Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

MDream ja nie mam pojęcia :( Moze Zyrafa się wypowie, albo ktos kto się orientuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytałam troszkę na necie no i rokowania są różne albo to małogłowie, albo autyzm albo taki urok, albo USG źle mierzy :( zostaje mi czekanie do 31 sierpnia i porozmawianie z lekarzem po kolejnym USG - podobno tak zdarza się nawet przy małej cukrzycy u matki :( mnie glukoza wyszła dobrze więc ... zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej:) Dziewczyny dużo Was już z rana:) U mnie noc ok, ale poranek tragedia, już mnie przegoniło, mam mdłości i ogólnie czuję się jakaś rozbita. Małe też nie za bardzo ruchliwe dzisiaj i musiałam je delikatnie poruszać żeby się zgłosiło bo juz się zaczęłam bać.. Jestem jakaś dziwnie niespokojna,nie wiem co to jest. podobnie jak wiele z Was mam dzisiaj wizyte u gina, cieszę się bo przynajmniej mnie trochę znowu uspokoi, bo im bliżej terminu tym jestem bardziej nerwowa. potem lecę do kumpeli do szpitala, zobaczyć jaj córeczkę, którą urodziła w poniedziałek. Kruszynka leży w inkubatorze a jej mamusia na stacji dializ:( Jeśli chodzi o huśtawki to mam podobne zdanie jak Żyrafka, nie kupuję. Magdakate co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDream proszę Kochana nie nakręcaj się i nie czytaj wszystkiego co w necie piszą, bo można czasami naprawdę się załamać.. Myśl pozytywnie i na pewno będzie dobrze. Każda w ciąży ma różne myśli i boi się o swoją Kruszynkę ale zobaczysz będzie ok:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDream z mojego ostatniego usg też powychodziły jakieś śmieszne rzeczy.. główka i nóżki były na termin 10 października a rczki i brzuszek na 5 września, ale lekarz powiedział,że wszystko ok i nie mam się tym stresować:-) więc kochana nie panikujmy👄 chociaż przyznam,że mnie ciekawią e duże dysproporcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamarcelka
Witam Sprzedam gondolke po synku firmy Mutsy. Kolor niebieski, stan idealny!!! Cena 280 zl. Moj mail: mmarz24@konto.pl Pozdrawiam Marzena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) dzisiaj czuje się dokładnie jak wczoraj:( na szczęście prysznic pomógł i wypiłam jeszcze melisę i udało mi się zasnąć. zobaczymy co powie położna dzisiaj. jak brałam wczoraj prysznic zauważyłam wypadającego bezbarwnego gluta czyżby to był czop??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdakate myślę że to całkiem możliwe że to był czop..... Niestety moja wiedza nie jest zbyt obszerna w tych tematach - jestem w ciąży pierwszy raz i sama nie wiem co oznaczają niektóre doleglwości i objawy..... Ja zbieram sie powoli na wizytę do gin..... Mam tyle pytań i wątpliwosci. Mam nadzieje, ze nie potraktuje mnie jak ostatnio.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziś jakiś sądny dzien :D co druga ma wizyte u gina lub poloznej-fajnie bo nowe wiesci będą :) Magdakate-cos chyba sie u ciebie rozpocznie niebawem,co? A mi dzis Biodra moje nie pozwolily spac :( bol jakby ktos mi je zmiażdzyl doslownie :( dobrze ze to juz koniec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Koteczku:) Magdakate teraz to już chyba tak będzie do końca, że jednego dnia jest lepiej innego gorzej ale damy radę:) u mnie też nie najlepiej ale co zrobić, miejmy nadzieję że wkrótce urodzimy. Ja już bym bardzo chciała, bo to czekanie każdego dnia na akcję mnie dobija. Życzę Wszystkim powodzenia u lekarza. ja idę na 13ą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka no ty kobieto to juz wogole musisz byc wykonczona-nie dziwie sie.ja mam termin prawie 2 tyg po tobie i nie daje juz prawie rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angioletto przypominam że mi coś już odpadło w 34tc i dotrwałam do tej pory,mam jeszcze 9 dni do porodu, więc to różnie bywa z tym czopem. Każda z nas się już doszukuje na siłę objawów zbliżającego się porodu. ja odpuściłam, bo mam już wszystko o czym piszecie i nic się nie zaczyna:( mam nadzieję, że dzisiaj się okaże że wszystko jest dobrze i Małe też się trzyma i dalej będę czekać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie teraz to już do porodu będziemy się czuły bardzo różnie. chociaż szczerze mówiąc miałam nadzieję czuć się rewelacyjnie a nie tak jakoś dziwnie z różnymi dziwnymi bólami. juz zaczęłam