Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

olivvia

Juz zaklepane! 19 wrzesien 2009 - Wpisujemy

Polecane posty

sale dekoruje mnie w prezencie przyjaciółka która jest plastykiem więc to w zasadzie tak jakbym kogoś wynajeła.. ale myśle ze jak by ona mi nie zaproponowała tego to bym sama to zrobiła..tyle teraz tego na necie że w zasadzie nic trudnego... a jaki samochód do ślubu?? ja bryczka to już postanowione;))) a co do firanek hehe jak się ubierze taka sukienkę wygląda o niebo lepiej a takie ładne są te zdobienia że szok ale spokojnie każdy ma swój gust i tego się trzymajmy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze powtarzam ile ludzi tyle gustów :P no mi sie strasznie podobaja male drobne koroneczki. W tej sukience co podawalas linka ta 38 wydaje mi sie wlasnie ze na gorsecie to jest koronka taka delikatna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta kiecka 38 tez jest boska kurcze trzeba normalnie iść mierzyć bo tak jak się ogląda to co 2 ładniejsza ale ciekawe jak na nas by wyglądała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.maggiesottero.com/dress.aspx?style=R1014LU a co myslicie o tej? http://www.maggiesottero.com/dress.aspx?style=V7021 na tą namawia mnei pare osób ale ja nie jestem przekonana- taka ciezka sie wydaje i nic szczegolnego w niej nei ma http://www.maggiesottero.com/dress.aspx?style=V7036 natomiast w tej strasznei podoba mi sie ta fryzura :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 świetna normalnie podoba mi sie fryzurka taka sobie jak kto woli ale jazda mam pracę w końcu od czerwca się tyle nasiedziałam aż w końcu mam hehe ;))) no oby tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne te kiecki maggie sottero :) a robicie poprawiny? Bo my sie narazie zastanawiamy, bo na poproawiny tez bym jakąs kiecke sobie uszyła:) a gdzie pracujesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zakłady buchmacherskie jeszcze nie wiem co i jak ale wazne ze praca jest;p poprawiny oczywiscie nie ma innej opcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do tej pory tez siedziałam w domu z córeczką ale od stycznia tez ide do pracy :) narazie pewnie do jakiegos sklepu bo ciągle sie ucze zaocznie i najlatwiej mi tak bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princessaa
ja na poprawiny kupie sobie sukienke ale krotka przed kolano , przewiewna na ramiaczkach bo przeciez wtedy to w koncu bede sie mogla wyszalec, wytanczyc , napic, zjesc wiec ma byc wygodna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
princessa - ja wlasnie pisałam ze moze nawet krótszą niz w tych linkach tylko na taki styl... bo strasznie podobaja mi sie te kiecki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princessaa
hehe no tak. a ni chodzilo choc fakt nie zawarlam tego ze bede szukac kiecki na poprawiny mniej strojne niz te w linkach. choc te sa ladne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm czyli chcesz sukienke taką bardziej na luzie tak? Moze to i lepszy pomysl :) dobrze ze mam jeszcze duzo czasu i na spokojnie moge wszystko przemyslec:) zespół juz tez zamowilismy, słuchalismy paru kawałków i naprawde byłam pod wrazeniem facet wykonuje utwory od zwyklych disco polowych po takie jak Garou Gitan, i najnowsze przeboje polskie i zagraniczne:) do tego robią elvis show :) piosenke na pierwszy rozwazamy univers w perly zmienic deszcz lub zostan ze mną a dla rodziców chyba krystyna gizowska - moj staly ląd :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princessaa
wlasnie na poprawiny szukac bede ladnej zwiewnej i na luzie :-) a nasz piosenka pierwsza "zawzze tam gdzie ty"lady pank. choc mysllelismy zeby walca zatanczyc a przy tym no to sie nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a co myślicie o dzieciakach idących przed młodymi do ołtarza?? bo mam kurcze wysyp dzieci w rodzinie i fajnie byłoby je wkręcić;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładnie jeszcze czasem kwiatki sypią dziewzynki u mojej ciotki kilka lat temu tak bylo, ale przewaznie sie księza nie zgadzają bo to zeby w kosciele nie brudzic :P ja mam brata 9 lat siostre 5lat i mąż chrzesniaka 6 lat, i jeszcze 2 bratanice 10 i 13 lat ... i zbytnio nie wiedzielibysmy kogo wziąść zreszto chrzesniak wstydliwy a jak juz spotkają sie z moją siostra to glupieją i balabym sie ze cos mi odwalą na tym ślubie:P heheheh no ewentualnie moglabym wziąść brata i meza bratanice 10 letnią ale to moj brat by niósł dajmyu na to obrączki na poduszeczce a