Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

hej dziewczyny, ja od 2 tygodni wiem ze bede mama, dziwne uczucie, troche strachu czy wsyzstko bedzie ok(lekarz przepisal mi duphaston ), ciagle chce mi sie spac i jesc ostrych potraw :/ zero slodyczy, czy wy tez macie jakies zmiany w zywieniu > ?? Nick......... ......Wiek.........tc.....termin.......miasto FIGLARNA..........25...........8.......17.08........GDAŃ SK small size..........23...........6........10.09........Sztum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick......... ......Wiek.........tc.....termin.......miasto FIGLARNA..........25...........8.......17.08........GDAŃ SK small size..........23...........6........10.09........Sztum zyrafa-dluga......24...........7.........4.09.........Białystok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cleo123
a ja dzisiaj odebrałam betę - rośnie wg wyliczeń to 6 tydzień ;) na 30 mam pierwsze USG - czuje się w miarę dobrze - choć dziś zaczęło mnie lekko mdlić...i ogólnie jestem zmulona... poza tym zapisuję się szybko na prawko i zaczynamy "budować gniazdko;)" - mam tremę... FIGLARNA..........25...........8.......17.08........GDAŃ SK small size..........23...........6........10.09........Sztum zyrafa-dluga......24...........7.........4.09.........Bi ałystok cleo123.............27...........6.........08.09.......Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm to może ja też się wpiszę jednak ;-) Może być jeszcze korekta, bo to moje przeliczenia ale niech już będzie, aa no i ustawiłam nas zgodnie z terminem porodu, kto się będzie dopisywał potem doklejajcie się zgodnie z terminami to będziemy po kolei ;-) Jeszcze się zastanawiam czy imion nie umieścić ale właściwie jak się poznamy to może wtedy jak będziemy chciały. Nick..............wiek.........tc......termin..........miasto zyrafa-dluga......24...........7..........4.09.........Białystok cleo123.............27...........6.........08.09.......Warszawa small size..........23...........6.........10.09........Sztum Liliankas............28..........6.........14.09........Warszawa FIGLARNA..........25...........8.........17.08........GDAŃSK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się jutro rano melduję u lekarza i mam nadzieję,że jak wrócę to się do tabelki dopiszę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick..............wiek.........tc......termin..........m iasto zyrafa-dluga......24...........7..........4.09.........B iałystok cleo123.............27...........6.........08.09.......W arszawa small size..........23...........6.........10.09........Sztum Liliankas............28..........6.........14.09........ Warszawa FIGLARNA..........25...........8.........17.08........GD AŃSK MamaIzia..........22..........7.......... początek września :)........Libiąż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiałam się do Was moje drogie dopisać, jednak date podam dokładnie w poniedziałek bo wtedy mnie czeka wizyta u ginekologa i mam nadzieję że poda datę, przypuszczam że gdzieś na 4-8 września, a 6 września obchodzimy z mężem 1 rocznicę ślubu- to jest wspaniały prezent... mam nadzieję że wy się lepiej czujecie ode mnie bo mnie cały czas zbiera na wymioty :( idę chyba zaraz nynać bo jutro z samego rana czeka mnie pobieranie krwi- mam nadzieję ze badania wyjdą prawidłowo. Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, a to i ja sie dopisze do tabelki:) Od dwoch dni strasznie mnie mdli, mam nadzieje ze potrwa to nie dlugo. Do tego tak jak do tej pory potrafilam wypic sporo herbaty w ciagu dnia tak teraz za nic nie potrafie :( kurcze sama woda mineralna pozostaje:( (oczywiscie z plynow bezkalorycznych) Nick..............wiek.........tc......termin..........m iasto zyrafa-dluga......24...........7..........4.09.........B iałystok cleo123.............27...........6.........08.09.......W arszawa small size..........23...........6.........10.09........Sztum Liliankas............28..........6.........14.09........ Warszawa FIGLARNA..........25...........8.........17.08........GD AŃSK MamaIzia..........22..........7.......... początek września ........Libiąż Oles................29..........7............1.09.........Chorzow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczesniej hektolitrami pilam herbate a teraz tylko woda badz herbata mietowa, takie uroki ciazy, jak widac, a to dopieo poczatek :) a jak u Was? bo mnie mdli na rozne zapachy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wisienka1982
