Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

moja Matylda nie zna innego smaku mleka tylko z piersi mimo to gardzi piersiami. próbuje cały czas ja przystawiac ale ona drze się wniebogłosy i wypluwa cyca momentalnie, próbuje tez ją przetrzymywać jak zgłodnieje na max i wtedy ale nie działa to na nią -drze się tak że serce mi się kraje, a jeść dalej nie je

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) zgadzam sie z Zyrafka ze ta pomarancza to ktos ze stalych forumowiczek bo ja o fajkach i klotniach z mezem pisalam barrrrrdzo dawno. No ale ja juz wiecej nie mam zamiaru komentowac tej pustej i zakompleksionej osoby a przede wszystkim wielkiego tchorza! ja wczoraj zjadlam troche salatki jarzynowej i chyba zaszkodzila mojemu synusiowi bo caly wieczor plakal:( ale dzis pospalam do prawie 10:) mam pytanie odnosnie fotelika samochodowego bo moj jest beznadziejny prawie w pionie ma podparcie i jak wkladam malego to albo przygniata nozki bo sie zsuwa i nie wiem czy powinnam go wkladac tak jakby siedzial tzn nozki na zewnatrz? jak to jest u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) zgadzam sie z Zyrafka ze ta pomarancza to ktos ze stalych forumowiczek bo ja o fajkach i klotniach z mezem pisalam barrrrrdzo dawno. No ale ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu moja córa w foteliku jest na pól siedząco,ale nózki jeszcze jej sie mieszcza na foteliku.pasy trzymają mocno fotelik ze nie ma mozliwosci zeby sie ruszył. dziewczyny,a moze napiszemy do administratora,czy kogos kto sie zajmuje forum i zapytamy czy jest mozliwosc sprawdzenia kto sie ukrywa pod pomaranczowym nickiem??????wiem ze na ktoryms forum juz tak dziewczyny robily dawno temu tylko niestety nie pamietam na ktorym,bo bym zapytala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tchórzliwa piep rzona pomarańczo, jakoś moje dziecko się nie zagłodziło. Ja piszę do ciebie na czarno więc może i ty napiszesz do mnie pod swoim stałym nikiem, bo widzę że nie masz odwagi. Może i jestem studentką ale wiem trochę więcej w tych tematach niż ty ;) Zresztą nie zamierzam się z tobą wykłócać bo nie widzę sensu. Ewelka, nie przejmuj się co ta glizda pisze, tylko ona tak myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :-) Dziś mamy 6 w 1 plus PCV, trochę się boję... Angioletto, jak długo dajesz swojej córce ten aptamil dla głodniejszych dzieci i jak ona na to reaguje? W zeszłym tygodniu specjalnie poszłam do pielęgniarki, żeby zapytać czy mogę dawać Sma White - też dla głodomorków, ale powiedziała mi, że lepiej wstrzymać się do ukończenia 3 miesięcy, bo to mleko jest ciężej strawne i mała może mieć zatwardzenia. Ja bez względu na to czy noc czy dzień, karmię ja co 3 godziny, czasami nawet częściej, takie ma zapotrzebowanie na jedzenie. Sama już nie wiem... 6,5 godziny snu - brzmi jak marzenie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto: myślałam o tym już kiedyś, ale na np. Neostradzie co połączenie jest inne IP;-( Co do karmienia i krzyczenia. Moja mała jakiś tydzień temu zaczeła takie cyrki przy cycu odstawiać... W efekcie jak tylko widzę, że cos nie tak to podnoszę do odbicia, ale czasem i to nie pomaga... wtedy jak luby jest w domu to ją bierze na ręce i uspokaja i wtedy wraca na cyca i je już spokojnie. Powiem szczerze, że nie wiem o co chodzi... w dodatku takie cyrki to ona najczęściej popołudniami zaczyna. W nocy i rano zwykle cyc jest ok, więc obstawiam, że u mnie to problemy z brzuszkiem. Jak jest tak wkurzona, to ma problemy chwycić cyca, w dodatku łyka całą masę powietrza.... Jak już chwyci to ją wtedy głaszczę po główce i mówię do niej, to jej odwraca uwagę od płaczu i je w miare spokojnie. A jak już to nie pomaga, a lubego nie ma w okolicy, to włączam suszarkę i je spokojnie. A teraz przeżyłam 2h wrzasku.... i też nie wiem o co chodzi. Wczoraj wieczorem i przedwczoraj też się darła, więc to chyba kolki;-( Jak narazie dawałyśmy radę na herbatce koperkowej, ale coś mi się zdaje, że te czase odeszły.... Basia: moja mała jest na wpół leżącą, ale nogi i tak się jej zbliżają do krawędzi. ewelka: ja mam w domu herbatkę z Hipp'a na laktację. Kupiłam bo czytałam na necie, że działa i na mnie działa. Ja jej nie mogę pić, bo mi potem chce piersi rozewrwać. Dostaniesz ją bez problemu w marketach. Co do mlek, to mi na wyjściu ze szpitala pediatra powiedziała, że jak coś by było nok to mam iść do sklepu i kupić jakiekolwiek mleko oznaczone numerem 1. Stwierdziła, że ona to mówi, bo teraz się propaguje karmienie