malej co bym dała? I gdzie by pozniej mieli stac i ile wczesniej przed nami mieli by isc?? kurcze chyba za duzo niewiadomych jak nigdy tego na zywo nie widzialam i troche bym sie bala:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to mam dwoje 2letnich dzieci, w dniu naszego slubu będą mieli po 2,5 dziewczynkę i chłopczyka. tydzień róznicy między nimi. wyobrazacie sobie jakby tak szli razem on w garniturku ona w sukieneczce przed nami. ona mogłaby sypać kwiatuszki a on potem podac obrączki;) tak sobei wymyślam;) dziewczyny a jak u was z alkoholem?? ja chyba dzisiaj pojadę na wielkie alkoholowe zakupy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm wiesz campini niewiem no jak chcesz... tylko tak jak mówie kurcze ja sie boje 5 i 6 latak na takie cos wziąść bo neiwiem co im do glowy przyjdzie:P a co mówiąc o 2,5 letnich maluchach przeciez takie dzieci mogą nei zrozumiec o co chodzi... wytlumaczycie im 20 razy oni pokiwają glowami ba nawet moze jeszcze pokaża jak mają tpo robic wszystko bedzoie ok a na slubie moga sie zestresowac ze tyle ludzi itd... jeszcze wezmą ci i obraczki zgubią:P dopiero by było:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) byłam dzis u krawcowej :) powiedziała ze za to sukienke + welon + halka + podwiązka wezmie do 1800 zł ze moze wyjsc taniej ale drozej jzu napewno nie .... hmmm czy to duzo na sukieneczke liczyłam 1200 :O ale widze ze jednak troche wiecej bedse musiala zaplacic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princessaa
nic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś tu przycichło trochę... POBUDKA!!! dziewczyny mam już wódkę!!! wam też radzę kupić alkohol jeszcze w tym roku, bo ceny od stycznia wzrosną. rodzice sprawdzali mi w polmosie krakusa. z 0.5 coli kosztował 19zł. a pojechałam do selgrosu i taki sam krakus kosztował 17,37. na 120 butelkach zaoszczędziliśmy 240zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja próbowałam odswezyc temat ale jak napisdalam co u was itd, zebysmy sobie tu rozmawialy nie tylko o ślubie ale ogólnie tez miały taki swój wątek ... to princessa bardzo przyjemnie odpisała \"nic\" no wiec nic nie pisalam mi alkohol miala mama jechac kupic a nie orientujesz sie ile mniej wiecej kosztuje bols? Bo my chyba bolsa bedziemy miec jak myslicie to dobru wybór czy lepiej inna kupic? chcialam pana tadeusza ale jest za drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam wódki nie piję więc się nie znam, ale z tego co mi mówili to po bolsie głowa boli. w selgrosie z tego co pamiętam kosztował 18zł z groszami. jezeli kupowałabys tam, można spokojnie do nich zadzwonić to podadzą ci ceny. zależy gdzie chcesz kupować:)trzeba popytać w kilku miejscach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moglam sie owstrzymac z tym nic:) bo nic sie nie zmienilo. ide tylko umowe z fotografem podpisac i pogadac z djem, pozatym spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moglam sie owstrzymac z tym nic:) bo nic sie nie zmienilo. ide tylko umowe z fotografem podpisac i pogadac z djem, pozatym spokojnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale chodzilo mi ogólnie co u was :) jak sie czujecie jak uklada wam sie z waszymy facetami:P u mnie co do slubu to narazie zastój :P sukienka uszycie 1800 :O a na kiecke liczylam z 1200 wiec chyba musze poszukac jakiejs do wypozyczenia dzis mamy spotkanie z kamerzysto ma do nas przyjechac pokazac filmiki ale liczy sobie 1400:O kurcze koszt wesela robi sie co raz wiekszy :O wszyscy sobie licza takie stawki i to w malej miescinie, az jestem przerazona słuchajcie a jak liczycie tort? 10dag na osobe czy inaczej...? Teraz mam duzo czasu wolnego zastanawialam sie zeby zrobic samodzielnie zaproszenia ale jak poczytalam o tym wszystkim to wole zamowic na allegro :P heheh dla gosci tych dalszych to takie zwykle zamówimy : http://www.allegro.pl/item498390986_zaproszenia_zawiadomienia_slubne_nowosc.html http://www.allegro.pl/item498223575_zaproszenia_slub_slubne_skldane_na_3_lub_na_2.html http://www.allegro.pl/item497765582_zaproszenia_na_slub_personalizacja_gosci_gratis.html http://www.allegro.pl/item499546118_zaproszenia_zawiadomienia_slubne_perla_nowosci.html a dla blizszej rodziny to zamierzam kupic naprawdę wspaniale, takie zeby byly piękne i wogóle:P a dla moich ciotecznych braci i sióstr tak myslalam zeby dac cos takiego : http://www.allegro.pl/item505109455_pro_zaproszenie_wezwanie_na_slub_probka_gratis.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×