Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kobieta pełna nadziei

Wrzesień 2009

Polecane posty

cleo ja tak jak Ty zupełnie nie orientuje się w wózkach i fotelikach i prawdopodobnie zdam się w zupełności na wasze opinie. No i oczywiście wygląd będzie miał bardzo duże znaczenie :) Basiu super, że u Ciebie coraz lepiej :) Tak trzymać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka8888888
hej... Moja maleńka tak się rozbrykała, że szok... Nawet mój M czuje, kiedy kładzie rękę na brzuch- a dziś jest dopiero 3 dzień odkąd ja czuje.... Tak więc bardzo się cieszę... Ale ok pół godz temu wzięłm się za wycieranie kurzów i nagle zaczął boleć mnie prawy jajnik...i to do takiego stonia, że z ledwoscią dawałam kroka.... Położyłam sie i trochę ustało... Być może to są więzadła przytrzymujące macicę, ale nie jestem pewna i bardzo się martwię..... Czy wiecie co to może być???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście Puchatku ;) dlatego x-land mi się podoba - najpierw wizualnie - ale muszę mojego T przekonać ;) - że to nie tylko względy estetyczne - on ostatecznie musi zobaczyć jak chodzi (choć to my przecież będziemy najwięcej czasu spędzać na obsłudze sprzętów ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! **magdakate- nie martw się, że jeszcze nie czujesz swojego malucha, ale za to masz świadomość, że dzidziuś rozwija się i jest zdrowy:) Mi wcześniej dwóch lekarzy powiedziało, że będzie dziewczynka, a gdy poszłam na USG 3D potwierdzić swoją córunie to mi dr. powiedział, że chłopak. Bardzo to przeżyłam, popłakałam się nawet. A teraz już się oswoiłam z tą myślą. **Basiu- to dobrze, że masz dobre samopoczucie- oby tak dalej:) **Malinka- może za dużo wysiłku fizycznego? Odpoczywaj i się nie przemęczaj! ?Ja dwa dni temu \"ryłam\" w ogródku, przez to wczoraj bolał mnie lekko brzuch i nie czułam mojego urwisa, a dzisiaj rano znowu brykał:) **Puchatku- na początku nie chciałam wierzyć w działanie soli w stanie przeciwzapalnie- ale już jest dużo lepiej, boli mnie rzadziej i mniej intensywnie:) Pozdrawiam i życzę udanego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka8888888
odpocznę sobie troszkę i zobaczymy czy przejdzie.... Dzięki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na początku się wkurzałam przy montowaniu fotelika a potem to kwestia wprawy i tyle. a wózeczki.. prawda jest taka że ile ludzi tyle opinii ;) jak jak już kiedyś pisałam mam Teutonię teraz korzysta z niej córcia potem będzie jeździł junior a dla niej się coś pomyśli ;) I ja osobiście jestem bardzo z tego wózeczka zadowolona, ale wiadomo że chodzi też o finanse a są wózki tańsze które naprawdę są spoko ;) Dla mnie ważne wyznaczniki to czy wózek dobrze się prowadzi, czy nie skrzypi i nie trzeszczy itd, czy jest wygodny dla dziecka i czy można np wpinać fotelik w stelaż jak ktoś jeździ samochodem. Estetyka tez jest ważna ale.... każdej wizualnie może się podobać coś innego. X-landery tak samo jak Graco są wózkami \"masowymi\" dlatego cena jest niższa a są w sumie dobrej jakości... choć X-landery zdecydowanie lepsze. Ja coraz częściej czuje to moje dziecię, chociaż zajmując się córcią nie mam czasu się zwyczajnie nad tym zastanawiać.. druga ciąża jest dla mnie zdecydowanie inna niż pierwsza.... i nawet pytałam się męża czy zauważył u mnie wahania nastrojów czy fochy czy cośkolwiek to powiedział że nic kompletnie. I w sumie coś w tym jest bo się nie kłócimy i jakoś się jesteśmy w stanie dogadać we wszystkich sprawach ;) Nie zamartwiajcie się dziewczynki dzieciaczki się naprawdę ruszają tylko są zbyt malutkie żeby je mocno czuć..a za miesiąc będziemy narzekać że kopią za mocno hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka ja o cudownym