Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

X3 - widziałam "na żywo" - też jest super ale nie ma obrotowych kółek - a w wersji XA można je zablokować - funkcjonalnie są bardzo podobne - X3 jest chyba trochę cięższy...ze wzgędu na koła właśnie -mam wrażenie, że są większe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malinka gratki ;) - ja też już odczuwam ruchy maleńkiej - ale mój T jeszcze nie - choć wydaję mi się, że kopie już całkiem, całkiem - no nic - Tatuś musi jeszcze poczekać...zwykle najbardziej rusza się rano i wieczorem - a potem - może też nie analizuję tak bardzo ale chyba mniej w ciągu dnia...w poniedziałek idę na połówkowe...mam nadzieję, że wszystko jest ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cleo te obrotowe kółka to chyba fajna sprawa szczególnie przy spacerówkach. Co do x3 to w realu niestety nie widziałam. Zanalazłam też dodatkowy argument dla modelu xa: wózek dziecięcy X-lander XA to “Najlepszy produkt 2008″ miesięcznika DZIECKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinko gratuluje wyobrazam sobie co czujesz bo ja tez czekalam z niecierpliwoscia na pierwsze ruchy:) ja x landera bede zamawiala chyba na allegro, chyba ze przy okazji gdzies spotkam w sklepie no i tez oczywiscie z tymi wszystkimi dodatkami:) dzis ide po recepte na luteine bo mi kazal lekarz nadal brac 2 tabletki dziennie i przy okazji zapytam o ten brzuchol...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basia19g na allegro chyba wychodzi taniej?? Prawda?? Co do koloru to ja jeszcze nie znam płci bejbika :( Bardzo podoba mi się ten oliwkowy albo czerwony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Akno na allegro sa naweet za 1299 zl z wszystkim a w sklepie z tego co sie orientuje ok1500 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym chciała opcję z fotelikiem maxi cossi - dostał 5 w ocenach testów bezpieczeństwa - zobaczę - jak to wszystko chodzi w realu - i chyba zamówię w tym sklepie http://www.bobowozki.com.pl - będzie już wszystko wtedy za jednym zamachem...;) dzięki za kolejny argument :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobitki u mnie w sumie bez zmian, czuje się dobrze, ruchy dziecka odczuwam, czekam teraz z niecierpliwością n a8 maja na USG.wózki oglądam na allegro ale musimy się wybrać do sklepu i pooglądać w realu, mąż twierdzi że jest jeszcze na to dużo czasu , więc wnioskuje że nastąpi to w okolicach sierpnia. dziś mam kiepski dzień masakrycznie chce mi się spać, ale jeszcze 2 godziny muszę siedzieć w pracy więc może jakoś wytrzymam. dziewczyny jakie macie ciśnienie?, bo ja ostatnio strasznie niskie 100/60. pozdrawiam cieplutko ps.gratuluję wszystkim rozpoznania płci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chochlik ja wczoraj miałam 90/60 - dzisiaj za to boli mnie głowa...i też męczę się w pracy...ja mam zamiar iść na zwolnienie w maju - może już od poniedziałku - ale zobaczę jak w praniu wyjdzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ci mezowie moj tez uwaza ze na zakupy za wczesnie:) ja od dwoch dni mam niskie cisnienie a tak ogolnie w ciazy poszlo mi w gore bo zawsze mialam niziutkie a teraz w normie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dziękujemy wszystkim za gratki dla parki:):):):) jak sobie czytam o waszych wózkach to , aż trochę żal mi sie robi , ze nie mam tak dużego wyboru ni i waga wózka to około 25kg jak jeszcze dzieci do tego dojdą to masakra!!! ale nie ma co narzekać , aż tak często nie bede musiała go używać to jakoś sobie poradzę no i od czegoś też mam męża.:P pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.............WIEK.....PŁEĆ.......TERMIN.....SKĄD... .....KG NABYTE 1.Figlarna........26..........?.........24.08.......Gda ńsk...........-2 kg 2.Aska 1978....30..........?...........28.08......Ostrów wlkp.....+2kg 3.Oles.............29......chłopak......1.09.......Chorz ów.........6kg 4.aguchaaa......34......córeczka...1.09........Lubli n .. .........7kg 5.justa140283….26.........?..........1.09....... k/Łodzi...........7KG 6.mamamadrid...34......Emilia.......2.09.......Madrid . . .........5 kg 7.mamabelgie…..32.....coreczka...3.09.. ..... Belgia. ............5kg 8.kobra78........31.........?..........3.09.......Rze szów..........