się zastanawiać czy jak pojadę do szpitala 27 sierpnia na wizytę to czy przypadkiem nie wrócę już z dzidziusiem:) ale jak to się mówi pożyjemy zobaczymy:) witaj koteczek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Też mam dziś wizytę u lekarza :) Mam już listę pytań do niego.... Huśtawki nie kupuję ,ani żadnych bujaczków, karuzelki też nie, nabyłam za to chustę do noszenia kangoogoo, by nie huśtać ciągle Basi na rękach ;) mam nadzieję że jutro do mnie dotrze. Któraś z Was też będzie chustować dzidziusia? W necie czytam, że można już od pierwszych dni życia nosić w pozycji kołyski, ale nie wiem czy się odważę tak od razu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny:) U mnie noc koszmarna, od godz. 20 bolal mnie kregoslup ale tak ze az mi sie plakac chcialo i Maly skopal mi zebra. Dzisiaj o 21 mam wizyte u gina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angioletto wiesz mnie sie wydaje,że im bliżej tym mniej się przejmuję i mniej zwracam uwage na bóle. miałam okres załamania, bo wszystko mnie przytłoczyło ale już jest dobrze i zbieram siły:) Martwi mnie tylko to,że Małe niewiele się rusza a zawsze takie aktywne.. ale to też podobno normalne bo jest duże i ma mało miejsca.. no ale byle do wizyty u gina:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja dzisiaj padnieta jestem po nieprzespanej nocy, jestem mocno prtzeziebiona, glowa mi peka a z nosa leje sie jak z kranu ;/ niE mam na nic sily,no i jeszcze to wstawanie co godzine siku, porazka.padam na pysk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka ja już kupiłam bo z Robakiem był bardzo przydatny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka-ja tez mam leżaczek.mam nadzieje ze sie przyda ;) dziewczyny,pewnie juz to dawno macie,ale mi dopiero teraz (tzn wczoraj) sie tak mocno zaczelo.chodzi mi o takie jakby bóle miesiączkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Small size herbatka z soczkiem malinowym w dużych ilościach i miód:) My właśnie szukamy leżaczka na allegro, kuzynka miała dla córeczki i bardzo polecała, chociaż teraz jej mała ma 8 mieś i już nie usiedzi w tym spokojnie. kupili więc wysokie krzesełko do karmienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam takie bóle przy każdym poruszeniu się Dziecka ,były b bolesne i czasami aż się "tam" trzymałam. cholerka ale mnie mdli strasznie, chyba polecę coś zadziałać:( no i tak w kółko każdej coś jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis sie tak zastanawiam nad tym co bede robila z moją coreczka :D i mysle ze zapiszemy sie na basen ;) ciekawe od kiedy mozemy zaczac ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Wam za odpowiedz:) Aska1978- a z tymi mdlosciami to one chyba zaczynaja wystepowac gdy sie porod zbliza w krotkim czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka dobrze by było żeby się sprawdziło:) popołudnie spędzę dzisiaj w szpitalu to jakby co to nie mam daleko, porodówka za ścianą hi hi:):) Wzięłam się za odkurzanie ale nie mam siły i dwa pokoje zrobiłam i przerwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usnęłam jeszcze na 2 godzinki z moją sunią :) ale juz jestem :) **AKNA** i RUTH - dzięki za odp, nie nakręcam się tylko tak jak każda chciałabym mieć zdrowego maluszka - myślę pozytywnie - lekarz na moje zapytanie o dysproporcje - powiedział,że ja to bym chciała aby wszyscy ludzie byli tacy sami a w sumie moja rodzina to ludzie niscy - sama mam 150cm a mojego męża wysocy on ma 202cm więc mały musi mieć jakieś części wspólne :) poczekam do tego 31ego w międzyczasie mam wyniki tego felernego paciorkowca a także robię ostatnie badania przed porodem morfologii więc damy radę :) 🌻 dziś rano weszłam do kuchni a tu siedzi sobie ogromniasty biegający gruby pająk około 5 cm koło szafki - chyba spał - cholernie boję się pająków nawet słomiaków więc cała zesztywniałam i wołam męża - wpada do kuchni i pyta w pełni spanikowany "co jeszcze spakować" - myślał,że zaczynam rodzić :P zabił pająka !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDream haha:-P mąż przygotowany widać bardzo dobrze;-) ja na te pająki słomiane mówię "haźlowe"-od kibla po śląsku hehe:-P tak je moja teściowa nazywa:-) ja się zastanawiam nad tą chustą.. myślicie, że lepiej w leżaczek zainwestować, czy chustę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×