działaniu soli w skarpetce dowiedziałam się od mojej teściowej, która jest pielęgniarką, więc tylko dlatego wypróbowałam. A potem pani laryngolog mi powiedziała to samo i powiedziała że sól na pewno nie zaszkodzi a zmniejsza ból więc stosuj bez obaw. I wracaj szybciutko do zdrowia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koliban ja mam tak samo w tej ciąży, całyd zień latam za córką i nie mam czasu sie zastanawiać nad ruchami maleństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny. moc pozdrowień. Basiu fajnie, że u Ciebie już lepiej:):) ja od wczoraj mam potężną zgagę i wszyscy mnie straszą,że to dopiero początek takich atrakcji:) jutro wyjeżdżamy do Doliny Baryczy.. staw,lasy, rybki, komary i my.. i czyste lenistwo... cieszę się już na kilka dni poza domem.. wyciągnę się wygodnie na leżaczku, gazetka w rękę i oddychanie świeżym powietrzem... A i może mężuś złapie jakąś wieeelllkkką rybę??? Wam też życzę dużo odpoczynku i fajnej pogody..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć brzuchacze :) U mnie najwspanialsza wiosenna robota - przyprawiam mięsko na jutrzejszego grilla, jutro będzie pięknie przesiąknięte przyprawami i kruche :) Szukam przepisu na dobry sos do mięska, najlepiej z czosnkiem lub z ziołami. Ma może ktoś sprawdzony przepis? Szykuje mi się imprezowy weekend :D Jutro jedziemy z mężem na grilla do jego znajomych z pracy - fantastyczna grupa, imprezy z nimi zawsze świetnie się kręcą. W sobotę z kolei wybieram się na wieczór z koleżankami z liceum - widujemy się w takiej grupie raz albo dwa razy w roku i balujemy do białego rana... Niestety ani nie popiję ani nie zarwę nocy, ale nie będę jedyna ;) W tym gronie jest już młoda mamuśka, więc będziemy dotrzymywać sobie towarzystwa w abstynencji ;) Basiu, fantastycznie że znasz już rozmiar stópki - 34 mm to niezła noga :D Moja mała pewnie będzie miała przerąbane z rozmiarem stopy, bo ja mam 41 a mąż 45, więc pozostaje coś pomiędzy :P A dla kobiety to wielki problem.. Dziewczyny, dajcie czas swoim dzieciaczkom, one jeszcze się rozkręcą i będą zawracać głowę swoim kręceniem się, że w końcu będziemy miały dość kopniaków w żebra i pęcherz! Najważniejsze, że wiecie że wszystko jest z nimi dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was serdecznie brzucholki. Aga86 i Olcia999 witajcie w naszym gronie :) Basiu bardzo mnie cieszy ze już jest u Ciebie lepiej :) :) My dzis wieczorkiem jedziemy do moich rodziców. Nie zupełnie jest to wyjazd na wieś, ale miasteczko małe, zielone i z mnóstwem swiezego powietrza :) (przynajmniej mam taką nadzieję) hiihih Też sobie pogrilujemy i odpoczniemy. Juz teraz wszystkim Wam życzę udanego weekendu majowego :) Dużo słoneczka i dobrego humoru :) Pozdrawiam, Pa :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyrafko ja do drobiu lubie taki: Miodowe skrzydełka kurczaka z grilla Składniki: 20 skrzydełek z kurczaka Marynata: 2 łyżki miodu 2 łyżki ostrego keczupu 1 łyżka sosu sojowego 1 łyżka soku z cytryny sól, pieprz Sposób przyrządzenia: Skrzydełka, umyć, osuszyć. Wymieszać wszystkie składniki marynaty, przyprawić do smaku solą i pieprzem. W odpowiednim naczyniu zalać skrzydełka marynatą, wymieszać, odstawić na 3 – 4 godzin kilkakrotnie je mieszając. Smażyć na rozgrzanym grillu. tylko zawsze zostawiam na noc ;) a do karkówki np to : sos sojowy sól pieprz, przyprawa staropolska, trochę przyprawy do grila, sos sojowy, sól pieprz i sok z cytryny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mam smaka na grila :) I niedługo będę jadła z niego pyszności. Idziemy dzisiaj na imprezkę imieninową do mojej psiapsióly :) I wszyscy są zadowoleni, że przynajmniej na jakiś czas jest problem kierowcy rozwiązany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za