+1kg 9.MamaIzia.......22.........?..........3.09.......Libią ż.............-3kg 10.nitaanita......24...córeczka.....04.09..... Lbe................+4,5kg 11.zyrafa-dluga..24.......Basia......05.09......Białysto k..........+9kg 12. Koliban........28......synek......05.09……..Warsz awa........+5kg 13.evka81........27.........?..........06.09.......Cambr dge........0kg 14. aska.osa......26.........?.........06.09.......Anglia....... ........+1 15.cleo123........27....córeczka ...08.09.......Warszawa.........2 kg 16.small size......23.........?.........08.09….....Sztum...... .. ......2kg 17.-Zawadka-.....28.........?.........09.09.......Oleśni ca...........0kg 18.ruthles.........23.........?.........10.09.......Żor y .... ...........3kg 19.Rudka..........31.........?.........10.09.......Wawa . ..............1kg 20.ewelkajaw....25.córcia Wiktoria.11.09.....Jaworz n o.........+1kg 21. Trąbka........23.........?..........11.09......Wawa......... .....+3 kg 22. ewelka0612...28...chłopak.......13.09.....Wawa.............. ..3 kg 23.basia19g......23......chłopak.....15.09......Zgorzele c ..........5kg 24.Sytofala........22..synuś,córcia..16.09….. ..D-ka Wisłocka.....7kg 25.emce...........29......chłopak.....16.09..... ..Świnoujście........ 26.chochlik_......29.........?..........18.09.......K/Kr a k owa.......? 27.misha85 .......24......synuś........16.09.......Warszawa.........8kg 28.Sylwunia83....26.........?...........16.09......Lidzb a rk W........0kg 29.agraweczka..26.........?...........16.09.......k/Olsz tyna.......1kg 30. doris_kk......21.........?...........16.09......Kędzierzyn-K oźle.2kg 31.cytrynka77...25.........?...........18.09…....I r landia.............0kg 32.Magdakate...25.......syn............17.09...Cambridge.. .......+4kg 33.dalena..........35.........?...........19.09......Poz nań.............3 kg 34.kasia1182.....27....chłopak........19.09......Ostrzes zów.......1kg 35.MDream .......30 .....chłopak .....19.09.... ...Sosnowiec...+/- 1kg 36.Puchatek22...24..........?..........20.09......Skiern iewice.....3,5kg 37.jadzia4.........31........?............20.09......Ale ks andrówŁ..1,5kg 38.ewela1777.....19.........?...........20.09......Pio trkow...........0kg 39.agunda.........27....Chlopak........22.09......wroc ław...........3kg 40.nerwi...........26.........?...........22.09......Wro cław...........0kg 40.Anulka1988....21.....chłopak......22.09…... Warszawa..........-7kg 41.*akna**.........25........?...........22.09......Byd goszcz..........3kg 42.szczesliwaaa..26.....chłopak......23.09…... Dębica .................. 43.Karila..........27.......córka........24.09......Wroc ław.........+5kg 44.agaigi27.......27..........?..........24.09......CHO SZCZNO.. ...+3kg 45.szkrabek9.....26.........?...........25.09.......Śląs k ...............3kg 46.Malinka88888..24...córeczka.....25.09......Leszn o.............4kg 47.agamycha......27........?............26.09......Szcze cin...........0kg 48.Mal_g...........34....aniołek.....14.02 ....Brisbane 49.Made83.........26..........?..........27.09........Kr aków.........+2kg 50.figa84..........25.........?............29.09......B - B..............2,5kg 51.mamuśkaaa3..33.........?............29.09......Wodzi sław…......2kg 52.Iza339.........29.........?............29.09.......Pi astów..........-3kg 53.Stelka.........28.......Tomek........30.09.......B rzeg.............0kg 54.Aniabuu23.....27.........?............30.09.......Kal isz..............2kg 55.Marusia25.....27.........?............30.09.......Pio nki...........