz medycyny estetycznej i kosmetolog jest ważny - kazdy robi co innego ...ale ważne są kwalifikacje, to czy jest sprawdzony, dobry....widziałam ze dużo lekarzy ma certyfikaty medycyny estetycznej - to jest fajne bo to potwierdza ze się znają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no własnie - zwracacie na certyfikaty uwagę ? ja tak, moim zdaniem to jedak jest potwoerdzenie, że lekarz się rozwija, dokształca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasska89
uważam, że najlepszy lekarz od medycyny estetycznej to lekarz z polecenia. Oczywiście nie można być bezkrytycznym, ja do mojego poszłam (dr bohdan potocki) bo koleżanka robiła u niego kwasy i usta i wyglądała bardzo ładnie. Dla mnie to najlepsza rekomendacja. Ale gdyby mi nie przypasował to szukałabym dalej. Oczywiście nie każdy się przyzna że coś poprawiał, bo to nadal wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to nie? Ja jakos bylam na zabiegach tutaj www.centrumpodplatanem.pl i wszystko było wykonywane profesjonalnie przez lekarzy, proszę nie wciskac kitow ludziom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to nie, a wejdz na te strone www.kurban.com.pl i to niby nie sa specjaliście? No ludzie, powagi troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze ktoś polecić gabinet medycyny estetycznej www.drmarosz.pl ? chcialabym chyba powiększyć usta, ale jeszcze nie wiem, nie moge sie zdecydowac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obecnie jest wielu partaczy ktorzy robia sobie ''specjalizacje'' jak dermatolog wykonuje szereg zabiegow na twarz , bo tak dorabia niemale pieniadze. Dentysta tez robi kurs i juz ma nastepnych niedoinformowanych, czesto zabiegi im nie wychodza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to nie, przeciez to normalna sztuka lekarska, wejdz sobie na strone chcoiazby www.lekarze-kolber.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To musiałaś trafić na jakiś lewy gabinet bo jak ja korzystałam z www.med-one.pl w Szczecinie to wszystko poszło tak jak trzeba i nie miałam żadnych nieprzyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cóż mogę wam słodkie żmije napisać może tylko tyle że jakbyscie mogły to pozagryzałybyscie się z zazdrości i walki o klienta kasę! niczym niewzruszona udam się do kliku kosmetologów a wizytówką będą oni sami i oczywiście cała masa zdjęć zadowolonych klientów referencji może potrwa to trochę ale przynajmniej wyjde z salonu zadowolona :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TVN Style
Wiemy, że wiele osób pada ofiarą błędów lekarzy medycyny estetycznej. Nie każdy potrafi o tym rozmawiać ale też nie każdy musi z tym żyć. Jeśli jesteś taką osobą, TVN Style może Ci pomóc. Wyślij zgłoszenie z opisem swojej historii na adres bledy@tvn.pl. Koniecznie załącz zdjęcia części ciała, których dotyczy Twój problem. Możemy sprawić, że lustro znów stanie się Twoim przyjacielem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarz mrdycyny estetycznej to specjalizacja trwa 3 lata i kończy się egzaminem państwowym i praca dyplomową!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tygasss
Myślę, że warto się umówić na wizytę na Kazimierską do Krzysztofa Marosza - http://drmarosz.pl. Ma niewygórowany cennik i działa kompleksowo, nie zostawia klientki w połowie drogi, bez dokończenia terapii, póki efekt nie będzie zadowalający. Takie podejście mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przekonałaś mnie. Jak działa kompleksowo to w ciemno idę do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarz medycyny estetycznej nie jest specjalizacja . To studia podyplomowe dla lekarzy medycyny i stomatologow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem jak mozna tak uwazac, przeciez to ludzie z tytulami doktorow, spojrzcie tylko np na ten osrodek www.lekarze-kolber.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derew
Jak człowiek sobie poczyta sobie o niektórych "lekarzach", to aż się włos jeży... Ja bym się strasznie bała wizyty u kogoś, kto niby jest doktorem, a tak naprawdę nie miał nic doczynienia z medycyną. Sprawdźcie lepiej, czy wasi lekarze faktycznie są lekarzami - moja pani doktor (R. Budzicz), u której trochę się poprawiałam, oprócz med. estetycznej zajmuje sie też dermatologią, więc mam pewność, że po skończonych studiach medycznych dotyczących skóry mogę czuć się u niej pewnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wstrzykuj sobie sama kwasu! Jeśli chcesz to zrobić, to idź do kogoś kto wykona Ci to dobrze. Ja mogę ci polecić Klinikę urody Agnieszki Kurpias, efekty jej działań możesz zobaczyć na facebooku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra studiowała medycynę, specjalizacja dermatologia, ale co roku robi nowe kursy z medycyny estetycznej, stara się rozwijać i to samo powtarza swoim koleżankom. Chodzą na różne szkolenia, ostatnio były w Klinice Urody na szkoleniu z kwasu hialuronowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aby zakład kosmetyczny stał się bardziej profesjonalny warto skorzystać ze szkoleń i kursów organizowanych przez www.pimik.pl. Przekazują wiedze i umiejętności w świetny sposób, dzięki czemu można znacznie podnieść swoje kwalifikacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W temacie szkoleń z medycyny estetycznej polecam Elsaftawy Training Center www.elsaftawy.pl. Ostatnio szefowa wysłała część naszego zespołu i wróciliśmy bardzo zadowoleniu bo sporo się nauczyliśmy. Mój znajomy był u nich na szkoleniu z zakresu chirurgii plastycznej i też sobie chwalił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka220
Lekarze stosują nagonkę na kosmetologów, a najwięcej negatywnych wpisów jest o partaczach, którzy są lekarzami o róznych specjalizacjach od stomatologów po chirurgów, dermatologow i internistów stosujących nachalną reklamę i udających zadowolone klienki. Która zadowolona szpera po internecie, żeby pisać cudowne opinie? Na ogół piszą te prawdziwie pokrzywdzone i nie tak często podają nazwiska tych partaczy, a szkoda. Wszystkie szczęśliwe natomiast podają całe adresy www.... , żeby nie było pomyłki. Nachalna kłamliwa reklama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tom Ry MD
Botox jest lekiem mogą go podawać jedynie lekarze. Kwas hialuronowy usieciowany jest implantem mogą go podawać lekarze. Kwas hialuronowy nieusieciowany może być podawany w formie mezoterapi przez lekarzy i pielęgniarki z przekroczeniem bariery naskórkowej i przez kosmetologów i kosmetyczki bez przekroczenia bariery naskórkowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tom Ry MD
I wszystko na ten temat jeżeli nie masz uprawnień do wypisywania recept to jak chcesz leczyć ew. powikłania od niedawna receptę oprócz lekarza może wystawić pielęgniarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od leczenia - np. powikłań są lekarze. Od wykonywania zabiegów estetycznych - kosemtologowie. Od upiększania i stylizacji - kosmetyczki - proste. Niestety lekarze są okrutnie pazerni. Po 7 latach współpracy z nimi wymiotować mi się chcę od ich rzekomego poziomu wiedzy, nie mówiąc o jakiejkolwiek etyce zawodowej. Bardzo mi się ostatnio podobał wpis dr Skupina - aby sprawdzać, czy lekarz wykonujący np. liposukcję bądź przeszczep tłuszczu był sprawdzony pod względem uprawnień, bo pazerne nieuki od tzw. medycyny estetycznej krzywdzą ludzi. Tak im się w głowach poprzewracało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×