Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

Gratulacje :) Ja to już zrobiłamw połowie października, a jak strasznie się cieszyłam m to się zemnie śmiał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doba juz naprawde mykam. Słodkich snów. Wiki śpi od 19:30 zobaczymy o której wstanie ale mam nadzieje że tak jak dzisiaj w nocy o 2h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja w spodnie sprzed ciązy wchodzę ale i tak mało w nich chodzę bo mi wisi opona nad nimi i to wygląda nieestetycznie... Ja synka dopajam herbatką rumiankową bo koperkowa mu nie smakuje. Ale daję mu pić najwyżej 50ml, a zazwyczaj 30ml, 2razy na dobę, przed południem i na noc, czasem w nocy, ładnie mi ppotem śpi. Ja chodzę spać po nocnym karmieniu synka czyli zazwyczaj koło północy, i śpimu już do rana, przynajmniej do 6. A jeśli zaśnie o 2 w nocy to śpi do 8rano więc da się żyć. Jest coraz lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyrafa jak wypierzesz w pralce to mozesz ja wyrzucic :) ja dopajalam herbata z hipp ulatwiajaca trawienie, ale odkad podaje dicoflor to mala sie tym napija i starczy. a ja dzis wstalam z bolem cycka az reki nie moglam podniesc i dalej mnie boli ale troche mniej. mierzylam temp. i goraczki nie mam to chyba nic powaznego? lece karmic bo mala sie budzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia - ja jak wstałam z bólem piersi i ręka aż mnie bolała to robił mi się ropień od zastoju pokarmu i musiałam przyjąć antybiotyk, ale przy tym miałam wysoką temperaturę. Witam tak wogóle z rana! Widzę że jestem pierwsza:) Żyrafko moja koleżanka prała w płatkach mydlanych i chyba nawet w pralce, ale nie jestem pewna. Bo jej syn też ma AZS. Ale powiem Ci tylko, że nic się nie dopierało co było mocniej przybrudzone. A ja jutro jadę do alergologa - pediatry po konsultacji z Żyrafką, zobaczymy co powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Wiki dzisiaj slicznie spała jak poszła spać zaraz po kapieli o 19:30 tak wstała o 3 w nocy :), a potem niestety wstałysmy o 6:45 bo miałam z nią isc na badanie moczu i morfologi i oczywiście musiała się zdenerwować. W przychodni byłam cos 5 w kolejce i wszystk było by ok gdyby nie ludzie smarkający, kichający i kaszlący, a oczywiście nikt nie zwraza uwagi że jest male dziecko i nawet ust co niekturzy nie potrafili zamknąć Masakra i nie zrobiłam jej tej morfologi bo matki z dzieckie nikt nie przepuści i tylko zostawiłam mocz do badania i wyszłam z tamtąd jak najszybciej. Przecierz jak się przychodzi na badania to powinno sie być zdrowym bo potem ludzie się dziwią że im wyniki źle wychodzą. A ja potrzebuje tych badań bo jutro jedziemy do nefrologa i to zależy jakie mała dostanie szczepionki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z rana :) zyrafa-dluga gatki z tej wspaniałej okazji :) :) :) ewelkajaw no niestety niektórzy ludzie w ogóle n ie myslą o innych. My j ak bylismy na usg bioderek w szpitalu to sytuacja była taka sama... Co niektórych trzebaby bylo doedukować troszkę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) BASIU co do do pajania - to ja tylko Samuelowi daje tylko pierś choć od kilku dni mam chęć przestać karmić i dawać mu już sztuczne - ostatnio uciągłam laktatorem 90 ml i jak Samuel chciał am am podałam butlę - ale komfort nie musiałam odpinać biustonosza, podnosić bluzki, szukać wygodnego miejsca ... ale z drugiej strony w nocy to łatwizna wywalić biust ZYRAFKO super,że zauważyłaś iż niedługo będziemy obchodzić rocznice poczęcia naszej biżuterii codzienności :) aż napłynęły mi łzy i jestem WAM wdzięczna,że razem tu jesteśmy już prawie 12 miesięcy (ja na początku tylko WAS czytałam) ... poruszałyśmy tyle tematów hihi choć najbardziej utkwił mi w głowie problem naszej kochanej BASI (Basiu buziaczki) SPANKO ...od 20ej i przede wszystkim na jednej pieluszce