Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

mam nadzieję że Ewelka juz po cc lub urodziła SN:) a ja sprzatam mieszkanie, miałam to zrobic wcześniej ale mi sie nie chciało a teraz na wieczór jakaś moc mnie naszła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Od godziny dół brzycha boli mnie jak na okres i nie wiem czy mam to przeczekać czy leźć do szpitala bo mój gin na urlopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedna ewela, nie wyobrażam sobie tego jakbym miała się męczyć tyle godzin!Mam nadzieję, że już ma dzidziusia przy sobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marusia, ból jak na miesiączkę to pod koniec ciąży norma, nie ma co zawracać głowę lekarzowi ;) Ja mam takie bóle od może już 2 tygodni i niestety jeszcze nie urodziłam ;) Skurcze porodowe poznasz bez żadnego specjalisty. Ja też czekam na wiadomość od Ewelki. Napisałam do niej i czekam na odpowiedź, jeżeli nie odpisze po kilku minutach znaczy że coś jest na rzeczy, bo do tej pory odpowiadała na moje smsy w przeciągu 5 minut. Jak będę coś wiedziała od razu napiszę... Trąbka mam nadzieję że dostałaś moją wiadomość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki ale się rozpisałyście dzisiaj :) Miałam sporo do nadrabiania. Ewelkajaw dalej trzymam kciuki. Mam nadzieję, że już jesteś po i że się nie męczysz. Żyrafko jak będziesz coś wiedziała to daj znać od razu, bo my wszystkie mamy nerwy napięte do granic możliwości. Ja jestem już po wizycie u gina. U mnie wszystko w porządku. Szyjka jsts już skrócona, rozwarcie na 1 cm więc gin stwierdził, że wszystko ładnie przygotowuje się do porodu. Hania waży 2700, jest wszystko z nią ok. Ogólnie jestem zadowolona z wizyty. Następna za 2 tygodnie jak nie urodze wcześniej. Tak powiedził gin :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyrafko trochę się zdublowałysmy. Ale napisałaś dokładnie to, co chciałam przeczytać :) Czytasz w myślach ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puchatku, w Twoich zawsze ;) Ewelka nie odpisuje, więc mam nadzieję że właśnie coś się dzieje i dlatego nie może odpisać. Jeżeli robią jej cięcie, pewnie wiadomość dostaniemy jutro, jak już otrząśnie się ze znieczulenia ;) Mam nadzieję, że się nie mylę i Wiktoria jest już na świecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam nadzieję, że ma Wiktoria jest już na świecie. Strasznie to wszystko przeżywam. Martwię się o ewelkajaw. Oby wszystko dobrze się skończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja mam od 2 h jakieś dziwne bóle jak na okres i mega twardy brzuch mam nadzieje że przejdzie bo męża nie ma jest 400 km od domu i wróci jutro w nocy miał miec urlop od dzis ale dobrze się czułam w weekend więc sama go namawiałam żeby jechał a teraz się boje :( mam dziś malo czasu bo fv rozliczam ale cały czas czytam co z Ewelka mam nadzieje zde już ma mała przy sobie kurcze czemu tak długo ją trzymali i meczyli a nie robili cc ?? i ciekawe jak tam ruth czy już po i jak mała itp nie pisala do nikogo ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. ja też specjalnie tu dla Ewelki o tej porze zaglądam. Mam nadzieję że wszystko u niej ok, biedna tyle czasu się męczyć,oby córeczka już była przy niej. trzymam kochana kciuki:) a my zjedliśmy właśnie z mężusiem jajeczniczkę ze szczypiorkiem i oglądamy Robin Hooda. mnie się już tak papa drze że zaraz padnę. do jutra i oby ta noc przyniosła skurcze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. ja też specjalnie tu dla Ewelki o tej porze zaglądam. Mam nadzieję że wszystko u niej ok, biedna tyle czasu się męczyć,oby córeczka już była przy niej. trzymam kochana kciuki:) a my zjedliśmy właśnie z mężusiem jajeczniczkę ze szczypiorkiem i oglądamy Robin Hooda. mnie się już tak papa drze że zaraz padnę. do jutra i oby ta noc przyniosła skurcze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja po cesarce bylam taka szczesliwa ze gdybym odrazu dostala telefon calemu swiatu bym oznajmila jaka mam coreczke:) moje biedactwo nie spi brzuszek ja boli:(((( na rekach ja nosze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a już myślałam że tylko tutaj są idioci ale widzę że w polsce też takich można znaleźć:( biedna ewelka tak ją męczą zamiast już dawno jej ulżyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no przecież to totalny koszmar,ja już bym tam wojnę zrobiła albo komuż zapłaciła, bo ile można?? przecież to już tyle czasu ..