Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

olivvia

Juz zaklepane! 19 wrzesien 2009 - Wpisujemy

Polecane posty

dziewczyny mam do was jeszcze jedno pytanie Czy naszymi swiadkami mogą byc brat mojego męza i jego żona??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się ż emogą bez problemu. z resztą ksiądz udzieli ci pewniejszej odpowiedzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a moze macie jakies suknie upatrzone w necie:)? Moze wkleicie linki :) to troche popatrzylabym bo wogle nie mam pomyslu na kiecke:( podobały mi sie z salonu maggie sottero ale takie to za drogie ... planuje wypozyczyc sukienke z jakiegos zwyklego salonu tak do 1200zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja będę szyła już napewno. utwierdziłam się w swojej decyzji:) zaraz wyslę ci linki które mi się podobają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princessaa
ja nie dam lionka do swojej kupionej bo tu wszyscy jezdza po kieckach. a skoro ja wiem jak slicznie ona na mnie wyglada to nie bede tu sie narazac na nieprzyjemne slowa bo mnie to nie interesuje :-) a zastanawiam sie wlasnie jak przekonac rodzicow swoich i mlodego ze nie chcemy kamerzysty i ze dla nas to on jest zbedny :/ tak sie uparli ze za jakis czas to do klotni dojdzie jak nic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawaj linka dawaj;) przeciez to tobie ma się podobac a nie innym... a ja jestem strasznie ciekawa co podoba się innym babkom;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Princessa przestan po co zwracac uwage na jakies zazdrosne babsztyle:P dawaj linka, przeciez wiadomo ile ludzi tyle gustów:P ja jestem na razie wogle nei zdecydowana niewiem jaki ma byc to model czy w ksztalcie litery A, czy jakas beza:P czy moze bardziej obcisła sukienka:P kurcze wiem jedno chce miec taką sukienke, jakiej nigdy nei bede miec juz mozliwosci zalozyc ... bo jest kupa sukienek do slubu ladnych skromnych ale wiem ze taka tylko np. innego koloru moge zalozyc do kogos na ślub lub na sylweter dlatego bym chciala zeby sukienka byla wyjatkowa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
campini - bardzo podoba mi sie ta z allegro i ta druga do ktorej podalas linka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princessaa
campini :) a ty ogladas te suknie w linkach na zywo? bo moge ci powiedziec ze 3 , 4 i 5 sa potwornie ciezkie.wiesz zalezy jak kto lubi. mi np bardziej odpowiadaly od poczatku suknie w litere A ale te lekkie. natomoast te sa bardzo ciezie. ale obejrzysz to zobaczysz:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj właśnie ide je oglądać. najbardziej zależy mi na tej ostatniej z lisy, ale zobaczymy. mogę w niej fatalnie wyglądać. tą z allegro mierzyłam, byla lekka i bardzo wygodna, a mierzyłam do miej podobną tylko miała powywijane takie ślimaki z boku i już miałam wrażenie ze mam na sobie zbroję rycerską;) fajnie by było gdyby ta różona była tylko z pozoru ciężka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja mam tylko dwa pytania bo ogolnie jestem z sierpnia :P ile liczycie alkoholu i napoi na osobe na jeden dzien? olivvia jestes z katowic? bo ja tez mam zespol ktory robi show i udaje elvisa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ja jestem z woj. podlaskiego :) ale ten pomysł z elvisem strasznie mi sie podoba:) i rodzince tez:P my napoje mamy wliczone w cene za osobe tylko alkohol musimy kupic liczymy po 0,5 na glowe ... wesele jest na ok70-75 osoby butelek kupujemy ok85, bo jeszcze liczymy ok 10 na szlabany :) princessa- niewiem dlaczego krytykowana była twoja sukienka, jest bardzo dziewczęca i delikatna:) Nie obraź sie ale mi ten tren troche nie pasuje, ale moze popostu tylko na zdjeciu tak wygląda :) Ja tez szukam sukienki lekkiej, wygodnej i dobrej do tanczenia a zarazemniepowtarzalnej, wyjątkowej itd:P zobaczymy czy taką znajde:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tej strony co podalas trochę zaciekawila mnie suknia Angie i Luna tylko ciekawe jak na zywo wyglądają. Princessa a jak cenowo? Bardzo drogie są te kiecki i czy jest mozliwosc wypozyczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
princessa ja też uważam ze jest ładna:)i tren też mi się podoba bo sama chcę mieć z trenem. ale nie chcę śnieżnobiałej. chcę w koloze kosci słoniowej. mam dylemata dzisiaj.:( mam isc do sanu, kolezanka mi się wykruszyła, nie moze pójśc, ale narzeczony chce mi towarzyszyc... nie jestem jakaś tam przesądna ale jednak kurcze lekki opór jest;) jak myślicie? zostawic go przed salonem?? to nie powinno długo trwać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a wiecie juz np. jak chcecie byc uczesane? itd??? Ja wiem napewno ze zadnych rekawiczek, welon bez lamówki króciutki najlepszy taki do ramion moze byc ciut dłuzszy, wlosy mam jasny blond, wszystkie upiete nisko w "kok" ale niechce zwyczajnego zwyklego koka tylko jakos fajną fryzurke na kształt koka:P niewiem czy zrozumiecie o co mi chodzi:P i welon tak wpiety aby przykrywal fryzurę:P hmmm buty to tak pomyslalam ze nie bede kupowac białych mogą być np jasne złote lub ecru do białej sukni? I tak jeszcze zastanawiam czy na wrzesien kupowac cos na ramiona (bolerko, etole itd) moze byc bardzo ciepło a może byc cimno jak cholera:P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
