Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Blues

Dobry i tani salon fryzjerski-Warszawa

Polecane posty

Jak w temacie.. Gdzie w Warszawie można zrobić sobie modną i tanią fryzurkę? Intersuje mnie zwłaszcza Praga,Centrum, Śródmieście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawdziwi artyści fryzjerstwa, to tanio nie biorą. Jak komuś zależy na top trendy to raczej musi liczyć się z niemałym wydatkiem. Mój koleś pracuje w renomowanym salonie Gnatyshyn na Ursynowie. To co on wyprawia z włosami to jest po prostu sztuka, ale i kosztuje to nie 20 a 60 zł (mowa tu oczywiście o samym strzyżeniu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HR STUDIO przy Gandhi - wg mnie najlepsze miejsce na zmianę fryzury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat w Warszawie nie brakuje dobrych salonów fryzjerskich,tylko jak zawsze pozostaje pytanie o ceny,bo te będą się różnić. JA wiele zabiegów typowo pielęgnacyjnych wykonuj ew domu samodzielnie,zamawiam tylko dobre kosmetyki na stronie uRadka.pl to internetowa hurtownia fryzjerska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Strasznie od siedzenia przed biurkiem bolały mnie barki i głowa. Bralam sporo tabletek przeciwbólowych, ale w końcu zdecydowałam się na masaż twarzy i głowy, który mi rozluźnił te okolice. Masaż robi mi Magda, super babka z Santhiya. Na Wilanowie gabinet. Masaż jest naprawdę głęboki, zamykam oczy i realnie odpoczywam. Kiedyś medytowałam, ale przyznam, że masaż mi wychodzi bardzo podobnie w kwestii uspokojenia umysłu. 40 minut relaksu ogólnie, nikt się nie śpieszy, przyjemna atmosfera. Robię dwa takie masaże w miesiącu i głowa mnie już w ogóle nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stopsieciowkom
Dobry, tani i profesjonalny? Polecam Magię Blondu na Wilanowie. Chodzę od jakiegoś czasu i więcej nie pójdę do żadnej sieciówki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalqaa
Byłam w Magii Blondu już 2 razy i również polecam. Pani Danusia jest świetna, bardzo sympatyczna, no i genialna w swoich fachu ;) Jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rookka

Kilka razy zmieniałam fryzjera, nim trafiłam do Corte Del Sole . Przypadkiem na nich trafiłam, jak przeglądałam facebooka. Od razu napisałam i zapytałam o wolne terminy. Doczekać się wręcz nie mogłam. Jak już przyszło co do czego to pierwsze wrażenie - mega sympatycznie, a efekt - taki jak oczekiwałam. Udało się zmienić kolor i dobrać fryzurę tak, że twarz wygląda znacznie szczuplej. Super robota! gdybyście chciały namiar to - www.cortedelsole.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×