Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

ruth- imię super ;-) ale nienawidziłam go przez pierwsze 5 lat a teraz je uwielbiam... bo jak ktoś mnie pytał jak mam na imię to ja mówiłam a oni nie rozumieli i nie pamiętali... a w ogóle rodzice nadali mi je w bezbłędny sposób... miałam być basia ale tacie się to nhie podobało strasznie więc mama wybrała najgłupsze wg niej imię tj Liliana i powiedziała żeby wybrał któreś z nich... a tata stwierdził, że już bardziej woli to liliana hihi i tak zostało... tyle że młodszą siostrę mam już basię.... A z brzuszkiem to ja jeszcze niby jakoś wyglądam ale już mi się zaczyna tyć ;-( a miało być tak pięknie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dzień dobry wszystkim!!!! pozdrowioneczka :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej a mi się strasznie w domu nudzi kurcze dość mam siedzenie i strasznie przytyłam w spodnie już nie wchodze a zachcianki mam mega kaloryczne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ania to jedyny czas kiedy możesz sobie pozwolić na zachcianki ;-) Ale z drugiej strony jak się źle z tym czujesz to staraj się nie dopuszczać do głodu, jedź jabłka np albo warzywa które lubisz, to będzie to jakaś równowaga dla tych kalorycznych zachcianek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ale ja mam najbardziej ochote na pączki makaron z sosem parówki ziemniak z mięchem masakra nigdy takiego nie lubiłam zawsze ryż kurczak sałatka a teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ania mała a ty w którym tc jesteś???? Ja nie zuważyłam jakiś szczególnych zmian w swoim brzuszku ale tylko dlatego że mam potworne wzdęcia i rozpinam suwaki w spódnicach do połowy i jakoś jest ok. tylko wiecie co niektóre normalne zapachy powodują u mnie efekt zwrotny ale narazie jakoś się trzymamy pozdrowionka :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
parówki i owszem ale na ziemniaki nie mogę patrzeć a zapach kaszy FUJ!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jakoś dziwnie ;-) w poprzedniej ciąży lodówki nie mogłam otworzyć bo mi wszystko śmierdziało a teraz nic.. oczywiście apetyt też mam ale staram się jeść racjonalnie, tak by dostarczyć jak najwięcej dobrych słkładników i witamin do organizmu, ale się nie roztyć ;-) W poprzedniej ciąży przytyłam 20 kg i tydzień po porodzie spadło mi tylko ok 5 kg, resztę trzeba było mozolnie zrzucać, więc teraz chce sobie oszczędzić tego no ale cóż jak będzie więcej to też przeżyje byle dzidziuś zdrowy... Gdybym miała mdłości albo wymioty byłoby łatwiej a tak... wczoraj wciągnęłam pół makreli wędzonej ;-))) na razie przytyłam około 0,5 kg ale to dopiero początek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, widzę że temat kilogramów. Ja bardzo się boję przytyć, bo jakieś pół roku temu udało mi się parę zbędnych kg zrzucić, ale oczywiście nie zamierzam głodzić się !!! Tylko zamierzam stosować się do zasady NIE jedz za dwóch :) zobaczymy jak pójdzie, bo narazie nie mam ani mdłości ani zachcianek - wszytsko przede mną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Koliban 🌼 ja w marcu kończe 26 lat , to nie taka młodziutka jestem , ale dzięki za komplement. Dzis nawet sie wyspałam , tyle razy się nie budziłam co zwykle i jakoś mdłości mniejsze może teraz ku lepszemu samopoczuciu krocze. Moja córka juz taka uświadomiona ,że głaszcze dzidzie po brzuszku i buźki daje:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ ja jestem, nie przywitałam się:) witam:):) i mam nadzieję że jak się okaże że termin na początek października to mnie nie wyrzucicie, bo i tak urodzę we wrześniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj stelka;) figlarna- mój ma 16miesięcy i tak go uświadomiliśmy, że będzie rodzeństwo,że każdego całuje po brzuchu hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stelka hmm, czy my się skądś nie znamy???? ;-)))))))))))))))))))))) ale fajnie, i nie wymyślaj razem na topiku miałyśmy być więc wiesz... wrzesień jest nasz ;-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze Koliban kto by pomyślał że tak będzie:) za tydzień ide do lekarza, może za wcześnie ale liczę że przynajmniej potwierdzi ciążę i da zwolnienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Koliban 