Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

hej:) przyszla posciel zamowiona, wrzucialam zdjecie, polozylam do lozeczka zeby baczyc czy pasuje :P . nie zamawialam baldachimu , tylko posciel i ochraniacz. mysalam ze bede bardziej padnieta skoro wstalam o 3 , ale jak na razie energia mnie rozpiera. tylko ten upal na dworze, na szczescie nie wybierm sie dzisiaj nigdzie. w srode wizyta u gina, juz sie nie moge doczekac, bo moj mały to już na pewno sporych wymiarowod ostatniej wizyty. co do brzuszka to sie zmierzylam i mam 104 cm, oprocz tego ze co niektore osoby tak glupio pytaja kiedy rodze , reszta mowi ze ciaza mi sluzy , az milo sluchac :P basiu , chcesz to sie wygadaj, nikt cie nie bedzie krytykowal bidulo. ty to sie masz.ale pamietaj ze musisz sie trzymac dla dzidzi. szkoda twoich nerwow, tym bardziej ze mozesz wczesniej urodzic, !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krem fissan czy jakos tak sie pisze jest dobry pod tym wzgledem ze fajnie natluszcza skore... choc mnie swedzi brzuch po nim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ide za godzine na wizyte zobaczymy czy dzidzia sie przekrecila glowka w dol. Mam nadzieje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do rozstepow, ja uzywam oliwki z rossmana, i kremu perfecta. ale najczesciej to oliwka, lubie sie tak swiecic :P hehe. i pojawily mi sie takie male zylki pekniete na lewym biodrze , wiec teraz kilka razy dziennie smaruje i tak jakby zanikaly, albo po prostu sie nie powiekszaja, generalnie moja skora bardzo elastyczna , wiec moze dlatego, sama nie wiem.moja kuznka to ma tak jak Ty angioletto. chyba taka wasza uroda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez wspolczuje tych rozstepow dziewczyny, mi wiele kobiet polecalo Vichy na rozstepy, wiec od 5 miesiaca zaczelam stosowac, a wczesniej oliwka sie tylko smarowalam, no i powiem Wam ze rewelacja, nie ma zadnego rozstepu a skory tak milej i gladkiej nigdy nie mialam. Drogo wychodzi, bo 100zl za opakowanie 200ml, ale wystarcza na min poltora miesiaca. Na udach mialam kilka starych rozstepow, i ladnie zroboily sie jasniejsze dzieki temu kremowi, jestem wiec zadowolona... Ja dzis noc nieprzespana mam :) Skurcze cala noc, co 15min, wraz z udami i plecami, nad ranem bardzo silne, no i strszne parcie na wszystko na co przec mozna :) :) Ciesze sie bo znaczy ze macica pracuje, i ze szyjka powoli otwiera sie wiec luzik... Pojde dzis na basen zeby sie lanie zrelaksowac wszystko co trzeba :) bo czuje sie teraz jak po calonocnej jezdzie konnej, maz twierdzi ze nic wspolego z tym nie mial :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdakate mój M mówi że dzisiaj mam to spróbować załatwić polubownie jeśli nic to nie pomoże to wtedy wejść na temat prawnika..Już sama nie wiem co robić , tylko tresuje mnie ta sytuacja. Ja na rozstępy używam kremu Palmers i jestem bardzo zadowolona. Teraz uciekam bo idę do ortodonty, będę później i napiszę co załatwiłam w pracy,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Small Size dziekuje bardzo:) narazie nie bede nic mowila bo nie chce wyjsc na jakas wiecznie niezadowolona z zycia, ja jestem osoba uczuciowa i mi czesto ciezko powstrzymac emocje i placz a pozniej jeszcze bardziej to przezywam ze moj maluszek musial to czuc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia, mnie po oliwce strasznie brzuch swedzial dlatego wlasnie zmienilam na cos innego, na Vichy i teraz jest ok. Moze sprobuj smarowac czyms innym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam brzucholki:) Stelka 27 z tego co wiem to dobre sa pampersy z rossmana te ich firmowe .Ile płaciłaś za happy 42 szt ? Orange ja odbieram dzisaj badz jutro wyniki z próby watrobowej . Angioletto ja mam tylko na piersiach , pojawiły sie wtedy gdy zmieniłam krem fissan na vichy który kosztuje prawie 100zł a jest do niczego.Na brzuszku udach i pupci niemam ale boje sie ze pojawia sie po pordzie .Staram sie smarować 2 razy dziennie ale czasem zapomne . Basiu ja kiedys też tak podchodziłam do wszystkiego ze