-2kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie:) wpisalam nowe dane do tabelki bo plec dziecka mi sie zmienila:( teraz lekarz jest na 90% pewien ze to chlopak i na dodatek na usg widac bylo:) niestety doszedl mi tez dodatkowy kilogram:( ale jakos to przezyje. pozdrawiam wszystkie wrzesnioweczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cleo - Maxi cosi - owszem ma 5 w testach bezpieczeństwa ale jak jest montowane z bazą isofix ;) to taki drobiazg pisany drobnym druczkiem... jak jest montowany pasami to już standardowo 4 ;) Ja miałam taki fotelik dla Laury i junior go teraz odziedziczy, bo już go mam po prostu, ale nie powiem żeby był aż taki och i ach.... A X-lander to fajniutki wózek- moja przyjaciółka go ma i mówi że wózeczek jest naprawdę ok i jest bardzo zadowolona więc z czystym sumieniem mogę go polecić. A ciśnienia jakoś nie miałam ostatnio mierzonego ale czuję się dobrze więc jest chyba w normie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cieplutko . Musze sie tez pochwalic ze od wczoraj wieczorem odczuwam ruchy syneczka .Tak juz sie martwilam a maly warjuje jak nie wiem co .Narazie tylko ja czuje maz musi poczekac .Zreszta maly troche niesmilay .Jak obydwoje przykladamy raczki do brzuszka to sie nie wierci .Ale juz sie ciesze to takie fajne uczucie .Wydaje mi sie jakby fikolki robil .Okazalo sie ze jaz czulam od 2 dni ale myslam ze mi tak w brzuszku burczy ,a wczoraj poczulam ze to dzidzia . Najgorsze ze jeszcze imienia nie mamy nic nam nie pasuje . Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Ja mam dzisiaj doła i postanowiłam że do puki nie zacznę czuć ruchów mojej córeczki to nie będe zaglądała, ani nic pisała na naszym topiku. Tak więc to jak na razie muj ostatni wpis i dwiedziny zobaczymy kiedy tu zajrze. Pozdrawiam wszystki trzymajcie się :) :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ewelkajaw spokojnie na pewno jest wszystko ok wiem , że strasznie jest słyszeć , że tyle z nas już czuje ruchy tu się wsłuchujesz i nic.....ale głowa do góry a brzuch do przodu będzie dobrze!!!! mam dołek bo na weekend zwali nam sie do domu jakieś 10osób i nic na to nie moge powiedzieć ,bo teściowa mieszka z nami i oczywiście przyjada do niej tylko , że ja będę musiała sta przy garach i dla wszystkich gotować......ale zamierzam sie zbuntować i ugotuje tylko dla nas i 3 osób które my zaprosiliśmy a reszte niech teściowa przyjmuje skoro to jej goście .... a tak mi sie marzył grill w malym gronie a tu się zanosi na wielką \"kupe\" niech już bedzie po weekendzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelkajaw -spokojnie poczujesz bobaska .Ja tez sie tak stresowalam jak czytalam ,ze kazda pokoleji juz czuje a ja jeszcze nie .Bedzie dobrze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam że okres ciąży to najpiękniejsze chwile a w szczególności narodziny takiej małej kruszynki. Ja zaszlam w ciążę w grudniu,obecnie jestem w 19 tygodniu. Jestem bardzo szczęśliwa z tego powodu. Gratuluję tym co spodziewaja sie maluszka właśnie we wrześniu 2009. powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesć kochane :):) Sytofala wiem co znaczy mieszkać z tesciami bo ja tez jestem w tej sytuacji chociaż nie narzekam czasem jest dobrze czasem zle jak to w zyciu ,sa takie sytacje ze niewiadomo jak sie zachować zeby bylo dobrze . Cleo ile tra to badanie 3d ?czy masz je nagrane na płycie ?niewiesz do którego tygodnia najlepiej je zrobić bo słyszłam że jak dzidzia jest duża to już nie to .Ja mam usg połówkowe 7maja poprosze p.dr może tez bedzie możliwośc zeby podejrzeć nasze maleństwo w 3d. Jesli chodzi o wózek to dostaliśmy w dobrym stanie od brata mojego meza kolor uniwersalny bo jasny pomarańcz wiec problem mamy z głowy . DZIEWCZYNY GRATULUJE RUCHÓW NIESAMOWITE UCZUCIE :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Panie, które termin mają na września. Od dawna śledzę ten temat i postanowiłam też napisać o sobie. Jestem w 20 tc i od 16 tc czuję ruchy swojej dzidzi. Niestety jeszcze nie znam płci :( ale mam niedługo USG połówkowe to może coś będzie widać. Bardzo się cieszę z każdego dnia kiedy czuję ruchy i to jest niepowtarzalne uczucie. I dlatego mam pytanie - kiedy zacząć szykować rzeczy dla dzidzi np. wózek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Ja mam dziś kiepski dzień, do godz. 12-stej czułam dzidziusia i od tamtej pory nic nie czuje:( Zaczynam się martwić i denerwować, aż