🌼 No to jestesmy na dwóch wspólnych topikach , fajnie jest porównac doświadczenia wielu świetnych ciężaróweczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie nadal nic testu narazie nie zrobię bo dziecko mi gorączkuje i nie moge wyjsc z domu zaczal bolec brzuch ale juz nie pamietam czy to na okres czy ciąze , ja jestem z mokotowa i rodziłam na starynkiewicza dzidzi mi cay dzien placze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malina - spkojnie, jeśli jesteś w ciąży to jesteś, test jak zrobisz dwa dni później czy wcześniej to nic nie da. Zajmij się chorym maleństwem i nie deneruj się :) ja właśnie zdałam ostatni egzamin ufff sesja zakończona :) teraz moge o dzidzi myśleć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm figlarna co to znaczy że jesteśmy na wspólnych topikach??? podczytujesz sierpówki ?? ;-) Bo ja tam zajrzałam dziś ale jeszcze się nie rozeznałam ;-)) Stelka a pisałaś ten wniosek o przywrócenie do pracy??? napisz koniecznie! a L4 powinnaś bez problemu dostać bo teraz przysługuje 270 dni no i masz nowy okres zasiłkowy bo to nowa "choroba" ;-)) Szkrabek super, Gratulacje! to na jakiś czas masz spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ja jestem w 6 tc i mam termin na 19.09.09 data mi się podoba bo mój syn urodził się 1999 ale żeby mi nie było tak wesoło to ostatnio zaczęłam krwawić a teraz mam palmienia, chyba za dużo i zbyt intensywnie ostatnio pracowałam i w pracy (nadgodziny) i w domu. Była u lekarza zapisła luteinę mam nadzieję że będzie dobrze. Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Koliban 🌼 Tak jestem też na topiku sierpniówki i tak Cię dziś wykukałam , i się ucieszyłam ,że znajoma wrześniówka też zawitała. 🌼 Dalena 🌼 Uważaj na siebie kochana i wypoczywaj i wiemy ,że bedzie dobrze bo inaczej być nie może , :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koliban w czwartek idę do gina żeby potwierdził i wtedy pojadę na rozmowę z szefami o przywrócenie do pracy i że od razu na L4, mam w porządku szefów to mam nadzieje że od lutego będę na L4, tylko pytanie czy na tak wczesnym etapie ciąży dostane L$ czy mi gin potwierdzi?? a swoją droga cos nas tu mało tych wrześniówek, pewnie dlatego że większość rodzących we wrześniu jest na innym topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figlarna - no ja to mądra jestem..;-) jak ty masz termin właściwie na połowę sierpnia to Ty na 98% nie donosisz do września ;-)))) Ale pisz z nami też będzie razniej.. Ja tam się z dziewczynami przywitałam, bo mam termin na 5, a córcia się wcześniej urodziła o 2 tygodnie, więc jakby coś to wiesz... różnie może być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stelka ja dostałam od 6 tygodnia, tylko idziesz do tego samego gina co wcześniej??? jest ok? jak tak to na pewno ci da tylko musisz od razu powiedzieć że chcesz... A mi się wydaje, że trochę dziewczyn podczytuje ale jeszcze się boi ujawnić, żeby nie zapeszyć.... ale spoko w końcu się ośmielą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa stelka teścik zrób chłopiec czy dziewczynka.... ;-))) śmieszny jest link Ci podsyłam jeszcze raz... http://www.familie.pl/Gravid/Kalender/flicka-eller-pojke.php Dalena witaj, będzie dobrze tylko tą luteinę bierz! ;-) Stelka a na marginesie ty z tym terminem to trochę nie przekombinowałaś chyba, owu miałaś jakoś 2 tyg po mnie a termin taki odległy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi z tego linku wyszło , że będzie dziewczynka , to juz by druga była , ale no nic by sie niestało , bo córka ma samych kuzynów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koliban no ale przeciez Ty wiesz ze termin porodu masz wyznaczony z @, a ze miałaś długie cykle i owu była ok 21 grudnia, jak pamiętam, to tak wychodzi. Ty sobie wyliczyłaś termin zgodnie z terminem owu na 14, a ja miałam owu dwa tygodnie później jakoś, czyli termin na 30:) dlatego nawet jak Twoje się pospieszy to urodzi sie o tym terminie z @:) mam nadzieję że zrozumiale napisałam :) co do innych dziewczyn to wiem że jest inny topik, na którym jest dużo wrześniówek i dlatego tutaj nas mało, no ale może faktycznie jeszcze nas przybędzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×