Żyrafka pisała o zagrożeniach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ze mna rodzila dziewczyna z ciaza wysokiego ryzyka 1 dziecko zmarlo jej, drugie poronienie, i z ta ciaza kazali jej sie meczyc 3 dni na porodowce nie miala sily tez 4,100 maly wazyl i mial krwiaka na glowce:((( to sa debile,,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze a totak można długo????? czekać wody odeszły wczoraja ona nadal się meczy tyle godzin ?? jak to jest nie grozi to dziecku ?? chore to jakieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm... nie będę nic mówić o zagrożeniach, bo to nie ma sensu. Trzeba wierzyć że wszystko będzie dobrze, bo na pewno pomimo tylu godzin Ewelka urodzi zdrową córcię. Nawet nie myślę inaczej. Ale to strasznie wkurzające, lekarze już dawno, znając sytuację i po tym USG z torbielkami na nerce powinni zrobić jej to cięcie. Ewelka będzie miała straszne wspomnienia z porodu... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedna ewelka!!!Jak rodziłam Julcie to trwało to wszystko 3 godziny i przy bólach po oksytocynie miałam już serdecznie dość a co dopiero gdy poród trwa tyle czasu.Dla mnie to straszne!Ci lekarze są bezduszni! Ja to panikuję z tymi bólami brzucha bo mam ten pesar jeszcze założony.Najgorsze jest to że to moje drugie dziecko a wszystko jest nowe bo przy Julci to do czasu wywołania porodu to nie miałam żadnych bóli ani skurczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem w którym szpitalu rodzi Ewelka ale może faktycznie powinna tam (jej mąz ) zrobic afere zeby zrobic jej cc albo dać cos na przyspieszenie nie wiem ale ona po tylu h nie bedzie miała siły urodzić!!!! kurcze myslałm ze jak tak długo nie ma rozwarcia a wody odeszły to szybko robia cc biedna ewelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze co za lekarze, tyle czasu czekac, ja bym pewnie (znając siebie) była zdolna do zrobienia awantury o cc:P:P:P Koteczek współczuje kolki, my z Karola to przeżyliśmy, całe szczęście tylko miesiąc ale to było okropne ręce mnie bolały od noszenia, teraz właśnie chcę chustę, ale nie żadna kółkową tylko taka motaną, nie polecę Ci żadnej bo będę sama szyć, znam wymiary zresztą to nic trudnego uszyć długi pas materiału:P na początku chciałam kółkowa bo niby łatwa w użyciu ale dziewczyny które uzywały stanowczo odradziły, więc wybueram zwykłą motaną:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam chustę kółkową Bebelulu hamalu albo jakoś tak się nazywa ;) Zobaczymy jak się sprawdzi. Zamierzam z niej korzystać do roku i też nie cały czas tylko w przypadku gdy nie będę miała wyjścia, nie chcę dłużej chustować dziecka, bo po roku to już będzie dość ciężka na ciągłe noszenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przeciwnika chust kupie chuste:))) nie daje rady, teraz maz ja nosi, od 2 godzin... ze straczym przezylam to do 3 miesiaca.... a zaparcia ma do teraz:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadlam na chwilke zobaczyc jak sie akcja zakonczyla u ewelki a tu za przeproszeniem du....pa... teraz to juz stwierdzam ze to horror a i lekarze to skonczeni idioci!!!! ale niestety nie malo takich na swiecie... ide lulac bo cos mi tak jakos niespokojnie i dziwnie...:/ papa brzusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×