mi się płakać chce;( Strasznie sie boje, że coś jest nie tak:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka spokojnie dzidzia ponad połowe dnia przesypia a najbardziej jest aktywna rano i wieczorem kiedy spimy .Naprawde nie zamartwiaj się bez potrzeby:) :) :)Jak byś nie czuła ruchów ze 2- 3 dni to wtedy dla pewności ze wszystko jest ok i własnego spokoju można udać sie na usg .napewno wszystkop jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! My też zastanawiamy się nad x-landerem ale jeszcze dokładnie nie wiem.Mamy czas do sierpnia lub września więc jeszcze nie ma się co przejmować! Mój maluszek szaleje w brzuszku na całego wtedy jak leżę albi siedzę spokojnie tak to go nie czuję! Nie martwcie się że ciągle nie czujecie ruchów przecież bejbiki też muszą kiedyś odpoczywać:-) U nas dziś masakra. Julcia łaziła cały dzień i popłakiwała mamrocząc \"tata,tata\". Tęskni za nim strasznie a tu jutro jeszcze cały dzień i pewnie jak przyjedzie to już ona będzie spała! 2 tygodnie bez taty to zbyt długo dla małego dziecka! Ja zresztą też już szału dostaje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga86 i Olcia999 witajcie. Dopiszcie się dziewczyny do tabelki i piszcie z nami jak najczęściej. Jak to się u nas mówi, im nas więcej tym lepiej :) Magdakate gratuluje synka, chociaż po mince widać, że nie jesteś zadowolona, że się płeć zmieniła. Tak czy owak ja Ci serdecznie gratuluje chłopca :) Agunda nasz bejbik też ma takmjak Twój. Jak tylko oboje ręce do brzuszka przykładamy to za nic na świecie się nie chce ruszyć. Łobuz jeden (albo łobuzica) :) Ewelkajaw mam nadzieję, że poczujesz ruchy jeszcze dziś. A ja lubię tak \"coś wykrakać\" więc trzymam kciuki :) Sytofala dokładnie Cię rozumiem. Też mieszkam z teściami i nawet jak do nich goście przyjadą to i tak koniec końców lądują u nas na górze a ja koło nich skaczę. I nikt się nie pyta czy mam ochotę, czy nie jestem zmęczona :) i też tak jak ty zaczynam się ostatnio buntować, bo tak dłużej nie może być. Także życzę wytrwałości w weekend i oby był jak najbardziej po Twojej myśli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
puchatek22: wiesz nie ciesze sie bo juz bylam nastawiona na dziewczynke a tu nagle dwaj rozni lekarze mowia mi ze to chlopak na co dowod mam na zdjeciach:) poza tym to juz bedzie moj drugi syn wiec nadal bede w mniejszosci ale bardzo sie ciesze ze malenstwo jest zdrowe tylko bardzo leniwe bo nie chce kopac pomimo 20 tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma się co martwić, że nie kopie. A ja tak wyczekiwałam, że o 24 śpiąc poczułam potężnego kopniaka i od tego momentu czuję nawet jak się delikatnie przekręca, ale może to jest też tym spowodowane, że jestem szczupła i mam bardzo mały brzuszek jak na początek 6 miesiąca. Wieczorem odczynia takie harce, że gołym okiem widać na brzuszku. Zobaczysz będzie dobrze i nie będziesz się mogła nacieszyć tak jak ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdakate to rzeczwiście mogłaś się zdenerwować. Najpierw nastawiłaś się na córeczkę a teraz zmiana. Może jeszcze się znów odmieni, a tak trzeba się cieszyś ze dzidziuś zdrowy. A ruchy to poczujesz na pewno lada moment :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koliban - wiesz - jestem laikiem jeśli chodzi o współczesne foteliki - ten z x-landerem sprzedają właśnie z bazą isofix (cokolwiek to znaczy) ;) zanim kupimy ten wózek - chciałabym zobaczyć jak to wszystko działa - czy łatwo się składa, czy łatwo przepiąć gondolę na fotelik na stelażu, itd... a moja niunia też rusza się rano i wieczorem - w ciągu dnia malutko albo wcale....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) Agunda ja tez mam problem z imieniem:( Witam nowe wrzesnioweczki:) a ja od wczoraj jestem w dobrym humorze bo bylam u lekarza i zbadal moj twardniejacy brzusio i mowi ze jest duzo lepiej:) szyjka bez zmian zamknieta no i co najwazniejsze z dzidziusiem dobrze:) moje malenstwo ma stopke o dlugosci 34mm:) lekarz mi akurat to wczoraj zmienil:) milego dnia buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×