Cześć! To znowu ja. Nie odzywałam się, bo źle się czuję psychicznie. Dzisiaj ryczałam godzinę, aż mój mąż posmutniał i powiedział, że jak ja mam takie podejście do dziecka to jemu też się odechciało:( Wieczorem powiedziałam mamie, że zostanie babcią i się ucieszyła. Powiedziałam tacie i też się ucieszył. Tylko jakoś mnie coraz mniej to cieszy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jacusieńka
chyba też się do was dopiszę. rano zrobiłam 2 testy i oba wyszły pozytywne. jutro idę do lekarza potwierdzić wyniki. trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wisienka - to normalne że masz huśtawkę nastrojów, ale staraj się myśleć pozytywnie.. zobaczysz za 8 miesięcy będziesz najszczęśliwszą kobietą na świecie! jacusieńka - witamy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cleo123
Liliankas - gocław - i jestem na etapie poszukiwania gina (narazie zrobię badania w mojej "pracowej" przychodni) - masz kogoś godnego polecenia??? Myślę o Karowej - chciałam kogoś stamtąd - mam dojście tylko do 1 lekarza, który ma skrajne opinie...więc sama nie wiem... Wisienka - nie bój - ja pierwszy tydzień przechodziłam wściekła, sfrustrowana, przerażona - nie jesteśmy małżeństwem, nie mieszkamy jeszcze razem - znamy się trochę dłużej niż rok a na dokładkę mam synka - nie takiego małego już...więc spoko - damy radę...zaczynam wizualizować optymistycznie... Wczoraj mnie mdliło - koszmar - dzisiaj jest ok... aaa wpisałam się w tabelkę na 8.09 - tak wychodzi z kalkulatorów - ale zweryfikuję :) - mam nadzieję, że to jednak wrześniówka wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez jestem w ciazy mam na wrzesien , jest szczesliwa :) mam mdlosci i rzygam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cleo niestety nie pomogę ;-( Ja do gina chodzę do Enel-Medu, do mojej ukochanej p.doktor która prowadziła pierwszą ciąże i pomagała zaistnieć drugiej... ;-) Ale ona pracuje w bródnowskim, a terminy do niej delikatnie mówiąc są troszkę odległe, bo czeka się zazwyczaj ponad miesiąc.... czasem coś się wykombinuje dla stałych pacjentek ale wiesz na pewno nie od początku.. O Karowej słyszałam dużo, talk samo jak o Wołoskiej czy Bielańskim od moich koleżanek które tam rodziły i moja noga tam nie postanie ale wiesz, to że ja mam negatywne odczucia nie oznacza, że tak jest naprawdę.. A w kwestii lekarza, ja jestem pewna do do jednego, musisz mieć do niego bezwarunkowe zaufanie jeśli nie masz nie powinien być twoim prowadzącym.... A ja na Targówku mieszkam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem... byłam u gina i zrobił jak mówiła.. przepisał mi luteine i powiedziała ze jak po tygodniu brania okres sie nie pojawi to mam przyjsc. luteine mam 2x dziennie dopochwowo... a jak sie okres pojawi to mam tabletki zacząć brac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i nwet mnmie powiedzial ze nie bedzie badał bo i tak nic nie wykryjejeżeli jestem w ciąży... :O a jak zapytała czy bete robic.. to powiedzial ze nie ma sensu bo teraz testy są tak czułe ze beta nie musi byc a test mam po luteinie zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, jednak jeszcze posiedzę w domku na L4 z moją Kuleczką, byłam dzisiaj na badaniach i nie mogę sie doczekać wyników, oby były prawidłowe. Pozdrawiam Wasi trzymajcie się cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka dziewczyny wprowadzam mała korekte ( jesli mozna ) , bo to chyba jednak najszybciej wykluje kurczaczka , dziś mnie strasznie dli , pozdrawiam , napisze potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick..............wiek.........tc......termin..........m iasto........imię Figlarna............25..........9..........17.08........Gdańsk....Agnieszka zyrafa-dluga......24...........7..........4.09.........B iałystok cleo123.............27...........6.........08.09.......W arszawa small size..........23...........6.........10.09........Sztum Liliankas............28..........6.........14.09........ Warszawa MamaIzia..........22..........7.......... początek września ........Libiąż Oles................29..........7............1.09....... ..Chorzow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figlarna nie jesteś sama z tymi mdłościami... :/ ale głowa do góry :) dla naszych maleństw jesteśmy w stanie wszystko znieść :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nick..............wiek.........tc......termin..........m iasto........imię Figlarna............25..........9..........17.08........ Gdańsk....Agnieszka zyrafa-dluga......24...........7..........4.09.........B iałystok....Magda cleo123.............27...........6.........08.09.......W arszawa small size..........23...........6.........10.09........Sztum Liliankas............28..........6.........14.09........ Warszawa MamaIzia..........22..........7.......... początek września ........Libiąż Oles................29..........7............1.09....... ..Chorzow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cleo123
Liliankas ma 9 lat ;) - i jeszcze nie wie o dzidziusiu...mam stracha...ech dziewczyny mówię wam - życie zaskakuje niejednokrotnie...hmmm mówisz, że karowa jest zła?? kurcze - sama nie wiem - a żelazna?? wiesz - ja rodziłam tak dawno temu zupełnie w innych realiach...i zależy mi na lekarzu prywatnym który w razie co - jest "pod telefonem" - wiesz - takim, który rzeczywiście opiekuje się kobietą w ciąży...poza tym chorowałam 2 lata temu dosyć poważnie - za zakrzepicę żył głębokich - potrzebuję dobrego specjalisty...bo być może konieczne będzie leczenie p-zakrzepowe (zastrzyki w brzuch ;() - ale jeśli nie ma takiej konieczności to wolałabym tego uniknąć... magda.r a ile nie masz okresu??? mi testy nie wychodziły przez 2 tyg - beta też...więc przez to sama nie wiem czy wrześniowy termin czy jaki... ale wściekla jestem...dzisiaj - hormony chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) To ja tez dopisze sie do tabelki:):):) Nick..............wiek.........tc......termin..........m iasto........imię Figlarna............25..........9..........17.08........ Gdańsk....Agnieszka zyrafa-dluga......24...........7..........4.09.........B iałystok....Magda cleo123.............27...........6.........08.09.......W arszawa small size..........23...........6.........10.09........Sztum Liliankas............28..........6.........14.09........ Warszawa MamaIzia..........22..........7.......... początek września ........Libiąż Oles................29..........7............1.09....... ..Chorzow ..dora83.........26...........5............15.09........Szczecin...Dorota Tak sobie poczytalam o Waszych samopoczuciach i musze powiedziec,ze jak narazie nie wymiotowalam(tylko zobaczymy na jak dlugo)wczesniej w nocy nie moglam spac,ale powoli mi przechodzi i przesypiam pol nocy bez wstawania:) Poza tym w zjadam mnostwo kapusty kiszonej i ogorkow. A Wy na co macie ochote?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze byłam u gin zrobił mi badanie ginekologiczne i zapisał termin usg przez pochwe troche się boje czy takie usg jest bezpieczne gin podobno bardzo dobry ale ja jakoś tak boje się i tyle wczoraj miałam cały dzien mdłości a dziś nic czy to normalne !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tezmama
witaj basia.wpisz sie do tabelki albo podaj dane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×