i małe pobudki o 2:00 i około 6:00 , ja małego nie odbijam bo jeszcze ani razu mu się nie ulało. pieluszka bardzo często jest sucha albo jest tam może 1 siu a po 6:00 rano to juz zmiana pieluszki co 2-3 godzinki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) Mdream o mnie Ci chodzi?:) i jaki problem?:) zazdroszcze Wam przesypiania tylu godz w nocy... moj synus wczoraj zasnal ok 24 wstal o 3 i do 5 nie spal... i od 8 juz na nogach... wiecie co czy to normalne ze po 20 dniach znow dostalam okres? a jesli chodzi o herbatki to sama juz nie wiem... Zyrafko gratuluje zmieszczenia sie w ciuszki sprzed ciazy:) moj synus zostal poczety 23 grudnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mdream i basi
mdream dziecko ma sucho w nocy bo się nie najada basia dziecku moze chciec sie pic on juz nie jest noworodkiem i można mu podawac piciu wyrocznia zyrafa mówi wam inaczej a sama swojej roznosci daje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie:) ja siedzę i skanuję swoje zadania z matmy a jest tego troche:) Allan nadal ma katar ale już w oskrzelach czyściutko:) MDream: dostałam od ciebie smsiaka:) i bardzo ładnie określiłaś dzieciaczki:):) ja Allana dopajałam jak karmiłam piersią bo ciągle chciało mu się pić. teraz też dostaje picie albo herbatkę ułatwiającą karmienie albo koperek. a co do płatków mydlanych to nie wiem bo ich nie używałam nigdy. uciekam bo Allan płacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańcza - racja bo przecież mój maluch nie kontroluje jeszcze siu :) MAgdakate - super :) Basiu chodzi mi o Ciebie i Twojego mężusia 👄 czy ktoś się zna na prawie spadkowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam myslalam MDream:) nasze malzenstwo jest takie burzliwe teraz chociaz dlugooooo wytrzymujemy bez klotni choc ostatnio maz ma problemy w pracy i niestety odbija sie to na relacjach miedzy nami, ale na szczescie potrafimy sie powstrzymac teraz od jakis awantur, wole sie po prostu czasem nie oddzywac;) ja to chyba przeprowadze mojego synka na dwor:) spi juz 2 godziny a w domu nie chce nawe 15 min tylko ciagle marudzi.... a ja sie dzis zle czuje chyba od tego okresu... boje sie ze moj organizm sie oslabi od tej ciaglej utraty krwi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak myslalam MDream:) nasze malzenstwo jest takie burzliwe teraz chociaz dlugooooo wytrzymujemy bez klotni choc ostatnio maz ma problemy w pracy i niestety odbija sie to na relacjach miedzy nami, ale na szczescie potrafimy sie powstrzymac teraz od jakis awantur, wole sie po prostu czasem nie oddzywac;) ja to chyba przeprowadze mojego synka na dwor:) spi juz 2 godziny a w domu nie chce nawe 15 min tylko ciagle marudzi.... a ja sie dzis zle czuje chyba od tego okresu... boje sie ze moj organizm sie oslabi od tej ciaglej utraty krwi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu a Ty karmisz tak jak ja piersią qrde u mnie już 12 tydzień po porodzie i jeszcze nie miałam okresu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDream ja już nie karmię piersią 4 tygodnie i nadal nie miałam @ i też się zastanawiam czy wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czolem Mamuski!!! Magdakate-podziwiam Cie z ta matematyka!!!Dla mnie to kompletna magia!!! Ja okresu tez jeszcze nie mialam no ale ja "cycowa" mama jestem... Lena dzis walnela w nocy popis..od 4.30 do 6.00 nie spala..po jedzonku oczy jak 5 zloty i nawijka jej sie wlaczyla...Wsadzilam ja w lezaczek,wlaczylam wibracje,a sama zabralam sie za prasowanie :) Potem cyc i spala do 10.00Teraz tez spi....Musi przeciez odespac ciezka noc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDream to z Toba jest wporzadku a ja jakas dziwna, lekarz mowil ze zadko sie spotyka tak szybko okres przy karmieniu piersia, kolezanka moja nie miala przez 9 miesiecy a ja zawsze musze