Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

olivvia

Juz zaklepane! 19 wrzesien 2009 - Wpisujemy

Polecane posty

jak uważacie;) a co do wiązanki to sama nie wiem jaka bedę miała.. a kurs podajrze od lutego bo w czerwcu mam wesele przyjaciółki to sie już popisze troszku:D;D oczywiście walc do Pectus To co chciałbym Ci dać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już gdzieś kiedyś czytałam o tych chwtach ślubnych. u fryzjerów, wizażystek, u florystek, ze jak usłyszą słowo ślub, ślubna, ślubne, ślubny to cena danej usługi rośnie o 40-50% dlatego też ja raczej nie będe mówiła że to ślubne ma być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przed chwolą ją tu wrzuciłam, nic trudnego;) a torba juz poszla w odstawke bo widać jak wyblakła, a bardzo szybko się brudziła:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poki co to w biurze siedze i nie mam na tym kompie zdiec ale moze nie bede sie palowac i dam na nasza klase. pod warunkiem ze Biaalllaaa zrobi t samo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuu tyle wpisów:) no ladnie ladnie dziewczyny :) chyba posłucham waszej rady i wybiore sie do wizazystki :P co do wiązanki to ja kiedys myslalam o kaliach teraz zastanawiam sie nad wydłuzonym bukietem z białych róż i białych kalii, podobał mi sie tez bukiet z konwalii ale niestety konwalie to tylko maj i początek czerwca http://wedding.w8w.pl/KWIATY/Bukiety%20%C5%9Blubne/Konwalie/slides/062003lilyofvalley.html ale tez zachwycil mnei ten pstrokaty bukiet ze storczyków http://wedding.w8w.pl/KWIATY/Bukiety%20%C5%9Blubne/Storczyki/slides/natbouquet.html no i ten http://wedding.w8w.pl/KWIATY/Bukiety%20%C5%9Blubne/Storczyki/slides/wedding%20bouquet32.html ale to tylko tak wstępnie storczyki są mega drogie więc chyba sie na nie nei zdecyduje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj przepraszam zapomniałam ze mam niedostępne dla nieznajomych:) już się poprawiłam;) otworzyłam się;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejciu jakie wy śliczne jesteście:D cudownie bedziecie wyglądały w sukni;) a dzieci jakie kuci kuci hehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mi się dzisiaj nic nie chce:o o 13 mam wigilię w pracy, darmowa wyzerka;) a potem muszę iśc do szkoły:o no tak mi się nie chce ze normalnie masakra:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie pisze prace do szkoly :P a nad głowa skacza mi moja mała i jescze siostra przyszła ehhhh a sukienka dalej nie wybrana:( z ednej strony mam jeszcze duzo czasu ale jak slysze ze prawie wszystkei juz mają kiecki :( w niedziele jedziemy do Białego, pochodze po sklepach tampopatrze słuchajcie a czy jesli nawet teraz nie chce kupic ani zamowic do wypozyczenia do moge sobie przymierzyc kiecke:P? Czy ekspedientki beda krzywo patrzec jak w sumie nic nie przymierze? Bo takpomyslalam ze moze przymiezylabym kilka rodzajó kiecek i zobaczyła jak w poszczególnych fasonach wyglądam i moze wtedy moglabym cos uszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wiecie jak my z M wczoraj gosci liczylismy:P liczymy liczymy ja mam mniej wiecej wizje jak pousadzam no i jakos sie doliczyc nie mozemy(wczesniej wychodzilo troche wiecej osób) dopiero jego mama przyszła i mowimy jej co i jak a ona do nas czy siebei pliczylismy :P heheh ojj jak my sie smiac zaczelismy :P zrobimy wesele i dla nas obiadu by nie było:P a wizje tortu tez juz mam u nas w miescie cukiernia robi pyszny tort czekoladowy z czekoladowym kremem i oblewają go czekoladowa czekolada mmm pycha :) no