sie przejmowałam i martwiłam dosłownie wszystkim ale teraz stwierdziłąm że niewarto czasami trzeba wrzucic na luz i miec wszystko w d.....Wiadomo że sa takie problemy i sprawy z którymi trzeba sie uporać i wtedy można sie zamartwiać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wczoraj mnie wkurzyla siostra Ł. bo powiedziala ze imie Adas to sie jej nie podoba, ona by nie dala. i wogole ma focha bo chrzestna nie bedzie. a to moj Ł tak wybral , z jej nie chce , i bedzie moj brat i moja siostra cioteczna. ja uwazam ze nie ma sie co obrazac, bo ona ma juz 3 chrzesniakow i zawsze narzeka ze trzeba cos kupic.;/ to nie chcielismy jej dawac kolejnego powodu do narzekan. :P basiu , pyszczek do gory, nawet nie wiem jak cie pocieszyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny:) mi sie Adas podoba, bardzo ladne imie:) ja sie zastanawiam nad Adrianem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justa mi vichy strasznie podpasowal, a balam sie uzywac, bo moja skora dziwna jest, na twarz uzywam od zawsze kremy niemowlece :) zazwyczaj Bamino i nic wiecej bo zaraz jakas alergia mi wyskakuje.. Kazda z nas ma inna skore i niestety i kazdy krem inaczej bedzie dzialal na kazda.... Small size, nie dziwie sie ze sie zdenerwowalas, przeciez to imie dla Twojego synka wkoncu. Denerwuje mnie zawsze jak sie rodzina wtraca, ze nie powinno byc takie imie bo ktos tam, bo cos tam...ah! A z chrzestnymi to przeciez tez Wasz wybor, wiec nie ma co sie siostra obrazac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam kiedys taka uczuciowa, ze mi ktos w twarz plul a ja nic, ale teraz mam pysk tak niewyparzony , ze nikt nie podskoczy , a co :P ale kazdy jest inny,moja mama do tej pory taka uczuciowa.ze ja musze sie czasami odezwac, bo inaczej to moja bratowa by z niej krew wyssala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się podoba imię Adaś i na pewno jeśli urodzi się synek też dam mu tak na imię:) może dołączę tylko jakieś fajne drugie:) a co do tych chrzestnych to mam jedynego brata i on się b cieszy, że nim będzie.. a siostra męża też mnie wkurza, bo nie chce być i mi wciska swoją nastoletnią córkę.a to mi się już wogóle nie podoba. jak odmówi to szukam kogoś innego. rozstępy- paskudztwo. mi pojawiły się na piersiach, na brzuszku zero. smaruję oliwką z nivea dla mam i niemowląt. dla mnie rewelka bo brzuszek gładziutki a piersi od początku zaniedbałam i mam efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tak wszystkie o tych rozstępach ale powiem Wam o plusach ciąży w moim przypadku.. każdy mi mówi,że mam fajną buzię, cera naprawdę mi się poprawiła nie mam zadnych wyprysków i plam. dosłownie nic tylko kilka piegów od słońca. ciąża niewiele mnie zmieniła, gdyby nie brzuszek:) ogólnie to nigdzie w innym miejscu nie przytyłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Wam powiem, że się rozstępami aż tak strasznie nie przejmuję. Na udach robią mi się jak tylko mi 2 kilo przybędzie czy ubędzie - ot taka moja natura. Teraz zrobiły mi się o dziwo tylko na piersiach. A smaruję się max 1 raz na dzień, częściej co drugi dzień kremem Ziaji. Tylko ja od początku ciąży stosowałam balsam nawilżający, bo miałam suchą skórę, i teraz jak mam suchą to też smaruję. Spodziewałam się, że będzie gorzej, ale mi jeszcze 2 miesiące zostały, więc może być różnie. Anulka1988 : tą stronkę co podałaś to przeglądam regularnie;-) Potem szukam co można w okolicy zobaczyć, a potem i tak mam problem z kolorami;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aśka : ja mam spokój dopiero gdzieś od miesiąca. Początek był straszny, a teraz gładka cera;-) U mnie jest jeszcze jeden plus. Ja od 10 roku życia mysiałam myć włosy codziennie, a od 15 w dodatku rano;-( A teraz myję co 2-3 dni;-) Nawet się nie spodziewałam, że to kiedykolwiek nastąpi;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska osa ja tez mam taka skore do twarzy uzywam tyl;ko kremow alergicznych albo dla dzieci, o pudrze moge pomarzyc, czasem na jakas impreze stosowalam to 3 dni nie mogla pozbyc sie zaczerwien