miec pecha:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamabelgie moj synus wczoraj nie spal od 16 po poludniu do 24 w nocy ucial sobie tylko 15 min drzemke i w nocy o 3 wstal na 2 godzinki, myslalam ze padne bo mi sie tak spac chcialo... dlatego mowie ze go na dwor przeprowadze, bo tam chociaz spi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja muszka śpi wieczorami na razie bez problemu :) tylko musi byc wyłączone światło, tv w kompie i mamusia po kąpieli przytulona z cycami na wierzchu :) w ciągu dnia jest różnie - czasem nakryje się pieluszką tetrową i śpi po 2-3 godziny z małą przerwa na zmianę pieluchy i am am teraz już 3 godziny bawi się w łóżeczku czym popadnie :) muszę się pochwalić,że moje piersi przestały przeciekać więc po części koniec z płatkami do biustonoszy i biustonoszami jak namioty :) przed chwilka poszłam na łatwiznę - nachyliłam się nad łóżeczkiem i nakarmiłam Samuela 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam mdream - to my mamy podobne dzieci, moja tez spi bez problemu ale tylko ze mna a konkretnie to z moimi golymi cyckami :) a w dzien jak ziewa i marudzi to tez pieluszke jej daje i nakrywa sobie poliki a czasem nawet glowe i zasypia :) tylko wieczorem jest problem bo nie chce spac dopoki ja sie nie poloze. aga mi sie chyba zastoje robia i mam nadzieje ze nic wiecej bo goraczki nie mam, ale jeszcze mnie boli mimo ze rozmasowywalam. to chyba przez to ze mala miala jakis kryzys i przez dwie noce mnie budzila na jedzenie co 2 godziny a od wczoraj znow jej sie odmienilo i spala przez 10 godzin z jedna pobodka na karmienie, no a ja wstalam z obolalymi cyckami :( okresu jeszcze nie mam a od tygodnia biore Azalie i na razie czuje sie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja sie poczela albo 24go albo 26go albo 28go :) a @ mialam ostatnia 14 grudnia figa jak bedziesz miec namiary gdzie te kubeczki mozna w polsce kupic to ja bym sprobowala tylko na razie nie ma na czym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyrafko olej pomarancze bo niewarto dyskutowac, a tym bardziej ze wrocila mila atmosfera:) juz wzielam mojego synusia do domu zjadl i dalej spi tylko ciekawe ile:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:) Ja tylko na chwilkę bo Maja marudzi.... Była dzisiaj u mnie pielęgniarka środowiskowa i pytałam o dopajanie więc jak najbardziej można podać albo troszkę przegotowanej wody lub herbatki ja mieszam odrobinkę koperkowej z rumiankową. Miałam ostatnio tak z Małą że krzyczała niesamowicie i cyca zaraz wypluwała i mama do mnie żeby dać wodę no i dałam to jak dopadła to musiałam jej wyrywać butelkę:) Miesiączki też jeszcze nie dostałam, choć raz okropnie mnie bolał brzuch i myślałam że to już to, no ale chwała Bogu nie.. Basiu a co tych kłótni z mężem to jakie godzenie jest przyjemne:) u mnie na razie celibat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze coś bo Majka zapadła w sen.... spała dzisiaj w nocy od 22.15 do 6.20 bez budzenia na karmienie ale po kilku godzinach walki o sen:) ja nosiłam i mąż na zmianę aż wkońcu zasnęła u tatusia na piersi ... Mdream zazdroszczę rozstania się z wkładkami laktacyjnymi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mała w dzień ucina sobie 15 minutowe drzemki, jedynie na spacerze śpi:-) andzia: narazie są tutaj ( http://tiny.pl/hx5xg , http://tiny.pl/hx5qv ), ale drogie. W tym pierwszym miejscu za niedługo powinny być kolore, tańsze po około 50zł, bo się właścicielka z producentem dogadała:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aska!!!Czym zes zaczarowala Majke,ze tak spala???Ach rozumiem...piers Tatusia na Corcie tak podzialala!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki wyślecie mi strone z chustami, nie moge znaleść ich na allegro! bede wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×