Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

witam ,mam pytanie do dziewczyn z anglii ,jak tutaj nazywa sie ktg?bede wdzieczna za szybka odp.pozdrawiam brzuchatki i mamusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trabko nie martw sie:) jesli chodzi o mnie to mi nie grozi chyba dzis porod nic na to nie wskazuje... Magdakate moze tak aktywny dzien ruszy cos u Ciebie:) znow sie nie wyspalam lapie juz jakiegos dola od ciaglego siedzenia w domu i tego ze mam ochote cos porobic a brak sil:( caly dzien siedze i tylko patrze na zegarek kiedy przyjedzie maz z pracy, on przyjezdza wieczor mija i tak kolejny monotonny dzien:( wczoraj az sie poplakalam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edyta ja mam w karcie wpisane CTG jak miałam robione KTG. ale nie wiem jaka to jest pełna nazwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Zdesperowane i te mniej Kobietki! Ja dzis psychicznie troche lepiej co nie zmienia faktu ze nadal w dwupaku!! Wczoraj wybralismy sie do indianskiej restauracji i zamowilam najostrzejsze curry vindalu. Nawet kelner powiedzial ze nie ma bata i po tym daniu maly musi wyskoczyc. Potem jeszcze przetrenowalismy seksik i cala noc mialam dosc bolesne skurcze i bol plecow. Nie pospalam bo czekalam :) Dzis nadal boli mnie brzuch, ale innych objawow BRAK!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aggie ty biedaku ;) ja chyba bym nie zjadla tego, chociaz zastanawiam sie ze moze dzis po wizycie wyciagne meza na pizze, ta ostra oczywiscie, ostatnio plakalam jak ja jadlam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jesli macie tvn to ogladajcie!!! bedzie mowa o kolkach u niemowlakow po reklamie ;) przyda nam sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, my sie dalej kulamy, mam nadzieje jednak ze to godziny a nie dni dzila nas od spotkania z Adasiem. u mnie zaden ruch nie dziala, znaczy sie nie przyspiesza akcji ;) wczoraj uczylam chrzesniaka na rowerze jezdzic, nabiegalam sie , i nic, wiec ja juz nie wiem hi hi , maly indywidualista, wyjdzie kiedy bedzie chcial, tylko ze mi juz tak ciezko, ehhhhh. jak mnie cale krocze i pachwiny bola to jest szokkkk. gratulacje dla rozpakowanych no i oby dzisiaj sie cos u ktorejs rozkrecilo, taka data ciekawa :D ZMYKAM, buziakiiiiii, (komp dalej nawala , i mam kontakt ograniczony :( a tu takie ciekawe tematy ;( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angioletto tez czekam na ten temat:) codziennie ogladam dzien dobry tvn;) na mnie tez nie dziala zaden ruch, codziennie sobie obiecuje ze zaciagne meza na 3 S ale jakos brak mi wieczorem sil;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angioletto a jak twoja wizyta u poloznej??? Robila ci masaz szyjki macicy czy to jeszcze za wczesnie?? Ja wlasnie o tym czytam i troche sie boje, bo to podobno bardzo bolesne i nie przyjemne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie przeczytałam artykuł o tym jak zostawili wcześniaka na śmierć w szpitalu tylko dlatego że urodził się w 21tc i 5 dni a udzielają pomocy dopiero od 22tc. masakra!! takie rzeczy tylko w anglii się zdarzają. żeby nawet lekarz nie zobaczył dziecka. to się w głowie nie mieści. głupi angole!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masakra ja nawet nie wiedzialam ze tak jest... wlasnie najadlam sie winogrona ale mam dzis lenia, nic mi sie nie chce i do tego zly humor... musze sie opanowac bo jeszcze moj biedny maz ucierpi na moim humorkach a tego nie chce bo jest ostatnio miedzy nami super i nie chcialabym tego zepsuc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania mala
witam moj dzidzia budził się tylko 2 razy w nocy więc jestem wyspana szfy mnie tylko troche ciągna rozumie was dziewczyny że macie juz dośc ale jeszcze chwila i juz bedziecie z maleństwem a widok słodkiego maleństwa wynagradza wszystko nawet ciężki porod (coś o tym wiem u mnie było bardzo ciężko i dlugo dziecko nie chciało zejść do kanału po 16 godz od przyjazdu do szpitala 10 w bólach krzyzowych zaczeli mówic do mnie o cesarce !!! ale ja się zaparłam że już się tyle nacierpialam że chce urodzic sn dobrze ze z małym było ok to czekalismyi udało się :))) co do porodu i opieki na porodówce itp powiem tak dobrze że mąż był ze mną zaliczyłam 3 zmiany połoznych 2 lekarzy ale w porównaniu do personelu z jakim miałam stycznośc przez 5 dni na sali to ci z prodówki byli ok dobrze że miałam swojego gina w szpitalu i ze dłużej nas nie trzymali bo depresja pewna ale tak jak pisalam o tym bolu bardzo szybko się zapomina ja po 2 h mogłabym rodzic 2 dziecko hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dostalam biegunke i mialam bardzo dlugi skurcz. bolalo jak cholera.wlasnie przeszedl.nie wiem jak dam rade dalej pisac. na wkladce mam znowu tą wydzieline.siedze i czekam narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu mala fajnie uslyszec jakies slowa otuchy:) bo ja to sie bardzo boje tego bolu bo jestem niewytrzymala na bol... duzo zdrowka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osz kurde zaczelo sie :D gratulacje, to na pewno to, czekaj ale odzywaj sie do nas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim...... ja rowniez w dwupaku i dokladnie taka sama noc jak u Ciebie Aggie..... ale najwazniejsze ze humorek lepszy niz wczoraj... Mamabelgie mnie nastraszyla i pomoglo :) Jutro mam polozna i masaz szyjki... hmmmmmmmm.... Lece prysznic wziac i ogarnac sie troche bo wygladam jakby mnie walec przejechal :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angioletto trzymaj sie!! Aska.osa - daj znac jak po tym masazu, bo ja wlasnie czytam i czytam i jakos nie moge sie zdecydowac. To podobno malo przyjemne. Ach a po prysznicu warto zrobic kilka przysiadow - to podobno tez moze pomoc. Ja na razie zrobilam 10 i odpoczywam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angie to napisz jeszcze czy wypilas ten olej bo jak tak to lece do apteki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto: nio to się chyba zaczyna:-) daj cynk co z tym olejkiem, czy go piłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja szukam sobie w necie fajnych przepisow na okres karmienia piersia:) dietetyczne i zdrowe dla maluszka:) kurcze tylko zebym mogla go karmic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basia a dlaczego niby miałabyś nie móc go karmić? Jak nam sie teraz udaje wykarmić to i potem się uda. I tak trzeba myśleć. Początki są ciężkie, ale jakoś sobie dziewczyny radzą, to i my damy radę;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Angioletto zycze by to byl poczatek u Ciebie... u mnie biegunka od dwoch dni, a skurcze oh juz nie pamietam od kiedy sie zaczely, ale wszystkie nieregularne... Aggie, przysiadow nie probowalam :) ale mam tak twardy brzuch co chwile, ze ciezko bylyby do wykonania, jak zmieknie to sprobuje :) Baska, jak zanjdziesz jakas fajna stronke z przepisami to wrzuc do kafe.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×