Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

agunda ja kładę dosyć często na brzuszku i Wiki też za bardzo nie podnosi główki chociarz ją trzyma sztywno i już jej się nie chwieje, a zamiast ją podnocić jak lezy na brzuszku to najczęściej zaraz usypia i zero z ćwiczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, ja bylam dzis u lekarza i w zasadzie nie dowiedzialam sie nic o czym bym nie wiedziala mowie ze miala wysypke - pewnie pani cos zjadla mowie ze brzuszek ja boli, ma problemy z kupa - kupic Dicoflor mowie ze juz daje - to dobrze oczko lzawi - przemywac sola fizjologiczna (robie to od urodzenia) i tak ze wszystkim, wlasciwie szkoda czasu... agunda moja jak sie ja kladzie na brzuchu to sie odpycha nogami i ucieka :) na plecach zreszta tez, smieszna jest strasznie, a glowke to podnosi jak sie zlosci mischa - mojej tez wysypka z buzi schodzila 2 tygodnie i jeszcze troche jest szorstka - ja smaruje kremikiem oilatum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a pytalam wczesniej o ta kreche na brzuchu (tzw kresa czarna) czy mialyscie i czy zeszla? bo ja juz w rozpaczy jestem, ciagle jest taka sama, a zapomnialam gina zapytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andzia210909 dzienio za odpowiedz.Ja tej kerski na nie mialam wogole i martwilam sie ,ze jej nie mam:-) z tego co sie orjetuje to ma ona zblednac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pomaranczyYYY
nie warto tu pisac te laski są wredne panikary tylko sobie na wzajem odpisuja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
udało mi sie dzis miska zapisac do dermatologa w przychodni przyszpitalnej szpitala dzieciecego,fartem bo terminy mieli na lipiec ale jedno miejsce sie na jutro zwolnilo bo dziecko sie jakies rozchorowalo.ja juzpodaje mu2 tyg Nutramigen i bebilon pepti i jest coraz gorzej wiec cos zaczynam przeczuwac ze to nie mleko.kąpie jak pisalam w oilatum i smaruje kremem na atopowe zapalenie skory wiec jest bardzo tlusty .nic nie pomaga..a wrecz wszystko zaczyna sie nasilac.niedlugo zacznie pekac mu skora z tej suchosci w miejscach zaatakowanych.ciekawe co mi powie jutro lekarka. Gdyby nawet mialo uczulac go melko to po zmianie go chociaz nie bylobygorzej tylko staloby w mijescu... wkołko cos:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczo i mandarynki
pomarańczo zgadzam sie z tobą! one czytają tylko swoje wpisy i nasze pomaranczowe a reszte omijają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja mam baaaaaaaardzo mocna ta kreskę i tez nie wiem kiedy zniknie, mam nadzieję że do wakacji będzie ok ;) a poza tym u nas katar i kaszel, psikam malemu wodą morska do nosa, wyciągam fridą i smaruje maścią rumiankową ale poprawy brak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. ja tą kreske mam ale mi już blędnie i powoli zanika. Oglądajcie dzisiaj Dzień Dobry TVN bo ma być o Śmierci łuzeczkowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Agunda- moja Mała, tez jeszcze nie podnosi główki, pomimo, że jak ją trzymam na rękach sama trzyma ją bardzo sztywno.... Andzia- mi po porodzie zaczęła schodzić skóra z brzucha, razem z ta kreską...Ale i tak trochę zostało, i mam teraz wrażenie, że nie schodzi wgóle.... Misha- niestety nie pomogę, bo niemamy takiego problemu... U nas bez zmian....Katar, kaszel. Wczoraj w dzień Nikola prawie wogóle nie spała, i wnocy tez było przerypane... Nosek ma zatkany głeboko i nie dosięgam tam fridą... Przez nos ma problem z oddychaniem, to wypluwała smoczek, żeby oddychać przez buzię, i zaraz był ryk bo smoczek wypad.... Masakra.... Ja dzis jestem nie przytomna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinka a wpuszczasz jej do nosa sol fizjologiczna lub morska? bo u mojego tez nie chce czasami sama frida ale jak wpuszcze sol morska to sie lepiej odciaga :) i przez moment nos czysty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do tego w szpitalu, w którym rodziłam (miasto oddalone 20km) jest przypadek