Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

olivvia

Juz zaklepane! 19 wrzesien 2009 - Wpisujemy

Polecane posty

biaaalllaaa - pewnei ze dobra tylko droga :( z checią te zbym ją wziela ale wodke mama na siebie wziela i nie chce zeby zaplacila nie wiadomo ile, zreszto jak bysmy sami kupowali to tez chyba bym kupowalatanszą a nie pana tadeusza bo niestety jak juz pisalamdroga;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja patrzylam u nas w wiekszych sklepach to ok 25-27 zł Pan Tadeusz ale w hurtowniach nie patrzylismy chyba powiem mamie zeby tadka kupila tylko ze poszukamy wlasnei gdzies po 19 zł moze będą dzis niedziela handlowa i myslalam ze salony z sukniami otwarte pojechalismy do Białegostoku i klapa:( wszystkie pozamykane .... dotego samochód nam na skręcie padł (siadł akumulator) kurwwww... myslalam ze zawalu dostane jak zobaczylam samochód jadący z naprzeciwka niewiedzialam czy uciekac czy z mezem samochód do boku sciągać, kurcze najgorsze było to ze w sierpniu mielismy wypadek samochodowy i teraz jakos tak strasznie sie boje, normalnie sie prawie poplakalam, na szczęście mój mądry i zaradny :D mąz sobie poradził i szczesliwie dotarlismy do domu i wogle niewiem czemu tak sie stalo samochód byl dosyc niedawno kupowany ale strachu sie najadłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no najlepiej po hurotwnich spytać i w tym roku kupić bo ceny od stycznia ostro idą w górę.. ja tez miałam raz wypadek no może stłuczkę od tego czasu boje sie strasznie jeżdzić .. innym razem jak jechałam sale zobaczyć to nam akumulator chyba z 3 razy padł;/ pierwsza próba w ogole nie dojechalismy ojciec nas sciągał po kilku godz ładowania postanowiliśmy pojechać było niby ok pojechaliśmy do tej babki ona chciała jechać swoim autem a my zaproponowaliśmy że pojedziemy naszym no i pojechaliśmy zobaczyliśmy mieliśmy wracać i nie odpalił;/ ale siara my tu babke chcemy odwieśc a tu nie da rady;/ zadzwoniła po męza po pchaniu jakoś zaskoczył aleee pojechaliśmy tylko do połowy wioski i dalej nie dało rady zaś dzwoniliśmy po teścia i nas ściągał masakra normalnie;/ hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biaaalllaaa to wy tez patrze z przygodami u nas wypadek w skutkach tez nie byl grozny, ale wyglądał dosc powaznie, jechalismy samochodem tesciów (tico) i bus w nas wjechał, w strone meza odrzuciło nas dosc spory kawalek, jeju jeszcze córeczka z nami jechała, to bylo strasznie mi i malej nic sie nei stalo ale M. głowe zszywali i reke i mial stluczone biodro polezal na obserwacji 3 dni teraz to dziekuje Bogu ze tak sie skonczylo ale wystarczyło by zeby fotelik byl umieszczony za mezem i nawet niechce myslec co by sie stało, albo zeby nas doslownie pol metra dalej odrzucilo, bysmy wpadli jeszcze na słup:( teraz kupilismy meganke i kurde mąż tlumaczy mi ze obroty są zle ustawione i jak dłuzej wolno jedziemy to samochód gasnie, a wyjezdzalismy z auchanu i tam wiadomo kolejki do wyjazdu i zapalalismy go z 6 razy po gasł, i przez te czeste zapalanie samochód padł na zakrecie :O kurrwwww.... wiecie na ok 300-400 samochodów zatrzymaly sie 4, w tym jeden tylko szybe otworzył i zapytał co sie dzieje, jeden pomógł zepchnąc go na pobocze, jeden facet nam pomógł go popchnąc ale kurde wepchnelismy go w piach i jak mąż proobowal wyjechac to zgasł :O no i wkoncu jakies mlode chlopaki nam go pomogli wyciagnąc z tego piachu i na popych i poszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo to widze ty masz gorsze przygody;/ całe szczęscie ze to sie tak skaczyło;* pozdrawiam a już niedługo świeta i cała dietę diabli wezmą:P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam weekendową przerwę w pisaniu;) jeszcze tylko jutro do pracy, w wigilię wzięłam urlop, trzeba cos w domu zrobić;) wiecie co wam powiem...muszę się pozalić trochę:( w co drugi weekend mam szkołę, nocuje wtedy u narzeczonego. jedna jego siostra mnie nie trawi, olewam to bo szkoda mi na nią nerwów, ale miarka isę zaczyna przebierać:o w sobotę miałam rano iśc do szkoły, nie chcialo mi się, stwierdziliśmy w lubym ze pośpimy dłuzej, to ta pinda włączyła muzykę na ful i zaczęła łazić po domu i sie rozbijac z gratami jakimiś:o wczoraj wieczorem przyjmowała u siebie jakichś gosci, dla mnie to jakiś margines, ale leje na to z kim ona się zadaje:o poszliśmy pod przysznic z moim G. on pierwszy, zrobiłam mu pilign, potem ja, a on juz wyszedł. weszłam do wanny namoczyłam się, wyszorowałam gąbką, byłam cała w pianie, a ta pinda stwierdziła ze będzie zmywała po gosciach. przez 15 min stałam mokra w wannie, zmarzłam jak cholera. mieszkają w starej kamienicy na 4 piętrze i jak w kuchni leje sie wodę to w łazience już jej nie ma:o dobrze wiedziała franca ze się kąpię, i specjalnie to robiła:o położyłam sie do łóżka, już zaczęłam przysypiać, była 22.15 a ta franca muzykę na ful:o szlak mnie trafia:o jest starsza o rok, na syna z wpadki w wieku 17 lat:o a zachowuje się jakby miała 13:o narzeczonemu wstyd za nią jak cholera,ale nic nie moze zrobić:o czekamy na ten ślub jak na zbawienie:D zeby mógł się wyprowadzic z tego \"burdelu\" i wprowadzić do mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wcześniej nie da rady?? eh przerabane jak sie trafi na taka francę wiem ławto sie mówi nie daj sie itp ale jak zauważy że masz głeboko w dupce co ona wyprawia to ja samą szlak trafi bo nie bedzie wiedziała jak Ci zaleść za skórę ale chyba najlepszym rozwiązaniem była by ta przeprowadzka;/ do września jeszcze 9 miesięcy Trzymam kciuki buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ją olewam. na początku była do rany przyłóż. gadałysmy wieczorami jak nawiedzone we 3, bo ma jeszcze jedną siostrę w moim wieku. a od sierpnia jej odpierdzieliło. usiawomiła sobie ze mój G się wyprowadzi z domu i jedna pensja im odpadnie, będą musiały same utrzymywać mieszkanie. takich głupot nawymyślała o nas znajomym ze szok. nagadała ze ich matka nie zgadzas ię na ten ślub:o ze jak będziemy się budować to ona będzie blokowała nam pozwolenie na budowę:o a pracuje jako sprzątaczka w urzędzie miasta na wydziale geodezji:o (pozwolenia wydaje starostwo). wytykała mi moją przeszłosć, o której luby wie:o a samazaszła w ciążę w wieku 17 lat, a w tej chwili jest po rozwodzie, bo doprowadziła męża do załamania:o chciała matkę przekabacić, i jej też głupot nagadała, ale na szczęscie matka w porę się opamiętała:o mój luby zrobił remont w mieszkaniu za własną kasę mimo ze niedługo się wyprowadzi, kładł panele po nocach, a ta zadzwoniła do ojca ze ona wszystko sama zrobiła. a ojciec z pretnsjami do G ze nic nie robi:o normalnie szok, jakie świństwa potrafi zrobić siostra bratu:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no juz w srode swieta dlatego ja teraz sobie uzywam :P hehe jem co chce w swieta bedzie tak samo no po swietach troche sie opamietam ale i tak diete zaczne dopiero 1 stycznia :) campini - to rzeczywiscie przechlapane macie, my naszczescie nie mamy takich problemów, czasem mnie ktos z rodziny M. wkurzy ale robią to chyba nie swiadomei poprostu jzu tacy są, a ja tez sie nie zloszcze i jemu nic nie mowie bo wiem ze mogloby mu byc przykro... a ta dziewczyna sie nie przejmuj, ja bym z nią porozmawiala zapytala o co jej chodzi dlaczego jest taka podla i ciągle miesza i dotego jest dla was taka wredna wygarnęła bym jej w twarz mzoe by sie opamietala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja się nią ni eprzejmuję, ale wiecie jak widze jak przykro jest mojemu facetowi to mi sie serce kraje. kiedyś prawie się pokłóciliśmy przez to ze go zaczęły podpuszczać jaka to ja zła jestem, bo mu powiedziałam ze jest mi przykro ze całą noc balował, fakt ze było to w pokoju obok, ale cały wieczór się zarzekał zę tam nie pójdzie a potem nawet nie wiedziałam kiedy wyszedł i nie wrócił. poszłam spać sama. taka jego mała wpadka. ja poszłam do szkoły a on miał sobie to przemyśleć. ja z resztą też, czy aby nie przesadzam. potem poszliśmy na długi spacer, porozmawialismy sobie, wyjaśniliśmy. doszliśmy do wniosku ze one chcą nas skłócić, to potem rozpłakał mi się po tym jak powiedział zę matce chciał dom stawiać a ona mu takei swiństwa mówi:o ale najważniejsze ze jesteśmy szczęsliwi:D po 1,5 roku bycia razem, nie kłóciliśmy sie ani razu:D:D rozmowa czyni cuda:D chwila milczenia, ochłonięcie a potem rozmowa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko jaka bezszczelna krowa z tej stostry. powinniscie we dwojke z nia poagadac o ile sie da z taka osoba pogadac na tyle aby do nij cos dotarlo. ale strasznie wam wspolczuje naprawde. ja bym ja udusila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotoMałopolskaŚląsk
Witam serdecznie. Od kilku lat robie zdjęcia na ślubach. Posiadam pozwolenie na fotografowanie w kościołach oraz odpowiedni sprzęt - dwie lustrzanki, dwie lampy, jasny obiektyw. Obecnie kończe swoje rozbudowane PORT-FOLIO więc przydało by mi się jeszcze kilka ślubów. Jeżeli się zgodzicie na zamieszczenie kilku waszych zdjęć w moim portfolio wykonam wam zdjęcia na waszej uroczystości ślubnej. Dotyczy to 2009roku, mam jeszcze kilka wolnych terminów. Odpowiadam tylko na E-maile: nowafotografia@wp.pl (odpisuje na każdy wasz meil) :-) TEREN DZIAŁANIA: malopolska śląsk ( tychy pszczyna wadowice kęty zator andrychów osiek polanka wielka żywiec międzybrodzie bielskie dwory okolice tych miast )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
______________./\\. ____________ __>_( ɕѼ Ҩ . ___________@.♥ \'(█) ♥ *$ ________Ѽ \"( ()♥t (Ѽ)o*♥* _______(█),-♥.-Ѽ _Q@,0 ɕ(█) ____________>o*oѼ @.< _________o`-.♥.-@\"\"-Q \'♥~@\' ______♥.\'`Ѽ ♥ *Ѽ ɕҨ ‘♥ @`-.) ____Ѽ o (█). @* \'-@Ѽ ’Q.*(█)’Ѽ __________Ѽ -♥-\'Ѽ ♥._ Ѽ _______@.♥ \'*Q ♥ *(█), @.♥ \'* ___.♥\' @ _ ɕ♥ _.-\'~♥-. @ ´(♥)`-*.o __.(█)* ♥ ..-\' (Ѽ) o *.(Ѽ) 0 *(█)`) _________(Ѽ ) \'-._♥__(Ѽ)@ ____;--♥\' ♥Ҩ 0‘(Ѽ) Q o *♥ * Ѽ ♥ ___ * (Ѽ)._♥__* .Q.~ ♥- ♥Ҩ. 0 () Q ♥*\'. _(█)* ♥ *‘ o * ♥ _(█)Q~ ♥Ҩ __Ѽ♥__(█) _____________▓▓▓▓▓___________ __________▓▓▓▓▓▓▓▓▓____ WESOŁYCH ŚWIĄT !