miłe powitanie. Powiem szczerze, że od samego początku śledzę ten wątek, ale jakoś nie miałam odwagi się dołączyć ;) Droga Zyrafo dla mnie najlepszy na świecie sos do grillowanego mięsa różnego rodzaju to jest sos TZATZIKI - jest to sos z serka homogenizowanego naturalnego, jogurtu naturalnego i zielonego startego ogórka no i najważniejsza przyprawa GALEO do Sosu Tzatziki! Jest po prostu wyśmienity i tak jak lubisz z posmakiem czosnku i ziół. Bardzo polecam! Sposób przygotowania jest na odwrocie opakowania tej przyprawy. Życzę smacznego! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zyrafa no widzisz ja to czytam jak popaprana :D nie wiem dlaczego zrozumiałam, że pytasz o marynatę... a sosik to rzeczywiście tzatzyki jest najlepszy do grila :D:D:D chociaż ja kiedyś chyba też robiłam taki czosnkowy, że ucierałam kilka ząbków czosnku (3-4 ale ja lubię mocny) i do tego 1 jogurt naturalny+ sól i pieprz i odrobinkę ewentualnie jak lubisz eksperymentować to można dodać soku z cytryny i 2 łyżki majonezu. :) albo coś takiego jak lubisz: jogurt naturalny mało opakowanie tyle samo majonezu i to dobrze trzeba wymieszać a potem dodajesz drobno pokrojone: szczypior, dymka (1-2 sztuki), ogórek konserwowy jak małe to 4-5 sztuk, czosnek( 1-2 ząbki), papryka słodka (w proszku) i sól i ewentualnie pieprz do smaku no a wogóle udanej imprezy :) Aga widzisz jak mnie tu zawstydziłaś moim niedopatrzeniem :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, dziewczyny, będę musiała się na jakiś zdecydować ;) A przygotowałam: karkówkę, skrzydełka, szaszłyki z kurczaka i szaszłyki z dzikiem. Cała lodówka pachnie marynatami do mięsa ;) Wiecie co jest najpyszniejsze z grilla? Ziemniaki z masełkiem czosnkowym.... mniam :) Ziemniaki wcześniej trzeba ugotować na półtwardo w mundurkach, dopieką się na grillu. A do masła dodaje się rozgnieciony czosnek i koperek. Rany, jak ja to uwielbiam :):) A w lodówce mam robaki. Białe larwy, fuj... Cóż, jak ma się męża wędkarza to i takie kwiatki można mieć ;) Zapakowane są w jakiś szczelny pojemnik, kazałam je jeszcze wpakować do folii, siedzą w zamykanej części lodówki. Obrzydlistwo! Basieńka rozfikała mi się gdy leżałam i czytałam książkę. Pomyślałam, że może nie lubi gdy nic się nie dzieje. Zasuwała mi takie kopniaki, że cały brzuch podskakiwał. Wtedy zaczęłam jej czytać na głos - niesamowite - uspokoiła się w jednej chwili :) Niesamowite :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze wszyscy beda grillowac w weekend. Ja tez! A co, teraz juz prawie co weekend jezdzimy na dzialke :) A w ogole to w polowie maja jedziemy na 4 dni nad morze :) super, do trojmiasta, troche pozwiedzamy. Powiem Wam dziewczyny jeszcze newsa. Otoz drugi dzien z rzedu, w dwoch roznych sklepach stalam w mega kolejce do kasy. No ale ja, jak to ja stoje grzecznie i niczego nie oczekuje, no bo z jakiej racji. Po czym za kazdym razem podchodzila do mnie pani z obslugi i mowila ze zaprasza do drugiej kasy. Na co stado rzucajacych sie ludzi do tej kasy chcialo mnie zabic wzrokiem ;) No w szoku bylam ze taka mila obsluga w dwoch roznych sklepach :) A ludzie jak to ludzie, wsciekli ze ja ide pierwsza ale juz sie przyzwyczailam, w autobusie tez jak sama nie doskocze do wolnego miejsca to stoje bo wszyscy udaja ze nie widza i wzrok w okno. Ale mam to gdzies i daje rade na stojaco, tylko czasmi sie boje jak autobus mocno zahamuje zeby sie nie wywalic i nic dzidzi nie zrobic. Staram sie jednak bardzo rzadko jezdzic, 3-4 przystanki to ide zawsze pieszo, a na uczelnie wozi mnie maz i jest ok ;) Pozdrawiam i zycze milego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trąbka w poprzedniej ciązy miałam może w sumie ze trzy takie