itp... ja mam wizyte u lekarza w piatek i nie moge sie doczekac... tez jestem ciekawa czy moj maluszek sie przewrocil glowka w dol:) a te boki nadal mnie kluja mam nadzieje ze to nic zlego bo mam dzis duzo porzadkow do zrobienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basia nie szalej i spokojnie z porządkami. ja dzisiaj leniuchuję, nie robię nic poza obiadem. mam ochotę na zupę ogórkową i naleśniki.. mam wizytę w środę i to będzie pewnie ostatnia. jestem ciekawa jak Dzidzia jest ułożona bo mam wrażenie, że główkę na górze ale równie dobrze może wypinać pupę:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość askaosa
Baska mam tak samo, ani pudru ani zadnych podkladow, bo zaraz cos sie ze skora dzieje, wiec tylko krem Bambino stosuje i cera ladna, bez wypryskow, bo sucha strasznie.... Oszczedzaj sie do tego pietku, zobaczysz co lekarz Tobie powie.... Aska, ja tez juz mam ostatnia wizyte, ale dzisiaj, no i u internisty bo tu ciezarne nie maja opieki ginekologicznej, powie mi jak synek jest ulozony, tez mi sie ciagle wydaje ze nie jak powinien lezy kurcze... Za tydzien ostatnie usg sprawdzajace lozysko, czy sie przesunelo, no tylko czekac na 1 wrzesnia wg OM lub 5/6 wrzesnia wg scanu.. Zobaczymy :) Uciekam na basen... milego popoludnia dla Was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Small size -Ludzie potrafia być bezszczelni,takie komentarze zachowali by dla siebie .Mi sie imie Adaś barDzo podoba ale niestety mam juz w rodzinie rocznego Adasia i M wybrał imię Dawid ja do końca nie byłam przekonana ale tak juz zostało i będzie mały Dawidek :) Adrian i Antoś też bardzo ładne . W sobote kupiłam sobie koszule nocna do karmienia 100%bawełny młodzieżowa bo wszystkie co widziałam były ''babcine ''i odziwo zapłaciłam 35zł zrobie zdjecie i zamieszcze na nk. ASKA .OSA zgadzam sie z tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny! Kurcze, jeszcze raz musze pisac to samo bo tekst sie skasowal:( Ja dzis mialam ciezka noc; spalam tylko 4 h, w nocy byla burza poza tym bylo duszna, jedynie ratowala mnie klimatyzacja w sypialni. Rano bylam na badaniach: krew, mocz. Mam nadzieje, ze wyniki beda w normie. Po poludniu jade je odebrac. I w srode mam wizyte i usg u gina- juz sie nie moge doczekac:) Jesli chodzi o rozstepy to mam tylko jeden krotki i cieniutki na brzuszku, w sumie to prawie go nie widac. Od 1,5 miesiaca uzywam Musteli i generalnie jestem zadowolona. Mam pytanie do Was, czy wiecie na ktorej stronie jest lista wyprawki, badz link do jakiejs strony gdzie znajde szczegolowa liste wyprawki? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to wogole jestem jakas alergiczna... na rekach tez mam uczulenie robi mi sie od detergentow, balsamow itp, strasznie mnie to swedzi a nic nie moge zrobic dopoki nie skoncze karmic bo masc na to nie mozna stosowac ani w ciazy ani podczas karmienia, a czasem idzie zwariowac z tym swedzeniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej... Ja z mężem byliśmy na weckend u rodziny nad jeziorem...Bardzo fajnie było, tylko duchota taka, że szok.. Ale nawet popływałam sobie- więc bardzo się cieszę.... W piątek byłam u lekarza.... Mała ma się dobrze- szyjka troszkę się skróciła, ale trzyma ok...Mała waży ok 2200....Następna wizyta za 3 tygodnie.... No i przytyłam już w sumie 15 kg!!!!!!Szok... Chociaż znajomi mówią, że nie widać, i że tylko w brzuch mi chyba poszło, choć i brzuch mam mały... A mi wydaje się, ze wyglądam jak wieloryb...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie wróciłam z zakupów. U mnie dzisiaj upał. Dobrze,że chociaż w mieszkaniu mam chłodno. Piorą się właśnie białe ciuszki dla małego, a ja idę robić krupnik na obiad. A na drugie są żeberka z wczoraj i fasolka szparagowa. oczywiście co chwilę będę zaglądać. Już jestem uzależniona od naszego forum. A teraz jak nie ma mojego starszego syna, to w ogóle będę non stop siedziała przy kompie, bo mi się nudzi. Pusto i cicho bez niego. I smutno. Dobrze,że ta kolonia trwa tylko 8 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×