Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

Basiu ja na początku ciązy ciągle dłubałam słonecznik aż gdzieś przeczytałam że nie wolno za dużo... i teraz wcale.... ja tu puste kalorie a Ty Żyrafko tak zdrowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj ruth myślałam o tobie co tam u ciebie słychac wiesz ja też mało tu pisze i masz w tym troche racje że jak się mało pisze to nikt ci nie odpowie , ale może dlatego że już mało kto został same nowe mamy :) u mnie bez zmian a waga dziecka nie ma się co przejmowac usg nie jest dokładne na 100% moją kuzynke tez gin nastraszył że maluch maly a jak się urodził 3900 ważył hehe Basia nie możesz się tak teraz przejmować zachowaniem męża ,odbija się to na dzidzi a papierosy jejku to nie taka tragedia!!! że pali a to że myśli o wykonczeniu domu przed narodzinami to chyba dobrze a kołyske itp możesz kupić jak się dziecko urodzi nic mu nie bedzie jak tydzien pośpi z tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikt nie pobije mnie w pustych kaloriach! Już dziś mam za sobą pyszne lody w czekoladzie z orzechami, kopytka, i małą paczkę czipsów (błagam, nie linczujcie mnie, wiem że nie wolno ale lubię...). Zjadłam już ćwiartkę arbuza i zagryzam czereśniami - to mnie rozgrzesza przed samą sobą. Jest mi strasznie gorąco, a zabrałam się za sprzątanie kuchni i łazienki. Zarosły, czas je odgruzić ;) Jutro idziemy nocować do domu mamy (wyjechali i zostawili nam dom na kilka dni do popilnowania). Zachęciłam męża tym, że będziemy mogli zorganizować grilla dla znajomych, bo wszystko tam jest na miejscu, nawet mięso w zamrażarce na nas czeka ;) Nie trzeba było go długo namawiać, szybko wszystko zorganizował i jutro robimy grilla u mamy w ogrodzie :) Poza tym on pojedzie do pracy, a ja zostanę w dużym, zielonym, zacienionym ogrodzie.... To nie trzecie piętro w bloku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o powiadamianie to może wybierzmy 3 Brzuszki z najodleglejszym terminem i oczywiście aktywne które prześlą nam swoje nr i jak któraś urodzi to smska wyśle do tych 3 brzuszków :) a właśnie - czy macie pomysł na treść sms do znajomych jak maleństwo będzie na świecie :D ale upał i duszno :) ja się dosiadam z nektarynkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Mamusie :) ale Wam zazdroszcze tych smakołyków :O :O ja na obiad jadłam kalafiora z gotowanym miesem :( fe..... ale nie o tym chcialam - mam takie pytanie :) znacie jakieś stronki gdzie mozna kupic ladne ubrania dla kobiet w ciazy? zwiedziłam juz wszystkie sklepy ciążowe i niesety nie ma nic dobrego :( same duże rozmiary.. nawet nie bede maiała co założyc na obrone :O pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane!!!! wreszcie wrocilam,mam juz internet!!!! mam nadzieje ze u was wszystko ok,niestety nie dam rady nadrobic wszystkiego-miesiac zaleglosci robi swoje. u mnie ok,mala rosnie slicznie.kopie i przewraca sie bez przerwy. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam dziś w mieście, dopiero wróciłam ufff... upal w mieście -to nie jest dla mnie... Zaraz ide do ogrodu po trochę oddechu. Zajrzałam do Was a tu co? Pomidorki, arbuzy, słonecznik i looody w czekoladzie. No i co ja mam teraz zrobić, wsiąść do samochodu i jechać po lody? Taaaakiego mi smaka narobiłyśce. Skąd by tu wziąć lody....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Angioletto. super wiadomości... Mam nadzieję, że teraz to już będziesz do nas zaglądać i napiszesz więcej co u Ciebie..pozdrawiam! Orange ja wcale nie wychodzę do miasta, mąż robi po drodze zakupy a ja tylko dom i ogród... muszę zaraz iść pozbierać pranie bo strasznie sie chmurzy i oby nie było znowu burzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania mala...no co Ty...my tu juz wszystkie \"stare\"jestesmy....;)Ale czasem tak jest,ze w natloku informacji cos nam ucieka...Piszcie Dziewczeta...w kupie razniej!!!!! :) Zyrafka...male chipsy-maly grzech...co powiesz na codzienna porcje Coli...no przepraszam,nie potrafie zrezygnowac.... nitaanita...kiedy masz ta obrone,bo wiesz,wirtualnie bedziemy trzymac kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wam zazdroszcze tych lakoci .Zyrafo Ja uwielbiam lody z polewa czekoladowa .Jak was czytam to mi slinka leci .A ja na scislej dicie przez ta cukrzyce .A jak maz wroci i bedzie obrzeral sie lodami to mu zrobie awanture hehehhehe a niech wie co to kobieta wciazy ;-) A Tak serjio to trudno pomecze sie jeszcze .Zato Popijam sobie coca cole z lodem zero cukru oczywiscie .Wize ze to nie za zdrowe ale dietretyczka mi pozwolila hehehhe. Co do przygotowan wyprawki to ja narazie mam troszke ciuszkow i wytapetowany pokojik .Mysle ze juz nieglugo zaczniemy kupowac reszte .Narazie zrobilismy maraton po sklepach i mniej wiecej wiemy co nam sie podoba .Mojemu mezowi nie zabarcdzo sie chce latac po sklepach .Ale nigdy mi nic nie zaluje .a jak cos kupoje na promocji dla malego to krzyczy ze szukam oszczednosci na wlasnym dziecku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a u mnie wynikla rozmowa przy tesciowej o tych zakupach no i co moj maz stwiedzil? ze