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsztstkiego naj naj po świętach :) no teraz dziewczynki szykowanko na sylwestra a juuż bedzie 2009 to nam tak zleci ze szok:) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc biaaalllaaa ja to tez mysle ze jak juz sie zacznie 2009 to bedzie tak szybko lecialo a wszyscy w kolo mi mówią \" o to jeszcze duzo czasu, oj bedzie sie wam ciagnać\" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e tam gadanie...jak już wiosna będzie to w ogole dni takie cieplutkie a to pracana codzien jeszcze niedawno byl ponad rok a tu 8 miesiecy ;) nie daj sie hehe pozdrawiam i buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
helo:) jak tam po swietach ??????? przy stole wigilijnym zasypano mnie pytaniem na ktore nie znam odpowiedzi a mianowicie \" ze zaczyna sie moda na oryginalny pierwszyy taniec i czy mamy cos w planach\". i tak co chwile:/ a mysmy nawet nie mysleli o tym. ja coprawda z ciekawosci na youtubie podgladalam jak to inni rbobia na weselach ale nie rozmawialam o tym z mlodm:) mysllam ze zwariuje. teraz zapewne rodzinka bedzie sie spodziewala ze cos odtawimy fajnego a ja myslalam o zwyklym walcu a nawet niewiem do jakiej piosenki:-) bo do naszej sie nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciebie to pytaja o pierwszy taniec mi już każdy życzył bliżniaków(bardzo chcę mieć) hehe no i żeby na przyszłe świeta były już w brzuszku;) a i po raz ostatni w świeta bożego narodzenia nazwali mnie nazwiskiem panieńskim ;d;d hiih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak kwestie tego ze to ostatnia taka wigilia kiedy od poczatku do konca jestem tez poruszyli i wtedy takie msutne spojrzenie mamy zauwazylam ze samej mi sie przykro zrobilo.no ale nic. my to o dziedziaczka bediemy sie starac ale dopiero za jakies 4 lata heh czego nie moze przebolec moj ojciec:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my nad tancem zaczelismy myslec jak muzykanty:P poprosili zeby w styczniu na plytce przyniesc piosenke na pierwszy taniec i na podziekowania dla rodziców jesli mają byc inne niz te które zwyczajowo juz ludzie bioro \"cudownych rodziców mam\" \"wielka milosc\" \"zakochani\" \"zono moja\" itp :P no i moze chcielibysmy cos z jajem zrobic ale nie mamy czasu na takie przygotowania chyba ze w domu cos sami podumamy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na pierwszy taniec to walc myśleliśmy zeby zrobić taką \"wstawkę\" śmieszniacka z podkładem \"bo ja tańczyć chcę\" ale to jeszcze pomyślimy a dla rodziców mam cliver \"dla rodziców\" i póżniej pokaz slajdów z podkładem \"a ja wolę moją mamę\' i \"co powie tata\" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh no wlasnie my tez o takiej wstawce pomyslelismy :P nie złe to by było tylko ja troche nie smiala jestem moj mężus też wiec niewiem czy cos z tego wyjdzie :P My dla rodziców chcemy \"Mój stały ląd\" Krystyny Gizowskiej a na pierwszy taniec przez ostatni tydzien bylomnóstwo propozycji univers - w perly zmienic deszcz univers- zostan ze mną edyta górniak - dziekuje ci Paulina ignasiak - od dziś (faworyt :) ) no i mi sie strasznie podoba piosenka z bajki anastazja :) ale jeszcze zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się poobijałam;) ja jeszcze nie myslałam o pierwszym tańcu, tzn tylko trochę;) właśnie też o takim z youtube;) zobaczymy jeszcze jak to będzie;) dziewczyny a jak tam z odchudzaniem? zaczynacie już teraz czy po nowym roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rowno od 1 stycznia:) juz sobie wszystko opracowalam :) calo diete co moge a co nie itd mam nadzieje ze nie ktore nawyki zywieniowe wejdą mi w krew:) a w sylwesrta bede musiala sie najesc wszystkich pysznych rzeczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×