świńskiej grypy. Dziewczyna urodziła dziecko, małe zdrowe, a ona jest w śpiączce- stan krytyczny... szok!!!! Aż strach gdzieś wyjść teraz.... Wczoraj dzwoniłam zarejestrować się na bioderka. Nikola we wtorek skończy 8tygodni. I wiecie co???? Kiedy jest najbliższy termin na Fundusz zdrowia????? w lutym!!!!! Normalnie śmiechu warte!!!!! A jak prywatnie to we wtorek..... Dla mnie to istna paranoja. Wychodzi na to, ze będąc w ciży najlepiej już zapisać swoje dziecko na biopderka, żeby załapać się między 6 a 8 tygodniem życia.... Zadzwoniłam do kumpeli, która rodzi w lutym, że ma już to zrobić (hehe), no chyba, że chce płacić....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trąbka- tak zakrapiam nos wodą morska i nic.... Nie wiem czy to dobry pomysł, ale zastanawiam się, czy nie kupić gruszki.... Ma któraś z Was????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mam ale gruszka chyba gozej odciaga niż frida... my na bioderka chodzimy prywatnie, tzn bylismy pierwszy raz prywatnie u babki, okazalo sie ze maly ma dysplazje, wiec poszlismy znowu prywatnie do specjalisty i u niego juz zostalismy. On przyjmuje tez panstwowo i sam zaproponował żebyśmy tam leczyli małego, więc nic za wizyty nie płacimy :) A pan ortopeda jest swietny i po 2 tygodniach była już wielka poprawa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a zaczynaja się śmiać głosno wasze dzieci?? Bo wiki prubuje ale jej to nie wychodzi zamiast głośnego śmiechu mamy kaszlnięcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po co piszesz
nie jestes w elicie to sie nie udzielaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) ja mam nadal problemy z netem:( Justa moja tesciowa na nas skarzy mojemu szwagrowi a na nich nam, wiec to chyba norma;) Agunda moj synus podnosi glowke bardzo wysoko ale on ma tak od miesiaca i kazdy sie dziwi ze taki silny a mam pytanie od kiedy mozna dziecko podnosic za raczki do siadu? Andzia ja tez nadal mam kreske na brzuchu... ja zaczelam od 2 dni cwiczyc w domu, ale jestem zadowolona bo waze juz 56 kg:) moj synus sie przestawil i idzie spac po 23 wstaje o 4 i 7 i do 9 spi:) ja wczoraj bylam u mamy ale mam takiego stracha chodzic gdzies z moja niunia jak sie naslucham o tych grypach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelka,moja Natalia robi dokladnie tak samo,albo nawet krzyczy A :D mysle ze niebawem zaczną sie smiac nasze maluchy. a juz bylo o tej smierci łóżeczkowej w tvnie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) u nas nie robią żadnych usg dzieciom:( lekarz na wizycie w 6-tym tygodniu sprawdził pobieżnie bioderka i na tym koniec. pytanko do dziewczyn z UK: czy była u was midwife po 6-tym tygodniu?? mi się wydaje że skoro nie ma wizyt ginekologicznych powinna być chociaż taka kontrola. mi coś położna mówiła zaraz po porodzie ale kto by wtedy słuchał co ona gada jak maleństwo było przy mnie:D ciemnej kreski na brzuchu nie mam więc nie pomogę:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelka mój mały wydaje śmieszne gardłowe dźwięki kiedy się śmieje :) bardzo zabawnie to brzmi:):) basiu ja już małego tak ćwiczę. oczywiście jeśli główka zostaje to odkładam go żeby nie zrobić mi krzywdy:) ale ćwiczę z nim w ten sposób raz dziennie i tylko dlatego że on nie lubi leżeć na brzuchu i nie ma jak ćwiczyć główki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wczoraj wazylismy Natalie.ma 5.5kg i jest 59cm długa. czy to w normie??? ma prawie 9 tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdakate, u Was nie robia bo dysplazja to przypadlosc mieszkancow europy srodkowej i wschodniej, ja jednak na Twoim miejscu bym zrobila jakies badania pod tym kątem prywatnie, pewnie będzie wszystko w porządku ale lepiej spreawdzic bo jakby cos to leczenie trzeba zacząć jak najszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
angioletto to czy jest w normie zależy od tego ile miała jak się urodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×