on i tak nie zna sie na lozeczkach i tesciowa powiedziala ze jak wroci z wczasow to pojedzie ze mna... Nie wiem czy sie smiac czy plakac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Basia..z deszczu pod rynne... A tak calkiem serio moze to nie jast taki zly pomysl... :)Moze predzej z tesciowka sie dogadasz w tej kwestii...Bedzie dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamabelgie ja wlasnie tez po zimnejj coli jestem..ahhh nie umiem sobie odmowic bo widze wiecej plusow niz wad :)))) Kawy nie pije wiec potrzeba mi kofeiny troche by cisnienie podniesc..tak sobie tlumacze :)) A synus sie po niej rusza jak zwariowany :) U mnie tez upal, wiec na dzis skonczylam juz malowanie poltka, bo pasc idzie, ale u nas to juz od miesiaca taka pogoda, ale chyba wole niz deszcz, bo wiecej czasu na powietrzu spedzam :) Zyrafa no ladnie pilnowanie domu rodzicow sie zamieni w imprezke, jak za dawnych lat jak nastolatkami jeszcze bylysmy :))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkrabek09
hej mamuśki. Dużo naprodukowałyście podczas mojego urlopu!! nie uda mi się chyba wszytskiego nadrobić :( mam nadzieje, że u każdej ok i bezproblemowo. my wypoczęci i wymęczeni. nad morzem było cuudnie, słońce codziennie, tylko wietrznie niestety. dużo łaziliśmy i trochę nogi mnie bolą :) olafek wariuje w brzuchu coraz bardziej z czego jestem zadowolona bardzo. trzymajcie się!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamabelge masz w sumie racje bo z tesciowa mam dobry kontakt, tylko nie chce sluchac jej wymadrzania... no i chcialam zeby maz tez mial jakis wklad w zakupy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkrabek09
to wyżej to ja oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja oczywiście musiałam zrobić ten obiad, ale prawie go nie tknęłam.Zjadłam teraz jogurta i nadal głodna jetem, a w tym domu nawet żadnego owoca nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska.osa, masz rację, jak za starych dobrych lat, kiedy odliczało się dni do wyjazdu rodziców żeby rozkręcić dziką imprezkę ;) Tylko towarzystwo będzie 10 lat starsze, co nie znaczy że gorsze :P Idę marynować mięsko na jutro :) Ja też czasem pozwolę sobie na colę, też nie piję kawy więc na co dzień nie dostarczam sobie kofeiny. O takich grzeszkach nawet nie myślę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po wizycie u gina, wszystko w sumie ok, oprócz tego że mam jakieś bakterie w moczu ;-( ja z grzeszków to kawka codziennie bobym inaczej chyba zasnęła ;-(, chipsy tez czasami i pepsi tez się zdarza - no cóż jestem ''tylko'' kobieta w ciąży a lody pochłaniałam w ogromnych ilościach, teraz przerzuciłam się na słodycze czego skutkiem jest +8 kg. ja mam tylko kilka ubranek dla małej, myślę że na przełomie lipca is sierpnia wyruszymy na jakieś grubsze zakupki bo S będzie wtedy może miał więcej czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie myslam o tym powiadamianiu sie o porodach ,a moze wymienimy sie numerami gadu gadau ,lub innymi komunikatorami .Mozena je wypisywac razem z pseudonimem z kafeterji na prywatnym forum na naszej klasie .To tylko pomysl oczywiscie co Wy na to????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm baśka ty to jesteś walnięta sory ale masz taką sieczke w głowie łóżeczko i łóżeczko kobiet mąż chce żebyś w chlewie nie mieszkała a ty pieniądze rozpuszczasz do roboty się weź całą ciąże pracowałam ty co albo mordą kłapiesz albo ci papierosy smierdza i to jedno piwo powinnaś dostac od męża po pysku to może by ci dziecinada przeszła żyrafa to ty w polu na wsi robisz idz lepiej szkołe konczyć a nie pisac mądrości na rożnych forach a pojęcia tyle co z książki przepisze znam cię masz na imie na M i wiem kim jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazwyczaj nie kometuje takich tekstow bo szkoda narwow ale dzis chyba sie nie opre .Drogie dziewczyny idealna P i Nowa Kamelia .Forum owszem jest dla wszytkich ale jak wam sie cos nie podoba ,lub az tak bardzo was cos irytuje to nie czytajcie tego .Nie rozumiem po co takie komentrze ulzylo was ,lepiej sie czujecie .Cos mi sie wydaje ze jestescie poprostu zazdrsymi pewnie samotnymi babskami .idealna P jaka ty madra jestes twoje rady porostu mnie rozwalily mi by bylo wstyd takie glupoty pisac a zwlaszcza do kobiety w ciazy . tyle mojego komentarza milego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IdealnaP nie życzę sobie takich komentarzy. Gdybyś mnie znała, nie pisałabyś czegoś takiego. Nie należysz do tego topiku więc spadaj stąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no no! nikt nie prosił o takie opinie, mimo, że forum publiczne troche taktu kobiety!! zmyłam się szybciutko bo coś mi zaczął brzuszek twardnieć i tak do tej pory:/ małż się śmieje,że już zaczyna poważnie odczuwać tą moją ciążę hehe:-P jutr Was nadrobię, a póki co zmykam dalej do łóżeczka słodkich snów mamuśki:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisaać bede bo to forum publiczne i nik mi nie zabroni a co do tego co pisałam to niestety prawda!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×