przypadki że mnie ktos z obsługi prosił do osobnej kasy, a z ludzi w kolejce nikt Cie nie przepuści, zwłasa jak stoi stado facetów po [piwo:P a jka juz to zazwyczaj starsi ludzi:P my też jutro grilujemy idę zamarynować mięsko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESĆ BRZUCHOLKI:) Trąbka wiem coś na ten temat bo ostatnio dość duzo jeżdziłam autobusami -duszno nikt nie raczy otworzyć okna i dotego nikt nie ustapi miejsca wszyscy udają ze nie zauwarzają mojego brzusia . żyrafka ja uwielbiam to masełko tylko z samym czosnkiem i z pieczonym chlebkiem z grila :) MIŁEGO ŁIKENDU :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czolem Brzuszki!!! Witam pierwszomajowo!!!!Jak poczytalam wczesniejsze posty to tak sie smakowicie zrobilo,mniam...pysznosci... ;) A my juz mamy urlop!!!Hurra!!!!2 tygodnie czystego,blogiego lenistwa...To jest to ,co tygrysy lubia najbardziej!!! Buziolki i do uslyszenia... :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziweuszki :) Trąbka ja podobnie jak Ty w w maju wyruszam nad morze. Kwatery mamy we Władysławowie, ale będziemy często gościć w Trójmieście :) A nuz sie spotkamy :) Będę się oglądała na wszystkie zafasolkowane kobitki :) pozdrawiam Was gorąco i odpoczywajcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wrzesnioweczki:) ale Wam zazdroszcze tych grilli i wyjazdow:( moj maz jest dzis i jutro w pracy:( takze siedze sama w domku:( a tu taka ladna pogoda... a Wam zycze udanej zabawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basia19g: podzielam twoja samotnosc tylko ze moj maz to pojechal sobie na caly dzien na jakies zawody pilkarskie i nawet nie raczyl mnie zabrac ze soba wiec siedze w domku i dzisiaj nie mam szans na grila a jutro juz wracamy do anglii wiec juz nie bede miala okazji do grilowania :( pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze az mnie nosi taka ladna pogoda:( a wieczorem przyjedzie i bedzie zmeczony... Magdakate wiec zostalo nam tylko ponarzekać... oj Ci mezowie, choc moj mowi ze wolalby zostac w domu niz isc do pracy ale to niezalezne od niego (choc ja uwazam ze zalezne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalnie tak każdy się nastawiał na ładną pogodę, a u mnie mało głowy nie urwie taki wiatr wieje i do tego lodowaty! Brrrr... po prostu zimno:) A propo historii Trąbki w sklepie to ja też miałam coś podobnego ale tylko raz. Oczywiście jak przychodzi weekend, a że mieszkam w małym mieście kolejki w większych sklepach są gigantyczne. I stojąc sobie cierpliwie w stoisku po wędlinę jedna Pani zawołała żebym podeszła bliżej i sobie wybrała co chcę a ona mi to poda bez kolejki. Ja tak się obejrzałam wokół siebie no i tam podeszłam, a Ci co stali przede mną z wielką pretensją, że każdy może być w ciąży i w kolejce trzeba stać. Ja byłam w szoku tymi opiniami. No ale cóż różni ludzie i różna kultura osobista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus chamstwo ludzi nie zna teraz granic, mnie to czasem przeraza. No ale nic na to nie poradzimy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczynki jestem juz po usg ale pani powiem wam ze zgadywala co bedzie, chyba jeszcze za wczesnie wiec niewpisuje tego co uslyszalam do tabelki i wogole nie wiem czy sie dowiem bo szpital ma regule nieprzepowiaania plci ze wzgledu na pomylki i pozniejsze pretensje rodzicow :( wg usg jestem w okolicach 18go tygodnia a to chyba i tak jeszcze za wczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Cytrynka są lekarze co bardzo chętnie oglądają szczegółowo dzieciątko, a są niektórzy co im się po prostu nie chce. Ja mam USG za tydzień i będę w 21 tc i mam nadzieję, że powie mi płeć dziecka. Trzymajcie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×