Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

olivvia

Juz zaklepane! 19 wrzesien 2009 - Wpisujemy

Polecane posty

CZesc dziewczyny! Jestem mega szczesliwa! Dzis z mezem bylismy na sali jest przecudowna akurat do 100osób, chcielismy 19 wrzesnia i było wolne :) teraz jeszcze po 18 jedziemy do księdza:) a w tygodniu rezerwuje kamerzyste fotografa i zespół :) a wszyscy mnie straszyli ze wszystko pozajmowane ze pewnie dopiero w 2010 bedziemy mogli wziąść a tu proszę:) Czy któraś jeszcze bierze ślub 19 wrzesnia?? Moze bedziemy sobie tutaj pisały o naszych przygotowaniach, sukniach, zaproszenia i tych wszystkich innych rzeczach :) Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmasa
takich tematów są dziesiatki, wystarczy poszukać. I piszę sie19 września.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jestesmy juz po ślubie cywilnym, wczesniej nie bylo za bardzo jak wziąść ślubu koscielnego ( jego tata był za granica na kontrakcie i nei mógł by przyjechać) ja strasznie chcialam ślubu koscielnego i teraz sie bardzo ciesze ze w koncu zaklepalismy termin:) a to ze jest tyle tematów to co a ja chciałam mieć swój temat :O i jeju nie poprawiaj mnei jak sie pisze, czy wy naprawde nei mozecie dac sie komus nacieszyc, zawsze do wszystkiego ktos sie musi przyczepic - :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmasa
Zawsze!!! takie forum:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princessaa
ja tez 19 wrzesnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
princessa - i jak przygotowania na jakim etapie jestescie... bo my narazie sala i kościół i nic wiecej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis bede dzwonic do różnych zespołów pytac o wolne terminy, mam nadzieje ze w tym tygodniu zalatwie tez kamerzyste i fotografa :) hmm i jak narazie chyba to wszytsko w czerwcu dopiero mamy przyjsc zapisac sie na zapowiedzi i tak mysle ze dopiero ood czerwca zajme sie usadzaniem gosci, zaproszeniami, sukienką itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też 19 wrzesień:) ja mam salę, kamerzystę, fotografa, zespół, kucharki, kieckę upatrzoną. muszę się ugadac z krawcową, bo chcę uszyć:) skąd jesteście?? ja wrocław:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy sale wynajetą ale tam biorą od osoby wiec juz kucharki itd mamy z głowy:) a myslisz ze czerwiec na szukanie sukienki to za pozno??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak rozmawiałam z babeczkami w salonach to mówiły ze 4 miesiące wcześniej najlepiej zamówić. z tego co ja się orientuję to tu u nas we wrześniu jest duzy wysyp ślubów i moze byc problem z zamówieniem bo poprostu sie nie wyrobią. ja stwierdziłam zę raz w tygodniu będę odwiedzała jeden salon. jedną już mam upatrzoną, w srodę idę do kolejnego salonu, tam podoba misię kilka. nie musze ich przeciez już teraz kupować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to tak myslalam zeby wypozyczyc sukienke bo kupowac lub szyć to pozniej niebede miała z nią co zrobić:) ale chyba właśnie zaczne sukienki szybciej szukac, u mnei w miescie sa 3 salony z sukniami ale jeden to taki sredni drugi to same kiecki tej oksany mukhy, w tym trzecim moze bym cos znalazłano a jak nie to pojade do Białegostoku. campinii - widze w stoipce ze tez próbujesz do slubu schudnąc ja tez bym chciala wazyc 55 ale chyba nie dam rady waze 63 w porywach 64 a chcialabym 57 ale jakos nei mam silnej woli:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz co, już sama nie wiem czy chcę. ostatnio jak mierzyłam sukienkę to babka mi powiedziała ze wcale nie muszę, sukienka leżała super:) mam czym oddychać, a jak schudnę to i biust zmaleje. moja waga jest tak wysoka bo nalezę do brubokościstych, aż tak wielu wałeczkow nie mam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princessaa
no z wroclawia jestem tez, my mamy juz kosciol , sale , fotografa , sukienke dla mnie , jeszcze tylko dja musimy znalezc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princessaa
a sukienke kupilam na wyprzedazy w bellisimie we wroclawiu i to pierwsza i jedyna jaka przymierzylam bo jest sliczna i super lezy wiec tylko drobne poprawki do dlugosci i git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princessaa
na sokolniczej. kolo placu 1 maja. tam ogolnie jest duzpo sklepikow malych z sukniami itd ale ten salon jest najwiekszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie właśnie duze sa piersi, brzuszek tez lekko wystaje ale tylko troszkę za to tyłka u mnie zero! :P heheh no moze tez pochodze poszukam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na sokolniczą się wybieram w przyszłym tyg:) a czy tam trzeba sie umawiać wcześniej?? 11 stycznia w hali będą targi ślubne:) wybierasz się??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co dziewczyny, teraz dzwonilam do 5 zespołów i kazdy zajęty :( kurrde jeszcze bedzie tak ze zespolu nie znajde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princessaa
ja sie nie umawialam ale czekalam godzine na swoja kolej:) inna dziewczyna sie umawiala przyszla 10 minut po mnie ale i takm czekala tyle co i ja. natomiast sa tam 2 dziewczyny bardzo mile ktore obsluguja i nie poganiaja a ni nic. mozna mierzyc spokojnie. na targi nie ide bo juz mi nie sa potrzebne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princessaa
dont panic . w koncu znajdziesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 zespołów to jeszcze nic. ja znalazłam po 30 telefonie:o takie czasy;) jeden facet mi powiedział zę ma 3 telefony dziennie na wrzesień a w lipcu i sierpniu ma wolne terminy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princessaa
zaproszenia kiedy bedziecie zamawiac? bo zdaj sie ze ja jakos na poczaaku czerwca chcialoabym porozdawac i porozsylac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja koło marca kupię na allegro;) w tym tyg chcę kupić alkohol bo od stycznia akcyza idzie w górę i będzie droższy... więc polecam pomyślec o alkocholu już teraz jezeli komuś zalezy na tym zeby było kilka złotych taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princessaa
o dobrz wiedziec. ale to juz bede musiala wspomniec rodzicom jednym i drugim bo oni nam robia wesele .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princessaa
ale w takim razie musze sie zorientowac jakie alkohole najlepiej sie nadaja na weselicho i aby to drogie nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam na 19.09.2009:) I mamy sale, kamerzyste,fotografa,kosciol, zespół zamawialam wszystko o lipcu a zaliczki w paździrniku wpłacaliśmy:) Sukienka w maju:P obrączki w maju:) nauki w lutym, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) znalazłam kilka tych zespołów ale kurrde nie wiedziałam ze tak sobie liczą po ok 3 tys :O Jak jednego faceta zapytałam czy z 2800 nie dało by 2500 to powiedział ze jasne ale wtedy bylo by bez wyjscia z domu, czyli jak bysmy jechali do koscioła to oni by nie grali tylko jzu sie na sali rozstawiali ... no i wsród rodzinki toby pewnie było zle przyjete ... ja tam bym wolala bez grajków wyjsc z domu ale wiem ze inni z rodziny uwazają ze tak powinno byc:P znalazłam jeszcze jeden fajny zespół który podczas wesela robi show takie ok 15 minutowe, facet przebiera sie za elvisa i robi występ rock'ndrollowy na srode sie z nimi um,ówilismy :P kamerzyste i fotografa w tym tygodniu postaramy sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×