piersią i kobiety nie wiedzą co mogą w razie problemów podać dzieciom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczo odwal się odemnie bo to tobie mózg zanika. Pozatym to ty chyba niemasz chonoru skoro piszesz pod pomarańczowym pseuonimem, a niemaz odwagi się ujawnić i czytaj dokładnie co pisze bo ja już przepraszałam dziewczyny ale widzę że nie doczytałaś i nie olałam dziewczyn skoro dalej tu jestekm i się udzielam, ty wszyskie olałaś, a do tego jeszcze nas obrarzasz jesteś mega tchurzem. odwal się odemnie bo widze że trzepiasz się wszystkich pokolei i chcesz rozwalić to forum ale my się nie damy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Green Bottle,tez chcialam SMA WHITE ale niestety ze wzgledu na wlasnie zatwardzenia ktore Natalka zaczela miec po zwyklym sma(jak tylko zaczelam karmic glownie butelka) przeszlam na aptamil. na aptamilu for hungrier babies jest napisane from birth ;) ja do tej pory rowniez karmilam co 2, 2.5 i 3h.w nocy tez. to mleko stosuje od 2 nocy i przesypia mi wlasnie ok 6h :) :) :) jestem zadowolona.mam nadzieje ze bedzie tak dalej spala ladnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyrafko jak na razie się nie poddaje i robie wszystko żeby ten pokarm był ale w razie czego wole mieć mleko w szawce chociaż jak narazie niemam zamiaru podawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) ja już od dawna czytam tylko czarne posty - pomarańczowe omijam bo są jakie są - proponuje robić tak samo :) Zyrafko mnie tez nastraszyłaś tym 3 miesiącem - ja nie miałam jeszcze problemu z piersiami, nie miałam tego booom laktacyjnego 2-5 dobie i teraz ufam,że jakoś będzie .... Basiu masz racje - dawno pisałaś o tych problemach - ciesze się,że teraz wszystko się układa :) Mój tez gardzi cycuchem (CPNem) ale robię tak intuicyjnie jak WY - jak zgłodnieje to sam wciąga dwa sutki na raz :) mój już wazy 6500 g , ma 2 miesiące a więc na plusie 2600 a ja już 52 kg i dalej spadam ... A ja zauważyłam,że biustonosze na fiszbinach pozwalają mi nie nosić wkładek laktacyjnych bo nic nie przecieka :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Figa ja tą cherbatkę pije cały czas po 3 filiżanki dziennie odkąd urodziłam Wiki i wszystko było ok teraz coś się porobiło i nic nie działa nawet bawarka, a wcześniej wystarczyło że jak zaczoł bć kryzys i wypiłam to wszystko było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola na szczęście nie ma żadnych problemów z zatwardzeniem, a karmię ją tylko sma gold. W takim razie spróbuję dać jej na noc sma white i może w końcu nie będę musiała w dzień podpierać powiek zapałkami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) dawno mnie nie było ale pisze na 2 topikach na kaffe i też brakuje czasu :) wczoraj weszłam na to forum i to co przeczytałam to mnie poraziło pomarańczko wyluzuj jak masz do kogoś pretensje to napisz pod czarnym nickiem a nie anonimowo :P my byliśmy na szczepieniach 21 października i była to szczepionka 6w1 mała dobrze to zniosła mała ważyła wtedy 5.150 g byliśmy też u ortopedy wszystko jest ok tylko ortopeda powiedział żebym nie dawała witaminy K i jak dziecko ma kolki żeby nie dawać witaminy d3 ja i tak go nie posłuchałam bo pediatra kazała dawać mała jest karmiona piersią :) wczoraj mała od 10 nie spała usnęła dopiero o 24:00 i obudziła się o 08:50 kochane dziecko :) nie wiem czy zauważyliście że najpierw pomarańcze rozwalają topik a później pojawiają się nowe mamy co podczytywały ale nie pisały dziwne to sie robi :O angioletto niestety i tak nie powiedzą kto to jest bo już sie pytałam moderatora nie mogą powiedzieć i takie pomarańcze wiedzą o tym i są mądre bo sie nie wyda acha i jestem teraz Sylwinka 26 bo zmieniłam wiek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewela: to nie wiem co poradzić:-/ green botle: ja na Twoim miejscu tez bym próbowała:-) mdream: ja też lecę z wagi;-( A co do biustonoszy, to chyba chodzilo Ci o usztywniane? Główkuje co mają fiszbiny do przeciekania, bo ja od wyjścia ze szpitala noszę biustonosze na fiszbinach, tylko, że miękkie:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc. my juz prawie wygralismy z uczuleniem na buzce.zostaly tylko male strupki na czole. dziewczyny czy to mozlie zeby maluszek miesieczny smial sie juz swiadomie.jak sie bawimy smoczkiem to mala sie usmiecha a dziiaj nawet wydawala okrzyki szczescia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Sylwinko!!!! :) ale juz ktos sprawdzal ''tozsamosc'' pomaranczy na jakims topiku wlasnie.mam