campini ja swojego to zabieram normalnie i ma mi powiedziec która jemu sie podoba:P DLa mnie jego opinia najbardziej sie liczy :) a w przesądy nei wierze jestesmy razem po ślubie 3 lata :) mamy 10 miesieczne dziecko i dla niektórych to głupie ze teraz bierzemy slub koscielny ale My teraz sie na to zdecydowalismy i juz :) I w zadne przesady nie wierze :) Campini jesli psujecie do siebie i bardzo mocno sie kochacie to napewno bedziecie razem do końca:) czego wam zyczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://images.google.pl/imgres?imgurl=http://www.fryzurki2008.pl/slubne2.jpg&imgrefurl=http://www.fryzurki2008.pl/fryzury-slubne.php&usg=__pCHg6_anKTLyTR6fh_P6v8CS24g=&h=407&w=300&sz=58&hl=pl&start=2&um=1&tbnid=V97b7wkAL3arRM:&tbnh=125&tbnw=92&prev=/images%3Fq%3Dfryzury%2B%25C5%259Blubne%26um%3D1%26hl%3Dpl%26lr%3D%26sa%3DX coś takiego??;) dobra zabieram go ze sobą i mam w nosie przesądy:) dziękuję olivvko;) ja jeszcze nie wiem jak chcę być uczesana, nawet o tym jeszcze nie pomyślałam, ale już się zacznę rozglądać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moze cos takiego ale do konca sama niewiem ale wiem ze ma byc cos nataki kształt, delikatnie, kobieco:) kurcze wiesz ja juz tez bym poszła z mezusiem pooglądac aleon mi mówi ze za wczesnie jeszcze:P a mi chodzi o sam fakt pooglądania ich na zywo- nie moge sie tego doczekac:P campini a liczyliscie juz koszty ile mniej wiecej wam wyjdzie?? i duze wesele robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będzie jakies 110osób łacznie z dziećmi. zamkniemy sie w 20000. ja się chcę umówić niedługo z krawcową zeby napewno jej nie stracić bo babka jest dobra i muszę ją mieć;) tylko się rozglądam. narzeczony też już chce się porozglądać z agajerkiem. ale kupować jeszcze nie będziemy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my w tamtym roku kupowalismy nowy garnitur i mąż w nim pojdzie tylko musznik i koszule nową sie kupi:) a drogo u was fotograf bierze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fotografem będzie mój znajomy, bardzo sie ucieszył jak go poprosiłam. zapłacimy tylko za wywołanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to fajnie macie:) u nas 1000 zł za reportaz od 14 do 2 w nocy + kazde jedno zdjęcie plenerowe 30zł +kazde zdjęcie w studio 45zł przeraza mnei to bo ja nie chce fotografa na weselu tylko bym chciala wlasnie na samym slubie w kosciele i w domu na początku, a tu takie ceny, musze dobrze poszukac :O bo inaczej to wesele wyjdzie mi o wiele za duzo:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biaaalllaaa
ja tez biorę ślub 19 września załatwione mam już wszystko tzn no produkty kucharce trzeba kupic no i sie ubrać na nauki nie musze chodzic tylko miesciac przed jakieś spotkanie :) a kiecka hm.. mam 157 wiec bedzie ciężko a od lutego ruszam przymierzać suknie;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biaaalllaaa - witaj:) widze ze tylko ja jestem na szarym koncu i narazie mam samą sale i kościół i nic wiecej :P heheh dzis mam rozmowe z zespolem co tego elvisa robią :P zobaczymy co z tego wyjdzie no ale jak zaspiewają mi z 2500 tys to padne:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biaaalllaaa
witam;) słuchajmoja orkiestra bierze 3200 ;/ z poprawinami ale jest tam karaoke na poprawinach;) 4 piosenki oni dwie my itd na weselu wybuchy konfetii oraz wodzirej hm.. strasznie duzo chca w ogole cale wesele duzo kosztuje. Mi wyprawiaja rodzice całe szczeście bo sama zdecydowałabym sie raczej tylko na jakieś przyjęcie po kościele (obiad czy cos takiego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasz zespół bierze 2200 jezeli będą grali w 3 osoby a 2800 jak w 4. będą grali tylko na weselu, na poprawinach będziemy puszczać z komputerka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My z męzem praktycznie to sami wyprawiamy ale rodzice z jednej i drugiej strony koniecznie chcieli sie dorzucic i tak wyszło ze troche moje meza rodzice nam dadzą troszke moja mama a reszte sami wesele planujemy zamknąc w 15 tys... dlatego zespół mnie przeraza :O ja niewiem zespół 3osobowy trzeba doliczyc również do restauracjii cxzyli wychodzi na zespoł jeszcze 300 zł i sami chcą 2800 w malej miescinie myslalam ze zespół to góra 2000 chodzi mi o 3 osobowy zespół...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biaaalllaaa
no ja tak sama z małej miejscowości ale co poradzić..hm rodzice planuja wydać po 10000 zł każy czyli już masz 20 tys. do tego nasze stroje(sami kupujemy) to wyjdzie jakieś 25 tys;/ ale warto co nie;) ja juz sie doczekać nie moge i jestem przeszczęsliwa mój Misiek w końcu będzie mieszkał ze mna eh cudownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×