wiec wczoraj zamawialam dla M. na urodziny ten torcik i zapytalam czy mozna bylo by go zamowic na wesele tylko oblany białą czekoladą :) oczywiscie mozna i tak sobie wymyslilam ze nie chce zadnych kwiatowych ozdobien tylko z lukru lub jakiejs masy zeby byla na torcie zrobiona taka wstązka zeby tort wyglądał jak prezent :) a po ile u was jest kg tortu bo ja myslalam ze troche tanszy jest tort a tu sie okazuje ze 30 zł/kg to nawet nie chce myslec ile podrozeje do nastepnych wakacji:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o my jeszcze dalecy jestesmy od myslenia o torcie , o zaproszeniach o wodeczce bo oboje chorzy z grypa w lozku lezymy :( mielismy wczoraj sie z djem zobaczyc no i lipa.nie wyszlo. jeden plus jest tylko tego ze mozna sobie wolne od pracy zrobic w lozku polezec wygodnie i poogladac mnostwo filmow:) ale ile mozna no..zejdzie pewnie tak do poniedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sa inne rzeczy do robienia niż ogladanie filmów:D a jak sie tak porzadnie wypocicie szybciej dojdziecie do siebie:D;D ja kiecki jeszcze nie mierzylam moze jakos w lutym sie udam bo jeszcze jest troche czasu;) słyszałyście że wódka idzie o dwa złote na butelce do góry? jazda;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pin - pójdę pod wiatr jak wam sie podoba ta piosenka?? hm.. dziewczyny jeszcze miesiecy!!!! jujuju womanizer;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dla mnei z jednej strony to juz tylko 9 miesiecy ale jak tak spojrze z i9nnej perspektywy to kurcze kiedy te 9 miesiecy minie :) słuchajcie chcialabym zrobić M. niespodzianke i dac mu prezent na nasz slub wlasnei w dniu slubu jakąs wycieczke tylko gdzie mozemy sie wybrac, Pewnie pod uwage mogę wziąść jedynie Polske bo wydatków bedzie wiec tak sama mysle ze z 1500zł uzbieram no i z czasem jestesmy ograniczeni ok 3 dni nie wiecej bo raczej urlopu nei dostaniemy co polecacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak lubicie jeziora to moze do jakiegos hoteliku na mazury np:) tam jest duzo urokliwych miejscc. a dla mnie te 9 miesiecy to strasznie duzo, bedzie mi sie dluzyc niemilosiernie :) kiedy zaczniecie chodzic na nauki przemalzenskie? zdaje sie ze my jakos od stycznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam kurs w szkole wiec nie musze chodzic na nauki a to chyba 3 miesiace przed ślubem sie chodzi co?? ja tylko jakies tam trzy spotkanka z seksuologiem i zapowiedzi i to wszystko już pytałam księdza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co u nas w parafii ksiądz chyba tego nei wymaga :O ja niewiem ale wogle nas o to nei zapytał, mąż ma kurs przedmalzenski, ja nie mam, a mojego meza bratowa mówila nam ze brała 8 lat temu slub w tej samej parafii i jak powiedziala ze ona nie ma to tylko ręką machnął i powiedział oj na msze dacie ibedzie po klopocie ciekawe jak bedzie w naszej sytuacji a co do wyjazdu na mazury hmmm fajny pomysł tez o tym myslalam, w tamtym roku bylismy w mikolajkach w fajnym miejscu, i teraz tak pomyslalam ze moze gdzies indziej najbardziej chcialam do zakopanego tylko z podlasia jechac az tam to caly dzien pozniej bysmy w sumie mieli poltora dnia dla siebie tam a to troche duzo i jeszcze ta mecząca podróz w sumie nie oplaca sie dlatego dokladnie przemysle mazury :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tu taka cisza?? dzis próbowałam Pana Tadeusza z rodzicami iii... heheh superaśnie ;*jaka ona dobra ta wóddeczka eh a tu jeszcze 9 miesiecy:D:D pozdrówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×