nadzieje ze jednak da sie cos z tym zrobic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coraz ciężej mi się pisze zwłaszcza że niestety jestem pomijana:( nie chciałam pisać wcześniej bo wyszłoby że się dopisuję do kogoś ale już nie mogę wytrzymać jak czytam wasze wpisy. kiedyś dużo pisałam z wami ake już wtedy widziałam pewną zależność i było mi osobiście przykro. otóż kiedy pisałam moje posty były pomijane a jak się nie pokazywałam długi czas to nikt się nie zainteresował a jak któraś inna weszła raz dziennie napisała jeden wpis to po dwóch dniach jej nieobecności wszystkie zachodziłyście w głowę co się z nią dzieje. może wydam się samolubna albo narcystyczna ale to mnie trochę wtedy zabolało i ciąży mi do teraz:( tak samo zachwycanie się na forum dziećmi. słuchajcie jeśli już się zachwycacie zachwycajcie się wszystkimi dziećmi albo po prostu piszcie w komentarzach. wszystkie dzieci są cudne i przepiękne i uważam że wasze zachowanie jest niesprawiedliwe. nie mam pojęcia kto pisze pod kolorem pomarańczowym ale pisze okropne rzeczy. to jest po prostu chore ale widać ta osoba ma duży uraz do całego topiku i coś ją gryzło od dawna a teraz się dopiero. z Aptamilem mówiłam od początku że jest dobry. ja go używam już od dawna. mały dostaje na zmianę w dzień dla głodniaków i zwykły a dzisiaj w nocy to przespał 6,5 godziny ale od jedzenia minęło 7,5 godziny i jak wstał to nie był głodny bo spokojnie go przebrałam i przewinęłam i dopiero dostał butlę. ja dzisiaj w końcu idę na pierwsze szczepienie. kuli mały dostał wczoraj i dostanie po szczepionce. MDream super że Samuel przeszedł szczepienie bez komplikacji:) nigdy nie będzie wiadomo czy to za sprawą kulek czy nie. OK ja kończę. Napisałam co mi na duszy leżało i raczej nie będę już się wtrącała do forum bo i tak nie ma sensu. fajnie mi się z wami pisało pozdrawiam WSZYSTKIE forumowiczki bez wyjątku (ciebie pomarańczo też) i życzę zdrówka waszym maleństwom. może jeszcze kiedyś się odezwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdakate,co ty robisz?zostan pliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiisssssssssssssssss!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomaranczo dlaczego nie napiszesz na czarno co??? przeciez i tak cie nie znamy osobiscie,potem bedziesz mogla zmienic swoj nick.to nie fair co teraz robisz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! skoro bylas tu z nami przez calą ciaze a teraz takie rzeczy piszesz-zal mi ciebie!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdakate wracaj mi tu i to szybko :D dziewczyny nie dajmy satysfakcji pomarańczą i piszcie :) angioletto nie pisze pomarańcza pod czarnym nickiem bo to tchórz jest pod czarnym nickiem nam tu słodzi a pod pomarańczowym pokazuje swoją prawdziwą twarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdakate: to właśnie Ty przywitałaś mnie jako pierwsza... szczerze mówiąc od 2 dni czekałam aż się pojawisz, bo chciałam o coś zapytać, a nie chciałam pisać w ciemno nie wiedząc czy w ogóle czytasz... Wracaj proszę :-) i to nie tylko dlatego, że mam do Ciebie pytanie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniabuu23: świadomie sie smieje:-) moja mała ma 6 tygodni i w nd zaczeła się świadomie śmiać:-) tez sie chwile zastanawialiśmy czy to możliwe. magdakate: nie odchodź;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.... Jeśli chodzi o czyszczenie uszu, to ja też czyszczę je wacikami z ogranicznikiem.. Buźki w śroku nie myję niczym.... Ja karmiłam piersia przez miesiąc, i w między czasie trochę dokarmiałam Bebilonem. I własnie wtedy Nikola często płakała i prężyła się.... Póxniej przeszłam całkowicie na butelkę, juz jest ok.... Nikola urodziła się ze wzrostem 58cm, ale pomimo tego ciuchy na 56 były jej dobre... Teraz nosi juz więkoszość na 62... W czwartek idziemy na szczepienie i będe wiedziała ile waży i mierzy... Szczepię 6w1.. Któraś pytała o uśmiechanie się dziecka.... Moja ma dzis 6 tygodni, i od kilku dni, jak do niej mówię to się uśmiecha.... Myślę, że już świadomie.... Magdakate- zostań...nie odchodź.... Na temat pomarańczy nie bede się wypowiadać, bo brak mi słów.... Dla mnie ta osob jest totalnym pustakiem, w głowie ma nasrane (że tak się wyraże_)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę oczywiście czytała bo sentyment pozostaje i ZAWSZE odpiszę jeśli ktoś o coś się mnie zapyta tylko nie będę pisała nowych postów bo ....m już napisała wcześniej dlaczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×